МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Алтан үеийн дуунууд” Дурсамж хүндэтгэлийн тоглолт 1-р хэсэг /Үндэсний урлагийн их театрын 70 жилийн ойд зориулав/
  • 10:00
    Эрх зүйн хөтөч
  • 10:20
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: 1-р анги /Хүн ба орчин, Дүрслэх урлаг, технологи/
  • 12:10
    Теле хичээл: 2-р анги Хүн ба орчин, Хөгжим/
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    Теле хичээл: 3-р анги /Хүн ба орчин, Биеийн тамир/
  • 14:10
    Теле хичээл: 12-р анги /Математик, Эрүүл мэнд, Хими/
  • 15:10
    “Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр” Хүйтэн ундааны балаг
  • 15:25
    “Гэргий” Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:30
    Хөх Монголын туг: “Хурууны хээ хувирахгүй” 2-р хэсэг
  • 18:30
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс...
  • 18:50
    “Алтан үеийн дуунууд” Дурсамж хүндэтгэлийн тоглолт 2-р хэсэг /Үндэсний урлагийн их театрын 70 жилийн ойд зориулав/
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Өрөг”
  • 22:10
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” 2-р бүлгийн 5-р анги
  • 23:05
    Үдшийн мэдээ
  • 23:25
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 15,16/
  • 07:30
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /153/
  • 07:55
    UBS энэ 7 хоногт
  • 08:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл, Эрүүл мэнд, Хөгжим/
  • 10:40
    Бүтээлч хүүхэд
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    "Аалз" олон ангит кино /6/
  • 12:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:30
    "Араатан" олон ангит кино /8/
  • 13:30
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 14:00
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл, Эрүүл мэнд, Хөгжим/
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 15,16/
  • 17:50
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /153/
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Араатан" олон ангит кино /9/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Аалз" олон ангит кино /7/
  • 21:30
    Сэтгэл амар бол бие амар
  • 21:50
    "Хүн домог" Бүжгийн үндэсний их наадам
  • 22:20
    "Ихэр бэр" хошин хөтөлбөр
  • 22:40
    Сумо тойм
  • 23:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:05
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:30
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 72-р анги
  • 11:00
    "теле хичээл 1-р анги:/монгол хэл, хүн ба орчин"
  • 11:40
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 62-р анги
  • 12:40
    "дуэт дуэль" дугаар-4
  • 13:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:00
    "теле хичээл 1-р анги:/монгол хэл, хүн ба орчин"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:00
    "илд" оак 1 бүлэг 5-р анги
  • 18:00
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 73-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 63-р анги
  • 21:00
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:00
    "илд" оак 1 бүлэг 6-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "орон орны хоол"
  • 09:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага35/0
  • 10:05
    өөрчлөлт бидний сонголт
  • 10:20
    шинэ жилийн буухиа
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    теле хичээл 6-р анги - дизайн технологи
  • 11:45
    теле хичээл 6-р анги - англи хэл
  • 12:05
    теле хичээл 6-р анги - уран зохиол
  • 12:25
    "эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 12:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "tvmall"
  • 14:05
    "эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 14:35
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    теле хичээл 6-р анги - дизайн технологи
  • 15:40
    теле хичээл 6-р анги - англи хэл
  • 16:00
    теле хичээл 6-р анги - уран зохиол
  • 16:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:25
    "100 жилийн өв залгамжлагч" соак 10-р анги
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    business news
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    сэтгэл амар бол бие амар
  • 18:45
    "100 жилийн өв залгамжлагч" соак 11-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "90-н дамжсан хүнсчид"баярын нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:55
    Дорнын зурлага
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Шүүхийн шулам” ОАУСК, 8-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Номундалай” нэвтрүүлэг
  • 12:15
    “Монголын оюутны цахим спортын лиг” тоглолт / 2-р хэсэг /
  • 12:55
    "Business maximum-88" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    "ICE TOP-Нөхөрлөл мандтугай" тоглолт
  • 14:15
    "Сонохон хүүхдийн эрхтэй танилцсан нь" / анимэйшн /
  • 14:30
    “Боруто” хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 15:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Оддын гэрт зочилъё" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАУСК, 32-р анги
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    "Хэлэлцүүлэг" нэвтрүүлэг / давталт /
  • 21:40
    “Шүүхийн шулам” ОАУСК, 9-р анги
  • 23:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 04:00
    ТВ-9 Маргааш

