МҮОНТ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хайрлах эрх” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 10:00
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 10:40
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Теле хичээл: 1-р анги /Монгол хэл, Дүрслэх урлаг, техноло ги/
  • 12:00
    Теле хичээл: 2-р анги /Монгол хэл, Дүрслэх урлаг, технологи/
  • 12:40
    Теле хичээл 3-р анги /Математик, Хүн ба орчин/
  • 13:20
    Теле хичээл: 12-р анги /Уран зохиол, Газар зүй, Биеийн тамир, Математик, Хими/
  • 14:50
    Теле хичээл: ЭЕШ-ын хичээл
  • 15:30
    “Бурхан багш” уран сайхны киноны 45.46-р анги
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:20
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 18:20
    Манай сургуулийнхан буюу сар шинийн аялгуу
  • 18:50
    Эх орны төлөө
  • 19:20
    “Жив жив” Бага насныханд зориулав
  • 19:40
    ЖАЙКА-ийн ХАА төслийн танилцуулга
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:00
    Билиг бэлгийн дээж
  • 21:10
    “Монгол Авдар” баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Хайрлах эрх” Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 22:55
    Мартах учиргүй
  • 23:25
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    "Бүү март" Монголын уран сайхны кино
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:35
    Нано бальзам-Байгалийн анагаагч
  • 09:40
    Үгийн үндэс
  • 09:55
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /6/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл 4-р анги /Математик, Биеийн тамир, Дүрслэх урлаг технологи/
  • 12:20
    Entertainment zone
  • 13:00
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:30
    Теле хичээл 4-р анги /Математик, Биеийн тамир, Дүрслэх урлаг технологи/
  • 15:10
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /101,102/
  • 16:25
    "Жаргалтайн дэлгэр-Оддын золголт" Баярын нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 17:45
    Хөгжил миний нүдээр
  • 18:30
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /7/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /103,104/
  • 22:00
    "Явуулын хүн" Монголын уран сайхны кино
  • 23:45
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Кино миний амьдрал
  • 00:50
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:55
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:25
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    "Өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино 12,13-р анги
  • 11:30
    "Теле хичээл: Монгол хэл, Дүрслэх урлаг технологи"
  • 12:10
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 11-р анги
  • 13:10
    "Танайд хоноё"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл: Монгол хэл, Дүрслэх урлаг технологи"
  • 16:10
    "Гайхамшигт Япон орноор" Баримтат кино
  • 17:00
    "Ханилснаас илүү амраг" ОАК 13-р анги
  • 17:45
    "Гайхамшигт Цох хорхой ба Хар муур" Олон ангит хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 18:40
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 12-р анги
  • 21:10
    "Дуу төрсөн түүх"
  • 21:40
    "Ханилснаас илүү амраг" ОАК 14-р анги
  • 22:40
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    business news
  • 07:15
    "bad angel" муск
  • 09:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 09:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:00
    japan video topics
  • 10:15
    цахим эмч
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    цахим контент 6-р анги - монгол хэл
  • 11:55
    цахим контент 6-р анги - хөгжим
  • 12:00
    цахим контент 6-р анги - математик
  • 12:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    business news
  • 12:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "tvmall"
  • 13:55
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 14:00
    business news
  • 14:10
    шинийн 15-ны засал
  • 14:40
    хошин шог
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цахим контент 6-р анги - монгол хэл
  • 15:40
    цахим контент 6-р анги - хөгжим
  • 15:45
    цахим контент 6-р анги - математик
  • 16:05
    "жумүн" соак 5-р анги
  • 17:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    business news
  • 17:30
    шинийн 15-ны засал
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 18:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 1-р анги
  • 19:40
    "жумүн" соак 6-р анги
  • 20:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:55
    business news
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "асрагч аав" муск
  • 23:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:20
    "Хүний цаана" МУСК
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Төмөр үхэр жилийн засал номын айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "АХА цэнгээнт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Миа хүүхэлдэйн киноны 51-р анги
  • 14:00
    “Төмөр үхэр жилийн засал номын айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Лусын дагина УСК
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Харам" баримтат кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ододтой хамт-73 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Жэжүгийн дурлал” ОАУСК, 8-р анги
  • 22:20
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” ОАУСК, 72-р анги
