МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 08:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 09:00
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” 2-р бүлэг 5.6-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн агшин
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Миний сонгосон мэргэжил” Интерьер дизайнер
  • 12:00
    “Хайраар хамгаалъя” цуврал нэвтрүүлэг 1,2-р хэсэг
  • 13:00
    “Хүний хүн” Монголын уран сайхны кино
  • 14:30
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв
  • 15:00
    Өрөг
  • 16:00
    “Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ” олон ангит кино. 4-р анги
  • 16:40
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:30
    Алганд багтсан эх орон
  • 18:00
    Монгол өв соёлын гайхамшиг
  • 18:50
    Монголчууд Америкт
  • 19:20
    Монгол үлгэр
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “MNB Music” Хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    Жеймс Бонд: “Доктор Ноу” уран сайхны кино
  • 00:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 23,24/
  • 08:30
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /157/
  • 08:55
    UBS энэ 7 хоногт
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    Өөрчлөлт бидний сонголт
  • 10:00
    "Сэтгэлд үгүйлэгдэж, зүрхэнд орших Жаргалын Барамсай"
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    "Цөөвөр чоно" олон ангит кино /2/
  • 12:25
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:35
    "Араатан" олон ангит кино /12/
  • 13:35
    Аяллын тойрог
  • 14:25
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:35
    Өнөөгийн Монгол /япон хэлээр/
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:00
    "Нисгэгчийн гэр бүл" хошин хөтөлбөр
  • 17:20
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 23,24/
  • 17:50
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /157/
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Араатан" олон ангит кино /13/
  • 19:30
    СITY NEWS тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "Цөөвөр чоно" олон ангит кино /3/
  • 21:30
    "Амьдралоги" Монголын уран сайхны кино
  • 23:15
    СITY NEWS тойм хөтөлбөр
  • 00:15
    Сумо тойм
  • 00:35
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:40
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 76-р анги
  • 12:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын 62,63,64-р анги
  • 14:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:10
    "илд" оак 1 бүлэг 9-р анги
  • 16:10
    "түг түг хаалгаа"
  • 17:10
    "концерт"
  • 18:00
    "цох эмэгтэй ба хар муурын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 18:30
    "өөрчлөлт бидний сонголт"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 67-р анги
  • 21:10
    "дуэт дуэль" дугаар 7
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "илд" оак 1 бүлэг 10-р анги
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    "гэгээн өглөө" ярилцлага35/0
  • 09:50
    business news
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"120/0
  • 12:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    business news
  • 12:30
    'tvmall''
  • 13:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:05
    "100 жилийн өв залгамжлагч" соак 10,11,12-р анги
  • 16:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:25
    business news
  • 16:35
    "ойлголт зөв бол үйлдэл зөв"
  • 17:05
    "хошин шог"
  • 17:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"30/0
  • 18:15
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг30/0
  • 18:45
    "100 жилийн өв залгамжлагч" соак 15-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    "4 сая" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар"
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    Дорнын зурлага
  • 06:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:30
    "Өртөө" МУСК
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Business maximum-88" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Учрах л ёстой тавилан" кино концерт
  • 10:50
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Дэлхий дахин ба Монгол" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Оддын гэрт зочилъё" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хөөрөлдөөн” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Монголын оюутны цахим спортын лиг” тоглолт / 6-р хэсэг /
  • 14:00
    Монголын үндэсний бөхийн тойм
  • 16:20
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАУСК, 31-32-р анги
  • 17:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Өөрчлөлт бидний сонголт" / анимэйшн /
  • 18:15
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    "Business maximum-88" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дотно сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Business maximum-88" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Насан туршдаа” МУСК
  • 23:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Тоглолтын цаг
  • 02:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 04:00
    ТВ-9 Маргааш

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    нахиа
  • 10:00
    миний хатагтай оак-1
  • 11:00
    миний хатагтай оак-2
  • 12:10
    миний хатагтай оак-3
  • 13:10
    миний хатагтай оак-4
  • 14:20
    миний хатагтай оак-5
  • 15:30
    бодит тайлбар
  • 16:30
    18 нас би чамд хайртай муск
  • 18:30
    чи чадна
  • 19:30
    хайрын хүч
  • 20:30
    sbn news тойм
  • 21:30
    шийдэл
  • 22:30
    шарталт муск
  • 00:05
    эфир төгсөнө

