МҮОНТ

  • 08:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 09:00
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 10:00
    Билиг бэлгийн дээж
  • 10:10
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 10:40
    Доорий Дин Дон
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Хайрлах эрх” Олон ангит уран сайхны кино 3.4.5-р анги
  • 14:10
    “Цэнхэр тэнгэрийн орон”
  • 15:10
    Өв Эрдэнэ
  • 15:20
    Анхаарах өнцөг: Зам дээрх дайн
  • 15:40
    “Маамуу” Хүүхэлдэйн кино
  • 15:50
    Билиг бэлгийн дээж
  • 16:00
    “Бурхан багш” уран сайхны киноны 43.44-р анги
  • 17:30
    “Өнө мөнхийн аялгуу” Улсын Филармонийн гоцлол дуучин, Гавьяат жүжигчин Б.Мөнхбаатар
  • 18:30
    “Зуузуугийн найзууд”
  • 18:40
    “Хуулийн засаглал” Ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Гэгээн мөр” Гавьяат жүжигчин Г.Батсүх /Баримтат кино/
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Хамгийн хурдан индиан” Уран сайхны кино
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    WEEK NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:50
    Эрдэнийн судар оршивой
  • 09:20
    Кофе юу? цай юу?
  • 10:30
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 25,26/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /5/
  • 12:25
    "Бидний цагаан сар-2021" Баярын нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Аяллын тойрог
  • 15:25
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /99,100/
  • 16:40
    Нано бальзам-Байгалийн анагаагч
  • 16:45
    Movie night
  • 17:40
    "Жаргалтайн дэлгэр-Оддын золголт" Баярын нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /6/
  • 20:00
    Сайн уу Сайнаа
  • 21:35
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /101,102/
  • 22:55
    Entertainment zone
  • 23:25
    "Тойрох хуудас" Монголын уран сайхны кино
  • 00:50
    Кино миний амьдрал
  • 01:05
    UBS энэ 7 хоногт
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:10
    "Өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 11:00
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 12:00
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 8,9,10-р анги
  • 15:00
    "УИХ-ын цаг"
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "Ханилснаас илүү амраг" ОАК 12-р анги
  • 17:00
    "Өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино 12,13-р анги
  • 17:50
    "Nyambaa and Sally’s home"
  • 19:00
    "168 Цаг" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 11-р анги
  • 21:10
    "Танайд хоноё"
  • 22:30
    "Ханилснаас илүү амраг" ОАК 13-р анги
  • 23:10
    "168 Цаг" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    business news
  • 07:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:30
    "bad angel" муск
  • 09:00
    шинийн 15-ны засал
  • 09:30
    "гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 13:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    шинийн 15-ны засал
  • 13:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:55
    "жумүн" соак 1,2,3,4-р анги
  • 17:45
    business news
  • 17:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    "цахим эмч"
  • 18:45
    "орон орны хоол"
  • 19:00
    тансаг баян тарвагатайн нуруунд
  • 19:40
    "жумүн" соак 5-р анги
  • 20:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:00
    "karaoke night - харш хамлагийн дуучин с.баасандорж, дуучин т.амина"
  • 23:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:05
    "Донор" МУСК
  • 07:40
    Цаг агаар
  • 07:45
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:45
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Төмөр үхэр жилийн засал номын айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Аfter school club" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:10
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ододтой хамт-73 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Шилдэг илтгэгч" тв шоу / дугаар-8 /
  • 14:00
    “Танхай тээгч” МУСК
  • 15:35
    “Анчид” МУСК
  • 17:00
    “Уяачийн алдар” нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Эрдэмт хүн улсын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Хэлмэгдсэн буддизм" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    "Бүсгүйчүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Жэжүгийн дурлал” ОАУСК, 7-р анги