  • 23:40
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    “Төгс урсгалын эрэлд” баримтат кино
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:30
    Теле хичээл 2-р анги /Монгол хэл, Дүрслэх урлаг,технологи/
  • 12:10
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАК 25-р анги
  • 13:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    “Шинжээч” СОАК 5-р анги
  • 14:20
    Теле хичээл 2-р анги /Монгол хэл, Дүрслэх урлаг,технологи/
  • 15:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Ноёрхол” ОАК 4-р анги
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Шинжээч” СОАК 6-р анги
  • 19:05
    “Доналдын адал явдал” Хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 19:30
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Учрал подкаст
  • 21:40
    Монгол бичгийн хичээл №12
  • 22:00
    “Ноёрхол” ОАК 5-р анги
  • 23:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАК 25-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news тойм
  • 10:00
    Кобра ОАК
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Истанбулын бэр ОАК-163
  • 13:00
    Business time
  • 13:30
    ТВ хичээл: Математик-Өгөгдлийг бүртгэж гистограмм байгуулах
  • 13:50
    ТВ хичээл: Хими-Түлш тэдгээрийн шинж чанар, хэрэглээ
  • 14:10
    ТВ хичээл: Эрүүл мэнд
  • 14:15
    ТВ хичээл: Газар зүй-Мөстлөг, мөстлөгийн гаралтай хотгор гүдгэрийн хэлбэрүүд
  • 14:35
    Өдрийн мэнд
  • 15:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Түүхэн хэлхээ
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Лхам бурхны мишээл
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Догшин Алекс ОАК-6
  • 19:30
    Дуртай өдөр
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Истанбулын бэр ОАК-164
  • 22:50
    Догшин Алекс ОАК-6
  • 23:50
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 00:50
    "Гялалз" кино драм
  • 02:00
    "Гоёлын даашинз" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 9
  • 06:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.10,11-р анги
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.51,52-р анги
  • 08:05
    "Пукка"хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 08:35
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.5
  • 09:25
    "Хааны нар" ОАК 13-р анги
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    "Чи цорын ганц" ОАК 79,80-р анги
  • 12:40
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.10,11-р анги
  • 13:30
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.51,52-р анги
  • 14:00
    "Доржсамбуу 70 жил" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Эко сэргийлэгч" нэвтрүүлэг/3/
  • 15:00
    Монгол бичгийн хичээл /12/
  • 15:20
    "Тавилан" баримтат кино
  • 15:55
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 16:05
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:20
    "Өв соёл" Үзэмчин жилийн цайны ёслол
  • 16:45
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.12-р анги
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 17:35
    "Пукка"хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 18:05
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.6
  • 19:00
    "Битгий хөдөл" кино драм 2-р анги
  • 20:05
    "Хааны нар" ОАК 14-р анги
  • 21:30
    "МонголБанкны 2020 оны онцлог 20 ажлын товчоон"нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Бууз ажиллагаа" МУСК
  • 23:00
    "Чи цорын ганц" ОАК 81,82-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.1-2-р анги
  • 07:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 07:45
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 46-р анги
  • 08:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.22-23-р анги
  • 08:26
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 08:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.13-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.18-р анги
  • 09:25
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.15-16-р анги
  • 10:00
    "Муу аав" СОАК 7-р анги
  • 11:10
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь /1924-1959/
  • 11:45
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 12:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.22-р анги
  • 13:00
    Теле хичээл- Математик: Шулууны тэгшитгэл бичих /7-р анги/
  • 13:28
    Теле хичээл- Монгол хэл: Үйл хөдлөлийг тоочин дүрсэлж бичье /7-р анги/
  • 13:50
    Теле хичээл- Хөгжим: Самгалдай алтаргана /7-р анги/
  • 14:00
    "Романовынхан" баримтат кино 1-р анги
  • 15:00
    "Бөмбөг" ОАК 6-р анги
  • 16:00
    "Янь ши ордны домог" ОАК 13-14-р анги
  • 17:45
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.19-р анги
  • 19:00
    "Муу аав" СОАК 8-р анги
  • 20:20
    "Ийм нэгэн явдал" УСК 1-р анги
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.23-р анги
  • 23:00
    "Янь ши ордны домог" ОАК 15-16-р анги
  • 00:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • 09:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 10:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хүн ба орчин
  • 10:50
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 11:20
    "Багш" МУСК
  • 12:30
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 14:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хүн ба орчин
