МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Монгол өв соёлын гайхамшиг
  • 10:00
    Ургацын далай
  • 10:20
    MNB энэ 7 хоногт
  • 10:30
    Билгийн мэлмий: Диян бясалгал
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Монголын түүх: Их Эзэн Богд Чингис хааны эснэсний өдөрт зориулав
  • 12:30
    Судар бичгийн алтан сан: Чингис хаанаас эхтэй ургийн бичиг
  • 12:45
    Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр” Амны хаалтаа зүүгээрэй
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    “Чингис хаан” дуурь
  • 15:30
    Хөх Монголын туг: “Дипломат ялалт” 1-р хэсэг
  • 16:30
    Монгол үлгэр
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:30
    “Алтан үеийн дуунууд” Дурсамж хүндэтгэлийн тоглолт 1-р хэсэг /Үндэсний урлагийн их театрын 70 жилийн ойд зориулав/
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг
  • 19:00
    Эх орны төлөө
  • 19:30
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Алдуул модны эрэлд” баримтат кино /Хархорум хот байгуулагдсаны 800, Монгол Францын хооронд дипломат харилцаа тогтоосны 55 жилийн ойд зориулав/
  • 22:30
    “Үхэж үл болно-Чингис хаан” Монголын уран сайхны кино
  • 00:40
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 13,14/
  • 07:30
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /152/
  • 07:55
    UBS энэ 7 хоногт
  • 08:00
    СITY NEWS тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    "Ээ дээ энэ эрчүүд үү" хошин хөтөлбөр
  • 10:35
    Бүтээлч хүүхэд
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    "Аалз" олон ангит кино /5/
  • 12:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:30
    "Араатан" олон ангит кино /7/
  • 13:30
    Монголын их хаад-үзэсгэлэн
  • 13:55
    Өнөөгийн Монгол /япон хэлээр/
  • 14:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:30
    "Ээж" хошин хөтөлбөр
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 13,14/
  • 17:50
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /152/
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Араатан" олон ангит кино /8/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Аалз" олон ангит кино /6/
  • 21:25
    Интермед эмнэлэг үзүүлж байна-Эрүүл хүүхэд эрүүл ирээдүй
  • 21:50
    "Хүн домог" Бүжгийн үндэсний их наадам
  • 22:20
    УИХ-ын цаг
  • 22:50
    Сумо тойм
  • 23:10
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 71-р анги
  • 11:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 61-р анги
  • 12:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:00
    "тогооч болсон нь"
  • 15:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:00
    "илд" оак 1 бүлэг 4-р анги
  • 18:00
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 72-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 62-р анги
  • 21:00
    "дуэт дуэль" дугаар-4
  • 21:50
    "илд" оак 1 бүлэг 5-р анги
  • 22:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "орон орны хоол"
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага15/0
  • 09:45
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 10:15
    эгшиг дуутай хаврын сар
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "100 жилийн өв залгамжлагч" соак 9-р анги
  • 12:40
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "сар шинийн эгшиглэн-2020"1-р хэсэг
  • 14:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "сар шинийн эгшиглэн-2020"2-р хэсэг
  • 17:30
    "tvmall"
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    өөрчлөлт бидний сонголт
  • 18:45
    "100 жилийн өв залгамжлагч" соак 10-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "90-н дамжсан хүнсчид"баярын нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:55
    Дорнын зурлага
  • 07:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Шүүхийн шулам” ОАУСК, 7-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Оддын гэрт зочилъё" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАУСК, 30-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Их Монгол Улс" теле нэвтрүүлэг / 1-р хэсэг /
  • 12:25
    “Монголын оюутны цахим спортын лиг” тоглолт / 1-р хэсэг /
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    Монголын үндэсний бөхийн тойм
  • 15:30
    "Аравт" МУСК
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Эрүүл мэнд” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Их Монгол Улс" теле нэвтрүүлэг / 2-р хэсэг /
  • 19:00
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАУСК, 31-р анги
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    "Business maximum-88" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Цаг үеийн үйл явдал” нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Business maximum-88" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Шүүхийн шулам” ОАУСК, 8-р анги
  • 23:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 04:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    “Жулиан хаан мандтугай” хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 08:30
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 08:55
    Талх чихэр Томбат ХХК үзүүлж байна
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    “Дэлхийгээр аялагчид” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Жулиан хаан мандтугай” хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 12:30
    "Нарүто" Анимэ 155-р анги
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    " 49 өдөр" СОАК 11-р анги
