МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” 2-р бүлэг 6-р анги
  • 10:00
    “Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр” Бүтээлч тоглоом
  • 10:20
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: 1-р анги /Математик, Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 12:10
    Теле хичээл: 2-р анги /Математик, Хүн ба орчин/
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    Теле хичээл: 3-р анги /Математик, Хөгжим, Хүн ба орчин/
  • 14:30
    Теле хичээл: 12-р анги /Газар зүй, Биологи, Дизайн технологи-зураг зүй/
  • 15:30
    ЭЕШ-ын хичээл /Физик, Газар зүй/
  • 16:10
    “Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ” олон ангит кино. 2-р анги
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:30
    “DeFacto” мэтгэлцээн /давталт/
  • 18:30
    “Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр” Бохир гарын уршиг
  • 18:50
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:10
    “Хүнсийг хэрхэн үйлдвэрлэдэг вэ?...” цуврал 10-р хэсэг
  • 19:20
    “Хайраар хамгаалъя” цуврал нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” 2-р бүлэг 7-р анги
  • 23:05
    Үдшийн мэдээ
  • 23:25
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 19,20/
  • 07:30
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /155/
  • 07:55
    UBS энэ 7 хоногт
  • 08:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл, Хүн ба байгаль, Математик/
  • 10:40
    Бүтээлч хүүхэд
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    "Аалз" олон ангит кино төгсгөлийн 8-р анги
  • 12:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:30
    "Араатан" олон ангит кино /10/
  • 13:30
    Онцлох уран бүтээлч МУГЖ Б.Сарантуяа
  • 13:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:00
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл, Хүн ба байгаль, Математик/
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 19,20/
  • 17:50
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /155/
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Араатан" олон ангит кино /11/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Цөөвөр чоно" олон ангит кино /1/
  • 21:30
    Өөрчлөлт бидний сонголт
  • 21:45
    Аяллын тойрог
  • 22:40
    Сумо тойм
  • 23:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:05
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:30
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 74-р анги
  • 11:00
    "теле хичээл 1-р анги:/монгол хэл, дүрслэх урлаг, технологи"
  • 11:40
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 64-р анги
  • 12:40
    "дуэт дуэль" дугаар 5
  • 13:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:00
    "теле хичээл 1-р анги:/монгол хэл, дүрслэх урлаг, технологи"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:00
    "илд" оак 1 бүлэг 7-р анги
  • 18:00
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 65-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 68-р анги
  • 21:00
    "сэдэв"
  • 21:20
    "дуэт дуэль" дугаар 6
  • 22:10
    "урт цагааны гудамж"
  • 23:40
    "илд" оак 1 бүлэг 8-р анги
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "орон орны хоол"
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага75/0
  • 10:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:50
    business news
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - монгол хэл
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - биеийн тамир
  • 12:00
    теле хичээл 6-р анги - физик
  • 12:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар"
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    танд тустай агшин
  • 13:30
    "tvmall"
  • 14:00
    business news
  • 14:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:15
    "хак чак"цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    теле хичээл 6-р анги - монгол хэл
  • 15:40
    теле хичээл 6-р анги - биеийн тамир
  • 16:00
    теле хичээл 6-р анги - физик
  • 16:20
    business news
  • 16:30
    "100 жилийн өв залгамжлагч" соак 12-р анги
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "100 жилийн өв залгамжлагч" соак 13-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "анхаар дотор чимээгүй"муск
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:55
    Дорнын зурлага
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Шүүхийн шулам” ОАУСК,10-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:15
    “Монголын оюутны цахим спортын лиг” тоглолт / 4-р хэсэг /
  • 12:55
    "Business maximum-88" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Боруто” хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 15:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Хөөрөлдөөн” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Конго улсын хээнцэрүүд" баримтат кино
  • 17:40
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "After school club" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Шүүхийн шулам” ОАУСК, 11-р анги
  • 23:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 04:00
    ТВ-9 Маргааш

