МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” 2-р бүлэг 7-р анги
  • 09:55
    “Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр” Бохир гарын уршиг
  • 10:10
    “Хүнсийг хэрхэн үйлдвэрлэдэг вэ?...” цуврал 10-р хэсэг
  • 10:20
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: 1-р анги /Монгол хэл, Дүрслэх урлаг-технологи/
  • 12:10
    Теле хичээл: 2-р анги /Монгол хэл, Хөгжим/
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    Теле хичээл: 3-р анги /Монгол хэл, Биеийн тамир, Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 14:30
    Теле хичээл: 12-р анги /Үндэсний бичиг, Биеийн тамир, Уран зохиол/
  • 15:30
    ЭЕШ-ын хичээл /Монгол хэл, Монгол Улсын түүх/
  • 16:10
    “Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ” олон ангит кино. 3 -р анги
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:30
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг
  • 19:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-наас бэлтгэв
  • 19:15
    “Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр” Гараа тогтмол угаацгаая
  • 19:35
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Хайраар хамгаалъя” цуврал нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 21:40
    Мартах учиргүй
  • 22:10
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” 2-р бүлэг 8-р анги
  • 23:05
    Үдшийн мэдээ
  • 23:25
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 21,22/
  • 07:30
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /156/
  • 07:55
    UBS энэ 7 хоногт
  • 08:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    Теле хичээл 4-р анги /Математик, Биеийн тамир, Хөгжим/
  • 10:40
    Бүтээлч хүүхэд
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    "Цөөвөр чоно" олон ангит кино /1/
  • 12:25
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:35
    "Араатан" олон ангит кино /11/
  • 13:35
    Онцлох уран бүтээлч МУГЖ Б.Сарантуяа
  • 13:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:00
    Теле хичээл 4-р анги /Математик, Биеийн тамир, Хөгжим/
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 21,22/
  • 17:50
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /156/
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Араатан" олон ангит кино /12/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Цөөвөр чоно" олон ангит кино /2/
  • 21:35
    Би жаргалтай-МУГЖ Б.Сарантуяа
  • 00:05
    Сумо тойм
  • 00:25
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:25
    UBS энэ 7 хоногт
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:30
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 75-р анги
  • 11:00
    "теле хичээл 1-р анги:/математик, хөгжим/
  • 11:40
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 65-р анги
  • 12:40
    "дуэт дуэль" дугаар 6
  • 13:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:00
    "теле хичээл 1-р анги:/математик, хөгжим/
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:00
    "илд" оак 1 бүлэг 8-р анги
  • 18:00
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 76-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 66-р анги
  • 21:10
    "түг түг хаалгаа"
  • 22:10
    "илд" оак 1 бүлэг 9-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "орон орны хоол"
  • 09:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага55/0
  • 10:30
    business news
  • 10:40
    хошин шог
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - дүрслэх урлаг
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - үндэсний бичиг
  • 12:00
    теле хичээл 6-р анги - англи хэл
  • 12:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:30
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар"
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    business news
  • 13:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    "tvmall"
  • 14:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:25
    business news
  • 14:35
    хошин шог
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    теле хичээл 6-р анги - дүрслэх урлаг
  • 15:45
    теле хичээл 6-р анги - үндэсний бичиг
  • 16:05
    теле хичээл 6-р анги - англи хэл
  • 16:25
    business news
  • 16:35
    "100 жилийн өв залгамжлагч" соак 13-р анги
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "100 жилийн өв залгамжлагч" соак 14-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "богд хаан"муск
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:55
    Дорнын зурлага
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Шүүхийн шулам” ОАУСК, 11-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:15
    “Монголын оюутны цахим спортын лиг” тоглолт / 5-р хэсэг /
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Боруто” хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 15:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Эрдэмт хүн улсын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Эбола ба амьд үлдэгсэд" Баримтат кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "After school club" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    "Business maximum-88" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Үндэсний сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Business maximum-88" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Шүүхийн шулам” ОАУСК, 12-р анги
  • 23:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 04:00
    ТВ-9 Маргааш