  • 23:00
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” ОАУСК, 71-р анги
  • 00:20
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Нарүто" Анимэ 219,220-р анги
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 10:50
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:10
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 11:45
    “Би чадна” хүүхдийн зургийн хичээл
  • 12:00
    “Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар” зорилтот төсөл Дугаар-10
  • 13:30
    " Шинжээч" СОАК 4-р анги
  • 14:40
    " Шинжээч" СОАК 5-р анги
  • 15:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:00
    “Ноёрхол” ОАК 2-р анги
  • 17:00
    “Ноёрхол” ОАК 3-р анги
  • 18:00
    “Ноёрхол” ОАК 4-р анги
  • 19:00
    “Засаг цаг-Залгамж” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    УИХ-ын цаг
  • 20:20
    “Төгс урсгалын эрэлд” Баримтат кино
  • 21:30
    Учрал подкаст
  • 22:40
    "Воррен" УСК
  • 00:20
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    SBN news тойм
  • 10:00
    Их эмч
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Сумын атаман хотод
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Истанбулын бэр ОАК-159
  • 14:20
    Истанбулын бэр ОАК-160
  • 15:40
    Истанбулын бэр ОАК-161
  • 17:00
    Истанбулын бэр ОАК-162
  • 18:20
    Истанбулын бэр ОАК-163
  • 19:30
    Дуртай өдөр
  • 20:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм: Э.Эрдэнэчулуун
  • 22:20
    Явуулын хүн МУСК
  • 00:20
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 00:20
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.4
  • 01:05
    "Хааны нар"ОАК 12-р анги
  • 02:10
    "Гоёлын даашинз"МУСК
  • 04:10
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Гайхамшигт аялал" /11/баримтат кино
  • 06:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.9,2.10-р анги
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.51,52-р анги
  • 08:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 08:35
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.4
  • 09:25
    "Хааны нар"ОАК 12-р анги
  • 10:35
    "Тайгын жимээр цэцэрлэгтээ очно"баримтат кино
  • 11:20
    "Чи цорын ганц"ОАК 77,78-р анги
  • 12:40
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.9,2.10-р анги
  • 13:30
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.51,52-р анги
  • 13:55
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 14:30
    "Нийслэл хүүхэн"ОАК 6-р анги
  • 16:00
    "Эко сэргийлэгч"/2/
  • 16:20
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.10,2.11-р анги
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.51,52-р анги
  • 17:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 18:05
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.5
  • 19:05
    "Аавын хөөрөг" МУСК
  • 20:10
    "Хааны нар"ОАК 13-р анги
  • 21:35
    "Төгс болзоо" УСК
  • 23:30
    "Чи цорын ганц"ОАК 79,80-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.2-р анги
  • 07:16
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.11-12-р анги
  • 08:05
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.6-14-р анги
  • 10:00
    "Муу аав" СОАК 6-р анги
  • 11:10
    "Аугаа зуун" ОАК 3.20-21-р анги
  • 13:00
    "Бөмбөг" ОАК 5-р анги
  • 14:00
    "Дэлхийн хотууд" нэвтрүүлэг /Шанхай хот/
  • 15:00
    "Засах цаг - Залгамж" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 16:00
    "Янь ши ордны домог" ОАК 11-12-р анги
  • 17:40
    Монгол бичгийн хичээл №11
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.13-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.18-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.15-р анги
  • 19:15
    E- баримт шууд тохирол
  • 19:30
    "Муу аав" СОАК 7-р анги
  • 21:00
    "Романовынхан" баримтат кино 1-р анги
  • 22:00
    "Бөмбөг" ОАК 6-р анги
  • 23:00
    "Янь ши ордны домог" ОАК 13-14-р анги
  • 00:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Надад итгээч" МУСК
  • 09:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 11:30
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 12:20
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • 14:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 15:30