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    нахиа
  • 09:50
    миний хатагтай оак-1
  • 11:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-104
  • 12:50
    business time
  • 13:20
    кобра оак
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    сэтгэл амар бол бие амар
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    теле хичээл 10-р анги
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    миний хатагтай оак-2
  • 19:40
    түүхэн хэлхээ
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-105
  • 22:50
    миний хатагтай оак-2
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 00:25
    "Хүү минь хаана явна" баримтат кино
  • 01:05
    "Улаан хатан хаан" ОАК 1-р анги
  • 02:00
    Мэдээ
  • 02:55
    "Тусгай байцаалтын өрөө" ОАК 9-р анги
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Ахмадуудын гэрт багачууд" шоу 4
  • 06:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 07:20
    Мэдээ
  • 08:15
    "Диваажингийн шат" ОАК 20-р анги
  • 09:20
    "Зоригт эрийн дууль" ОАК 18-р анги
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 11:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.10-р анги
  • 12:15
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 2-р анги
  • 13:00
    "Улаан хатан хаан" ОАК 2-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" бага, дунд бүлэг
  • 14:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль, нийгмийн орчин" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 14:50
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 2.1
  • 16:05
    "90-ээд оны элгийн явдлууд" хошин цуврал
  • 17:00
    Шуурхай мэдээ
  • 17:20
    "Тусгай байцаалтын өрөө" ОАК 10-р анги
  • 18:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.11-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Ахмадуудын гэрт багачууд" шоу 5
  • 21:30
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 23:15
    "Зоригт эрийн дууль" ОАК 19-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.3-4-р анги
  • 07:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.14-р анги
  • 07:45
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 08:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.3-4-р анги
  • 08:30
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 08:40
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.4-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.15-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.22-23-р анги
  • 10:00
    "Тэр бүсгүйн дурсамж" СОАК 8-р анги
  • 11:05
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.16-р анги
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Анна Каренина" УСК
  • 14:30
    КОЙКА үзүүлж байна: Уурыг ухаанаар
  • 14:45
    Хөгжмийн цаг
  • 14:50
    Аугаа уран зураг
  • 15:00
    Теле хичээл 7-р анги- Биологи /Ургамал, амьтны эсийн бүтцийн ялгаа/
  • 15:20
    "Теле хичээл 7-р анги- Иргэний ёс зүйн боловсрол /Гэр бүлийн гишүүдээс өөрт тустай эрдмийг олж харах/
  • 15:40
    "Теле хичээл 7-р анги- Түүх /Дундад зууны түүхийг хэрхэн судлах вэ? Эх сурвалж/
  • 16:00
    "Көсем" ОАК 2.46-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.15-р анги
  • 17:13
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 17:30
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 17:40
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.5-р анги
  • 18:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.5-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.16-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.24-25-р анги
  • 19:30
    "Тэр бүсгүйн дурсамж" СОАК 9-р анги
  • 20:45
    КОЙКА үзүүлж байна: Сонохон хүүхдийн эрхтэй танилцсан нь
  • 21:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.17-р анги
  • 23:00
    "Көсем" ОАК 2.47-р анги
  • 23:55
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Аюултай харилцаа" МУСК
  • 09:30
    Хошин шог
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 10:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Дүрслэх урлаг, технологи
  • 10:40
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 11:00
    "Гоо брэнд" органик гоо сайхны үндэсний үйлдвэрлэгч
  • 11:05
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 11:10
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 11:20
    "Чи миний баатар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    Хошин шог
  • 12:20
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 14:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Дүрслэх урлаг, технологи
  • 14:40
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 15:00
    High trade
  • 15:40
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "Андрон хар нүх" УСК
  • 18:00
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 18:50
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Надад итгээч" УСК
  • 20:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 21:00
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Гоо брэнд" органик гоо сайхны үндэсний үйлдвэрлэгч
  • 21:20
    High trade
  • 21:40
    "Паддингтон" УСК
  • 23:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Хими, Эрүүл мэнд, Түүх
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:30
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season 2/ 9,10-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Прокуроруудын дайн" СОАК 8-р анги
  • 13:40
    "Намайг сонгооч" шоу нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар 8
  • 14:30
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 4-р анги
  • 16:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Хими, Эрүүл мэнд, Түүх
  • 17:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 17:20
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 17:35
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал /season 4/ 2-р хэсэг
  • 18:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season 2/ 11,12-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Прокуроруудын дайн" СОАК 9-р анги
