МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” 2-р бүлэг 5-р анги
  • 10:00
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс...
  • 10:20
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: 1-р анги /Монгол хэл, Хүн ба орчин/
  • 12:10
    Теле хичээл: 2-р анги /Монгол хэл, Дүрслэх урлаг, технологи/
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    Теле хичээл: 3-р анги /Монгол хэл, Дүрслэх урлаг, технологи, Математик/
  • 14:30
    Теле хичээл: 12-р анги /Хими, Эрүүл мэнд, түүх/
  • 15:30
    ЭЕШ-ын хичээл /Математик, Англи хэл/
  • 16:10
    “Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ” олон ангит кино. 1-р анги
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:30
    “Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр” Бүтээлч тоглоо
  • 17:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 18:00
    Хуулийн засаглал: Үндсэн хууль ба өмчийн зохицуулалт
  • 18:30
    Нутгийн өөрийн удирдлагын байгууллага бие даан ажиллах нөхцөл бүрдсэн үү?
  • 19:15
    “Хүнсийг хэрхэн үйлдвэрлэдэг вэ?...” цуврал 9-р хэсэг
  • 19:25
    Ногоон шошго
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “DeFacto” мэтгэлцээн /шууд/
  • 22:10
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” 2-р бүлэг 6-р анги
  • 23:05
    Үдшийн мэдээ
  • 23:25
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 17,18/
  • 07:30
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /154/
  • 07:55
    UBS энэ 7 хоногт
  • 08:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    Теле хичээл 4-р анги /Математик, Хүн ба нийгэм, Дүрслэх урлаг технологи/
  • 10:40
    Бүтээлч хүүхэд
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    "Аалз" олон ангит кино /7/
  • 12:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:30
    "Араатан" олон ангит кино /9/
  • 13:30
    Сэтгэл амар бол бие амар
  • 13:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:00
    Теле хичээл 4-р анги /Математик, Хүн ба нийгэм, Дүрслэх урлаг технологи/
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 17,18/
  • 17:50
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /154/
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Араатан" олон ангит кино /10/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Аалз" олон ангит кино төгсгөлийн 8-р анги
  • 21:25
    Unimed-Үр шилжүүлэн суулгах төв үзүүлж байна
  • 21:35
    Сонохон хүүхдийн эрхтэй танилцсан нь
  • 21:50
    "Хүн домог" Бүжгийн үндэсний их наадам
  • 22:20
    "Монгол банхар" хошин хөтөлбөр
  • 22:40
    Сумо тойм
  • 23:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:05
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:30
    "шинкалион" олон ангит хүүүхэлдэйн кино 73-р анги
  • 11:00
    "теле хичээл 1-р анги:/математик, иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 11:40
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 63-р анги
  • 12:40
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 13:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:00
    "теле хичээл 1-р анги:/математик, иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:00
    "илд" оак 1 бүлэг 6-р анги
  • 18:00
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 74-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 64-р анги
  • 21:00
    "60 секунд"
  • 21:10
    "дуэт дуэль" дугаар 5
  • 22:00
    "илд" оак 1 бүлэг 7-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "орон орны хоол"
  • 09:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:20
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага80/0
  • 10:50
    хошин шог
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - математик
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - түүх
  • 12:00
    теле хичээл 6-р анги -хими
  • 12:20
    business news
  • 12:30
    "4 сая" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    "tvmall"
  • 14:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:20
    сэтгэл амар бол бие амар
  • 14:40
    business news
  • 14:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    теле хичээл 6-р анги - математик
  • 15:40
    теле хичээл 6-р анги - түүх
  • 16:00
    теле хичээл 6-р анги -хими
  • 16:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:25
    "100 жилийн өв залгамжлагч" соак 11-р анги
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "100 жилийн өв залгамжлагч" соак 12-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "bad angel"муск
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:55
    Дорнын зурлага
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Шүүхийн шулам” ОАУСК, 9-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Монгол коммент нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:15
    “Монголын оюутны цахим спортын лиг” тоглолт / 3-р хэсэг /
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    "FLASH-Хайрлах хүсэл" тоглолт
  • 14:15
    "Уурыг ухаанаар..." / анимэйшн /
  • 14:30
    “Боруто” хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 15:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Бүсгүйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Хонконг-Тамын метр квадрат" баримтат кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "After school club" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    "Business maximum-88" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүлэг Эрдэнэ" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Business maximum-88" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Шүүхийн шулам” ОАУСК, 10-р анги
  • 23:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 04:00
    ТВ-9 Маргааш