NTV

  • 00:40
    Бундеслиг: Тойргийн өмнө
  • 01:10
    "Улаан хатан хаан" ОАК 5-р анги
  • 02:05
    Мэдээ
  • 03:00
    "Нотлох баримт" ОАК 3-р анги
  • 03:45
    NTV энэ долоо хоногт
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 05:40
    "Тусгай байцаалтын өрөө" ОАК 9, 10-р анги
  • 07:40
    "Нотлох баримт" ОАК 1-3 ангиуд
  • 09:40
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 2.1
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    "Үс суулгах өдөр" кино драм
  • 12:40
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг /7/
  • 13:20
    "Зоригт эрийн дууль" ОАК 18-20 ангиуд
  • 17:00
    Шуурхай мэдээ
  • 17:20
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм: Цагаанзам" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Улаан бал" тойм
  • 19:30
    "Сүүлчийн шөнө" МУСК
  • 21:45
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 19.4
  • 23:15
    "Хүргэн хүү" МУСК

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Түцний охид" МУСК
  • 09:30
    Хөгжмийн цаг
  • 09:50
    "Zumba kids" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Аман хуур" МУСК
  • 11:10
    "Паддингтон" УСК
  • 13:10
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 13:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 13:30
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 15:40
    "Аюултай харилцаа" МУСК
  • 17:40
    "Zumba kids" хөтөлбөр
  • 17:50
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 18:00
    Хөгжмийн цаг
  • 18:20
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 21:00
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 21:30
    "Гоо брэнд" органик гоо сайхны үндэсний үйлдвэрлэгч
  • 21:40
    "Сүүлчийн гэрч" УСК
  • 23:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    ТВ8 өнөөдөр /шууд/
  • 07:45
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:05
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 08:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 08:50
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 09:10
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 09:30
    Quarantine talk with Erka
  • 10:00
    "Гадны хүн" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:55
    "Түүх 1 минут"
  • 12:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 50-52-р анги
  • 13:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 14:00
    Quarantine talk with Erka
  • 14:30
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    НҮБ-ын зөвлөмж
  • 15:50
    "Цэнхэр тэнгэрийн орон" тоглолт
  • 17:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:50
    "Цэнхэр тэнгэрийн орон" тоглолт /үргэлжлэл/
  • 19:05
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Quarantine talk with Erka
  • 21:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАК 2-р бүлэг 5-р анги
  • 23:05
    "Ододтой шопинг хийх үү" нэвтрүүлэг
  • 00:15
    "Дурлалын магистр" МУСК
  • 01:30
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:30
    Баримтат кино
  • 07:40
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 09:20
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Амрыг эрэе нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "FACT & EXPERT" тойм хөтөлбөр
  • 20:10
    УИХ-ын цаг
  • 20:40
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 20:55
    Монгол тулгатны зуун эрхэм - О.Цагаанзам
  • 22:30
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 00:10
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:15
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 08:40
    "Хувь тохиол (Lucky Trouble)" УСК
  • 10:30
    "Гурван булш (Three Burials)" УСК
  • 12:40
    "Аделийн гайхамшигт адал явдал (The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec)" УСК
  • 14:30
    "Би чамд хайртай Филлип Моррис (I Love You Phillip Morris)" УСК
  • 16:20
    "Сүрчиг: Алуурчны түүх (Perfume: The Story of a Murderer) УСК
  • 19:05
    "Солгой цохилт (Southpaw) УСК
  • 21:30
    "Мөрөөдөлд өргөх гашуун дуулал (Requiem for a Dream)" УСК
  • 23:30
    "Галзуу ноход (Reservoir Dogs)" УСК
  • 01:10
    "Давуу тал (Transcendence) УСК
  • 03:10
    "Хүний толбо (The Human Stain)" УСК
  • 05:00
    "Итгэл найдварын оч (Silver Linings Playbook) УСК
  • 07:00
    "Аделийн гайхамшигт адал явдал (The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 41-43-р анги
  • 08:45
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Хөхөөр бойжуулахын ач тус
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хувийн мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 10-12-р анги
  • 11:20
    Сэтгэл амар бол бие амар
  • 11:40
    Гайхамшигт уралдаан
  • 12:30
    "Ментор цаг" Нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Долоон хар нүгэл" Анимэ 1-5-р анги
  • 15:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 16:30
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 16,17-р анги
  • 17:20
    Чанга шивнээ
  • 18:10
    "Cinema nigth" тоглолт
  • 19:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Зууны 100 эмэгтэй" Нэвтрүүлэг
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг #57
  • 21:00
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Хүүхдийн хамар цэвэрлэх
  • 21:10
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 22:00
    "Том 4 толгой" Монголын уран сайхны кино
  • 23:00
    "Хувийн мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 13.14-р анги
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Намайг барь" УСК
  • 12:10
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "МОНГОЛ МАЛЧДЫН БАХАРХАЛЫН ӨДӨР" хүндэтгэлийн тоглолт үзүүлж байна
  • 13:10
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 15:10
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 15:30
    "Зургаан секунд" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй дүр-Миний хайртын хурим" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Засах цаг - Зүтгэл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Торгон цэрэг" УСК
  • 22:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 35-р анги
  • 09:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хууралт" уран сайхны кино
  • 11:55
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Хүүхдийн суудал
  • 14:30
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино /31-32/-р анги
  • 16:10
    Монгол малчдын бахархалын өдөр
  • 16:25
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 17:55