  • 14:30
    Хошин шог
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “ЭЗЕЛ" ОАК 121-р анги
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    " 49 өдөр" СОАК 12-р анги
  • 19:05
    "Нарүто" Анимэ 156-р анги
  • 19:30
    “ Долоон бурхан харвадаггүй” МУСК
  • 22:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 121-р анги
  • 23:00
    "Байтаг богд" МУСК
  • 01:10
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news тойм
  • 09:30
    нахиа
  • 09:50
    миний толгойн өвчнүүд оак-40
  • 11:00
    атг үзүүлж байна
  • 11:30
    их эмч
  • 12:30
    business time
  • 12:50
    ирж яваа цаг муск
  • 14:20
    тоглолтын цаг: монгол минь
  • 16:10
    business time
  • 16:30
    теле хичээл 10-р анги
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    инээдмийн толь
  • 18:30
    миний хатагтай оак-1
  • 19:40
    бидний нэг
  • 20:10
    сэтгэл амар бол бие амар
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-104
  • 22:50
    миний хатагтай оак-1
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 00:50
    "Инээдтэй охин" кино драм 1,2-р анги
  • 02:20
    "Батхүлэг" баримтат кино
  • 03:35
    Эфир завсарлав
  • 05:50
    "Ахмадуудын гэрт багачууд" шоу 3
  • 06:40
    "Чингис хааны нууц" УСК
  • 08:45
    "Диваажингийн шат" ОАК 19-р анги
  • 09:50
    "Зоригт эрийн дууль" ОАК 17-р анги
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 11:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.9-р анги
  • 12:15
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 1-р анги
  • 13:00
    "Улаан хатан хаан" ОАК 1-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Улаан бал" тойм
  • 14:40
    "Орд" УСК
  • 17:00
    Шуурхай мэдээ
  • 17:20
    "Тусгай байцаалтын өрөө" ОАК 9-р анги
  • 18:25
    “Rise шинэ оюутны хөгжлийн хөтөлбөр” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.10-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Ахмадуудын гэрт багачууд" шоу 4
  • 21:35
    "Диваажингийн шат" ОАК 20-р анги
  • 23:05
    "Зоригт эрийн дууль" ОАК 18-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.1-2-р анги
  • 07:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.13-р анги
  • 07:45
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 08:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.1-2-р анги
  • 08:30
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 08:40
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.3-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.14-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.20-21-р анги
  • 10:00
    "Тэр бүсгүйн дурсамж" СОАК 7-р анги
  • 11:10
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.15-р анги
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Амьдрал нулимсанд дургүй" УСК
  • 14:30
    "Ийм нэгэн явдал" УСК
  • 17:05
    "Көсем" ОАК 2.45-р анги
  • 18:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.4-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.15-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.22-23-р анги
  • 19:24
    "Rise хөтөлбөр"
  • 19:30
    "Тэр бүсгүйн дурсамж" СОАК 8-р анги
  • 20:40
    Хөгжмийн цаг
  • 20:45
    КОЙКА үзүүлж байна: Уурыг ухаанаар
  • 21:00
    "Хоол хүнс" баримтат кино
  • 22:00
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.16-р анги
  • 22:45
    "Сэтгэл догдлуулсан орой" тоглолт /Хөгжмийн зохиолч, продюсер, дуучин Б.Ангирмаа/
  • 00:50
    "Көсем" ОАК 2.46-р анги
  • 01:45
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Рашаантын 18" УСК
  • 09:20
    "Аялгуу ба уур хилэн" УСК
  • 11:20
    "Гоо брэнд" органик гоо сайхны үндэсний үйлдвэрлэгч
  • 11:25
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 11:30
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 11:40
    Хошин шог
  • 12:20
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 14:00
    High trade
  • 14:40
    Хөгжмийн цаг
  • 15:10
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 17:50
    "Чи миний баатар" хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 18:20
    Улаачдын сорил-Т.Цоожсүрэн
  • 18:50
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 19:00
    "Аюултай харилцаа" МУСК
  • 20:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 21:00
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Гоо брэнд" органик гоо сайхны үндэсний үйлдвэрлэгч
  • 21:20
    High trade
  • 21:40
    "Андрон хар нүх" УСК
  • 23:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season 2/ 5-8-р анги
  • 07:50
    "Анн охины андройдууд"хүүхдийн цуврал /season 3/ 11-13-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:30
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Прокуроруудын дайн" СОАК 7-р анги
  • 13:40
    "Намайг сонгооч" шоу нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар 7
  • 14:30
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 3-р анги
  • 15:45
    "Алдуул модны эрэлд" баримтат кино
  • 17:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 17:20
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 17:35
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал /season 4/ 1-р хэсэг
  • 18:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season 2/ 9,10-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Прокуроруудын дайн" СОАК 8-р анги
  • 21:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 22:00
    "Үхэж үл болно Чингис хаан" МУСК