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    нахиа
  • 09:50
    миний хатагтай оак-4
  • 11:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-107
  • 12:50
    business time
  • 13:10
    их эмч
  • 14:10
    кобра оак
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    теле хичээл 10-р анги
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    миний хатагтай оак-5
  • 19:40
    амьдралын бэлэг
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-108
  • 22:50
    миний хатагтай оак-5
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 00:45
    NTV энэ долоо хоногт
  • 01:05
    "Улаан хатан хаан" ОАК 4-р анги
  • 02:00
    Мэдээ
  • 02:55
    "Нотлох баримт" ОАК 2-р анги
  • 03:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 19.2
  • 07:15
    Мэдээ
  • 08:10
    NTV энэ долоо хоногт
  • 08:20
    "Юунагийн гудамж" ОАК 2-р анги
  • 09:20
    "Зоригт эрийн дууль" ОАК 21-р анги
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 11:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.13-р анги
  • 12:15
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 5-р анги
  • 13:00
    "Улаан хатан хаан" ОАК 5-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" бага, дунд бүлэг
  • 14:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 14:50
    КОЙКА үзүүлж байна:"Сэтгэл амар бол бие амар"
  • 15:05
    "Инээдтэй охин" кино драм 1,2-р анги
  • 16:35
    "Чи бол миний баатар" хүүхдэд зориулсан зөвлөмж
  • 17:00
    Шуурхай мэдээ
  • 17:20
    "Нотлох баримт" ОАК 3-р анги
  • 18:15
    NTV энэ долоо хоногт
  • 18:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.14-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Зоригт эрийн дууль" ОАК 22-р анги
  • 21:55
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 19.3
  • 23:30
    "Юунагийн гудамж" ОАК 3-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 07:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 07:45
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 08:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.9-10-р анги
  • 08:30
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 08:40
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.7-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.18-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.1-2-р анги
  • 10:00
    "Тэр бүсгүйн дурсамж" СОАК 11-р анги
  • 11:05
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.19-р анги
  • 12:00
    "Дайн ба энх" УСК 2-3-р анги
  • 15:00
    Теле хичээл 7-р анги- Математик /Тоог жиших, тоймлох/
  • 15:20
    "Теле хичээл 7-р анги- Дүрслэх урлаг /Ахромат, хромат өнгө/
  • 15:40
    "Теле хичээл 7-р анги- Биологи /Эсийн олон янз байдал/
  • 16:00
    "Көсем" ОАК 2.49-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Хайр" МУСК
  • 09:20
    Хошин шог
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 10:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хөгжим
  • 10:40
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хүн ба орчин
  • 11:00
    "Гоо брэнд" органик гоо сайхны үндэсний үйлдвэрлэгч
  • 11:05
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 11:10
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 11:20
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 11:30
    "Чи миний баатар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:20
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 14:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хөгжим
  • 14:40
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хүн ба орчин
  • 15:00
    High trade
  • 15:40
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "Амьд үлдэгч" УСК
  • 18:00
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 18:50
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Түцний охид" МУСК
  • 20:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 21:00
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Гоо брэнд" органик гоо сайхны үндэсний үйлдвэрлэгч
  • 21:20
    High trade
  • 21:40
    "Өнгөлөн далдлалт" УСК
  • 23:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    ТВ8 өнөөдөр /шууд/
  • 07:45
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 08:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 08:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 09:30
    Quarantine talk with Erka
  • 10:00
    "Гадны хүн" ОАК 1-р бүлэг 16-р анги
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:50
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 12:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Газар зүй/
  • 12:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 13:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 14:00
    Quarantine talk with Erka
  • 14:30
    8 Music
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    НҮБ-ын зөвлөмж
  • 15:50
    ЭМЯ-ны зөвлөмж
  • 15:55
    ХХЗХ-ны зөвлөмж
  • 16:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 16:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Газар зүй/
  • 16:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 17:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:50
    ЭМЯ-ны зөвлөмж
  • 17:55
    ХХЗХ-ны зөвлөмж
  • 18:00