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    нахиа
  • 09:50
    миний хатагтай оак-2
  • 11:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-105
  • 12:50
    business time
  • 13:10
    кобра оак
  • 14:00
    чи чадна
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    атг үзүүлж байна
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    теле хичээл 10-р анги
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    миний хатагтай оак-3
  • 19:30
    бодит тайлбар
  • 20:15
    өөрчлөлт бидний сонголт
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-106
  • 22:50
    миний хатагтай оак-3
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 00:35
    "Тэнгэрийн дуунууд 10" Торгоны зам баримтат кино
  • 01:05
    "Улаан хатан хаан" ОАК 2-р анги
  • 02:00
    Мэдээ
  • 02:55
    "Тусгай байцаалтын өрөө" ОАК 10-р анги
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Ахмадуудын гэрт багачууд" шоу 5
  • 06:50
    NTV энэ долоо хоногт
  • 07:05
    Мэдээ
  • 08:00
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 5,6
  • 09:20
    "Зоригт эрийн дууль" ОАК 19-р анги
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль, нийгмийн орчин" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 11:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.11-р анги
  • 12:15
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 3-р анги
  • 13:00
    "Улаан хатан хаан" ОАК 3-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль, нийгмийн орчин" бага, дунд бүлэг
  • 14:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 14:50
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 16:10
    "Дуудлагын охид" МУСК
  • 17:00
    Шуурхай мэдээ
  • 17:20
    "Нотлох баримт" ОАК 1-р анги
  • 18:15
    КОЙКА үзүүлж байна:"Өөрчлөлт бидний сонголт"
  • 18:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.12-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Зоригт эрийн дууль" ОАК 20-р анги
  • 21:55
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 19.1
  • 23:55
    "Юунагийн гудамж" ОАК 1-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.5-6-р анги
  • 07:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.15-р анги
  • 07:45
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 08:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.5-6-р анги
  • 08:30
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 08:40
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.5-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.16-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.24-25-р анги
  • 10:00
    "Тэр бүсгүйн дурсамж" СОАК 9-р анги
  • 11:05
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.17-р анги
  • 12:00
    "Ы ажиллагаа" УСК
  • 13:35
    "Цэрэг эрийн дууль" УСК
  • 15:10
    Теле хичээл 7-р анги- Үндэсний бичиг /Дармалыг бичмэл хэлбэртэй харьцуулж унших, бичмэлээр бичих/
  • 15:25
    "Теле хичээл 7-р анги- Газар зүй /Газар зүйн талбайн тойм зураглал/
  • 15:45
    "Теле хичээл 7-р анги- Дизайн технологи /Мод боловсруулах технологи 1. Модны бүтэц, механик шинж чанар/
  • 16:00
    "Көсем" ОАК 2.47-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.16-р анги
  • 17:13
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 17:30
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 17:40
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.7-р анги
  • 18:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.6-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.17-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн 3.25-26-р анги
  • 19:30
    "Тэр бүсгүйн дурсамж" СОАК 10-р анги
  • 20:45
    КОЙКА үзүүлж байна: Өөрчлөлт бидний сонголт
  • 21:00
    "Монгол залуус" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.18-р анги
  • 23:00
    "Көсем" ОАК 2.48-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Надад итгээч" УСК
  • 09:20
    Хошин шог
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 10:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хөгжим
  • 10:40
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хүн ба орчин
  • 11:00
    "Гоо брэнд" органик гоо сайхны үндэсний үйлдвэрлэгч
  • 11:05
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 11:10
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 11:20
    "Чи миний баатар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    Хошин шог
  • 12:20
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 14:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хөгжим
  • 14:40
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хүн ба орчин
  • 15:00
    High trade
  • 15:40
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "Паддингтон" УСК
  • 18:00
    "Чи миний баатар" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    Улаачдын сорил-Т.Цоожсүрэн
  • 18:50
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 20:00
    Засах цаг-нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 21:00
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Гоо брэнд" органик гоо сайхны үндэсний үйлдвэрлэгч
  • 21:20
    High trade
  • 21:40
    "Сүүлчийн гэрч" УСК
  • 23:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Газар зүй, Биологи, Дизайн техниологи, зураг зүй
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:30
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season 2/ 11,12-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Прокуроруудын дайн" СОАК 9-р анги
  • 13:40
    "Намайг сонгооч" шоу нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар 9
  • 14:30
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 5-р анги
  • 16:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Газар зүй, Биологи, Дизайн техниологи, зураг зүй
  • 17:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 17:20
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 17:35
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал /season 4/ 3-р хэсэг
  • 18:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season 2/ 13,14-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Прокуроруудын дайн" СОАК 10-р анги
  • 21:00
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар 9
  • 22:00
    "Хувь тавилан" МОАК 87-р анги
  • 23:00
    "Шивэгчний өчил" АОАК /season 1/ 1-р анги