  • 00:30
    Нүүдэл Шийдэл
  • 01:30
    Үдшийн мэдээ
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    ТВ8 өнөөдөр /шууд/
  • 07:45
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:05
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 50-р анги
  • 08:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 09:30
    Quarantine talk with Erka
  • 10:00
    "Гадны хүн" ОАК 1-р бүлэг 7-р анги
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:50
    "Хамаг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Хамаг Монгол" тоглолт
  • 14:30
    Quarantine talk with Erka
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Гадны хүн" ОАК 1-р бүлэг 8-р анги
  • 16:40
    НҮБ-ын зөвлөмж
  • 16:50
    ЭМЯ-ны зөвлөмж
  • 16:55
    ХХЗХ-ны зөвлөмж
  • 17:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:50
    "Ододтой шопинг хийх үү" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Гадны хүн" ОАК 1-р бүлэг 9-р анги
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Монголын гайхамшиг" баримтат кино
  • 21:10
    Quarantine talk with Erka
  • 21:55
    НҮБ-ын зөвлөмж
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 23:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    "Долоон бурхан харавдаггүй" МУСК
  • 02:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:30
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 08:45
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 40-р анги /давталт/
  • 09:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор МУСК 1-р анги
  • 13:10
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Дархлаа МУСК
  • 15:20
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор МУСК 2-р анги
  • 19:30
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 41-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Өөрчлөлт бидний сонголт...
  • 21:35
    Найрагчийн мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор МУСК 3-р анги
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:25
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:30
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 07:00
    "Их хотын залуус" ОАК (24,25-р анги)
  • 08:00
    "Ривердэйл" ОАК (II.15,16-р анги)
  • 09:30
    "Шатрын хүү (Pawn Sacrifice) УСК
  • 11:30
    "Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног (My Week With Marilyn)" УСК
  • 13:20
    "Бохир мөнгө (Lock, Stock & Two Smoking Barrels)" УСК
  • 15:10
    "Авга Дрью (Uncle Drew)" УСК
  • 17:00
    "Таффин (Taffin) УСК
  • 18:40
    "Их хотын залуус" ОАК (26-р анги)
  • 19:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.17-р анги)
  • 20:30
    "Хувь тохиол (Lucky Trouble)" УСК
  • 22:20
    "Гурван булш (Three Burials)" УСК
  • 00:40
    "Шатрын хүү (Pawn Sacrifice) УСК
  • 02:30
    "Их хотын залуус" ОАК (24-26-р анги)
  • 04:00
    "Ривердэйл" ОАК (II.16,17-р анги)
  • 05:50
    "Хувь тохиол (Lucky Trouble)" УСК
  • 07:00
    "Гурван булш (Three Burials)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "One piece" Анимэ 932-р анги
  • 08:25
    "Аръяабал нүгнэй-2020" Номын цаг #16
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 15-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 10:30
    Теле хичээл: Суралцахуй-2
  • 10:50
    Хошин шог
  • 11:30
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #48
  • 12:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 13:00
    Гайхамшигт уралдаан
  • 13:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Хувийн мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 15:00
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 15-р анги
  • 15:30
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Долоон хар нүгэл" Анимэ 1-4-р анги
  • 17:20
    Хошин шог
  • 17:50
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #49
  • 18:20
    Чанга шивнээ
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 41-р анги
  • 19:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Нярай хүүхэд яагаад уйлдаг вэ?
  • 19:30
    "Хайрт тэд минь" ОАК 16-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 16-р анги
  • 21:30
    Гайхамшигт уралдаан
  • 22:15
    Өөрчлөлт бидний сонголт
  • 22:30
    "Хувийн мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 10-р анги
  • 23:20
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 16-р анги
  • 23:45
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Найз охин-2" УСК
  • 12:10
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Том зургаан толгой " үзүүлж байна
  • 13:40
    "Том зургаан толгой " МУСК
  • 15:10
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 15:30
    "Social talk" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "МОНГОЛ МАЛЧДЫН БАХАРХАЛЫН ӨДӨР" хүндэтгэлийн тоглолт үзүүлж байна
  • 18:00
    "Засах цаг - Зүтгэл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Лондон хот" УСК
  • 22:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Хайрын гал тогоо" уран сайхны кино
  • 11:20
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Монгол малчдын бахархалын өдөр
  • 12:35
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 14:00
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Манай гарагийн нандин эрдэнэ
  • 15:50
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Залуу лидер нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 19:15
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 31-р анги