  • 20:55
    "Санхүүгийн мэдлэгийг 5 минутад: "Хувийн санхүү төлөвлөлтийг 5 минутад" (10/9)
  • 21:00
    "Амь өрссөн авиралт" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 22:00
    "Хувь тавилан" МОАК 86-р анги
  • 23:00
    "Манай гэр бүл" ТОАК 26-р анги
  • 00:00
    "Амь өрссөн авиралт" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    ТВ8 өнөөдөр /шууд/
  • 07:45
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:05
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 50-р анги
  • 08:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 09:30
    Quarantine talk with Erka
  • 10:00
    "Гадны хүн" ОАК 1-р бүлэг 10-р анги
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:50
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 12:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биеийн тамир/
  • 12:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дүрслэх урлаг/
  • 13:00
    "Гадны хүн" ОАК 1-р бүлэг 11-р анги
  • 14:00
    Quarantine talk with Erka
  • 14:30
    8 Music
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    НҮБ-ын зөвлөмж
  • 15:50
    ЭМЯ-ны зөвлөмж
  • 15:55
    ХХЗХ-ны зөвлөмж
  • 16:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 16:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биеийн тамир/
  • 16:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дүрслэх урлаг/
  • 17:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:50
    ЭМЯ-ны зөвлөмж
  • 17:55
    ХХЗХ-ны зөвлөмж
  • 18:00
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 18:20
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 51-р анги
  • 18:45
    "Ододтой шопинг хийх үү" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Quarantine talk with Erka
  • 21:55
    НҮБ-ын зөвлөмж
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 23:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:55
    "Аав" МУСК
  • 01:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 07:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 09:00
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 41-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:40
    Түүх нэг минутанд
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Найрагчийн мөрөөр нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:00
    Өөрчлөлт бидний сонголт... /давталт/
  • 19:15
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 19:30
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 42-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 21:35
    Найрагчийн мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 22:05
    Монгол тулгатны зуун эрхэм - Н.Дашням
  • 00:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:35
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:40
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:00
    "Их хотын залуус" ОАК (24-26-р анги)
  • 10:40
    "Шатрын хүү (Pawn Sacrifice) УСК
  • 12:40
    "Хувь тохиол (Lucky Trouble)" УСК
  • 14:20
    "Ривердэйл" ОАК (II.15-17-р анги)
  • 16:35
    "Гурван булш (Three Burials)" УСК
  • 18:45
    "Их хотын залуус" ОАК (27-р анги)
  • 19:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.18-р анги)
  • 20:30
    "Би чамд хайртай Филлип Моррис (I Love You Phillip Morris)" УСК
  • 22:30
    "Солгой цохилт (Southpaw) УСК
  • 00:50
    "Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног (My Week With Marilyn)" УСК
  • 02:30
    "Их хотын залуус" ОАК (25-27-р анги)
  • 04:00
    "Ривердэйл" ОАК (II.17,18-р анги)
  • 05:20
    "Би чамд хайртай Филлип Моррис (I Love You Phillip Morris)" УСК
  • 07:00
    "Солгой цохилт (Southpaw) УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 41-р анги
  • 08:15
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Нярай хүүхэд яагаад уйлдаг вэ?
  • 08:25
    "Аръяабал нүгнэй-2020" Номын цаг #17
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 16-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #50
  • 11:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 12:00
    Өөрчлөлт бидний сонголт
  • 12:15
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #29
  • 12:45
    Гайхамшигт уралдаан
  • 13:30
    Хошин шог
  • 14:00
    "Хувийн мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 10-р анги
  • 15:00
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 16-р анги
  • 15:30
    Теле хичээл : Зардлаа хэмнэх арга / Монгол банк /
  • 15:50
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Долоон хар нүгэл" Анимэ 5-8-р анги
  • 17:40
    "Ментор цаг" Нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #51
  • 18:30
    Чанга шивнээ
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 42-р анги
  • 19:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Хүүхдийн арьс арчилгаа
  • 19:30
    "Хайрт тэд минь" ОАК 17-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 21:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 17-р анги
  • 22:20
    Гайхамшигт уралдаан
  • 22:30
    "Хувийн мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 11-р анги
  • 22:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 17-р анги
  • 23:45
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Лондон хот" УСК
  • 12:10
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК
  • 15:10
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 15:30
    "Ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "МОНГОЛ МАЛЧДЫН БАХАРХАЛЫН ӨДӨР" хүндэтгэлийн тоглолт үзүүлж байна
  • 18:00
    "Засах цаг - Зүтгэл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Итгэхийн аргагүй" УСК
  • 22:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 31-р анги
  • 09:20
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Ул мөргүй" уран сайхны кино
  • 11:50
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Монгол малчдын бахархалын өдөр
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:50
    "Их завсарлага" креатив шоу
  • 15:20
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Бяслагны үйлдвэр