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    нахиа
  • 09:50
    миний хатагтай оак-3
  • 11:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-106
  • 12:50
    business time
  • 13:10
    хайрын хүч
  • 14:10
    кобра оак
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    өөрчлөлт бидний сонголт
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    теле хичээл 10-р анги
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    миний хатагтай оак-4
  • 19:30
    шийдэл ярилцлага
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-107
  • 22:50
    миний хатагтай оак-4
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 01:05
    "Улаан хатан хаан" ОАК 3-р анги
  • 02:00
    Мэдээ
  • 02:55
    "Нотлох баримт" ОАК 1-р анги
  • 03:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 05:40
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 19.1
  • 07:15
    Мэдээ
  • 08:10
    NTV энэ долоо хоногт
  • 08:20
    "Юунагийн гудамж" ОАК 1-р анги
  • 09:20
    "Зоригт эрийн дууль" ОАК 20-р анги
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль, нийгмийн орчин" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 11:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.12-р анги
  • 12:15
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 4-р анги
  • 13:00
    "Улаан хатан хаан" ОАК 4-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 14:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 14:50
    КОЙКА үзүүлж байна:"Өөрчлөлт бидний сонголт"
  • 15:05
    "Долоогонын модон дор " УСК
  • 17:00
    Шуурхай мэдээ
  • 17:20
    "Нотлох баримт" ОАК 2-р анги
  • 18:15
    КОЙКА үзүүлж байна:"Сэтгэл амар бол бие амар"
  • 18:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.13-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Зоригт эрийн дууль" ОАК 21-р анги
  • 21:55
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 19.2
  • 23:35
    "Юунагийн гудамж" ОАК 2-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.7-8-р анги
  • 07:35
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.16-р анги
  • 07:50
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.7-8-р анги
  • 08:35
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 08:45
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.6-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.17-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн 3.25-26-р анги
  • 10:00
    "Тэр бүсгүйн дурсамж" СОАК 10-р анги
  • 11:10
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.18-р анги
  • 12:00
    "Дайн ба энх" УСК 1-р анги
  • 14:30
    КОЙКА үзүүлж байна: Өөрчлөлт бидний сонголт
  • 14:45
    Хөгжмийн цаг
  • 14:50
    Аугаа уран зураг
  • 15:00
    Теле хичээл 7-р анги- Физик /Хөвөх живэх нөхцөл/
  • 15:20
    "Теле хичээл 7-р анги- Нийгэм судлал /Зөрчил түүнийг шийдвэрлэх арга замууд/
  • 15:40
    "Теле хичээл 7-р анги- Хими /Давс ба гидроксидыг судлах/
  • 16:00
    "Көсем" ОАК 2.48-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 17:13
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 17:30
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 17:40
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.9-р анги
  • 18:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.7-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.18-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.1-2-р анги
  • 19:30
    "Тэр бүсгүйн дурсамж" СОАК 11-р анги
  • 20:45
    Хөгжмийн цаг
  • 20:50
    Аугаа уран зураг
  • 21:00
    Идэрээгийн аялал #2
  • 21:30
    Бид сэргийлж чадна
  • 22:00
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.19-р анги
  • 23:00
    "Көсем" ОАК 2.49-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Хайрлаж болох уу?" МУСК
  • 09:20
    Хошин шог
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 10:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Биеийн тамир
  • 10:40
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 11:00
    "Гоо брэнд" органик гоо сайхны үндэсний үйлдвэрлэгч
  • 11:05
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 11:10
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 11:20
    "Чи миний баатар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    Хошин шог
  • 12:20
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 14:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Биеийн тамир
  • 14:40
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 15:00
    High trade
  • 15:40
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "Сүүлчийн гэрч" УСК
  • 18:00
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 18:50
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Хайр" МУСК
  • 20:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 21:00
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Гоо брэнд" органик гоо сайхны үндэсний үйлдвэрлэгч
  • 21:20
    High trade
  • 21:40
    "Амьд үлдэгч" УСК
  • 23:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Үндэсний бичиг, Биеийн тамир, Уран зохиол
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:30
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season 2/13,14-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Прокуроруудын дайн" СОАК 10-р анги
  • 13:40
    "Намайг сонгооч" шоу нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар 10
  • 14:30
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 6-р анги
  • 16:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Үндэсний бичиг, Биеийн тамир, Уран зохиол
  • 17:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 17:20
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 17:35
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал /season 4/ 4-р хэсэг
  • 18:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season 2/ 15,16-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Прокуроруудын дайн" СОАК 11-р анги
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    "Хувь тавилан" МОАК 88-р анги
  • 23:00
    "Шивэгчний өчил" АОАК /season 1/ 2-р анги