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 18:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 18:45
    "Ододтой шопинг хийх үү" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Quarantine talk with Erka
  • 21:55
    НҮБ-ын зөвлөмж
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 23:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:55
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 01:55
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Монголын уран сайхны кино
  • 08:00
    "Бид" чөлөөт нэврүүлэг /давталт/
  • 08:45
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 08:50
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 44-р анги /давталт/
  • 09:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Хотын шийдэл
  • 19:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 19:30
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 45-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 21:35
    Монгол тулгатны зуун эрхэм- Чи Булаг
  • 00:20
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:55
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 01:00
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:00
    "Их хотын залуус" ОАК (27-29-р анги)
  • 10:50
    "Авга Дрью (Uncle Drew)" УСК
  • 12:40
    "Галзуу ноход (Reservoir Dogs)" УСК
  • 14:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.19,20-р анги)
  • 16:05
    "Давуу тал (Transcendence) УСК
  • 18:15
    VLOG: Гангстерууд УСК
  • 18:35
    "Их хотын залуус" ОАК (30-р анги)
  • 19:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.21-р анги)
  • 20:30
    "Хүний толбо (The Human Stain)" УСК
  • 22:35
    "Итгэл найдварын оч (Silver Linings Playbook) УСК
  • 00:50
    "Таффин (Taffin) УСК
  • 02:20
    "Их хотын залуус" ОАК (29,30-р анги)
  • 03:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.20,21-р анги)
  • 04:55
    "Хүний толбо (The Human Stain)" УСК
  • 06:40
    "Итгэл найдварын оч (Silver Linings Playbook) УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 44-р анги
  • 08:15
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Хүүхдийн нойр ямар учиртай вэ?
  • 08:25
    Хошин шог
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 19-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Теле хичээл : Хөрөнгө оруулалт/ Монгол банк /
  • 10:50
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #53
  • 11:20
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 12:20
    Гайхамшигт уралдаан
  • 13:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Хошин шог
  • 14:00
    "Хувийн мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 13-р анги
  • 15:00
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 19-р анги
  • 15:30
    Теле хичээл : Монгол хүний үнэт зүйл
  • 15:50
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Долоон хар нүгэл" Анимэ 17-20-р анги
  • 17:40
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #54
  • 18:10
    Чанга шивнээ
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 19:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Хөхөөр бойжуулахын ач тус
  • 19:30
    "Хайрт тэд минь" ОАК 20-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 20-р анги
  • 21:30
    Гайхамшигт уралдаан
  • 22:15
    Сэтгэл амар бол бие амар
  • 22:30
    "Хувийн мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 14-р анги
  • 23:20
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 20-р анги
  • 23:45
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "IP MAN -3" УСК
  • 12:10
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 15:10
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 15:30
    "Social talk" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "МОНГОЛ МАЛЧДЫН БАХАРХАЛЫН ӨДӨР" хүндэтгэлийн тоглолт үзүүлж байна
  • 18:00
    "Засах цаг - Зүтгэл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Намайг барь" УСК
  • 22:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 34-р анги
  • 09:20
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Флораг аварсан нь" уран сайхны кино
  • 11:45
    Ярилцлага
  • 12:45
    Монгол малчдын бахархалын өдөр
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:50
    "Зура" тв шоу - Дугаар3
  • 15:40
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Тэргэнцэртэй хүн
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:05
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 35-р анги
  • 20:25
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 21:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Хүүхдийн суудал
  • 22:00
    "Хууралт" уран сайхны кино
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэгээ билээ би" теле концерт
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Billie Eilish - Reading Festival тоглолт
  • 11:35
    "Гадиант" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 12:00
    (Covid-19) 2020 Хамтдаа сэргийлье, Танд тусалья нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хамтдаа сэргийлье, Танд тусалья" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    (Covid-19) 2020 Хамтдаа сэргийлье, Танд тусалья нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Гадиант" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 18:05