  • 00:00
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар 9
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    ТВ8 өнөөдөр /шууд/
  • 07:45
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 08:05
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 51-р анги
  • 08:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 09:30
    Quarantine talk with Erka
  • 10:00
    "Гадны хүн" ОАК 1-р бүлэг 12-р анги
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:50
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 12:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 12:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Уран зохиол/
  • 13:00
    "Гадны хүн" ОАК 1-р бүлэг 13-р анги
  • 14:00
    Quarantine talk with Erka
  • 14:30
    8 Music
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    НҮБ-ын зөвлөмж
  • 15:50
    ЭМЯ-ны зөвлөмж
  • 15:55
    ХХЗХ-ны зөвлөмж
  • 16:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 16:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 16:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Уран зохиол/
  • 17:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:50
    ЭМЯ-ны зөвлөмж
  • 17:55
    ХХЗХ-ны зөвлөмж
  • 18:00
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 18:20
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 52-р анги
  • 18:45
    "Ододтой шопинг хийх үү" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Quarantine talk with Erka
  • 21:55
    НҮБ-ын зөвлөмж
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 23:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:55
    "247 градус" МУСК
  • 01:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 08:20
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 08:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 09:00
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 42-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл: 5-р анги /Бататгал хичээл/
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл: 5-р анги /Бататгал хичээл/ давталт
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 18:15
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:50
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 19:05
    "Говийн хатан хармаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 43-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 21:25
    Сэтгэл амар бол бие амар
  • 21:40
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 21:55
    Монгол тулгатны зуун эрхэм - Боржигон Гэрэлт
  • 00:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:40
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:45
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:00
    "Их хотын залуус" ОАК (25-27-р анги)
  • 10:40
    "Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног (My Week With Marilyn)" УСК
  • 12:25
    "Би чамд хайртай Филлип Моррис (I Love You Phillip Morris)" УСК
  • 14:15
    "Ривердэйл" ОАК (II.16-18-р анги)
  • 16:30
    "Солгой цохилт (Southpaw) УСК
  • 18:40
    "Их хотын залуус" ОАК (28-р анги)
  • 19:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.19-р анги)
  • 20:30
    "Аделийн гайхамшигт адал явдал (The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec)" УСК
  • 22:30
    "Сүрчиг: Алуурчны түүх (Perfume: The Story of a Murderer) УСК
  • 01:10
    "Бохир мөнгө (Lock, Stock & Two Smoking Barrels)" УСК
  • 02:50
    "Их хотын залуус" ОАК (28-р анги)
  • 03:25
    "Ривердэйл" ОАК (II.18,19-р анги)
  • 04:50
    "Аделийн гайхамшигт адал явдал (The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec)" УСК
  • 06:30
    "Сүрчиг: Алуурчны түүх (Perfume: The Story of a Murderer) УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 42-р анги
  • 08:15
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Хүүхдийн арьс арчилгаа
  • 08:25
    "Аръяабал нүгнэй-2020" Номын цаг #18
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 17-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Теле хичээл : Зардлаа хэмнэх арга / Монгол банк /
  • 10:50
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #51
  • 11:20
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 12:10
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #30
  • 12:40
    Гайхамшигт уралдаан
  • 13:30
    Хошин шог
  • 14:00
    "Хувийн мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 11-р анги
  • 15:00
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 17-р анги
  • 15:30
    Теле хичээл : Зээлийн мэдээлэлийн сан/ Монгол банк /
  • 15:50
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Долоон хар нүгэл" Анимэ 9-12-р анги
  • 17:40
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #52
  • 18:10
    Чанга шивнээ
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 43-р анги
  • 19:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Нярайн шарлалт
  • 19:30
    "Хайрт тэд минь" ОАК 18-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 18-р анги
  • 21:30
    Гайхамшигт уралдаан
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хувийн мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 12-р анги
  • 23:20
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 18-р анги
  • 23:45
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Итгэхийн аргагүй" УСК
  • 12:10
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Танхай тээгч эх" МУСК
  • 15:10
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 15:30
    "Social talk" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "МОНГОЛ МАЛЧДЫН БАХАРХАЛЫН ӨДӨР" хүндэтгэлийн тоглолт үзүүлж байна
  • 18:00
    "Засах цаг - Зүтгэл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Амьсгал үгүй" УСК
  • 22:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 32-р анги
  • 09:20
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Казино Жак" уран сайхны кино
  • 12:00
    "Зура" тв шоу - Дугаар1
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:50
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Нүүдлийн фирм
  • 15:15
    Их Засагаар сонин юу байна?
  • 15:40
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:10
    Монгол малчдын бахархалын өдөр
  • 17:25
    Залуу лидер нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Зура" тв шоу - Дугаар2
