МҮОНТ

  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Сайхан Серафима” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 10:00
    Монголчууд Америкт
  • 10:30
    Билиг бэлгийн дээж
  • 10:40
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: 12-р анги /Физик, Хими, Биеийн тамир, Газар зүй, Нийгэм судлал/
  • 12:50
    Теле хичээл: ЭЕШ-ын хичээл
  • 13:30
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 14:30
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Бурхан багш” уран сайхны киноны 53.54-р анги
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:20
    “Хүрээлэн” Амьд ертөнцийн цуврал
  • 18:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:20
    Билиг бэлгийн дээж
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг”
  • 19:00
    “МҮОХ-ны 65 жил” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Прокурорын цаг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Хайрлаарай
  • 22:10
    “Сайхан Серафима” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:05
    Судар бичгийн алтан сан
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Монголын дуурийн хатан хаан МУАЖ-А.Загдсүрэн
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:35
    Нано бальзам-Байгалийн анагаагч
  • 09:40
    Найргийн тэнгэр
  • 10:00
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /10/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /109,110/
  • 12:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:00
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:40
    Шинэ эриний дуулал-ӨМӨЗО-ны "Одон" телевизийн сар шинийн тоглолт
  • 17:05
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 7,8/
  • 17:35
    What`s up
  • 18:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:25
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /11/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /111,112/
  • 22:00
    "VIRAL" Сошиалд соёлтой байцгаая
  • 22:40
    Монголын Үндэсний Олимпийн Хорооны 65 жил
  • 23:10
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Кино миний амьдрал
  • 00:15
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    "Гайхамшигт Цох хорхой ба Хар муур" Олон ангит хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 11:30
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 15-р анги
  • 12:30
    "Эрүүл Монгол хүн оршвой"
  • 13:20
    "Баримтат кино"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Сүлдэт баганын дэргэдээс"
  • 16:00
    "Гайхамшигт Япон орноор" Баримтат кино
  • 17:00
    "Ханилснаас илүү амраг" ОАК 17-р анги
  • 17:10
    "Гайхамшигт Цох хорхой ба Хар муур" Олон ангит хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 18:00
    "Бизнес тайм"
  • 18:25
    “Нүүх үү, Суух уу, судлая” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 16-р анги
  • 21:10
    "Түг түг хаалгаа"
  • 22:10
    "Ханилснаас илүү амраг" ОАК 18-р анги
  • 23:10
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "уучил"муск
  • 09:00
    хошин шог
  • 09:30
    "гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:25
    japan video topics
  • 10:55
    "танд тустай агшин"
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    цахим контент 6-р анги -англи хэл
  • 11:45
    цахим контент 6-р анги - биологи
  • 12:05
    цахим контент 6-р анги - биеийн тамир
  • 12:10
    теле хичээл 6-р анги - үндэсний бичиг
  • 12:30
    шинийн 15-ны засал
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "tvmall"
  • 13:50
    "жумүн" соак 9-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    цахим контент 6-р анги -англи хэл
  • 15:45
    цахим контент 6-р анги - биологи
  • 16:05
    цахим контент 6-р анги - биеийн тамир
  • 16:10
    теле хичээл 6-р анги - үндэсний бичиг
  • 16:30
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 4-р анги
  • 17:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    шинийн 15-ны засал
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 5-р анги
  • 19:40
    "жумүн" соак 10-р анги
  • 20:50
    business news
  • 20:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "худалч залуу"муск
  • 23:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:20
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Төмөр үхэр жилийн засал номын айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Жэжүгийн дурлал” ОАУСК, 11-р анги
  • 12:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Ододтой хамт-73 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Төмөр үхэр жилийн засал номын айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Цүнхэн доторх 8 толгой" УСК
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Цахим хэрэглээ" баримтат
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ТВ9-Онцлох сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "МҮОХ 65 жил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Жэжүгийн дурлал” ОАУСК, 12-р анги