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    (Covid-19) 2020 Хамтдаа сэргийлье, Танд тусалья нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хайрын шувуухай" ОАК 15-р анги
  • 23:20
    "S.W.A.T" 2-р бүлэг 4-р анги
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.29-32
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    Мүүк 27-28
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Watch car 39-40
  • 09:00
    Da Vinci Kids - Бяцхан зурагчид 4
  • 09:30
    Da Vinci Kids - Шинжлэх ухааны туршилтууд 24
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо V.1-2
  • 10:30
    Доктор хэн XII.11
  • 11:35
    Миний бяцхан одой морь III.6
  • 12:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.29-32
  • 12:30
    Watch car 39-40
  • 13:00
    Da Vinci Learning - Үүнийг мэдэх үү? 36
  • 13:30
    Da Vinci Learning - Байгалийн нууц 26
  • 14:00
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Урагшаа Титанууд аа II.18
  • 15:05
    Transformers II.3-4
  • 16:00
    Аватар Корра IV.9
  • 16:35
    Мини Нинжа 9-10-р анги
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.33-36
  • 17:30
    Вингс клуб VI.17
  • 18:00
    Da Vinci Kids - Том шинжлэх ухаан 18
  • 18:30
    Da Vinci Kids - Амьтдын ертөнц 15-16
  • 18:40
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 34-35
  • 18:50
    Бяцхан автобус Таёо V.3-4
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь III.7
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning - Аз жаргалын эрэлд 3
  • 21:30
    Da Vinci Learning - Оюун ухааны бүтээл 7
  • 22:00
    Доктор хэн XII.12
  • 23:10
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги /Монгол хэл, Биеийн тамир, Физик/
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги /Физик, Нийгэм судлал, Хими/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    ММ энэ долоо хоногт
  • 11:30
    “Хайраар хамгаалья” цуврал нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 12:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги /Дизайн технологи, Эрүүл мэнд, Монгол хэл/ УИХ-ын чуулган шууд
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    “Хүрээлэн амьд ертөнц” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги /Хими, Эрүүл мэнд, Англи хэл/
  • 15:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 10-р анги /Үндэсний бичиг, Биеийн тамир, Уранзохиол/
  • 16:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 11-р анги /Үндэсний бичиг, Биеийн тамир, Уранзохиол/ УИХ-ын чуулган шууд
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:30
    Амьдралын хүрд: Тэтгэмжийн даатгал /давталт/
  • 18:00
    “Хил дамнасан нүүдэл суудал” баримтат нэвтрүүлэг 3,4-р хэсэг
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 19:30
    “Хайраар хамгаалья” цуврал нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Үндсэн хууль ба хуулийн шинэтгэлийн нэвтрүүлэг: “Алганд багтсан Эх орон”
  • 21:30
    ММ энэ долоо хоногт
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:50
    Дөрвөн урилга: Аян замын тэмдэглэл
  • 22:50
    Үдшийн мэдээ
  • 23:05
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн шилдэг барилдаан
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Ярилцах цаг
  • 11:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Давааны цаана даваа" МУСК 1-р анги
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бизнес цаг
  • 15:45
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Бизнес цаг
  • 19:40
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн шилдэг барилдаан
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Концерт
  • 22:20
    "Давааны цаана даваа" МУСК 2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    “Гайхамшигт адуу” баримтат кино
  • 09:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 10:00
    “Амьдрал ба гэгээрэл” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Биеэ засаад гэрээ зас” лекц. Намбарын Энхбаяр
  • 12:00
    “ЭХЭМҮТөв үзүүлж байна” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 13:00
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 14:30
    “Арго багшийн англи хэлний хичээл” цуврал 18
  • 15:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    Боб Роусын зургийн хичээл
  • 21:00
    Шри Чинмойн олон улсын шавь нарын концерт
  • 22:30
    “Амьдрал ба гэгээрэл” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    NBA Draft Recap/Post Show Tape
  • 01:30
    NBA Special Team Up for Change Summit 2020
  • 02:30
    NBA Together w/Carmelo Anthony
  • 03:00
    Marquee Matchup Warriors vs. Heat 02/27/2019
  • 05:00
    Marquee Matchup Rockets vs. Suns 02/04/2019
  • 07:00
    NBA Special Team Up for Change Summit 2020
  • 08:00
    NBA Gametime/Draft Recap Live
  • 09:00
    Marquee Matchup Warriors vs. Heat 02/27/2019
  • 11:00
    Marquee Matchup Rockets vs. Suns 02/04/2019
  • 13:00
    NBA Draft Recap/Post Show Tape
  • 14:30
    NBA Draft Recap/Post Show Tape
  • 16:00
    NBA Draft Recap/Post Show Tape
  • 17:30
    NBA Draft Recap/Post Show Tape
  • 19:00
    NBA Draft Recap/Post Show Tape
  • 20:30
    NBA Draft Recap/Post Show Tape
  • 22:00
    NBA Draft Recap/Post Show Tape
  • 23:30
    NBA Together w/Vince Carter