  • 00:00
    "Хар хайрцаг
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    ТВ8 өнөөдөр /шууд/
  • 07:45
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 08:05
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 52-р анги
  • 08:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 09:30
    Quarantine talk with Erka
  • 10:00
    "Гадны хүн" ОАК 1-р бүлэг 14-р анги
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:50
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дизайн технологи/
  • 12:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Эрүүл мэнд/
  • 12:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/
  • 13:00
    "Гадны хүн" ОАК 1-р бүлэг 15-р анги
  • 14:00
    Quarantine talk with Erka
  • 14:30
    8 Music
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    НҮБ-ын зөвлөмж
  • 15:50
    ЭМЯ-ны зөвлөмж
  • 15:55
    ХХЗХ-ны зөвлөмж
  • 16:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дизайн технологи/
  • 16:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Эрүүл мэнд/
  • 16:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/
  • 17:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:50
    ЭМЯ-ны зөвлөмж
  • 17:55
    ХХЗХ-ны зөвлөмж
  • 18:00
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 18:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 18:45
    "Ододтой шопинг хийх үү" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Quarantine talk with Erka
  • 21:55
    НҮБ-ын зөвлөмж
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 23:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:55
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 01:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 08:25
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 09:00
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 43-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл: 5-р анги /Бататгал хичээл/
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл: 5-р анги /Бататгал хичээл/ давталт
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 19:30
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 44-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 21:35
    Монгол тулгатны зуун эрхэм - Б.Баасанжав
  • 00:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:40
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:45
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:00
    "Их хотын залуус" ОАК (26-28-р анги)
  • 10:40
    "Бохир мөнгө (Lock, Stock & Two Smoking Barrels)" УСК
  • 12:30
    "Аделийн гайхамшигт адал явдал (The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec)" УСК
  • 14:20
    "Ривердэйл" ОАК (II.18,19-р анги)
  • 15:55
    "Сүрчиг: Алуурчны түүх (Perfume: The Story of a Murderer) УСК
  • 18:30
    "Мэдээ, мэдээлэл"
  • 18:40
    "Их хотын залуус" ОАК (29-р анги)
  • 19:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.20-р анги)
  • 20:30
    "Галзуу ноход (Reservoir Dogs)" УСК
  • 22:30
    "Давуу тал (Transcendence) УСК
  • 00:40
    "Авга Дрью (Uncle Drew)" УСК
  • 02:20
    "Их хотын залуус" ОАК (27-29-р анги)
  • 04:00
    "Ривердэйл" ОАК (II.19,20-р анги)
  • 05:25
    "Галзуу ноход (Reservoir Dogs)" УСК
  • 07:05
    "Давуу тал (Transcendence) УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 43-р анги
  • 08:15
    Хошин шог
  • 08:50
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Нярайн шарлалт
  • 09:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 18-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Теле хичээл : Зээлийн мэдээлэлийн сан/ Монгол банк /
  • 10:50
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #52
  • 11:20
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 12:20
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #31
  • 12:50
    Гайхамшигт уралдаан
  • 13:40
    Хошин шог
  • 14:00
    "Хувийн мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 12-р анги
  • 15:00
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 18-р анги
  • 15:30
    Теле хичээл : Хөрөнгө оруулалт/ Монгол банк /
  • 15:50
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Долоон хар нүгэл" Анимэ 13-16-р анги
  • 17:40
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #53
  • 18:10
    Чанга шивнээ
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 44-р анги
  • 19:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Хүүхдийн нойр ямар учиртай вэ?
  • 19:30
    "Хайрт тэд минь" ОАК 19-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 19-р анги
  • 21:30
    "Ментор цаг" Нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хувийн мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 13-р анги
  • 23:20
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 19-р анги
  • 23:45
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амьсгал үгүй" УСК
  • 12:10
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • 15:10
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 15:30
    "Ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "МОНГОЛ МАЛЧДЫН БАХАРХАЛЫН ӨДӨР" хүндэтгэлийн тоглолт үзүүлж байна
  • 18:00
    "Засах цаг - Зүтгэл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "IP MAN -3" УСК
  • 22:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 33-р анги
  • 09:20
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:50
    "Каблю" уран сайхны кино
  • 11:35
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Зура" тв шоу - Дугаар2
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:50
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Өндөр настан
  • 15:20
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:15
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Зура" тв шоу - Дугаар3
  • 19:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 34-р анги
  • 20:30
    Ярилцлага
  • 21:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Тэргэнцэртэй хүн
  • 21:55
    "Флораг аварсан нь" уран сайхны кино
  • 23:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:50