  • 20:35
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Бяслагны үйлдвэр
  • 21:55
    "Ул мөргүй" уран сайхны кино
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Одтой насны жавхаа" теле концерт
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Төгсгөлгүй эхлэл" тоглолт
  • 12:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 1-3-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Төрсөн өдөр" хошин шогийн тоглолт
  • 17:40
    "Гадиант" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 18:05
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Н.Түвшинбаяр Хөдөлмөрийн баатар, МУГТ
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 21:58
    Байгаль орчны яам үзүүлж байна: "АНУ-д байгуулсан хамгийн том хөв цөөрмийн тухай видео бичлэг"
  • 22:00
    "Хайрын шувуухай" ОАК 11-р анги
  • 23:00
    Watchmojo
  • 23:20
    "S.W.A.T" 1-р бүлэг төгсгөлийн 22-р анги
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.13-16
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    Мүүк 19-20
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    Watch car 31-32
  • 09:00
    Da Vinci Kids - Том шинжлэх ухаан 17
  • 09:30
    Da Vinci Kids - Амьтдын ертөнц 13-14
  • 09:40
    Da Vinci Kids - Мати Дада хоёр 27-28
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.19-20
  • 10:30
    Доктор хэн XII.7
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь III.2
  • 12:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.13-16
  • 12:30
    Watch car 31-32
  • 13:00
    Da Vinci Learning - Аз жаргалын эрэлд 2
  • 13:30
    Da Vinci Learning - Оюун ухааны бүтээл 6
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Урагшаа титанууд аа II.14
  • 15:05
    Transformers I.21-22
  • 16:00
    Аватар Корра IV.5
  • 16:35
    Мини Нинжа 1-2
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.17-20
  • 17:30
    Вингс клуб VI.13
  • 18:00
    Da Vinci kids - Хараач янзтай 14
  • 18:25
    Da Vinci kids - Амьтдыг судлахуй 1
  • 18:35
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 29-30
  • 18:50
    Бяцхан автобус Таёо IV.21-22
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь III.3
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning - Босс жаалууд 13
  • 21:35
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 4-5
  • 22:05
    Доктор хэн XII.8
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Монголын түүх: Их эзэн богд Чингис хааны эснэсийн өдөрт зориулав /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    ММ энэ долоо хоногт
  • 11:30
    “Манай гэр бүл” цуврал нэвтрүүлэг: Алдаж болохгүй 1000 хоног /давталт/
  • 12:00
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг: Чимээгүй хотын далд аюул
  • 12:30
    Эх орны төлөө
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    Зураглал
  • 13:40
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 14:20
    Судар бичгийн алтан сан: Чингис хаанаас эхтэй ургийн бичиг
  • 14:50
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Тусгаар тогтнол” баримтат кино
  • 15:50
    Зураглал
  • 16:00
    “Хайрлаарай” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:30
    ММ энэ долоо хоногт
  • 17:40
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Хүрээлэн амьд ертөнц” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    “Мартах учиргүй” хөрөг нэвтрүүлэг /Анагаахын шинжлэх ухааны доктор О.Сэргэлэн
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Амьдралын хүрд: “Малчин хувиараа хөдөлмөр эрхлэх даатгал”
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:50
    “Монголын Парламентын түүхэн товчоон 30 жилд” баримтат нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:50
    Үдшийн мэдээ
  • 23:05
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "7 хоногийн тойм хөтөлбөр"
  • 08:30
    "Цэц магнай" МУСК
  • 09:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Учрал" МУСК
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    Бизнес цаг
  • 18:15
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Бизнес цаг
  • 19:40
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн шилдэг барилдаан
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 22:10
    "Мөнхтэнгэрийн хүчин дор" МУСК 1-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:10
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” . Ван Гог Наранцэцэг
  • 10:00
    “Бага хуралдай” 148. Чингис хааны IQ 204
  • 12:00
    “Бага хуралдай” 2011 он. Чингис хааны төрийн бэлгэдэл
  • 13:30
    “Бага хуралдай” 200. Чингисээ дээдлэж Монгол сэргэнэ
  • 16:30
    Чингис хааны сургааль
  • 16:40
    “Бөртэ чоно” уран сайхны кино
  • 18:50
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Чингисийн зоос
  • 19:30
    Чингис хааны сургааль
  • 19:40
    “Чингис хаан Монгол төрийн хүчирхэг жолоодогч мөн” ЭШХ
  • 22:50
    Чингис хааны сургааль
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    2009 NBA Draft
  • 01:30
    1991 NBA Draft
  • 03:30
    1992 NBA Draft
  • 05:00
    2020 NBA Finals Game 6 Cutdown
  • 06:00
    2012 NBA Draft
  • 07:30
    2013 NBA Draft
  • 09:00
    2014 NBA Draft
  • 10:30
    2015 NBA Draft
  • 12:00
    2009 NBA Draft
  • 13:30
    1991 NBA Draft
  • 15:30
    1992 NBA Draft
  • 17:00
    2020 NBA Finals Game 6 Cutdown
  • 18:00
    2012 NBA Draft
  • 19:30
    2013 NBA Draft
  • 21:00
    2014 NBA Draft
  • 22:30
    2015 NBA Draft