  • 19:15
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 33-р анги
  • 20:35
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Өндөр настан
  • 22:00
    "Каблю" уран сайхны кино
  • 23:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Бүүвэйн дуутай эх орон" теле концерт
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Alizée en Concert тоглолт
  • 11:35
    "Гадиант" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 12:00
    (Covid-19) 2020 Хамтдаа сэргийлье, Танд тусалья нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хамтдаа сэргийлье, Танд тусалья" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    (Covid-19) 2020 Хамтдаа сэргийлье, Танд тусалья нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Гадиант" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 18:05
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    (Covid-19) 2020 Хамтдаа сэргийлье, Танд тусалья нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Байгаль орчны яам үзүүлж байна: "Борооны усыг хуримтлуулах, хэрэглэх тухай"
  • 21:47
    Watchmojo
  • 22:00
    "Хайрын шувуухай" ОАК 13-р анги
  • 23:20
    "S.W.A.T" 2-р бүлэг 2-р анги
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.21-24
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    Мүүк 23-24
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Watch car 35-36
  • 09:00
    Da Vinci Kids - Амьтдын ертөнц 13-14
  • 09:10
    Da Vinci Kids - Артзүүка 23
  • 09:35
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 31-32
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.23-24
  • 10:30
    Доктор хэн XII.9
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь III.4
  • 12:00
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 12:30
    Watch car 35-36
  • 13:05
    Da Vinci Learning - Оюун ухааны бүтээл 6
  • 13:25
    Da Vinci Learning - Үүнийг мэдэх үү? 35
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Урагшаа Титанууд аа II.16
  • 15:05
    Transformers II.25-26
  • 16:00
    Аватар Корра IV.7
  • 16:35
    Мини Нинжа 5-6
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.25-28
  • 17:30
    Вингс клуб VI.15
  • 18:00
    Da Vinci Kids - Би том болохоороо 4
  • 18:15
    Da Vinci Kids - Артзүүка 24
  • 18:40
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 33
  • 18:50
    Бяцхан автобус Таёо IV.25-26
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь III.5
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning - Ёо ёо ажиллагаа 4.2
  • 21:35
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 4
  • 21:50
    Da Vinci Learning - Спортын лаборатри 22
  • 22:00
    Доктор хэн XII.10
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги /Дизайн технологи, Англи хэл, Уран зохиол/
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги /Биологи, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Түүх/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    ММ энэ долоо хоногт
  • 11:30
    Амьдралын хүрд: “ҮОМШӨ – ний даатгал” /давталт/
  • 11:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги /Англи хэл, Биеийн тамир, Дүрслэх урлаг/
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    ММ энэ долоо хоногт
  • 13:40
    Ярилцлага: Хуулийн засаглал /Үндсэн хууль ба өмчийн зохицуулалт/
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги /Физик, Биологи, Үндэсний бичиг/
  • 15:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 10-р анги /Хими, Эрүүл мэнд, Түүх/
  • 16:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 11-р анги /Хими, Эрүүл мэнд, Түүх/
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:30
    ММ энэ долоо хоногт
  • 17:40
    “Хил дамнасан нүүдэл суудал” баримтат нэвтрүүлэг 1,2-р хэсэг
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Мартах учиргүй” хөрөг нэвтрүүлэг /Д.Мөнхөө Гал голомт үндэсний хөдөлгөөн ТТБ-ын тэргүүн, Эрүүлийг хамгаалахын гавьяат ажилтан/
  • 19:40
    Орон нутгийн мэдээ /шууд/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг: Чимээгүй хотын далд аюул /давталт/
  • 21:30
    Амьдралын хүрд: “Даатгуулагчийн хөдөлмөрийн чадвар алдалтын хувь, хугацааг шийдвэрлэх үйл явц”
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 22:00
    16 ММ үзүүлж байна: “Кино судар бүтээгчид” баримтат кино
  • 22:50
    Үдшийн мэдээ
  • 23:05
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Шинэ ном"
  • 09:20
    Ярилцах цаг
  • 09:50
    Бизнес цаг
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК төгсгөлийн 39,40-р анги
  • 14:00
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 14:10
    "Монгол Монголоо хайрлая" хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Мөнхтэнгэрийн хүчин дор" МУСК 2-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Бизнес цаг
  • 19:45
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 20:00
    Концерт
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол Монголоо хайрлая" хэлэлцүүлэг
  • 22:30
    "Мөнхтэнгэрийн хүчин дор" МУСК 3-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    “Дэлхийн доройтол” баримтат кино
  • 09:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 10:00
    14-р Далай ламын “Зүрх сэтгэлийг боловсруулах нь” лекц
  • 12:00
    “ЭХЭМҮТөв үзүүлж байна” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 13:00
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 14:30
    “Арго багшийн англи хэлний хичээл” цуврал 16
  • 15:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    “Арго багшийн англи хэлний хичээл” цуврал 17
  • 21:00
    “Академич Ч.Жүгдэр ба гүн ухааны түүх” ЭШХ
  • 22:00
    “Амьдрал ба гэгээрэл” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    1991 NBA Draft
  • 02:00
    1992 NBA Draft
  • 03:30
    2009 NBA Draft
  • 05:00
    2016 NBA Draft
  • 06:30
    2017 NBA Draft
  • 08:00
    2018 NBA Draft
  • 09:30
    High Tops: Best of 2019 -20 Part 1
  • 10:00
    NBA Mock Draft Live
  • 12:00
    NBA Together w/VR Hispanic Communities
  • 12:30
    NBA Together w/Ray Allen
  • 13:00
    NBA Mock Draft Tape
  • 15:00
    NBA Mock Draft Tape
  • 17:00
    NBA Mock Draft Tape
  • 19:00
    NBA Mock Draft Tape
  • 21:00
    NBA Mock Draft Tape
  • 23:00
    NBA Together w/VR Hispanic Communities
  • 23:30
    NBA Together w/Ray Allen