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Саутхемптон-Ливерпүүл PL 2015-2016
  • 11:00
    Л.А Лэйкерс - Портланд NBA 2018-2019
  • 13:00
    Түүхэн тоглолт №9: Челси-Арсенал 2013/14
  • 13:30
    Жүдо Экатеринбургийн их дуулга 2019 Өдөр 1
  • 16:00
    Түүхэн тоглолт №10: Ливерпүүл-Челси 2013/14
  • 16:30
    Саутхемптон-Ливерпүүл PL 2015-2016
  • 18:30
    Л.А Лэйкерс - Портланд NBA 2018-2019
  • 20:30
    Түүхэн тоглолт №9: Челси-Арсенал 2013/14
  • 21:00
    Жүдо Экатеринбургийн их дуулга 2019 Өдөр 1
  • 23:30
    Түүхэн тоглолт №10: Ливерпүүл-Челси 2013/14

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Танан Гарьд - Хүлэгүүд Дээд Лиг 2019-20 Финал Тоглолт 1
  • 11:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:30
    FIVB Эмэгтэйчүүдийн Үндэстүүдийн Лиг БНХАУ - Итали
  • 14:00
    Road To MR.Olympia нэвтрүүлэг - S2 #E3
  • 14:30
    Рагби УАШТ Чийтас - Хан-Уул эмэгтэй тоглолт №4
  • 15:00
    Спортын Хатад S2#5 (Х.Ундрам)
  • 15:30
    "Наадам 2019" 6, 7, 8, 9-н даваа
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Усанд сэлэлтийн дэлхийн цом 2019 - Казан Өдөр 2
  • 21:30
    NBA Flashback №61
  • 22:00
    PL World №10
  • 22:30
    "Last Dance" Баримтат кино 5-р анги
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 19:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 22:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1434
  • 11:00
    UFC: Блакович-Жакар
  • 14:00
    UFC 241: Кормиер-Миочич 2
  • 17:00
    ONE: Dawn of valor
  • 20:30
    ONE: Inside The Matrix IV (Шууд)
  • 23:30
    ONE Weekly #46