  • 22:50
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” ОАУСК, 76-р анги
  • 01:10
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:50
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    Хөгжмийн цаг
  • 11:30
    МҮОХ-ны 65 жил
  • 12:10
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАК 29-р анги
  • 13:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    “Шинжээч” СОАК 9-р анги
  • 14:20
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 15:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Ноёрхол” ОАК 8-р анги
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Шинжээч” СОАК 10-р анги
  • 19:05
    “Доналдын адал явдал” Хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 19:30
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Healthy Talk" Сэдэв:Хүүхэд ба ахуйн эрүүл мэнд
  • 21:00
    “T Live” тогооч Тэнгисийн цаг
  • 22:00
    “Ноёрхол” ОАК 9-р анги
  • 23:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАК 29-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Кобра ОАК
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Истанбулын бэр ОАК-167
  • 13:00
    Business time
  • 13:30
    ТВ хичээл: Нийгэм судлал-Нийгмийн сайн сайхан байдал ба эдийн засгийн өсөлт
  • 13:50
    ТВ хичээл: Англи хэл-Celebration and places
  • 14:10
    Инээдмийн толь
  • 14:30
    Beauty in Mongolia
  • 15:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Догшин Алекс ОАК-9
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Догшин Алекс ОАК-10
  • 19:30
    Монгол бичгийн хичээл №12
  • 19:50
    Та хариулахгүй ч байж болно
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Beauty in Mongolia
  • 21:30
    Истанбулын бэр ОАК-168
  • 22:50
    Догшин Алекс ОАК-10
  • 23:50
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 00:20
    "Нууцлаг эзэн" ОАК 7.9-р анги
  • 01:05
    "Хааны нар" ОАК 17-р анги
  • 02:10
    "Салхины исгэрээ" кино драм 1-р анги
  • 03:00
    "Гайхамшигт аялал" баримтат нэвтрүүлэг /8/
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Салхины исгэрээ" кино драм 1-р анги
  • 06:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.18,19-р анги
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 08:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 08:35
    "Нууцлаг эзэн" ОАК 7.9-р анги
  • 09:25
    "Хааны нар" ОАК 17-р анги
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" Бага дунд
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" Ахлах бэлтгэл
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    "Чи цорын ганц" ОАК 87,88-р анги
  • 12:40
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.18,19-р анги
  • 13:30
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 14:00
    "Япон амьдралын хэв маяг" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Пинеокогийн хамар" кино драм
  • 15:30
    "Урлагийн гудамж"6
  • 15:55
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" Бага дунд
  • 16:05
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" Ахлах бэлтгэл
  • 16:20
    "Өв соёл" Барга түүх
  • 16:45
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.16-р анги
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.9-р анги
  • 17:25
    Монгол бичгийн хичээл 13
  • 17:45
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 18:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.11-р анги
  • 18:20
    " Монголын үндэсний олимпийн хорооны 65 жилийн ойн" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Салхины исгэрээ" кино драм 2-р анги
  • 20:05
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 1-р анги
  • 21:30
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 6-р анги
  • 23:00
    "Чи цорын ганц" ОАК 89,90-р анги

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:03
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.9-10-р анги
  • 07:33
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.5-р анги
  • 07:45
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 50-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.4-5-р анги
  • 08:30
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 08:40
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.4-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.22-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.23-24-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Муу аав" СОАК 11-р анги
  • 11:15
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь /1924-1959/
  • 11:40
    Австралийн тэтгэлэгт хөтөлбөрийн танилцуулга
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.26-р анги
  • 13:00
    Теле хичээл- Орос хэл: Кем ты хочешь быть /7-р анги/
  • 13:15
    Теле хичээл- Дизайн технологи: Металл боловсруулах технологи /7-р анги/
  • 13:45
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Агуу бүтээн байгуулалт
  • 15:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: Авиа зүй №1/