  • 15:45
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:45
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 17:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Зура" тв шоу - Дугаар1
  • 19:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 32-р анги
  • 20:30
    Их Засагаар сонин юу байна?
  • 21:00
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Нүүдлийн фирм
  • 21:55
    "Казино Жак" уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Жаргалын хойморь" теле концерт
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Dimash тоглолт
  • 11:35
    "Гадиант" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 12:00
    Их хаан бa их найрал тоглолт
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Гэрлэх санал хайрын түүх" баримтат кино
  • 17:40
    "Гадиант" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 18:05
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    Маргад ордны шидтэн
  • 21:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг С.Мишка Архангай аймгийн Булган сумын ИТХ-ын дарга
  • 22:00
    "Хайрын шувуухай" ОАК 12-р анги
  • 23:07
    Watchmojo
  • 23:20
    "S.W.A.T" 2-р бүлэг 1-р анги
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.17-20
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    Мүүк 21-22
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    Watch car 33-34
  • 09:00
    Da Vinci kids - Хараач янзтай 14
  • 09:25
    Da Vinci kids - Амьтдыг судлахуй 1
  • 09:35
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 29-30
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.21-22
  • 10:30
    Доктор хэн XII.8
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь III.3
  • 12:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.17-20
  • 12:30
    Watch car 33-34
  • 13:00
    Da Vinci Learning - Босс жаалууд 13
  • 13:30
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 4-5
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Урагшаа Титанууд аа II.15
  • 15:05
    Transformers I.23-24
  • 16:00
    Аватар Корра IV.6
  • 16:35
    Мини Нинжа 3-4
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.21-24
  • 17:30
    Вингс клуб VI.14
  • 18:00
    Da Vinci Kids - Амьтдын ертөнц 13-14
  • 18:10
    Da Vinci Kids - Артзүүка 23
  • 18:35
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 31-32
  • 18:50
    Бяцхан автобус Таёо IV.23-24
  • 19:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь III.4
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning - Оюун ухааны бүтээл 6
  • 21:30
    Da Vinci Learning - Үүнийг мэдэх үү? 35
  • 22:00
    Доктор хэн XII.9
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги /Мэдээллийн технологи, Биеийн тамир, Дүрслэх урлаг/
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги /Монгол хэл, Нийгэм судлал, Мэдээллийн технологи/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    ММ энэ долоо хоногт
  • 11:30
    Амьдралын хүрд: “Малчин хувиараа хөдөлмөр эрхлэх даатгал” /давталт/
  • 11:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги /Хими, Хөгжим, Биологи/
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    Зураглал
  • 13:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги /Математик, Хөгжим, Үндэсний бичиг/
  • 14:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 10-р анги /Математик, Эрүүл мэнд, Хими/
  • 15:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 11-р анги /Математик, Эрүүл мэнд,Түүх/
  • 16:50
    ММ энэ долоо хоногт
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:30
    Зураглал
  • 17:40
    Явлаа, ирлээ
  • 18:00
    “Сонирхолтой шинжлэх ухаан” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Цаг агаар
  • 18:30
    “Алдуул модны эрэлд” баримтат кино /Хархорум хот байгуулагдсаны 800, Монгол Францын хооронд дипломат харилцаа тогтоосны 55 жилийн ойд зориулав/
  • 19:50
    ММ энэ долоо хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Ярилцлага: Хуулийн засаглал /Үндсэн хууль ба өмчийн зохицуулалт/
  • 21:20
    Амьдралын хүрд: “ҮОМШӨ – ний даатгал”
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:50
    “Хайрлаарай” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Үдшийн мэдээ
  • 23:05
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн шилдэг барилдаан
  • 09:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 37,38-р анги
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Бизнес цаг
  • 14:40
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Мөнхтэнгэрийн хүчин дор" МУСК 1-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Бизнес цаг
  • 19:45
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 20:00
    "Чин ачлал"
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:20
    "Мөнхтэнгэрийн хүчин дор" МУСК 2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Чингисийн зоос
  • 09:40
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Чингисийн марк
  • 11:00
    “Чингис хаан Монгол төрийн хүчирхэг жолоодогч мөн” ЭШХ
  • 14:10
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” . Ван Гог Наранцэцэг
  • 15:00
    “Арго багшийн англи хэлний хичээл” цуврал 15
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    “Арго багшийн англи хэлний хичээл” цуврал 16
  • 21:00
    14-р Далай ламын “Зүрх сэтгэлийг боловсруулах нь” лекц
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    1984 NBA Draft
  • 02:00
    1985 NBA Draft
  • 03:30
    1989 NBA Draft
  • 05:00
    1987 NBA Draft
  • 06:30
    NBA Special Team Up for Change Summit 2020
  • 07:30
    2003 NBA Draft
  • 09:00
    NBA Gametime
  • 10:00
    NBA Special Team Up for Change Summit 2020
  • 11:00
    NBA Gametime
  • 12:00
    1984 NBA Draft
  • 14:00
    1985 NBA Draft
  • 15:30
    NBA Gametime
  • 16:30
    NBA Special Team Up for Change Summit 2020
  • 17:30
    NBA Gametime
  • 18:30
    1996 NBA Draft
  • 20:30
    2003 NBA Draft
  • 22:00
    NBA Gametime
  • 23:00
    NBA Gametime