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Эвертон-Арсенал PL 2015-2016
  • 11:00
    Миннесота - Сан Антонио NBA 2018-2019
  • 13:00
    Түүхэн тоглолт №7: Арсенал-Эвертон 2001/02
  • 13:30
    ONE FC: Enter the dragon 2019
  • 16:30
    Эвертон-Арсенал PL 2015-2016
  • 18:30
    Түүхэн тоглолт №7: Арсенал-Эвертон 2001/02
  • 19:00
    Миннесота - Сан Антонио NBA 2018-2019
  • 21:00
    ONE FC: Enter the dragon 2019

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Football Talk №11
  • 10:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    FIVB Эрэгтэйчүүдийн Үндэстүүдийн Лиг Бразил - Иран
  • 14:00
    Road To MR.Olympia нэвтрүүлэг - S2 #E2
  • 14:30
    "Наадам 2019" Хоёрын даваа
  • 18:00
    Рагби УАШТ Дайчид - Чийтас эмэгтэй тоглолт №2
  • 18:40
    "SPS Блиц" S2 #4
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Football Talk №11
  • 21:00
    NBA Flashback №61
  • 21:30
    The Buzzer №38
  • 22:30
    "Last Dance" Баримтат кино 3-р анги
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 19:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 22:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown live 1107
  • 11:00
    UFC: Йоанна-Ватерсон
  • 14:00
    ONE: Age of dragons
  • 17:00
    ONE: Warrior's code
  • 19:00
    WWE Smackdown live 1108
  • 21:00
    ONE: Dawn of heroes