    Завхан аймгийн цаг
  • 18:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Зууны 100 эмэгтэй" цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Их Засагаар сонин юу байна?
  • 21:00
    Шинжлэх ухаан хөгжлийн гарц-Цэвдгийн алдрал
  • 22:00
    "Сам" уран сайхны кино
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Гадиант" 22-26-р анги
  • 11:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Байгаль орчны яам үзүүлж байна: "Ус, жижиг хөв цөөрөм, ус намгархаг газрын ач холбогдол"
  • 12:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    (Covid-19) 2020 Хамтдаа сэргийлье, Танд тусалья нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Хайрын шувуухай" ОАК 11-р анги
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хайрын шувуухай" ОАК 12-13-р анги
  • 18:10
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:20
    "Хайрын шувуухай" ОАК 14-15-р анги
  • 21:47
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 22:00
    "Хайрын шувуухай" ОАК 16-р анги
  • 23:20
    "Кибер сүлжээ" уран сайхны кино
  • 01:10
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Watch car I.31-35
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 08:25
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci kids - Хараач янзтай 14
  • 09:25
    Da Vinci kids - Амьтдыг судлахуй 1
  • 09:35
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 29-30
  • 10:00
    Мононоке гүнж
  • 12:35
    Урагшаа Титанууд аа II.14
  • 13:00
    Da Vinci Learning - Босс жаалууд 13
  • 13:30
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 4-5
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Аватар Корра IV.5-6
  • 15:20
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.17-18
  • 15:35
    Вингс клуб VI.13-14
  • 16:30
    Бяцхан автобус Таёо IV.21-24
  • 17:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.19-22
  • 18:00
    Da Vinci Kids - Амьтдын ертөнц 13-14
  • 18:10
    Da Vinci Kids - Артзүүка 23
  • 18:35
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 31-32
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь III.3-5
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Доктор хэн XII.8-9
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Мартах учиргүй” хөрөг нэвтрүүлэг /Анагаахын шинжлэх ухааны доктор О.Сэргэлэн
  • 08:40
    “Судар бичгийн алтан сан” цуврал нэвтрүүлэг /Үйсэн дээрх бичиг/
  • 09:00
    Дөрвөн урилга: Аян замын тэмдэглэл
  • 10:00
    Зураглал
  • 10:10
    Орон нутгийн мэдээ /давталт/
  • 10:30
    Ярилцлага: Хуулийн засаглал /Үндсэн хууль ба өмчийн зохицуулалт/
  • 10:50
    Цаг агаар
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    ММ энэ долоо хоногт
  • 11:30
    “Хайраар хамгаалья” цуврал нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 12:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг: /Засаг захиргаа, нутаг дэвсгэрийн нэгж, түүний удирдлагын тухай хуулийг шинэчлэн найруулах боломж, гарц шийдэл/ /давталт/
  • 13:00
    120/80 эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Технолгийн ертөнцөөр
  • 14:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 14:20
    Хайрлаарай
  • 15:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: Монгол бичгийн хичээл № 7,8
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:30
    “Эх өв” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:30
    “Амьдралын өнгө” цуврал нэвтрүүлэг: Ахмад настан
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    Явлаа, ирлээ /давталт/
  • 19:30
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:40
    “Цар тахлын үеийн сэтгэлзүй” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    ММ энэ долоо хоногт
  • 21:10
    Алдар харваа
  • 22:00
    Цаг агаар
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:15
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:00
    Бизнес амжилт
  • 10:30
    "Давааны цаана даваа" МУСК 2-р анги
  • 11:30
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн шилдэг барилдаан
  • 13:00
    Бизнес цаг
  • 13:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:25
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Чин ачлал"
  • 14:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 15:00
    15 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 17:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн шилдэг барилдаан
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Бизнес цаг
  • 19:45
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 20:00
    "Адуун молор эрдэнэ" баримтат кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 22:20
    "Анхны алхам" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:00
    “Амьдрал ба гэгээрэл” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шри Чинмойн олон улсын шавь нарын концерт
  • 12:30
    Боб Роусын зургийн хичээл
  • 13:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 14:00
    “Гайхамшигт ноход” баримтат кино
  • 14:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 15:00
    “Чингис хаан Монгол төрийн хүчирхэг жолоодогч мөн” ЭШХ
  • 18:10
    “Би хүлээнээ” уран сайхны кино
  • 19:20
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 20:00
    “Стратеги” нэвтрүүлэг. Шадар сайд Я.Содбаатар
  • 21:10
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Генерал Баярмагнайн медалион
  • 22:50
    Үдшийн аялгуу
  • 23:30
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    Marquee Matchup Hornets vs. Spurs 01/14/2019
  • 02:00
    Marquee Matchup Lakers vs. Thunder 01/17/2019
  • 04:00
    Marquee Matchup Nuggets vs Grizzlies 01/28/2019
  • 06:00
    Hardwood Classic Wizards vs. Pistions 02/08/1999
  • 08:00
    2020 Playoff Playback Celtics/76ers Round 1 Game 1
  • 09:00
    2020 Playoff Playback Mavericks/LA Clippers Round 1 Game 1
  • 10:00
    2020 Playoff Playback Nuggets/Jazz Round 1 Game 1
  • 11:00
    NBA Special Team Up for Change Summit 2020
  • 12:00
    Marquee Matchup Hornets vs. Spurs 01/14/2019
  • 14:00
    Marquee Matchup Lakers vs. Thunder 01/17/2019
  • 16:00
    Marquee Matchup Nuggets vs Grizzlies 01/28/2019
  • 18:00
    Hardwood Classic Wizards vs. Pistions 02/08/1999
  • 20:00
    2020 Playoff Playback Celtics/76ers Round 1 Game 1
  • 21:00
    2020 Playoff Playback Mavericks/LA Clippers Round 1 Game 1
  • 22:00
    "Larry Bird" баримтат кино
  • 22:50
    Волверхэмптон - Саутхэмптон (шууд) Премьер лиг 9-р тойрог