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Челси-Вест Хэм PL 2015-2016
  • 11:00
    Оклахома - Голден Стейт NBA 2018-2019
  • 13:00
    Түүхэн тоглолт №6: Ман.Ютд-Арсенал
  • 13:30
    UFC 239 Жонс - Сантос
  • 16:30
    Челси-Вест Хэм PL 2015-2016
  • 18:30
    Оклахома - Голден Стейт NBA 2018-2019
  • 20:30
    UFC 239 Жонс - Сантос
  • 23:30
    Түүхэн тоглолт №6: Ман.Ютд-Арсенал

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Торонто - Даллас NBA 2019-20
  • 11:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:30
    Рагби УАШТ Хан-Уул - Дайчид эмэгтэй тоглолт №1
  • 12:10
    NBA Flashback №60
  • 12:40
    "Наадам 2019" Нээлтийн ёслол
  • 15:00
    "Наадам 2019" Нэгийн даваа
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Рагбийн ДАШТ-2019 Өмнөд африк - Канад
  • 22:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №04
  • 22:30
    "Last Dance" Баримтат кино 2-р анги
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 22:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown live 1107
  • 11:00
    ONE: Inside The Matrix III
  • 14:00
    ONE: A New era
  • 17:00
    UFC 243: Виттэйкер-Адесанья
  • 20:00
    ONE: Inside The Matrix II Тойм
  • 20:30
    UFC 254: Хабиб-Гэйжи
  • 23:30
    Октагон 3-1