  • 15:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: Авиа зүй №1/
  • 15:40
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: Авиа зүй №1/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 21-22-р анги
  • 17:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.5-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.23-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.25-26-р анги
  • 19:30
    "Муу аав" СОАК 12-р анги
  • 21:00
    Агуу бүтээн байгуулалт
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.27-р анги
  • 23:00
    "Янь ши ордны домог" ОАК 23-24-р анги
  • 00:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Зоорь" МУСК
  • 09:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Чи миний баатар" хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 11:10
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 12:30
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 14:00
    Хөгжмийн цаг
  • 14:30
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • 16:20
    Сонгодог аялгуу
  • 17:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 22:00
    "247 градус" МУСК
  • 23:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 41-45-р анги
  • 08:10
    "Газар газрын нүүр царай" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:15
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Сайхан найзууд" СОАК 14-р анги
  • 13:40
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Физик. Хими, Биеийн тамир, Газар зүй, Нийгэм судлал
  • 15:30
    "ЦЭЦ" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амьдралын өнгө" СОАК 5-р анги
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 38-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 33,34-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Сайхан найзууд" СОАК 15-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 21:00
    "6 настнуудын нууцлаг ертөнц" нэвтрүүлэг 2-р бүлэг дугаар - 5
  • 22:00
    " Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК 3-р бүлэг 8-р анги
  • 23:00
    "Хувь тавилан" МОАК 1-р анги
  • 00:00
    "6 настнуудын нууцлаг ертөнц" нэвтрүүлэг 2-р бүлэг дугаар - 5
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 08:00
    "Зэрлэг цэцгэсийн хүлэмж" МУСК
  • 09:50
    "Зурлага" Монгол бичгийн хичээл
  • 10:10
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:40
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хими/
  • 12:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 12:45
    "Адуучны хийморь" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 14:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хими/
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 15:45
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Бизнес толь
  • 18:30
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Монголын Үндэсний Олимпын Хороо 65 жил" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Ковид 19- Эмэгтэйчүүдийн манлайлал" хэлэлцүүлэг
  • 22:25
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 00:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    Фү Яаогийн домог ОАУСК 1-р анги /давталт/
  • 09:05
    "Тод зочин ярилцлага" COVID 19 ЖДҮ
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Теле хичээл 12-р анги
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 15:00
    Теле хичээл 12-р анги /давталт/
  • 16:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 19:30
    Фү Яаогийн домог ОАУСК 2-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Нүүх үү , суух уу, судлая" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Монголын үндэсний олимпийн хороо 65 жил" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:35
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:40
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 08:30
    "Рэкет" МУСК
  • 10:20
    "Хожлын төлөөх тэмцэл (Moneyball)" УСК
  • 12:35
    "Долоон амьдрал (Seven Pounds)" УСК
  • 14:50
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.18-р анги)
  • 15:40
    "Тарзаны домог (The Legend of Tarzan)" УСК
  • 17:35
    "Сайн аав" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.19-р анги)
  • 20:30
    "Том олз (Snatch)" УСК
  • 22:30
    "Мэдисон дүүргийн гүүр (The Bridges of Madison County)" УСК
  • 00:50
    "Эрин Брокович (Erin Brockovich)" УСК
  • 02:50
    "Сайн аав" МУСК
  • 04:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.19-р анги)
  • 05:15
    "Том олз (Snatch)" УСК
  • 06:55
    "Мэдисон дүүргийн гүүр (The Bridges of Madison County)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 03,04-р анги
  • 08:25
    Монголын нууц товчоо
  • 08:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 09:00
    Элбэг дээл МУСК
  • 10:00
    Стар мэдээллийн өдөр
  • 10:30
    "Насан туршийн боловсролын төв" Теле хичээл
  • 10:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 11:00