  • 14:50
    "Хуйвалдаан" МУСК
  • 16:20
    Сонгодог аялгуу
  • 17:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Зарлаагүй дайны оршил" МУСК
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 22:00
    "Шуугиан таригч" МУСК
  • 23:40
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 21-25-р анги
  • 08:10
    "Инженерийн гайхамшиг" баримтат кино 6-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:15
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Сайхан найзууд" СОАК 10-р анги
  • 13:40
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Уран кохиол, Газар зүй, Биеийн тамир, Математик, Хими
  • 15:30
    "ЦЭЦ" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амьдралын өнгө" СОАК 1-р анги
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 34-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Сайхан найзууд" СОАК 11-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 21:00
    Нүүдэл шийдэл
  • 22:00
    " Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК 3-р бүлэг 4-р анги
  • 23:00
    "SEAL тусгай баг" АОАК 2-р бүлэг 19-р анги
  • 00:00
    Нүүдэл шийдэл
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 07:55
    ЭМЯ-ны зөвлөмж
  • 08:00
    “Малчин удамт монгол” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 09:45
    “Хилчдийн сар” нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 12:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 12:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биеийн тамир/
  • 12:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/
  • 13:05
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 15:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биеийн тамир/
  • 15:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/
  • 16:05
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 17:20
    "Цэнхэр тэнгэрийн орон" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Бизнес толь
  • 18:30
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:05
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тод магнай" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "18 нас би чамд хайртай" МУСК
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:30
    Баримтат кино
  • 07:40
    Худууд ОАУСК 30-р анги давталт
  • 08:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    "Тод зочин ярилцлага" COVID 19 ЖДҮ
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 10:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги /Математик, Хөгжим, Англи хэл/
  • 13:00
    Теле хичээл 12-р анги
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 15:10
    Теле хичээл 12-р анги /давталт/
  • 16:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Эрвээхэй нас нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 19:10
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 19:25
    Худууд ОАУСК 31-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Тод зочин ярилцлага" COVID 19 ЖДҮ
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 00:10
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:45
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:50
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 07:00
    "Мэдээ мэдээлэл & Шинэ трэйлер"
  • 07:20
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 09:00
    "Полли ирлээ (Along Came Polly)" УСК
  • 10:40
    "Эрин Брокович (Erin Brockovich)" УСК
  • 12:50
    "Эх оронч (The Patriot)" УСК
  • 15:40
    "Каспер (Casper)" УСК
  • 17:30
    "Давхар цохилт" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.15-р анги)
  • 20:30
    "Хятадад нэг удаа (Once Upon a Time in China)" УСК
  • 22:55
    "Дракулагийн өгүүлэгдээгүй түүх (Dracula Untold)" УСК
  • 00:40
    "Тэнгисийн эрэг дээр (By the Sea)" УСК
  • 02:40
    "Давхар цохилт" МУСК
  • 04:25
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.15-р анги)
  • 05:10
    "Хятадад нэг удаа (Once Upon a Time in China)" УСК
  • 07:20
    "Дракулагийн өгүүлэгдээгүй түүх (Dracula Untold)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 46,47-р анги
  • 08:25
    Монголын нууц товчоо
  • 08:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 45-р анги
  • 09:50
    Баруун таван аймгуудад орших нуурын лусд Дүлцэн өргөх ёслол
  • 10:30
    "Насан туршийн боловсролын төв" Теле хичээл
  • 10:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 11:00
    Шуурхай- ЭМЯ
  • 11:30
    Монголын нууц товчоо
  • 12:00
    "Talk With Me" Матт Девис, Батаа: Stand up comedian
  • 12:40
    Эмоци продакшн үзүүлж байна
  • 13:00
    "Сонин сайхан юу байна?" сошиал контент
  • 13:40
    "Насан туршийн боловсролын төв" Теле хичээл
  • 14:00
    "Зэрэг нэмэхийн өмнөхөн" МУСК
  • 15:10
    Балжиннямтай өдөр: М.Батбилэг Сэтгүүлч
  • 16:00
    Баруун таван аймгуудад орших нуурын лусд Дүлцэн өргөх ёслол
  • 17:10
    Эрийн сайхан хийморь тоглолт
  • 18:30
    "Хамтдаа сурья " Авто загвар 1-р хэсэг
  • 19:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 48,49-р анги
  • 19:30
    Тууврын замд МУСК
  • 21:00
    "Сонин сайхан юу байна?" сошиал контент
  • 21:50
    "Балжиннямтай өдөр" Л.Оюу-Од Спортын тайлбарлагч
  • 22:40
    Уул усны үр сад МУСК
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 09:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Тэр луу" уран сайхны кино