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Эвертон-Тоттенхэм PL 2016-2017
  • 11:00
    Голден Стейт - Юта NBA 2018-2019
  • 13:00
    Түүхэн тоглолт №11: Ньюкасл-Ман.Ютд 1996/97
  • 13:30
    Жүдо Экатеринбургийн их дуулга 2019 Өдөр 2
  • 15:30
    Эвертон-Тоттенхэм PL 2016-2017
  • 17:30
    Голден Стейт - Юта NBA 2018-2019
  • 19:30
    Түүхэн тоглолт №12: Челси-Ливерпүүл 2002/03
  • 20:00
    Жүдо Экатеринбургийн их дуулга 2019 Өдөр 2
  • 22:00
    Түүхэн Тоглолт №11: Ньюкасл-Ман.Ютд 1996/97
  • 22:30
    Production time
  • 22:50
    Ман Ютд - Вест Бром (Шууд) PL 9-Р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    91 дэх Сумын заан, залуу бөхчүүдийн барилдаан
  • 12:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:30
    Рагбийн ДАШТ-2019 Англи - Шинэ Зеланд
  • 15:00
    PL World №10
  • 15:30
    Танан Гарьд - Хүлэгүүд Дээд Лиг 2019-20 Финал Тоглолт 2
  • 17:30
    "SPS Блиц" S2 #2
  • 17:50
    Усанд сэлэлтийн дэлхийн цом 2019 - Казан Өдөр 3
  • 19:50
    The Buzzer №39
  • 20:50
    Рагби УАШТ Шигшээ Хан-Уул - Арслан тоглолт №5
  • 22:30
    "SPS Блиц" S2 #1
  • 22:50
    Фүлхэм - Эвертон (Шууд) PL 9-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ONE Weekly #46
  • 09:30
    ONE: Inside The Matrix II Тойм
  • 10:00
    ONE: Roots of honor
  • 13:00
    UFC 248: Адесанья-Ромеро
  • 16:00
    UFC: Фелдер-Дос Анжос
  • 19:00
    Fight Life 2-1
  • 19:30
    WWE Smackdown live 1108
  • 21:30
    UFC: Андерсон-Блакович