    Шуурхай- ЭМЯ
  • 11:30
    Монголын нууц товчоо
  • 12:00
    "Talk With Me" Гаррет Вилсон: "Вагнер Ази Автомотив" ХХК-ийн захирал
  • 12:40
    Баруун таван аймгуудад орших нуурын лусд Дүлцэн өргөх ёслол
  • 13:10
    Б.Шарав VIII Богд хааны шүтээн хөрөг зураг
  • 13:40
    "Насан туршийн боловсролын төв" Теле хичээл
  • 14:00
    Хөх өвсний нуур хөлгүй МУСК
  • 15:30
    Эмоци продакшн үзүүлж байна
  • 16:00
    Баруун таван аймгуудад орших нуурын лусд Дүлцэн өргөх ёслол
  • 16:30
    Playing Love концерт
  • 18:30
    "Хамтдаа сурья"
  • 19:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 05,06-р анги
  • 19:30
    Баясгалан МУСК
  • 20:30
    Стар мэдээллийн өдөр
  • 21:00
    "Сонин сайхан юу байна?" сошиал контент
  • 21:40
    "Балжиннямтай өдөр" Т.Ганбүргэд: Шагай харваач
  • 22:30
    Намар нахиалсан мод МУСК
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ Манай дэлгэцнээ

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Засаг цаг-Залгамж" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Хөтөч" олон ангит кино 9-р анги
  • 10:45
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 10:55
    Ярилцлага
  • 12:00
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Хотын аялал жуулчлал
  • 12:30
    "6 секунд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд /
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Биг Биг Фамили
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:25
    Сэтгэлийн өглөг
  • 18:45
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Азын 10000" сугалаа
  • 20:05
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Зууны 100 эмэгтэй" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Нүүх үү, Суух уу, судлая" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Усан парк
  • 22:05
    "Хөтөч" олон ангит кино 10-р анги
  • 23:00
    "ТВ" подкаст
  • 00:35
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Music set
  • 11:35
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 12:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 16:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 19:10
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 6-р бүлэг 22-р анги, 7-р бүлэг 1-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Нүүх үү, Суух уу, судлая" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Овжин охид" ОАК 4-р анги
  • 23:00
    "S.W.A.T" ОАК 1-р бүлэг 4-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.25-28
  • 07:35
    Тобот Атлон III.7-8
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс II.13-14
  • 09:00
    Da Vinci Kids - Бяцхан зурагчид 6
  • 09:30
    Da Vinci Kids - Шинжлэх ухааны туршилтууд 12
  • 10:00
    Transformers III.6
  • 10:30
    Лив Мэдди хоёр III.6-7
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь II.13
  • 12:00
    Da Vinci Learning - Үүнийг мэдэх үү? 63
  • 12:30
    Da Vinci Learning - Байгалийн нууц 13
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.25-28
  • 13:30
    Мини форс II.13-14
  • 14:05
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Монкарт II.25-26
  • 15:05
    Vroomiz III.21-24
  • 16:00
    Da Vinci Kids - Том шинжлэх ухаан 5
  • 16:35
    Da Vinci Kids - Амьтдын ертөнц 1-2
  • 16:45
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 6
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.29-32
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж 9-10
  • 18:00
    Da Vinci Learning - Аз жаргалын эрэлд 1
  • 18:35
    Da Vinci Learning -Сиэста Зи 10
  • 19:00
    Transformers IV.1
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь II.14
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Салхитай уралдагч 19-20
  • 22:00
    Лив Мэдди хоёр III.8-9
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Теле хичээл 6-р анги /Монгол хэл, Физик/
  • 10:40
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2020” Үлгэр жишээ гэр бүл
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл 7-р анги /Биологи, Түүх, Англи хэл/
  • 12:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Мартах учиргүй” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин ахмад дипломатч Ч.Батжаргал
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:20
    Теле хичээл 8-р анги /Орос хэл, Нийгэм судлал, Эрүүл мэнд/
  • 14:05
    “Урлан” МУЭ-ийн шагналт, зураач Г.Соосай /Эх/
  • 14:15
    Теле хичээл 9-р анги / Физик,Уран зохиол, Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 15:00
    “Урлан” МУЭ-ийн шагналт, зураач Ч.Базарваань /Төрийн минь сүлд/
  • 15:10
    Теле хичээл 10-р анги / Биологи, Хими,Эрүүл мэнд, Түүх/
  • 16:15
    Онцгой дуудлага
  • 16:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Теле хичээл 11-р анги /Нийгэм судлал, Биологи, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Мэдээллийн технологи/
  • 18:25
    “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 5-р хэсэг 2014 он.