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “Зураг түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-9-р анги                
  • 10:00
    “Куантико бааз” олон ангит кино 2-16-р анги               
  • 11:00
    Нийгэм ахуйн баримжаа 1-р анги /Гарын ариун цэвэр/
  • 11:25
    Математик 2-р анги /Аравт хэтрүүлэн нэмэх/
  • 11:50
    Нийгэм ахуйн баримжаа 3-р анги /Сүү цагаан идээ/
  • 12:15
    Хурданморьдынуралдаан                    
  • 12:45
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг            
  • 14:00
     Баримтат кино                            
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хотгойд хурд 2019 /азарга, их нас, даага/
  • 17:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-10-р анги        
  • 17:30
    Бизнесхөтөч
  • 18:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг                        
  • 18:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    “+19” энтертайнмент нэвтрүүлэг                            
  • 19:30
    “Мэдлэгтэй дэлгэц” хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Сүлд үү, Тоо юу” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Загварын ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Куантико бааз” олон ангит кино төгсгөлийн 2-17-р анги
  • 23:20
      Манай дэлгэцнээ
  • 23:30
    “Цагүе” мэдээллийнхөтөлбөр
  • 00:00
    Цагагаарынмэдээ
  • 00:10
    Эфирзавсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "7 өдрийн хатан" ОАК 5-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 19
  • 09:20
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "Хэцүү хайр" ОАК 45, 46-р анги
  • 11:15
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 4
  • 12:10
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 14-р анги
  • 13:15
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 17, 18-р анги
  • 15:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 19, 20-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "7 өдрийн хатан" ОАК 6-р анги
  • 19:00
    "Хэцүү хайр" ОАК 47, 48-р анги
  • 20:30
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 15-р анги
  • 22:00
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 19, 20-р анги
  • 23:50
    "Хэцүү хайр" ОАК 47, 48-р анги
  • 01:00
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 15-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Челси - Севилья Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 02:00
    Финикс - Дэнвэр NBA 2019-20
  • 04:00
    Зальцбург - Шахтар Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 06:00
    Майами - Хьюстон NBA 2019-20
  • 08:00
    PL Netbusters №07
  • 08:30
    Шахтар - Интер Аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 10:30
    Hoop Life №29
  • 11:00
    Л.А Клипперс - Сан Антонио NBA 2019-20
  • 13:00
    PL World №09
  • 13:30
    Аталанта - Ливерпүүл Аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 15:30
    NBA Flashback №61
  • 16:00
    Барселона - Динамо К. Аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 18:00
    Башакшехир - Ман Ютд Аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 20:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №03
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн тойм №02
  • 21:30
    PL World №10
  • 22:00
    NBA Draft 2020