    "Гоёмсог" теле концерт
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Armin van Buuren тоглолт
  • 11:35
    "Гадиант" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 12:00
    (Covid-19) 2020 Хамтдаа сэргийлье, Танд тусалья нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хамтдаа сэргийлье, Танд тусалья" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    (Covid-19) 2020 Хамтдаа сэргийлье, Танд тусалья нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Гадиант" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 18:05
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    (Covid-19) 2020 Хамтдаа сэргийлье, Танд тусалья нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хайрын шувуухай" ОАК 14-р анги
  • 23:20
    "S.W.A.T" 2-р бүлэг 3-р анги
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.25-28
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    Мүүк 25-26
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Watch car 37-38
  • 09:00
    Da Vinci Kids - Би том болохоороо 4
  • 09:15
    Da Vinci Kids - Артзүүка 24
  • 09:45
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 33
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.25-26
  • 10:30
    Доктор хэн XII.10
  • 11:35
    Миний бяцхан одой морь III.5
  • 12:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.25-82
  • 12:30
    Watch car 37-38
  • 13:00
    Da Vinci Learning - Ёо ёо ажиллагаа 4.2
  • 13:30
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 4
  • 13:45
    Da Vinci Learning - Спортын лаборатри 22
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Урагшаа Титанууд аа II.17
  • 15:05
    Transformers II.1-2
  • 16:00
    Аватар Корра IV.8
  • 16:35
    Мини Нинжа 7-8
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.29-32
  • 17:30
    Вингс клуб VI.16
  • 18:00
    Da Vinci Kids - Бяцхан зурагчид 4
  • 18:30
    Da Vinci Kids - Шинжлэх ухааны туршилтууд 24
  • 18:50
    Бяцхан автобус Таёо V.1-2
  • 19:30
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь III.6
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning - Үүнийг мэдэх үү? 36
  • 21:35
    Da Vinci Learning - Байгалийн нууц 26
  • 22:00
    Доктор хэн XII.11
  • 23:10
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги /Математик, Түүх, Хими/
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги /Үндэсний бичиг, Газар зүй Дизайн/т/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Орон нутгийн мэдээ /давталт/
  • 11:40
    Амьдралын хүрд: “Даатгуулагчийн хөдөлмөрийн чадвар алдалтын хувь, хугацааг шийдвэрлэх үйл явц” /давталт/
  • 12:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги /Орос хэл, Физик, Уран зохиол
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    “Мартах учиргүй” хөрөг нэвтрүүлэг /Д.Мөнхөө Гал голомт үндэсний хөдөлгөөн ТТБ-ын тэргүүн, Эрүүлийг хамгаалахын гавьяат ажилтан/
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги /Орос хэл, Биеийн тамир, Уран зохиол/
  • 15:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 10-р анги /Газар зүй, Биологи, Дизай/т– зураг зүй/
  • 16:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 11-р анги /Газар зүй, Биологи, Дизай/т– зураг зүй/ УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:30
    16 ММ үзүүлж байна: “Кино судар бүтээгчид” баримтат кино
  • 18:30
    ММ энэ долоо хоногт
  • 18:35
    “Хүрээлэн амьд ертөнц” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:05
    Ногоон шошго
  • 19:30
    “Хайраар хамгаалья” цуврал нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг: /Засаг захиргаа, нутаг дэвсгэрийн нэгж, түүний удирдлагын тухай хуулийг шинэчлэн найруулах боломж, гарц шийдэл/ /давталт/
  • 22:00
    Цаг агаар
  • 22:10
    Амьдралын хүрд: Тэтгэмжийн даатгал
  • 22:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 22:50
    Үдшийн мэдээ
  • 23:05
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Монгол Монголоо хайрлая" хэлэлцүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Бизнес цаг
  • 10:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Мөнхтэнгэрийн хүчин дор" МУСК 3-р анги
  • 14:00
    Монголын сайхан орноор
  • 14:10
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 16:00
    Концерт
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    "Чин ачлал"
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Бизнес цаг
  • 19:40
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 20:00
    Тоглолтын цаг
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:30
    "Давааны цаана даваа" МУСК 1-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    “Гайхамшигт ноход” баримтат кино
  • 09:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 10:00
    “Амьдрал ба гэгээрэл” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Академич Ч.Жүгдэр ба гүн ухааны түүх” ЭШХ
  • 12:00
    “ЭХЭМҮТөв үзүүлж байна” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 13:00
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 14:30
    “Арго багшийн англи хэлний хичээл” цуврал 17
  • 15:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    “Арго багшийн англи хэлний хичээл” цуврал 18
  • 21:00
    “Биеэ засаад гэрээ зас” лекц. Намбарын Энхбаяр
  • 22:15
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 22:25
    “Амьдрал ба гэгээрэл” нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Алжаал тайлах аяз
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    2012 NBA Draft
  • 01:30
    2013 NBA Draft
  • 03:00
    2014 NBA Draft
  • 04:30
    2015 NBA Draft
  • 06:00
    NBA Draft Coverage Live
  • 08:00
    NBA Draft Preshow Live
  • 08:30
    NBA Draft Live
  • 13:00
    NBA Draft Recap/Post Show Live
  • 14:30
    NBA Draft Recap/Post Show Tape
  • 16:00
    NBA Draft Recap/Post Show Tape
  • 17:30
    NBA Draft Recap/Post Show Tape
  • 19:00
    NBA Draft Recap/Post Show Tape
  • 20:30
    NBA Draft Recap/Post Show Tape
  • 22:00
    NBA Draft Recap/Post Show Tape
  • 23:30
    NBA Together w/Chris Paul