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 19:20
    Ярилцлага: Хуулийн засаглал
  • 19:40
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч Х.Баттулгын “Монгол бичгийн хичээл-12”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Цар тахал ба Сорилт
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Мартах учиргүй” Бэлтгэл хурандаа Ж.Жамсран
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 11:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Ус дээшээ урсдаг" 19,20-р анги
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Баримтат кино
  • 14:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ярилцах цаг"
  • 20:10
    "Насны хань" ОАК 31-р анги
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Концерт
  • 22:20
    "Ус дээшээ урсдаг" 21,22-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    "Clutch City" баримтат кино
  • 01:20
    "Last Night of ABA" баримтат кино
  • 01:45
    Вильярреал - Зальцбург (шууд) Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 03:50
    Рома - Брага (шууд) Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 06:00
    NBA Together: VR Silver, Johnson, Lightfoot, Butler
  • 07:00
    NBA Action 3009
  • 07:30
    NBA GameTime
  • 08:30
    NBA Regular Season: Magic vs. Nets Live
  • 11:00
    Marquee Matchup Suns vs. Mavericks 2/1/2021
  • 13:00
    Dunk Contest 2017
  • 13:30
    Dunk Contest 2018
  • 14:00
    Marquee Matchup Nets vs. Wizards 1/31/2021
  • 16:00
    Marquee Matchup Suns vs. Mavericks 2/1/2021
  • 18:00
    NBA Regular Season: Magic vs. Nets Tape
  • 20:00
    Inside the NBA
  • 21:00
    NBA Regular Season: Magic vs. Nets Tape
  • 23:00
    Inside the NBA

SPS Classic

  • 01:30
    Production time
  • 01:45
    Арсенал - Бенфика (Шууд) Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 03:50
    Ман Ютд - Сосьедад (Шууд) Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Барселона - Эльче Ла Лиг 1-р тойрог
  • 11:00
    La Liga Chronicles №24
  • 11:30
    VIVA LA LIGA №4
  • 12:00
    Аваргуудын лигийн тойм №8
  • 13:00
    Арсенал - Бенфика Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 15:00
    Түүхэн тоглолт №2: Ман.Ютд-Тоттенхэм 2008/09
  • 15:30
    Ман Ютд - Сосьедад Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 17:30
    Түүхэн тоглолт №1: Ман.Сити-Кпр 2011/12
  • 18:00
    Атлетико - Леванте Ла Лиг 24-р тойрог
  • 20:00
    Европа Лигийн 1/8 шатны сугалаа (Шууд)
  • 20:30
    La Liga Show №24
  • 21:00
    Европа Лигийн тойм №8
  • 22:00
    VIVA LA LIGA №4
  • 22:30
    La Liga World №23
  • 23:00
    Ла Лигийн тойм №24

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:30
    Орландо - Брүүклин (Шууд) NBA 2020-21
  • 11:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:30
    Тоттенхэм - Вольфсбергер Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 13:30
    PL Netbusters №23
  • 14:00
    NBA Talk №11
  • 15:30
    Аталанта - Реал Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 17:30
    "Бөхийн Ертөнц" #13 нэвтрүүлэг - S2/21
  • 18:00
    Аваргуудын лигийн тойм №7
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Viva Liga №4
  • 20:00
    "МҮОХ-ны 65 жил" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    La Liga Chronicles №24
  • 21:00
    NBA Gametime №56
  • 21:30
    Л.А Лэйкерс - Юта NBA 2020-21
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Wall Street Week"
  • 09:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр давталт
  • 14:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр давталт
  • 19:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Game Changers" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1448
  • 11:00
    ONE: Inside the Matrix
  • 13:45
    UFC: Андерсон-Блакович
  • 16:15
    Undertaker: The Last Ride Баримтат кино 5-р анги
  • 17:30
    UFC: Смит-Кларк
  • 20:00
    Октагон 2-2
  • 20:30
    ONE: Fists of Fury (Шууд)
  • 23:00
    ONE: A New Breed III

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 09:15
    Монгол хэл 8-р анги /“ Эхийн санааг салаалах”/
  • 09:35
    Математик 9-р анги “Тэгш хэмтэй дүрсийг таних”
  • 10:10
    Нийгэм ахуйн баримжаа 7-р анги /“Ном уншихын ач тус”/
  • 10:35
    Азын 10,000 сугалаа
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Очирваанийн хурд-2009 Баруун бүсийн даншиг наадам
  • 12:30
    Манай дэлгэцнээ
  • 12:40
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 12:50
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Сүлд үү, Тоо юу” нэвтрүүлэг / Одесс /
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Өндөр гэгээн Занабазарын түүхт 380 жилийн ой-2015” Азарга, Их нас, Соёолон
  • 17:00
    “Хөгжилтэй дархлаа” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Азын 10,000 сугалаа
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    “+19” энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Хийморьтой-20” хонжворт сугалаа
  • 20:00
    “Миний нутаг” төсөл нэвтрүүлэг- Дорноговь аймгийн Мандах сум
  • 20:45
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мориор Амилсан Монгол Заяа нэвтрүүлэг МУТМУ Д.Онон
  • 22:30