    "Хуйвалдаан" МУСК
  • 17:15
    Тод магнай
  • 18:15
    Хошин шог
  • 19:00
    "Тод магнай" МУСК
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Сонгодог аялгуу
  • 22:00
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • 23:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:15
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Хайлт" СОАК 13,14-р анги
  • 14:30
    Хар хайрцаг
  • 15:30
    "6 настнуудын нууцлаг ертөнц" нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар - 3
  • 16:30
    "Яасан гээч..." дугаар - 10
  • 17:30
    "Чимгээ шоу" /season-3/ дугаар -1
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Гайхамшиг" УСК
  • 21:30
    "Цаасан шувуу" МУСК
  • 23:20
    "Луун шивээст охин" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Богд хаан" МУСК
  • 10:05
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 6-7-р анги
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:50
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    “Сүүн цацал” нэвтрүүлэг
  • 13:25
    “Сэтгэлээс уяатай Сүнжидмаа” теле зохиомж
  • 14:00
    “Амар байна уу” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Говь челленж" реалити шоу Дугаар-7
  • 16:40
    “Шинэ сар” нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Хатан аялгуу" теле концерт
  • 18:40
    “Алдаа дуурсгасан Сэлэнгэчүүд” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Хилчдийн сар” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:05
    “Малчин удамт монгол” нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Ардын элч" МУСК
  • 00:30
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Дуулиант хэрэг цуврал /давталт/
  • 07:30
    Баримтат кино
  • 08:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Цар тахал ба ЖДҮ-2020" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    УИХ-ын цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    Үндэсний урлагийн их театр үзүүлж байна - ХӨГЖИМ
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 17:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Монгол тулгатны зуун эрхэм - Эрдэнэчулуун
  • 20:30
    "FACT & EXPERT" тойм хөтөлбөр
  • 21:35
    "Цар тахал ба ЖДҮ-2020" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Уран сайхны кино
  • 00:10
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:15
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 08:30
    "Мэдээ, мэдээлэл"
  • 08:40
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.12-14-р анги)
  • 11:10
    "Каспер (Casper)" УСК
  • 13:00
    "Ван Хелсин (Van Helsing)" УСК
  • 15:20
    "Хонг-Конгоос ирсэн загалмайлсан эцэг (Canton Godfather)" УСК
  • 17:40
    "Эх оронч (The Patriot)" УСК
  • 20:40
    "Эрин Брокович (Erin Brockovich)" УСК
  • 23:00
    "Полли ирлээ (Along Came Polly)" УСК
  • 00:40
    "Тэнгисийн эрэг дээр (By the Sea)" УСК
  • 02:40
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 42-45-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 43-45-р анги
  • 11:00
    Шуурхай- ЭМЯ
  • 11:30
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 43-45-р анги
  • 12:00
    "Зууны 100 эмэгтэй"
  • 12:30
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 46,47-р анги
  • 13:00
    Балжиннямтай өдөр: М.Батбилэг Сэтгүүлч
  • 13:50
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 15:00
    Мэдэх үү? Сар шинийн баярын тусгай дугаар
  • 15:30
    Баярын томилолт кино контент
  • 16:10
    "Академи ажиллагаа" МУСК
  • 17:50
    Дуучин Л.Банзрагч: Хөх толботой монгол тоглолт
  • 19:30
    "Жилийн өнгө" сар шинийн баярт зориулсан теле контент
  • 21:20
    Засаг цаг - Залгамж
  • 22:10
    Мэдэх үү? Сар шинийн баярын тусгай дугаар
  • 22:40
    "Ирэх хаврын цэцэг" МУСК
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сүүлчийн гэрч" УСК
  • 11:50
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 12:00
    "Colf and Goffee" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Солиот эх" МУСК
  • 15:20
    "Миний очих 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 18:10
    "Засаг цаг-Залгамж"
  • 19:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хошин шог"
  • 20:20
    "Оньс" УСК
  • 22:10
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Eco Channel