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Норвич-Ман.Сити PL 2015-2016
  • 11:00
    Торонто - Голден Стейт #6 Плэй Офф 2019
  • 13:00
    UFC 238: Сехудо-Мораес
  • 16:30
    Норвич-Ман.Сити PL 2015-2016
  • 18:30
    Торонто - Голден Стейт #6 Плэй Офф 2019
  • 20:30
    UFC 238: Сехудо-Мораес

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIVB Эмэгтэйчүүдийн Үндэстүүдийн Лиг АНУ - Польш
  • 11:30
    Road To MR.Olympia нэвтрүүлэг - S2 #E1
  • 12:00
    Ман Сити - Ливерпүүл PL 8-р тойрог
  • 14:00
    Премьер лигийн тойм №08
  • 15:00
    Football Talk №10
  • 16:30
    Сакраменто - Л.А Лэйкерс NBA 2019-20
  • 18:30
    NBA Flashback №60
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №03
  • 20:00
    Ливерпүүл - Мидьюлланн Аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 22:00
    Hoop Life №29
  • 22:30
    "Last Dance" Баримтат кино 1-р анги
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг форум" хэлэлцүүлэг
  • 17:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1433
  • 11:00
    UFC: Сантос-Тэйшейра
  • 14:00
    UFC 236: Холловэй-Пориер 2
  • 17:00
    UFC: Иакуйнта-Серроне
  • 20:00
    ONE Weekly #45
  • 20:30
    UFC: Фелдер-Дос Анжос
  • 23:30
    Октагон 3-1