  • 11:50
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт /
  • 14:25
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Б.Лхагвасүрэн
  • 16:25
    Сэтгэлийн өглөг
  • 16:45
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 16:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Засаг цаг-Залгамж" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Азын 10000" сугалаа
  • 18:40
    "Зууны 100 эмэгтэй" нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Шилжин суурьшигчид" баримтат кино
  • 21:35
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Кредит карт
  • 22:05
    "Хөтөч" олон ангит кино 6-р анги
  • 22:55
    "ТВ" подкаст
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Music set
  • 11:35
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 31-р анги
  • 12:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 16:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 19:10
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 6-р бүлэг 14-15-р анги
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК төгсгөлийн 149-150-р анги
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.9-12
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    Тобот Атлон II.25-26
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс II.5-6
  • 09:00
    Da Vinci Kids - Том шинжлэх ухаан 4
  • 09:30
    Da Vinci Kids - Амьтдын ертөнц 17-18
  • 09:40
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 39
  • 10:00
    Transformers III.2
  • 10:30
    Лив Мэдди хоёр II.22-23
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь II.10
  • 12:00
    Da Vinci Learning - Төгс төгөлдөрийн эрэлд 2
  • 13:00
    Мөнгөн цох 6
  • 13:20
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.9-10
  • 13:35
    Мини форс II.5-6
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Монкарт II.17-18
  • 15:05
    Vroomiz III.5-8
  • 16:00
    Da Vinci kids - Хараач янзтай 2
  • 16:25
    Da Vinci kids - Амьтдыг судлахуй 1
  • 16:59
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 1-2
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.13-16
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж 1-2
  • 18:00
    Da Vinci Learning - Босс жаалууд 12
  • 18:35
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 7-8
  • 19:00
    Transformers III.3
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь II.10
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Салхитай уралдагч 11-12
  • 22:00
    Лив Мэдди хоёр III.24 III.1
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 3-р хэсэг
  • 08:50
    Зураглал
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Теле хичээл 6-р анги /Англи хэл, Биологи, Биеийн тамир/
  • 10:45
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2020” Гарааны компани
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Зураглал
  • 11:30
    “Америк хэмнэл” Inova Fairfax эмнэлгийн ахлах сувилагч Г.Энхжаргал оролцов.
  • 11:50
    Цаг агаар
  • 12:00
    Теле хичээл 7-р анги /Орос хэл, Дүрслэх урлаг, Англи хэл/
  • 13:00
    Теле хичээл 8-р анги /Дүрслэх урлаг, Хими, Орос хэл/
  • 14:00
    Эх орны төлөө
  • 14:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 14:45
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 15:00
    Теле хичээл 9-р анги /Хими, Орос хэл, Хөгжим/
  • 15:45
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 16:15
    Теле хичээл 10-р анги /Уран зохиол, Биологи, Биеийн тамир/
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Теле хичээл 11-р анги /Үндэсний бичиг, Англи хэл, Эрүүл мэнд, Биологи/
  • 18:25
    “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 1-р хэсэг 2014 он.
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:05
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 19:35
    Зураглал
  • 19:40
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:50
    Зураглал
  • 21:00
    “Ковид-19” тайлбар ярилцлага
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Мөнх настай, мөнгөн дөрөөтэй хүн” Гавьяат жүжигчин Л.Лувсан 2009 он.
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "7 хоногийн тойм хөтөлбөр"
  • 08:30
    "Мичидийн зургаан гялаан" МУСК
  • 09:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Мандухай сэцэн хатан" МУСК 1-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 19:45
    Тоглолтын цаг
  • 20:10
    "Насны хань" ОАК 27-р анги
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Түмний нэг"
  • 22:20
    "Ус дээшээ урсдаг" 13,14-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    NBA Regular Season: Pacers vs. Rockets Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup Clippers vs. Hawks 01/26/2021
  • 04:00
    Marquee Matchup Jazz vs. Knicks 01/20/2016
  • 06:00
    Marquee Matchup Bulls vs. Cavaliers 01/23/2016
  • 08:00
    Playoff Playback: 2016 Hornets vs. Heat 1st Rnd Game 7
  • 09:00
    Playoff Playback: 2016 Hawks vs. Celtics 1st Rnd Game 6
  • 10:00
    NBA Regular Season: Kings vs. Bucks Live
  • 12:30
    NBA Action 3008
  • 13:00
    NBA GameTime
  • 14:00
    NBA GameTime
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA GameTime
  • 18:00
    NBA Regular Season: Kings vs. Bucks Tape
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA GameTime
  • 22:00
    NBA Regular Season: Kings vs. Bucks Tape