  • 08:00
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 10:00
    Байгаль орчны яам үзүүлж байна: "Баруун Австралид урсацын тохируулга хийсэн төсөл"
  • 11:10
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:30
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал кино 1-р анги
  • 12:30
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 1-4-р анги
  • 14:25
    "Баярын томилолт" контент
  • 15:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 15:38
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Жаргалтай жилийн аялгуу" тоглолт
  • 17:30
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал кино 2-р анги
  • 18:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг Төрийн шагналт, Ардын жүжигчин Л.Цогзолмаа
  • 19:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг Ха.Ирья Чөлөөт сэтгүүлч
  • 20:00
    "Хуурын тэнгэртэй хүү" нэвтрүүлэг Морин хуур урлаач МУСГЗ Т.Байгалжав
  • 21:00
    "Фэйсбүүкийн хаант улс" баримтат кино
  • 22:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 148-р анги
  • 23:10
    "Валентины захидал" МУСК
  • 01:10
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Мини форс II.1-6
  • 08:25
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci Kids - Би том болохоороо 17
  • 09:15
    Da Vinci Kids - Артзүүка 6
  • 09:30
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 38
  • 10:00
    Салхитай ураладагч 6-10
  • 12:30
    Мөнгөн цох 3-4
  • 13:00
    Da Vinci Learning - Ёо ёо ажиллагаа 5.4
  • 13:35
    Da Vinci Learning - Спортын лаборатри 8
  • 13:45
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 6
  • 14:00
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Тобот Атлон II.19-22
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.6-12
  • 16:35
    Transformers II.13 III.1
  • 17:30
    Чихэрхэн охин Үүл ээж 23-24
  • 18:00
    Da Vinci Kids - Бяцхан зурагчид 5
  • 18:30
    Da Vinci Kids - Шинжлэх ухааны туршилтууд 11
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь II.8-9
  • 20:10
    Мөнх Тунх I.3
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Лив Мэдди хоёр II.19-23
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:50
    Урлан: “Төрийн минь сүлд”
  • 09:00
    “Түймрийн улирал” баримтат кино
  • 10:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Дэлхий дахинд” олон улсын тойм
  • 11:40
    “Хуулийн засаглал” Ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Америк хэмнэл” Хуульч, өмгөөлөгч М.Доржханд
  • 12:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Төлчин баримтат кино”
  • 12:50
    Цаг агаар
  • 12:55
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 13:55
    “Гэрлийн гайхамшиг” 4-р хэсэг баримтат кино
  • 14:45
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг: “Ковид 19”
  • 15:15
    “Хүннү гүрэн” /Гал голомт/ баримтат уран сайхны кино 6-р анги
  • 16:05
    “Авдар” баримтат нийтлэл
  • 16:55
    “Өв соёлын өлгий нутгаар” 5-р хэсэг баримтат кино
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Цагийн хүрдийн баатрууд-2020: “Гарааны компани”
  • 18:15
    “Америк хэмнэл” Inova Fairfax эмнэлгийн ахлах сувилагч Г.Энхжаргал
  • 18:35
    Цаг агаар
  • 18:40
    “Хуулийн засаглал” Ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Цагийн хүрдийн Хулгана жилийн баатрууд” шагнал гардуулах ёслолын үйл ажиллагаа /давталт/
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Цар тахал ба-Сорилт
  • 21:20
    “Гэгээн үдэш” ток шоу: Ардын жүжигчин Д.Чимэд-Осор
  • 22:20
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:25
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 3-р анги
  • 10:40
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:10
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:40
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 11:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 13:45
    Тоглолтын цаг
  • 14:20
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 15:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 16:25
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 16:30
    "Бизнес амжилт"
  • 16:50
    "Хүний сайхан сэтгэл" МУСК
  • 18:10
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хуйрнан шуугигч" тусгай дугаар
  • 20:00
    "Дорнын намуун Отгонтэнгэр" концерт
  • 21:00
    "7 хоногийн тойм хөтөлбөр"
  • 21:30
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 22:10
    "Мичидийн зургаан гялаан" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    NBA Regular Season: Nuggets vs. Hornets Tape
  • 02:00
    "Bad Boys" баримтат кино
  • 03:50
    Фүлхэм - Шеффилд (шууд) Премьер лиг 25-р тойрог
  • 06:00
    Marquee Matchup Heat vs. Nets 01/23/2021
  • 08:00
    NBA Action 3008
  • 08:30
    High Tops 3
  • 09:00
    NBA Regular Season: Pacers vs. Rockets Live
  • 11:30
    Marquee Matchup Heat vs. Nets 01/25/2021
  • 13:30
    NBA Action 3008
  • 14:00
    The Way We Ball: Croatia
  • 14:30
    The Way We Ball: Toronto
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA GameTime
  • 18:00
    NBA Regular Season: Pacers vs. Rockets Tape
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA GameTime
  • 22:00
    NBA Regular Season: Pacers vs. Rockets Tape