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ман.Сити-Ман.Ютд PL 2015-2016
  • 11:00
    Хьюстон - Нью Орлеанс NBA 2018-2019
  • 13:00
    Түүхэн тоглолт №8: Ман.Ютд-Ман.Сити 2011/12
  • 13:30
    ONE FC: Dawn of heros 2019
  • 16:30
    Ман.Сити-Ман.Ютд PL 2015-2016
  • 18:30
    Түүхэн тоглолт №8: Ман.Ютд-Ман.Сити 2011/12
  • 19:00
    Хьюстон - Нью Орлеанс NBA 2018-2019
  • 21:00
    ONE FC: Dawn of heros 2019

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Рагбийн ДАШТ-2019 Уэльс - Франц
  • 11:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    "Наадам 2019" Гурвын даваа
  • 14:30
    "Наадам 2019" 4, 5-н даваа
  • 17:00
    "SPS Блиц" S2 #3
  • 17:20
    Рагби УАШТ Шигшээ Дайчид - Спартанс тоглолт №3
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Hoop life №30
  • 20:00
    Спортын Хатад S2#5 (Х.Ундрам)
  • 20:30
    Усанд сэлэлтийн дэлхийн цом 2019 - Казан Өдөр 1
  • 22:00
    NBA Flashback №62
  • 22:30
    "Last Dance" Баримтат кино 4-р анги
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 19:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 22:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1433
  • 11:00
    ONE: A New tomorrow
  • 14:00
    UFC: Эдгар-Солонгос Зомби
  • 16:30
    UFC: Магомедшарипов-Каттар
  • 19:00
    WWE Monday raw 1434
  • 21:00
    ONE Weekly #46
  • 21:30
    ONE: Fire & Fury