Сүлд ТВ

  • 07:40
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “Аз жаргал хаана байна” аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-7-р анги
  • 10:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:10
    “Куантико бааз” олон ангит кино 2-14-р анги
  • 11:00
    Монгол хэл 4-р анги /Хүнсний бүтээгдэхүүнийг нэрлэсэн үгээр өгүүлбэр зохиох/
  • 11:25
    Нийгэм ахуйн баримжаа 5-р анги /Зэрлэг амьтад/
  • 11:50
    Математик 6-р анги /Олон оронтой тоог хэтрүүлэхгүй нэмэх/
  • 12:15
    Математик 9-р анги /Хувь процент/
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 15:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эрдэнэт хурд -2018 /азарга, шүдлэн, даага/
  • 17:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-8-р анги
  • 17:30
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
     “Гайхамшигт санаанууд” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 20:00
      Сүлд үү, Тоо юу? нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Хурдан морины түүх” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Сонирхогчдын клуб” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Куантико бааз” олон ангит кино 2-15-р анги
  • 23:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ
  • 00:20
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "7 өдрийн хатан" ОАК 3-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 17
  • 09:20
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "Хэцүү хайр" ОАК 41, 42-р анги
  • 11:15
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 2
  • 12:10
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 12-р анги
  • 13:15
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 13, 14-р анги
  • 15:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 15, 16-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "7 өдрийн хатан" ОАК 4-р анги
  • 19:00
    "Хэцүү хайр" ОАК 43, 44-р анги
  • 20:30
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 13-р анги
  • 22:00
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 15, 16-р анги
  • 23:50
    "Хэцүү хайр" ОАК 43, 44-р анги
  • 01:00
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 13-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    Зенит - Брюгге Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 02:30
    Орландо - Индиана NBA 2019-20
  • 04:30
    Аякс - Ливерпүүл Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 06:30
    Оклахома - Голден Стэйт NBA 2019-20
  • 08:30
    Ливерпүүл - Мидтьюлланн Аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 10:30
    Hoop Life №27
  • 11:00
    Л.А Лэйкерс - Нью Орлеанс NBA 2019-20
  • 13:00
    PL World №07
  • 13:30
    Ман Ютд - Лайпциг Аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 15:30
    NBA Flashback №60
  • 16:00
    Зенит - Лацио Аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 18:00
    Реал - Интер Аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 20:00
    Hoop Life №30
  • 20:30
    The Buzzer №38
  • 21:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №03
  • 22:00
    Чикаго - Голден Стэйт NBA 2019-20