Сүлд ТВ

  • 07:40
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
     “Баярлалаа” теле концерт /МУГЖ Н.Чулуунхүү/
  • 09:30
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-5-р анги
  • 10:00
    “Сонирхогчдын клуб” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Куантико бааз” ОАК 2-12-р анги
  • 11:25
    “Хурдан морины түүх” нэвтрүүлэг
  • 11:45
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 12:45
     Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    19нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Аз жаргал хаана байна? нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Бизнес хөтөч
  • 15:30
    Улсын наадам – 2009
  • 16:30
     ММСУХ-ы нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-6-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 18:45
    “Чингис хаан” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Мориор амилсан Монгол заяа” нэвтрүүлэг 
  • 20:00
    Сүлд үү Тоо юу? нэвтрүүлэг                           
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол Тулгатны 100 дуу- Чингисийн баатрууд
  • 21:40
    “Чингис хаан” баримтат кино   
  • 22:10
    “Манай дэлгэцнээ” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Куантико бааз” олон ангит кино 2-13-р анги
  • 23:20
     Цаг агаарын мэдээ
  • 23:35
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "7 өдрийн хатан" ОАК 1-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 15
  • 09:20
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "Хэцүү хайр" ОАК 37, 38-р анги
  • 11:15
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 32
  • 12:10
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 10-р анги
  • 13:15
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 9, 10-р анги
  • 15:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 11, 12-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "7 өдрийн хатан" ОАК 2-р анги
  • 19:00
    "Хэцүү хайр" ОАК 39, 40-р анги
  • 20:30
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 11-р анги
  • 22:00
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 11, 12-р анги
  • 23:50
    "Хэцүү хайр" ОАК 39, 40-р анги
  • 01:00
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 11-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Динамо К. - Ювентус Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 02:00
    ПСЖ - Ман Ютд Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 04:00
    Ман Сити - Порту Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 06:00
    Орландо - Индиана NBA 2019-20
  • 08:00
    PL Netbusters №04
  • 08:30
    Краснодар - Челси Аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 10:30
    NBA Flashback №59
  • 11:00
    Нью Орлеанс - Юта NBA 2019-20
  • 13:00
    PL World №05
  • 13:30
    Башакшехир - Челси Аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 15:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №02
  • 16:00
    Финикс - Дэнвэр NBA 2019-20
  • 18:00
    Локомотив - Атлетико Аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 20:00
    Сакраменто - Бостон NBA 2019-20
  • 22:00
    Лайпциг - ПСЖ Аваргуудын лиг 3-р тойрог