Сүлд ТВ

  • 07:40
      Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 07:50
      Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
     “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “Зууны нууцууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
     “Манай дэлгэцнээ” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-6-р анги
  • 10:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:10
    “Куантико бааз” олон ангит кино 2-13-р анги
  • 11:00
    Математик 1-р анги /5-ийн тоо нэмэх хасах үйлдэл/
  • 11:25
    Монгол хэл 2-р анги /"Ч" авиа үсэг/
  • 11:50
    Монгол хэл 3-р анги /Зургаар эх зохиох/
  • 12:15
     “Гайхамшигт санаанууд” нэвтрүүлэг
  • 12:45
     Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Сүлд үү, Тоо юу?”  нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    Заамар -2008 /төвийн бүс/
  • 17:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-7-р анги
  • 17:25
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “Аялагч эр” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “+19” энтертайнментнэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Хурдан морины түүх” нэвтрүүлэг 
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Аз жаргал хаана байна” аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Куантико бааз” олон ангит кино 2-14-р анги
  • 23:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 23:30
     “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:15
    Зураглал
  • 00:20
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "7 өдрийн хатан" ОАК 2-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 16
  • 09:20
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "Хэцүү хайр" ОАК 39, 40-р анги
  • 11:15
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 1
  • 12:10
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 11-р анги
  • 13:15
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 11, 12-р анги
  • 15:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 13, 14-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "7 өдрийн хатан" ОАК 3-р анги
  • 19:00
    "Хэцүү хайр" ОАК 41, 42-р анги
  • 20:30
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 12-р анги
  • 22:00
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 13, 14-р анги
  • 23:50
    "Хэцүү хайр" ОАК 41, 42-р анги
  • 01:00
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 12-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:30
    Оклахома - Голден Стэйт NBA 2019-20
  • 10:30
    PL Netbusters №05
  • 11:00
    Мюнхенгладбах - Реал Аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 13:00
    NBA Flashback №60
  • 13:30
    Вашингтон - Дэнвэр NBA 2019-20
  • 15:30
    PL World №06
  • 16:00
    Ювентус - Барселона Аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 18:00
    Майами - Хьюстон NBA 2019-20
  • 20:00
    NBA Flashback №61
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №03
  • 21:00
    Football Talk №11
  • 22:30
    Шахтар - Мюнхенгладбах Аваргуудын лиг 3-р тойрог