SPS Classic

  • 01:15
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Сосьедад - Ман Ютд Европа лиг 1/16 Эхний тоглолт
  • 11:00
    Барселона - Кадис Ла Лиг 24-р тойрог
  • 13:00
    Барселона - ПСЖ Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 15:00
    La Liga Talking Football №1
  • 16:00
    Лайпциг - Ливерпүүл Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 18:00
    Сосьедад - Алавес Ла Лиг 24-р тойрог
  • 20:00
    Ла Лигийн тойм №24
  • 21:00
    Вальядолид - Реал Мадрид Ла Лиг 24-р тойрог
  • 23:00
    La Liga Talking Football №1

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Саутхэмптон - Челси PL 25-р тойрог
  • 11:00
    NBA Gametime №51
  • 11:30
    Дэнвэр - Кливлэнд NBA 2020-21
  • 13:30
    The Buzzer №10
  • 14:30
    "All or Nothing: Tottenham" №01
  • 15:30
    Ливерпүүл - Эвертон PL 25-р тойрог
  • 17:30
    NBA Action №3009
  • 18:00
    La Liga Talking Football №1
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Football Talk №25
  • 21:00
    NBA Gametime №52
  • 21:30
    Юта - Л.А Клипперс NBA 2020-21
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Bloomberg Wall Street Week"
  • 18:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1447
  • 11:00
    ONE: Big Bang
  • 12:45
    Undertaker: The Last Ride Баримтат кино 5-р анги
  • 14:00
    Жүдо Тел Авивын Их Дуулга 2021 Өдөр 1
  • 16:30
    UFC 249: Фэргусон-Гэйжи
  • 19:00
    ONE: Unbreakable II
  • 20:30
    UFC: Блэйдес-Льюс
  • 23:30
    ONE Weekly #7