Сүлд ТВ

  • 07:40
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “Зураг түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг    
  • 09:30
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-8-р анги
  • 10:00
    “Куантико бааз” олон ангит кино 2-15-р анги
  • 11:00
    Математик 7-р анги /Энгийн бутархай/
  • 11:25
    Монгол хэл 8-р анги /Эсрэг утгатай үг/
  • 11:50
    Нийгэм ахуйн баримжаа 7-р анги /Хувцасаа зөв угаацгаая/
  • 12:15
    Монгол хэл 9-р анги /Дэлгэрэнгүй ба хураангуй өгүүлбэр/
  • 12:40
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Хурданморьдынуралдаан         
  • 14:40
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    Эрдэнэт хурд -2018 /соёолон, хязаалан, эрлийз дунд/
  • 17:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-9-р анги
  • 17:35
    “Бизнесхөтөч” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “Аялагч эр” аяллын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    The LATE NIGHT with MIKOсанти
  • 20:00
      Баримтат кино
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Зураг түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Куантико бааз” олон ангит кино 2-16-р анги
  • 23:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 23:30
    “Цагүе” мэдээллийнхөтөлбөр
  • 00:00
    Цагагаарынмэдээ
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "7 өдрийн хатан" ОАК 4-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 18
  • 09:20
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "Хэцүү хайр" ОАК 43, 44-р анги
  • 11:15
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 3
  • 12:10
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 13-р анги
  • 13:15
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 15, 16-р анги
  • 15:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 17, 18-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "7 өдрийн хатан" ОАК 5-р анги
  • 19:00
    "Хэцүү хайр" ОАК 45, 46-р анги
  • 20:30
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 14-р анги
  • 22:00
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 17, 18-р анги
  • 23:50
    "Хэцүү хайр" ОАК 45, 46-р анги
  • 01:00
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 14-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Нью Орлеанс - Юта NBA 2019-20
  • 02:00
    Дортмунд - Зенит Аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 04:00
    Вашингтон - Дэнвэр NBA 2019-20
  • 06:00
    Зальцбург - Интер Аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 08:00
    Hoop Life №28
  • 08:30
    NBA Draft 2020 (Шууд)
  • 10:30
    PL Netbusters №06
  • 11:00
    Марсель - Ман Сити Аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 13:00
    NBA Flashback №61
  • 13:30
    Голден Стэйт - Майами NBA 2019-20
  • 15:30
    PL World №08
  • 16:00
    Байерн - Атлетико Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 18:00
    NBA Draft 2020
  • 20:00
    NBA Flashback №62
  • 20:30
    Football Talk №11
  • 22:00
    ПСЖ - Ман Ютд Аваргуудын лиг 1-р тойрог

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 34-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 07:58
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Моддын гайхамшиг” /BBC агентлагаас үзүүлж байна./
  • 08:50
    “Монгол ховс” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 11-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 10:05
    Гадаадын улс орнуудаар
  • 10:15
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 7-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 11:00
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 11:40
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 11:42
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 11:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    “Ан гөрөө-4” баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 13:45
    “Хишиг” /Дамжуулах үг/
  • 14:42
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 15:32
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 15:40
    Зочны цаг
  • 16:00
    “ Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 16:40
    Кино бидний амьдралд
  • 17:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 17:32
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 17:35
    “Моддын гайхамшиг” /BBC агентлагаас үзүүлж байна./
  • 18:25
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Монгол дууны хит”
  • 19:35
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 34-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 20:42
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:50
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 7-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 21:35
    “Дэлхийн хотууд” /Хонгконг/
  • 21:40
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 11-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 23:50
    “Моддын гайхамшиг” /BBC агентлагаас үзүүлж байна./
  • 00:35
    Шөнийн зураглал
  • 00:37
    Төрийн дуулал