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 32-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 07:58
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Амьдрах чадвар” /BBC агентлагаас үзүүлж байна./
  • 08:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 08:55
    Модоор урлахай
  • 09:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:10
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 9-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 09:55
    Гадаадын улс орнуудаар
  • 10:00
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 5-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 10:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:50
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 10:52
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 11:00
    “Сахарын элсэн цөл” баримтат кино
  • 11:45
    Кино бидний амьдралд
  • 12:00
    “Ан гөрөө-2” баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 13:45
    “Мянган хүнд таарах түлхүүр” /Дамжуулах үг/
  • 14:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:30
    “Кино бидний амьдралд”
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 15:32
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 15:40
    Зочны цаг
  • 16:00
    “ Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 16:40
    Кино бидний амьдралд
  • 17:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 17:32
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 17:35
    “Сахарын элсэн цөл” /BBC агентлагаас үзүүлж байна./
  • 18:25
    Кино бидний амьдралд
  • 18:50
    “Монгол дууны хит”
  • 19:35
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 32-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 20:42
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:50
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 5-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 21:35
    “Дэлхийн хотууд” /Хонгконг/
  • 21:40
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 9-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 23:50
    “Амьдрах чадвар” /BBC агентлагаас үзүүлж байна./
  • 00:35
    Шөнийн зураглал
  • 00:37
    Төрийн дуулал
  • 00:39
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Бөхийн хууч: Цэргийн заан Б. Санжаа
  • 07:30
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Будапешт-2013” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 2-р хэсэг
  • 08:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Хими”
  • 08:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Хөгжим”
  • 09:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Биологи”
  • 09:20
    Теле хичээл: Насан туршийн боловсрол
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Математик”
  • 09:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Англи хэл”
  • 10:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Мэдээллийн технолнги хэл”
  • 10:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Биеийн тамир”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги анги “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 11:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Монгол хэл”
  • 11:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги анги “Нийгэм судлал”
  • 12:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги анги “Мэдээллийн технолнги хэл”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Спортын гимнастик сонирхогчдод зориулсан теле хичээл № 5
  • 12:45
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 17:55
    Бахархал: Монгол улсын өсөх идэр начин, Чөлөөт бөхийн ОУХМ Н. Бүрэнбаатар
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Спортын гимнастик сонирхогчдод зориулсан теле хичээл № 6
  • 18:40
    Таеквондогийн залуучуудын УАШТ-2020 4-р хэсэг
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Монголын спортын түүх
  • 21:00
    Монголын спорт түүх: Эрийн гурван наадам ЮНЕСКО-гийн соёлын өвд бүртгэгдсэний 10 жилийн ойд: Нум сум хийх Монгол соёл зан үйл баримтат кино
  • 21:30
    Спорт таны амралтанд: “Даланзадгад каф-2020” Жюү Жицүгийн тэмцээнээс
  • 22:20
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг “Атланта-1996” зуны олимпын наадам
  • 23:00
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын наадам: Бадминтон холимог багийн төрөл
  • 23:25
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Анимэйшн: Сонохон хүүхдийн эрхтэй танилцсан нь /давталт/
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Анимэйшн: Өөрчлөлт бидний сонголт /давталт/
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Сэдвийн гүнд
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Анимэйшн: Уурыг ухаанаар
  • 15:00
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 15:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:10
    Сэдвийн гүнд
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 16:55
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Байнгын ажиллагаатай Парламентын товчоон /давталт/
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Засах цаг
  • 22:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Анимэйшн: Сэтгэл амар бол бие амар /давталт/
  • 22:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Сэдвийн гүнд

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:35
    Music time
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хайраа хайрла” ОАК-55
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Монгол бөхийн зодог шуудаг
  • 12:15
    Мөрөөдлөөр гоёсон бүсгүйчүүд
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    ТВ-Галерей
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Онцлох мэдээ
  • 14:35
    Кино – Миний амьдрал
  • 14:45
    Түмэнд түгээе
  • 15:00
    “Би нисэх дуртай” МУСК
  • 16:25
    Түмэнд түгээе
  • 16:40
    Music time
  • 17:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 17:30
    “Хараацай” IV бүжгийн наадам
  • 18:00
    “Хайраа хайрла” ОАК-56
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:35
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Цэнэглэх цаг
  • 20:50
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Кино миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Ичээнд нь” МУСК
  • 23:42
    Онцлох мэдээ
  • 00:17
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:50
    “Өвгөдийн захиас” Өвлийн цуврал-2
  • 11:00
    “Бурхан багш” ОАУСК 29,30-р анги
  • 12:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:40
    Жив жив
  • 13:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги / Мэдээлэл технологи,Биеийн тамир,Дүрслэх
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги /Монгол хэл,Нийгэм судлал,Мэдээллийн технологи/
  • 15:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги / Хими, Хөгжим, Биологи/
  • 16:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги /Математик, Эрүүл мэнд, Түүх/
  • 17:00
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Миний сонгосон мэргэжил “Хөрс судлаач”
  • 17:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:00
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 18:40
    Сэтгэлийн гүүр
  • 19:00
    Том ахын аялал
  • 19:30
    “Бурхан багш” ОАУСК 31,32-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

XI/2412:30

Боловсрол ТВ

"Тэнгэрээс буусан од" МУСК

XI/2411:15

Боловсрол ТВ

"Нагиев хөл хорионд" ОАК 1.1-3-р анги

XI/2415:00

Боловсрол ТВ

Теле хичээл 7-р анги- Биологи