Сүлд ТВ

  • 07:40
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:15
    Монгол хэл 2-р анги /"Ертөнцийн гурав, оньсого, зүйр цэцэн үгийн утгыг ойлгох /
  • 09:40
    Математик 1-р анги /“9-өөр үржүүлэх, хуваах ба 9-ийн хүрд”/
  • 10:00
    Нийгэм ахуйн баримжаа 1-р анги /“Хоол хүнсийг зөв сонгох, түүний ач холбогдол”/
  • 10:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 10:30
    Азын 10,000 сугалаа
  • 10:50
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Нүүдэлчдийн Өв соёл
  • 11:40
    Зүүн хайрханы тахилга наадам-2015
  • 12:40
    Манай дэлгэцнээ
  • 12:50
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Манлайн баясгалан /архив/
  • 14:30
    "Алагийн цуурай" баримтат кино
  • 15:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Боржигин-Төвийн бүсийн хурд-2019” Азарга, Их нас, Соёолон
  • 17:00
    Шинэ үе - Анд нөхөд
  • 17:30
    Азын 10,000 сугалаа
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Их түүхийн жимээр Чойчин ламын музей
  • 18:30
    “Хийморьтой-20” хонжворт сугалаа
  • 20:00
    “Миний нутаг” төсөл нэвтрүүлэг- Дорноговь аймгийн Өргөн сум
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Мориор Амилсан Монгол Заяа” МУТМУ Б.Жанчив
  • 22:30
    “46 оны Ленинград” Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 23:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 23:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 6-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 27
  • 09:20
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл№ 41, 42
  • 10:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 89, 90-р анги
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 21
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 12-р анги
  • 13:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 21-р анги
  • 14:20
    "100 өдрийн хань" ОАК төгсгөлийн 15, 16-р анги
  • 17:15
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 7-р анги
  • 19:30
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 91, 92-р анги
  • 20:30
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 13-р анги
  • 22:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 22-р анги
  • 23:10
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 91, 92-р анги
  • 00:00
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 13-р анги
  • 01:20
    "Бүх юм сайхан" ОАК 22-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Pre-Game Show №179 (Шууд)
  • 00:20
    Арсенал - Ман Сити (Шууд) PL 25-р тойрог
  • 02:30
    Production Time
  • 02:50
    Ман Ютд - Ньюкасл (Шууд) PL 25-р тойрог
  • 05:00
    Саутхэмптон - Челси PL 25-р тойрог
  • 07:00
    Индиана - Хьюстон NBA 2020-21
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн тойм №07
  • 10:00
    Сакраменто - Милуоки (Шууд) NBA 2020-21
  • 12:30
    PL Netbusters №22
  • 13:00
    Вест Хэм - Тоттенхэм PL 25-р тойрог
  • 15:00
    NBA Gametime №51
  • 15:30
    Арсенал - Ман Сити PL 25-р тойрог
  • 17:30
    PL World №23
  • 18:00
    Ман Ютд - Ньюкасл PL 25-р тойрог
  • 20:00
    NBA Gametime №52
  • 20:30
    NBA Action №3009
  • 21:00
    NBA Talk №11
  • 22:30
    Премьер лигийн тойм №26
  • 23:30
    Сакраменто - Милуоки NBA 2020-21