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 07:58
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Хачирхалтай амьтадтай тааралдсан тохиолдолууд” /BBC агентлагаас үзүүлж байна./
  • 08:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 08:55
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 09:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:10
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 10-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 09:55
    Гадаадын улс орнуудаар
  • 10:00
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 6-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 10:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:50
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 10:52
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 11:00
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 11:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 11:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    “Ан гөрөө-3” баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 13:45
    “Гэрэл сүүдэр” /Дамжуулах үг/
  • 14:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 15:32
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 15:40
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “ Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 16:40
    Кино бидний амьдралд
  • 17:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 17:32
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 17:35
    “Хачирхалтай амьтадтай тааралдсан тохиолдолууд” /BBC агентлагаас үзүүлж байна./
  • 18:25
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Монгол дууны хит”
  • 19:35
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 20:42
    Монгол ховс нэвтрүүлэг”
  • 21:20
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 6-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:05
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 10-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 23:00
    National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 23:50
    “Хачирхалтай амьтадтай тааралдсан тохиолдолууд” /BBC агентлагаас үзүүлж байна./
  • 00:35
    Шөнийн зураглал
  • 00:37
    Төрийн дуулал
  • 00:39
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    “Бахархал” Нийслэлийн ерөнхий боловсролын спортын төв сургуулийн захирал доктор, профессор Ч. Зоригтбаатар
  • 07:30
    Спорт хобби: Оюун ухааны мүзейн эрхлэгч З. Түмэн-Өлзий
  • 07:55
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Будапешт-2013” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 3-р хэсэг
  • 08:35
    Спортын гимнастик сонирхогчдод зориулсан теле хичээл № 6
  • 08:40
    Манлайн баясгалан: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 09:00
    Монголын спорт түүх: Эрийн гурван наадам ЮНЕСКО-гийн соёлын өвд бүртгэгдсэний 10 жилийн ойд: Нум сум хийх Монгол соёл зан үйл баримтат кино
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Теле хичээл: 5-р анги “Монгол хэл”, “Математик”
  • 10:15
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:20
    Теле хичээл: 5-р анги “Англи хэл”
  • 10:40
    Теле хичээл: 6-р анги анги “Дизайн технологи”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: 6-р анги“Англи хэл”, “Уран зохиол”
  • 11:45
    Теле хичээл: 7-р анги “Биологи”, “Иргэний ёс зүйн боловсрол”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Теле хичээл: 7-р анги “Түүх”
  • 13:00
    Теле хичээл: 8-р анги “Англи хэл”, “Биеийн тамир”, “Дүрслэх урлаг”
  • 13:20
    Насан туршийн боловсрол: Зардалаа хэмнэх арга
  • 13:35
    Эрийн хийморь: Дорнод аймгаас бэлтгэв
  • 14:20
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 2-р хэсэг
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 16:25
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдийн наадам:Биатлон холимог буухиа шигшээ
  • 18:00
    Спорт таны амралтанд: “Дугуйн өдөр- 2020”-оос бэлтгэв
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Спортын гимнастик сонирхогчдод зориулсан теле хичээл № 7
  • 18:45
    Монголын спорт түүх: Эрийн гурван наадам ЮНЕСКО-гийн соёлын өвд бүртгэгдсэний 10 жилийн ойд
  • 19:30
    “Бээжин 2008” зуны олимпын наадмын дурсамж
  • 20:30
    Тамирчны гэр бүл
  • 21:00
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 21:25
    Монголын спорт түүх: Эрийн гурван наадам ЮНЕСКО-гийн соёлын өвд бүртгэгдсэний 10 жилийн ойд: Хурд эзэгнэх эрдэм баримтат кино
  • 21:55
    Бахархал: Дугуйн спортын мастер дасгалжуулагч Ч. Нямаа
  • 22:20
    Спорт таны амралтанд: Самбо бөхийн дэлхийн аваргууд 1-р хэсэг
  • 23:15
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Анимэйшн: Сонохон хүүхдийн эрхтэй танилцсан нь
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг/давталт/
  • 12:15
    Анимэйшн: Өөрчлөлт бидний сонголт
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Сэдвийн гүнд
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Анимэйшн: Уурыг ухаанаар
  • 15:00
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 15:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:10
    Сэдвийн гүнд
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 16:55
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Сэдвийн гүнд
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 21:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Анимэйшн: Сэтгэл амар бол бие амар
  • 22:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Сэдвийн гүнд

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:35
    Music time
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хайраа хайрла” ОАК-56
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:25
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Цэнэглэх цаг
  • 12:50
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Зөв хооллоё
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Онцлох мэдээ
  • 14:35
    Кино – Миний амьдрал
  • 14:45
    Түмэнд түгээе
  • 15:00
    “Ичээнд нь” МУСК
  • 16:42
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 17:35
    Хошин өнцөг
  • 18:00
    “Хайраа хайрла” ОАК-57
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:35
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ТВ-Клиник
  • 20:30
    ТВ-Галерей
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Кино миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Дүүлэн нис” МУСК
  • 23:40
    Онцлох мэдээ
  • 00:15
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:50
    “Өвгөдийн захиас” Өвлийн цуврал-2
  • 11:00
    “Бурхан багш” ОАУСК 31,32-р анги
  • 12:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:40
    Дэггүйчүүд
  • 13:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги Дизайн технологи
  • 13:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги Англи хэл
  • 13:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги Уран зохиол
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги Биологи
  • 14:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги Иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 14:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги Түүх
  • 15:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги Англи хэл
  • 15:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги Биеийн тамир
  • 15:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги Дүрслэх урлаг
  • 16:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги Физик
  • 16:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги Биологи
  • 16:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги Үндэсний бичиг
  • 17:00
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Алхам-1
  • 18:00
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 18:10
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:20
    “Ижий Аав хоёр минь” Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:05
    “Миний сонгосон мэргэжил” Багш
  • 19:30
    “Бурхан багш” ОАУСК 33,34-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

XI/2412:30

Боловсрол ТВ

"Тэнгэрээс буусан од" МУСК

XI/2411:15

Боловсрол ТВ

"Нагиев хөл хорионд" ОАК 1.1-3-р анги

XI/2415:00

Боловсрол ТВ

Теле хичээл 7-р анги- Биологи