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 08:00
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг
  • 08:30
    “Гийнгоо” хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Дэлхийн шилдэг хөлбөмбөгчид” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Мэдлэгтэй дэлгэц” хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-6,7-р анги
  • 11:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:45
    Баримтат кино
  • 12:45
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Куантико бааз” ОАК 2-р бүлгийн 13, 14-р анги
  • 15:00
    “Сүлд үү, Тоо юу” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хотгойд хурд 2019 /соёолон, хязаалан/
  • 17:00
    “Үдшийн үлгэрүүд” Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
      Бизнес хөтөч
  • 18:00
    “Өндөр чансаа” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Мориор амилсан Монгол заяа” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Сонирхогчдын клуб” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Сүлд үү, Тоо юу” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Сувд” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "7 өдрийн хатан" ОАК 4, 5-р анги
  • 09:00
    "Хэцүү хайр" ОАК 45-47-р анги
  • 11:10
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 11-13-р анги
  • 14:25
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 15-18-р анги
  • 17:40
    "7 өдрийн хатан" ОАК 7-р анги
  • 19:00
    "Хэцүү хайр" ОАК 49, 50-р анги
  • 20:30
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 22:00
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 21, 22-р анги
  • 23:50
    "Хэцүү хайр" ОАК 49, 50-р анги
  • 01:00
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК төгсгөлийн 16-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Сакраменто - Бостон NBA 2019-20
  • 02:00
    Барселона - Ференцварош Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 04:00
    Л.А Лэйкерс - Нью Орлеанс NBA 2019-20
  • 06:00
    PL Netbusters №08
  • 06:30
    Реал - Шахтар Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 08:30
    Hoop Life №30
  • 09:00
    Индиана - Филаделфиа NBA 2019-20
  • 11:00
    PL World №10
  • 11:30
    Локомотив - Байерн Аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 13:30
    NBA Flashback №62
  • 14:00
    NBA Draft 2020
  • 16:00
    Челси - Ренн Аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 18:00
    The Buzzer №39
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №08
  • 20:00
    Pre-Game Show №57 (Шууд)
  • 20:20
    Ньюкасл - Челси (Шууд) PL 9-р тойрог
  • 22:30
    Pre-Game Show №58 (Шууд)
  • 22:50
    Ливерпүүл - Лэстер (Шууд) PL 9-р тойрог

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    “Өнгөлөг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 09:40
    “Хүн хөгжим” /Дамжуулах үг/
  • 10:40
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 4, 5, 6-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 13:15
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 14:00
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:10
    “Ану хатан” МУСК
  • 16:51
    ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 17:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Хүн хөгжим” /Дамжуулах үг/
  • 18:34
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 31, 32-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 19:55
    Зураглал
  • 20:00
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 8, 9-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 21:30
    Зочны цаг
  • 22:00
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 4, 5, 6-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 00:25
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 00:35
    Төрийн дуулал
  • 00:37
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Ш. Зоригт
  • 07:25
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Анимэйшн: Сонохон хүүхдийн эрхтэй танилцсан нь /давталт/
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" шуурхай мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Анимэйшн: Өөрчлөлт бидний сонголт /давталт/
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Анимэйшн: Уурыг ухаанаар
  • 15:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 15:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Сэдвийн гүнд
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Сэдвийн гүнд
  • 20:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ярих өнцөг
  • 22:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Сэдвийн гүнд

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:35
    Music time
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хайраа хайрла” ОАК-59
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-галерей
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Тунамал авьяас
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Онцлох мэдээ
  • 14:35
    Кино – Миний амьдрал
  • 14:45
    Түмэнд түгээе
  • 15:00
    “Гарьд магнай” МУСК
  • 16:40
    Түмэнд түгээе
  • 16:55
    Music time
  • 17:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 17:30
    “Хараацай” IV бүжгийн наадам
  • 18:00
    “Хайраа хайрла” ОАК-60
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Клиник
  • 19:30
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Зөв хооллоё
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол кино-85 жил:
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    МУСК
  • 23:48
    Music time
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:50
    “Өвгөдийн захиас” Өвлийн цуврал-3
  • 11:00
    “Бурхан багш” ОАУСК 37,38-р анги
  • 12:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:40
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 13:20
    “Дамжуулах үг” Эгшиглэнт ертөнц МУГЖ, СУИС-ийн хүндэт профессор,дуурийн дуучин Мархагшийн Найдалмаа
  • 14:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 15:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:10
    “Хайраар хамгаалъя” цуврал нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 15:40
    Монголын түүх
  • 16:40
    “Манай гэр” Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Том ахын аялал
  • 18:00
    “Дөрвөн урилга” Аян замын тэмдэглэл
  • 19:00
    12/15 Өсвөр насныханд
  • 19:30
    “Бурхан багш” ОАУСК 39,40-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

XI/2412:30

Боловсрол ТВ

"Тэнгэрээс буусан од" МУСК

XI/2411:15

Боловсрол ТВ

"Нагиев хөл хорионд" ОАК 1.1-3-р анги

XI/2415:00

Боловсрол ТВ

Теле хичээл 7-р анги- Биологи