MNB Sport

  • 07:00
    Адууны тэнгэртэй бар өдөр
  • 07:20
    Спортын гимнастик сонирхогчдод зориулсан теле хичээл № 7
  • 07:30
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 3-р хэсэг
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 09:40
    Теле хичээл: 5-р анги “Математик”
  • 10:15
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:20
    Теле хичээл: 5-р анги “Хүн нийгэм”
  • 10:40
    Теле хичээл: 5-р анги “Эрүүл мэнд”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: 6-р анги анги “Математик”
  • 11:25
    Теле хичээл: 6-р анги “Түүх”
  • 11:45
    Теле хичээл: 6-р анги “Хими”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Теле хичээл: 7-р анги “Үндэсний бичиг”
  • 13:00
    Теле хичээл: 7-р анги “Газар зүй”
  • 13:20
    Теле хичээл: 7-р анги “Дизайн технологи”
  • 13:45
    Теле хичээл: 8-р анги “Орос хэл”
  • 14:05
    Теле хичээл: 8-р анги “Физик”
  • 14:25
    Теле хичээл: 8-р анги “Уран зохиол”
  • 14:45
    Насан туршийн боловсрол: Зээлийн мэдээллийн сан
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 19:25
    Спортын гимнастик сонирхогчдод зориулсан теле хичээл № 8
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Ташкент-2014” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 1-р хэсэг
  • 20:55
    Монголын спорт түүх: Эрийн гурван наадам ЮНЕСКО-гийн соёлын өвд бүртгэгдсэний 10 жилийн ойд: Хялгас эгшиглэхийн учир баримтат кино
  • 21:20
    Монголын спортын түүх
  • 22:20
    Спорт таны амралтанд: Самбо бөхийн дэлхийн аваргууд 2-р хэсэг
  • 23:15
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Анимэйшн: Сонохон хүүхдийн эрхтэй танилцсан нь
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Анимэйшн: Өөрчлөлт бидний сонголт
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Сэдвийн гүнд
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Анимэйшн: Уурыг ухаанаар
  • 15:00
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 15:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:10
    Сэдвийн гүнд
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 16:55
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Сэдвийн гүнд
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 21:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Анимэйшн: Сэтгэл амар бол бие амар
  • 22:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Сэдвийн гүнд

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:35
    Music time
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хайраа хайрла” ОАК-57
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    ТВ-Галерей
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Тархины цэнэг
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Онцлох мэдээ
  • 14:35
    Кино – Миний амьдрал
  • 14:45
    Түмэнд түгээе
  • 15:00
    “Дүүлэн нис” МУСК
  • 16:40
    Түмэнд түгээе
  • 16:55
    Music time
  • 17:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 17:30
    “Хараацай” IV бүжгийн наадам
  • 18:00
    “Хайраа хайрла” ОАК-58
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:35
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Хуульч зөвлөж байна /шууд/
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Кино миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээ
  • 22:00
    “Ацаг шүдний зөрүү” МУСК
  • 23:47
    Онцлох мэдээ
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:50
    “Өвгөдийн захиас” Өвлийн цуврал-3
  • 11:00
    “Бурхан багш” ОАУСК 33,34-р анги
  • 12:30
    “Миний сонгосон мэргэжил” Мехатароникч
  • 12:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги Математик
  • 13:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги Түүх
  • 13:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги Хими
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги Үндэсний бичиг
  • 14:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги Газар зүй
  • 14:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги Дизайн технологи
  • 15:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги Орос хэл
  • 15:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги Биеийн тамир
  • 15:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги Уран зохиол
  • 16:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги Орос хэл
  • 16:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги Биеийн тамир
  • 16:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги Уран зохиол
  • 17:00
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    “Боломж дүүрэн амьдрал” нийтлэл нэвтрүүлэг
  • 17:50
    “Хайрлаарай” Дадал зуршил
  • 18:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:00
    “Хайраар хамгаалъя” цуврал нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 19:30
    “Бурхан багш” ОАУСК 35,36-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

XI/2412:30

Боловсрол ТВ

"Тэнгэрээс буусан од" МУСК

XI/2411:15

Боловсрол ТВ

"Нагиев хөл хорионд" ОАК 1.1-3-р анги

XI/2415:00

Боловсрол ТВ

Теле хичээл 7-р анги- Биологи