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 31-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 07:58
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Далайн махчин амьтад” /BBC агентлагаас үзүүлж байна./
  • 08:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 08:55
    Чулуугаар урлахуй
  • 09:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:10
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 8-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 09:55
    Гадаадын улс орнуудаар
  • 10:00
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 4-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 10:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:50
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 10:52
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 11:00
    “Зүүн Африкийн их хагарлын хөндий” баримтат кино
  • 11:45
    Кино бидний амьдралд
  • 12:00
    “Ан гөрөө-1” баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 13:45
    “Буурал түүхийн эзэд” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 15:32
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 15:40
    Зочны цаг
  • 16:00
    “ Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 16:40
    Кино бидний амьдралд
  • 17:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 17:32
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 17:35
    “Далайн махчин амьтад” /BBC агентлагаас үзүүлж байна./
  • 18:20
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Өмнийн сайхан говиор”нэвтрүүлэг
  • 19:35
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 31-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 20:42
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:50
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 4-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 21:35
    “Дэлхийн хотууд” /Хонгконг/
  • 21:40
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 8-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 23:50
    “Далайн махчин амьтад” баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:35
    Шөнийн зураглал
  • 00:37
    Төрийн дуулал
  • 00:39
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан : Д. Цэнд-Аюуш
  • 07:25
    Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг” Нагано-1998” олимпын наадам
  • 08:00
    “Ялж ялагдах 10 хоног” Хэт холын зайн гүйлтийн дэлхийн аварга Б. Буджаргал
  • 09:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 09:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Монгол хэл”
  • 10:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Эрүүл мэнд”
  • 10:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги анги “Биологи”
  • 10:55
    Спортын гимнастик сонирхогчдод зориулсан теле хичээл № 4
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Математик”
  • 11:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Орос хэл”
  • 11:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги анги “Дизайн технологи”
  • 12:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Нийгэм судлал ”
  • 12:30
    Монгол бахархлын өдөрт зориулсан хүчит бөхийн барилдаан-2018 он
  • 14:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Үндэсний бичиг”
  • 14:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги“Англи хэл”
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Монгол бахархлын өдөрт зориулсан хүчит бөхийн барилдаан-2019 он
  • 19:45
    Спортын гимнастик сонирхогчдод зориулсан теле хичээл № 5
  • 19:50
    Спорт таны амралтанд: “Дугуйн өдөр- 2020”-оос бэлтгэв
  • 20:20
    Миний мөрөөдөл: Чөлөөт бөхийн тамирчин, Спортын мастер Б. Марал
  • 20:50
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан : Д. Цэнд-Аюуш
  • 21:15
    Монголын спорт түүх: Эрийн гурван наадам ЮНЕСКО-гийн соёлын өвд бүртгэгдсэний 10 жилийн ойд
  • 22:00
    Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Урт буу эмэгтэй 50 метрийн шигшээ буудлага
  • 23:15
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Анимэйшн: Сонохон хүүхдийн эрхтэй танилцсан нь
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Анимэйшн: Өөрчлөлт бидний сонголт
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Сэдвийн гүнд
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Анимэйшн: Уурыг ухаанаар
  • 15:00
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 15:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:10
    Сэдвийн гүнд
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 16:55
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Сэдвийн гүнд
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 21:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Анимэйшн: Сэтгэл амар бол бие амар
  • 22:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Сэдвийн гүнд

Суваг 1

  • 08:00
    Music time
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:35
    Music time
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хайраа хайрла” ОАК-54
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:25
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Номын нандин сахиус
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    ТВ-Клиник
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Тархины цэнэг
  • 14:45
    Түмэнд түгээе
  • 15:00
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” МУСК
  • 16:47
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 17:35
    Хошин өнцөг
  • 18:00
    “Хайраа хайрла” ОАК-55
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:35
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Монгол бөхийн зодог шуудаг
  • 20:15
    Мөрөөдлөөр гоёсон бүсгүйчүүд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Кино миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Би нисэх дуртай” МУСК
  • 23:25
    Онцлох мэдээ
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:50
    “Өвгөдийн захиас” Өвлийн цуврал-1
  • 11:00
    “Бурхан багш” ОАУСК 27,28-р анги
  • 12:30
    12/15 Өсвөр насныханд “Хүүхдэд ээлгүй хот”
  • 13:00
    “Билгийн мэлмий” Сэнтий суудал
  • 13:30
    “Ижий Аав хоёр минь” Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Бүлтээхэй дэлдээхэй хоёр” Гараа зөв угаая
  • 14:25
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:35
    Монголын түүх: “Их Эзэн Богд Чингис хааны эснэсний өдөрт зориулав”
  • 15:35
    Миний сонгосон мэргэжил: Дасгалжуулагч
  • 15:55
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:10
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 16:20
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    “Зогсошгүй” Дашдоржийн Ариунболд Хөгжмийн зохиолч,”Хөсөгтөн” хамтлагийн ахлагч
  • 18:10
    Жив жив
  • 18:30
    “Дөрвөн урилга” Аян замын тэмдэглэл
  • 19:30
    “Бурхан багш” ОАУСК 29,30-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

XI/2412:30

Боловсрол ТВ

"Тэнгэрээс буусан од" МУСК

XI/2411:15

Боловсрол ТВ

"Нагиев хөл хорионд" ОАК 1.1-3-р анги

XI/2415:00

Боловсрол ТВ

Теле хичээл 7-р анги- Биологи