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 35-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 07:58
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Зэрлэг Балтик” /BBC агентлагаас үзүүлж байна./
  • 08:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 08:55
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 09:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:10
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 12-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 09:55
    Гадаадын улс орнуудаар
  • 10:00
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 8-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 10:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 11:00
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 11:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 11:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    “Ан гөрөө-3” баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 13:45
    “Амьдралын өнгө” /Дамжуулах үг/
  • 14:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 15:32
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 15:40
    Зочны цаг
  • 16:00
    “ Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 16:40
    Кино бидний амьдралд
  • 17:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 17:32
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 17:35
    “Зэрлэг Балтик” /BBC агентлагаас үзүүлж байна./
  • 18:25
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Монгол дууны хит”
  • 19:35
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 35-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 20:42
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:50
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 8-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 21:35
    “Дэлхийн хотууд” /Хонгконг/
  • 21:40
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 12-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 23:50
    “Зэрлэг Балтик” /BBC агентлагаас үзүүлж байна./
  • 00:35
    Шөнийн зураглал
  • 00:37
    Төрийн дуулал

MNB Sport

  • 07:00
    Манлайн баясгалан: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 07:20
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээншигшээ барилдаан 4-р хэсэг /2/
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Теле хичээл: 5-р анги “Монгол хэл”
  • 09:55
    Теле хичээл: 5-р анги “Хөгжим”
  • 10:15
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:20
    Теле хичээл: 5-р анги “Хүн байгаль”
  • 10:40
    Теле хичээл: 6-р анги анги “Монгол хэл”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: 6-р анги “Биеийн тамир”
  • 11:25
    Теле хичээл: 6-р анги “Физик”
  • 11:45
    Теле хичээл: 7-р анги “Физик”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Теле хичээл: 7-р анги “Нийгэм судлал”
  • 13:00
    Теле хичээл: 7-р анги “Хими”
  • 13:20
    Теле хичээл: 8-р анги “Дизайн технологи”
  • 13:40
    Теле хичээл: 8-р анги “Эрүүл мэнд”
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Теле хичээл: 8-р анги “Монгол хэл”
  • 15:30
    Насан туршийн боловсрол: Зээлийн мэдээллийн сан
  • 15:45
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 2-р хэсэг
  • 17:25
    “Олимп ба Ото” “Бээжин-2008” зуны олимпын наадам
  • 18:05
    Спорт-хобби: МХБХ-ны дэд ерөнхийлөгч Б. Бум-Учрал
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Спортын гимнастик сонирхогчдод зориулсан теле хичээл № 9 /
  • 18:45
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Будапешт-2013” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 5-р хэсэг
  • 19:25
    Монголын спортын түүх
  • 20:30
    Олимпын боловсролд
  • 21:00
    Спорт хобби: Шатрын спортын мастер улсын шүүгч Ц. Цэрэнчимэд
  • 21:20
    “Sneaker show”
  • 21:45
    Миний мөрөөдөл: Жүдо, самбо бөхийн өсвөрийн тамирчин Явсраймоломын Энхчимэг
  • 22:15
    Бээжин буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эрэгтэйчүүдийн 3 байрлалт дасгал шигшээ буудлага
  • 23:20
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Анимэйшн: Сонохон хүүхдийн эрхтэй танилцсан нь
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Анимэйшн: Өөрчлөлт бидний сонголт
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Сэдвийн гүнд
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Анимэйшн: Уурыг ухаанаар
  • 15:00
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 15:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:10
    Сэдвийн гүнд
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 16:55
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Сэдвийн гүнд
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 21:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Анимэйшн: Сэтгэл амар бол бие амар
  • 22:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Сэдвийн гүнд

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:35
    Music time
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хайраа хайрла” ОАК-58
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:25
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Хуульч зөвлөж байна
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Тунамал авьяас
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Онцлох мэдээ
  • 14:35
    Кино – Миний амьдрал
  • 14:45
    Түмэнд түгээе
  • 15:00
    “Ацаг шүдний зөрүү” МУСК
  • 16:47
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 17:35
    Хошин өнцөг
  • 18:00
    “Хайраа хайрла” ОАК-59
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:35
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ТВ-галерей
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Кино миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Гарьд магнай” МУСК
  • 23:38
    Онцлох мэдээ
  • 00:15
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:50
    “Өвгөдийн захиас” Өвлийн цуврал-3
  • 11:00
    “Бурхан багш” ОАУСК 35,36-р анги
  • 12:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:40
    Жив жив
  • 13:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги Монгол хэл
  • 13:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги Биеийн тамир
  • 13:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги Физик
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги Физик
  • 14:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги Нийгэм судлал
  • 14:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги Хими
  • 15:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги Дизайн технологи
  • 15:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги Эрүүл мэнд
  • 15:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги Монгол хэл
  • 16:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги Хими
  • 16:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги Эрүүл мэнд
  • 16:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги Англи хэл
  • 17:00
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 18:10
    “Чат бокс” хүүхдийн сэтгэл зүйн онлайн зөвлөх
  • 18:30
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 18:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:50
    Болжморын цаг
  • 19:00
    “Хайраар хамгаалъя” цуврал нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 19:30
    “Бурхан багш” ОАУСК 37,38-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

XI/2412:30

Боловсрол ТВ

"Тэнгэрээс буусан од" МУСК

XI/2411:15

Боловсрол ТВ

"Нагиев хөл хорионд" ОАК 1.1-3-р анги

XI/2415:00

Боловсрол ТВ

Теле хичээл 7-р анги- Биологи