SPS Classic

  • 01:15
    Production time
  • 01:30
    Реал Мадрид - Валенсиа Ла Лиг 23-р тойрог
  • 03:30
    Pre-Game Show №176 (Шууд)
  • 03:50
    Вальядолид - Реал Мадрид (Шууд) Ла Лиг 24-р тойрог
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Сосьедад - Ман Ютд Европа лиг 1/16 Эхний тоглолт
  • 11:00
    La Liga Show №23
  • 11:30
    Бенфика - Арсенал Европа лиг 1/16 Эхний тоглолт
  • 13:30
    Атлетико - Леванте Ла Лиг 24-р тойрог
  • 15:30
    Валенсиа - Сельта Ла Лиг 24-р тойрог
  • 17:30
    Аваргуудын лигийн тойм №7
  • 18:30
    VIVA LA LIGA №3
  • 19:00
    La Liga World №22
  • 19:30
    La Liga Talking Football №1
  • 20:30
    Pre-Game Show №178 (Шууд)
  • 20:50
    Барселона - Кадис (Шууд) Ла Лиг 24-р тойрог
  • 23:05
    Сосьедад - Алавес (Шууд) Ла Лиг 24-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Аваргуудын лигийн тойм №7
  • 01:00
    La Liga ZAP №9
  • 01:20
    Валенсиа - Сельта (Шууд) Ла Лиг 24-р тойрог
  • 03:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    La Liga show №23
  • 09:30
    Майами - Л.А Лэйкерс (Шууд) NBA 2020-21
  • 12:00
    PL World №23
  • 12:30
    The Buzzer №10
  • 13:30
    NBA Talk №10
  • 15:00
    La Liga Chronicles №23
  • 15:30
    Юта - Л.А Клипперс NBA 2020-21
  • 17:30
    Viva Liga №3
  • 18:00
    PL Netbusters №22
  • 18:30
    Европа лигийн тойм №7
  • 19:30
    The Buzzer №10
  • 20:30
    La Liga world №22
  • 21:00
    NBA Gametime №51
  • 21:30
    La Liga ZAP №10
  • 21:50
    А. Вилла - Лэстер (Шууд) PL 25-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "E-Mongolia - Төрийн цахим шилжилт" танилцуулга
  • 12:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Game Changers" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Блэйдес-Льюс (Шууд)
  • 12:00
    UFC 254: Хабиб-Гэйжи
  • 14:00
    Жүдо Тел Авивын Их Дуулга 2021 Өдөр 3
  • 16:30
    UFC: Смит-Кларк
  • 19:00
    UFC 248: Адесанья-Ромеро
  • 22:00
    WWE Monday raw 1447

Сүлд ТВ

  • 07:50
      Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    “Сувд” нэвтрүүлэг  МУГЖ Г.Хонгорзул
  • 09:30
      Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Өндөр чансаа” нэвтрүүлэг
  • 10:30
     Азын 10,000 сугалаа
  • 10:50
      Манай дэлгэцнээ
  • 11:00
      Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    “Хүний заяа” нэвтрүүлэг /МУАЖ, ДБЭТ-ын гоцлол дуучин А.Энхтайван/
  • 13:00
    “Хүлгийн Үүрсээнд-Архангай аймгийн Өлзийт сумын МСУХолбоо
  • 15:00
      Алтан үеийн дуунууд
  • 15:30
    “Бренд” нэвтрүүлэг
  • 16:00
      Дуучин Д.Нямжав “Учрах тавилан” тоглолт
  • 17:40
      Азын 10,000 сугалаа
  • 18:00
    “+19” энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Хийморьтой-20” хонжворт сугалаа
  • 20:00
    “Мориор амилсан Монгол Заяа” нэвтрүүлэг /МУМУ Д.Жаргал, Д.Чулуунбат/
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Засаг цаг” Залгамж
  • 22:15
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг /Малчин Г.Гана/
  • 23:00
    “Морьтой ч болоосой ”  Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
      Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 4, 5-р анги
  • 09:15
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 99-102-р анги
  • 11:10
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 10-12-р анги
  • 15:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 18-20-р анги
  • 18:15
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 6-р анги
  • 19:30
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 103, 104-р анги
  • 20:40
    "Running man" шоу нэвтрүүлэг (531)
  • 22:15
    "Бүх юм сайхан" ОАК 21-р анги
  • 23:20
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 103, 104-р анги
  • 00:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 21-р анги

SPS Prime

  • 01:00
    Pre-Game Show №175 (Шууд)
  • 01:20
    Ливерпүүл - Эвертон (Шууд) PL 25-р тойрог
  • 03:30
    Даллас - Хьюстон NBA 2020-21
  • 05:30
    Юта - Л.А Клипперс NBA 2020-21
  • 07:30
    NBA Talk №10
  • 09:00
    Индиана - Хьюстон (Шууд) NBA 2020-21
  • 11:30
    Саутхэмптон - Челси PL 25-р тойрог
  • 13:30
    Бөрнли - Вест Бром PL 25-р тойрог
  • 15:30
    PL Netbusters №22
  • 16:00
    Ливерпүүл - Эвертон PL 25-р тойрог
  • 18:00
    NBA Action №3009
  • 18:30
    PL World №23
  • 19:00
    NBA Gametime №51
  • 19:30
    Pre-Game Show №177 (Шууд)
  • 19:50
    Вест Хэм - Тоттенхэм (Шууд) PL 25-р тойрог
  • 22:00
    Майами - Л.А Лэйкерс NBA 2020-21