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Хоньчин Найдан" МУСК
  • 10:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 21-р анги
  • 10:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    "Улаан малгайт ба матрын нулимс" хүүхдийн жүжиг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Моролаш" хүүхдийн кино
  • 14:00
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан ЭЕШ-д бэлтгэх теле хичээл Хими, Биологи
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:40
    Э.Энх-Эрдэнэ теле зохиомж
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 22-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 12-р хэсэг
  • 07:55
    ТВ” хөтөлбөр
  • 08:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:45
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 08:55
    ТВ хөтөлбөр
  • 09:00
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 75-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 09:45
    Зураглал
  • 09:55
    ТВ хөтөлбөр
  • 10:00
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 12-р анги
  • 10:45
    Хошин хөтөлбөр
  • 11:15
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:15
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 12-р хэсэг
  • 13:22
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    “Орхидос” МУСК 1-р анги
  • 15:36
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 17:45
    ТВ хөтөлбөр
  • 17:50
    Кино бидний амьдралд
  • 18:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 19:35
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 12-р хэсэг
  • 20:00
    “Комментатор” нэвтрүүлэг /Их хүрээ хийдийн хамба лам, зурхайч, гэвш З.Санждорж/
  • 20:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 21:00
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 75-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 21:45
    Дэлхийн дээд амжилтууд
  • 22:00
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 12-р анги
  • 22:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:50
    “Орхидос” МУСК 1-р анги
  • 00:25
    Төрийн дуулал
  • 00:27
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 08:00
    Эргэн дурсахуй: Сар шинийн бөхийн барилдаан 2010 он
  • 08:30
    Бахархал: ОУХМ Л. Доржсүрэн
  • 09:10
    Спорт хобби: ОУХМ М. Эрдэнэ
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Физик”, “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 10:15
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Хими”, “Орос хэл”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Биологи”
  • 11:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Орос хэл”, “Дүрслэх урлаг технологи”, “Англи хэл”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Түүх”
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 13:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Англи хэл”, “Биологи”, “Биеийн тамир”, “Физик”
  • 14:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”, “Математик”
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 15:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”, “Математик”, “Хүн ба нийгэм”
  • 16:15
    Спорт хобби: Гэрэл зурагчин Э. Харцага
  • 16:40
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Хорват-Нигер тоглолт
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Бахархал: “Монголын Волейболын үе үеийн холбогчид”
  • 20:00
    Спорт-түүх: 2001, 2003, 2004 оны лигийн аварга “Хангарьд” баг
  • 21:00
    Дархан мэх: Монгол улсын арслан, гавьяат тамирчин Д. Мөнх-Эрдэнэ
  • 21:20
    Тамирчны гэр бүл: МУГТ Т. Үйтүмэнгийн гэр бүл
  • 21:50
    Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг” Лиллехамерын өвлийн олимп
  • 22:25
    Спорт таны амралтанд: “Мөрөн-2018” мастер кросс
  • 23:25
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Уртын дууны уянгат Эх орон
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 09:30
    Music time
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-19
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    МУ-ын Зэвсэгт Хүчний 100 жилийн ойд:
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Алтан шонхор” МУСК
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хуульч зөвлөж байна давталт
  • 17:45
    Music time
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:35
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    “Түмэнд түгээе” зарын цаг шууд
  • 19:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-20
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:30
    ТВ-Галерей
  • 20:50
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Кино миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Газрын үнэр” МУСК
  • 23:20
    Онцлох мэдээ
  • 23:55
    Music time
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    12/15 Өсвөр насныханд “Тархи”
  • 10:50
    “Би би” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    “Өдөр өдрийн нар” Олон ангит уран сайхны кино 58-р анги
  • 12:00
    Теле хичээл: 6-р анги /Англи хэл, Биологи, Биеийн тамир/
  • 12:45
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 13:00
    Теле хичээл: 7-р анги /Орос хэл, Дүрслэх урлаг, Англи хэл/
  • 14:00
    Теле хичээл: 8-р анги /Дүрслэх урлаг, Хими, Орос хэл/
  • 15:00
    “Буржгар үст” хүүхдийн уран сайхны кино
  • 16:15
    “Буратино” хүүхдийн жүжиг
  • 17:20
    “Азийн гэр бүл” баримтат кино 1-р хэсэг
  • 18:10
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 18:30
    “Болор одод” хүүхдийн найрал дууны наадам 1-р хэсэг
  • 19:10
    “Билиг бэлгийн дээж” цуврал:Суварга хайрхны магтаал
  • 19:20
    “Өдөр өдрийн нар” Олон ангит кино 59-р анги
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

III/0320:30

AsianBox

"Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн төгсгөлийн 21-р анги

III/0313:04

Боловсрол ТВ

Теле хичээл- Газарзүй: Гол мөрөн /7-р анги/

III/0314:00

AsianBox

"Найз залуу" ОАК 1-3-р анги