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Арван хоёр сар" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 20-р анги
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    "Улаан малгайт ба матрын нулимс" хүүхдийн жүжиг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Миний ажлын өрөөнд" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Бидний нэг" баярын дугаар
  • 17:30
    Зарын цаг
  • 17:40
    Дэлхийн цаг-Дэлхийн түүх
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    " Айсуй" концерт Уртын дуучин О.Оюун-Эрдэнэ
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Спортын цуурай" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 21-р анги
  • 22:50
    "Хэцүү даалгавар" МУСК

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 9, 10-р хэсэг
  • 08:23
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 08:28
    Зурхай
  • 08:40
    “Язгуур соёл” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Комментатор” нэвтрүүлэг /Их хүрээ хийдийн хамба лам, зурхайч, гэвш З.Санждорж/
  • 09:50
    “ТВ” хөтөлбөр
  • 10:00
    Монгол дууны хит
  • 10:30
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 73, 74-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 12:00
    ТВ” хөтөлбөр
  • 12:10
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 10, 11-р анги
  • 13:40
    “Бүтээлч хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 13:57
    Зөвлөгөө
  • 14:00
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 9, 10-р хэсэг
  • 14:45
    ТВ хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:50
    “Төрийн дайсан” МУСК
  • 16:20
    “Сар шинийн дуун цэнгүүн” нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:15
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Язгуур соёл” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Next in Fashion” шоу нэвтрүүлэг 9-р хэсэг
  • 19:50
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 9, 10-р хэсэг
  • 20:40
    “Даяар дуурсагдах аваргууд” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 73, 74-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:30
    ТВ хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:40
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 10, 11-р анги
  • 00:10
    Зураглал
  • 00:15
    Төрийн дуулал
  • 00:17
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 08:00
    Эмээл дээр мандсан нар
  • 08:30
    “Олимп ба ОТО” Барселона-1992 олимпийн дурсамж, МУСГЗ Ж. Отгонцагаан
  • 09:15
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Б. Хишигбаатар
  • 09:40
    “Уухай” үндэсний сурын хүндэт мэргэн Т. Батмөнх
  • 10:10
    Миний мөрөөдөл
  • 10:40
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Л. Нарангэрэл
  • 11:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН”-шууд нэвтрүүлэг
  • 12:05
    “РАГБИ” 2020 оны зэвсэгт хүчний АШТ 1-р хэсэг
  • 15:20
    “РАГБИ” 2020 оны зэвсэгт хүчний АШТ 2-р хэсэг
  • 19:10
    Миний мөрөөдөл
  • 19:40
    Бахархал
  • 20:10
    Спорт хобби
  • 20:40
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Их спорт-Эмэгтэйчүүд ярилцлага: Монголын биеийн тамир спортын ахмад зүтгэлтэн Л. Боль оролцоно
  • 22:00
    Улаан арми баримтат кино
  • 23:25
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Music time
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-18
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Тархи сэрэхүй
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Таны мэдлэгт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 14:00
    Түмэнд түгээе
  • 14:15
    “Би Монгол хүн” хүүхэд танин мэдэхүй
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Зөв хооллоё
  • 15:50
    “Манай аялгуу” МУСК
  • 17:05
    Түмэнд түгээе
  • 17:20
    Баримтат кино
  • 18:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-19
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Уртын дууны уянгат эх орон
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Хуульч зөвлөж байна шууд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Хөрөг
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Алтан шонхор” МУСК
  • 23:30
    Music time
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав Тархи
  • 10:50
    “Миний мөрөөдөл найзтайгаа цуг сургуулиа төгсөх” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Дэлхийн 80 гайхамшиг” цувралаас
  • 12:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:10
    “Урин цагийн аялгуу” хүүхдийн концерт
  • 13:00
    “Өөрийгөө тоодоггүй хүн” хошин зохиомж
  • 14:20
    “Хайраар хамгаалъя” цуврал нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 14:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:00
    “Манай гэр” баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:20
    “Монгол ардын үлгэр” Могжоохон даагатай жогжоохон хүү
  • 15:40
    “Сэтгэл тайван хүүхэд нас” цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Хайрлаарай” Хандлага
  • 17:00
    “Нэг л дотно” Энтертаймент шоу
  • 19:00
    “Бүлтээхэй дэлдээхэй хоёр”
  • 19:20
    “Өдөр өдрийн нар” Олон ангит кино 58-р анги
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

III/0320:30

AsianBox

"Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн төгсгөлийн 21-р анги

III/0313:04

Боловсрол ТВ

Теле хичээл- Газарзүй: Гол мөрөн /7-р анги/

III/0314:00

AsianBox

"Найз залуу" ОАК 1-3-р анги