    “46 оны Ленинград” Олон ангит уран сайхны кино 10-р анги
  • 23:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 10-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 31
  • 09:20
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл№ 49, 50
  • 10:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 97, 98-р анги
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 25
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 16-р анги
  • 13:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 25-р анги
  • 14:00
    Тоглолтын цаг
  • 14:20
    "Сэргэлэн охин Ян Сун" ОАК 10-12-р анги
  • 17:35
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 11-р анги
  • 19:30
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 99, 100-р анги
  • 20:30
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 17-р анги
  • 22:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 26-р анги
  • 23:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 99, 100-р анги
  • 23:55
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 17-р анги
  • 01:05
    "Бүх юм сайхан" ОАК 26-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Сосьедад - Ман Ютд Европа лиг 1/16 Эхний тоглолт
  • 02:00
    Голден Стэйт - Нью Йорк NBA 2020-21
  • 04:00
    Бенфика - Арсенал Европа лиг 1/16 Эхний тоглолт
  • 06:00
    Л.А Лэйкерс - Юта NBA 2020-21
  • 08:00
    PL World №23
  • 08:30
    Тоттенхэм - Вольфсбергер Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 10:30
    Нью Орлеанс - Милуоки (Шууд) NBA 2020-21
  • 13:00
    PL Netbusters №23
  • 13:30
    Арсенал - Бенфика Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 15:30
    NBA Gametime №55
  • 16:00
    Ман Ютд - Сосьедад Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 18:00
    Орландо - Брүүклин NBA 2020-21
  • 20:00
    NBA Gametime №56
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн тойм №08
  • 21:30
    PL World №24
  • 22:00
    Нью Орлеанс - Милуоки NBA 2020-21

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Нөмрөг хадны цуурай" МУСК
  • 10:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 25-р анги
  • 10:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Моролаш" хүүхдийн кино
  • 14:00
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан ЭЕШ-д бэлтгэх теле хичээл Орос хэл,Нийгэм судлал
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Гурван торой" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 26-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 16-р хэсэг
  • 07:56
    Мэндээгийн зөвлөгөө
  • 07:58
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Зурхай
  • 08:15
    Баримтат кино
  • 09:00
    Зочны цаг
  • 09:30
    Цуст Эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 10:15
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 10:30
    “Next in Fashion” шоу нэвтрүүлэг. Төгсгөлийн 10-р хэсэг /давталт/
  • 11:20
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 16-р анг
  • 12:05
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 12:15
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 16-р хэсэг
  • 13:25
    Кино бидний амьдралд
  • 13:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 13:50
    “Дүр эсгэгчид” МУСК
  • 15:00
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 17:00
    Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 18:00
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 18:30
    Баримтат кино
  • 19:20
    Зөвлөмж
  • 19:30
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 16-р хэсэг
  • 19:55
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 21:10
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 21:20
    “Цуст Эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:05
    Зураглал
  • 22:10
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 16-р анги
  • 22:55
    Зөвлөгөө
  • 23:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    “Дүр эсгэгчид” МУСК
  • 00:42
    Төрийн дуулал
  • 00:44
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:10
    Таеквондогийн залуучуудын УАШТ-2020 2-р хэсэг
  • 09:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Орос хэл”
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Нийгэм судлал”, “Эрүүл мэнд”
  • 10:15
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Физик”, “Уран зохиол”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Биологи”, “Түүх”, “Англи хэл”, “Орос хэл”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Монгол хэл”
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 13:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Физик”, “Уран зохиол”, “Дүрслэх урлаг”
  • 14:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”,“Биеийн тамир”, “Хүн ба нийгэм”
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 15:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”, “Иргэний ёс зүйн боловсрол”
  • 15:55
    Спорт хобби: Спортын сэтгүүлч, тайлбарлагч Б. Төмөр
  • 16:25
    Дархан мэх: Монгол улсын заан Одгэрэл
  • 16:50
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Бразил-Швейцарь тоглолт
  • 18:45
    Баримтат кино: МҮОХ-ны 65 жилийн ойд зориулав
  • 19:15
    Оддын замнал: Мэргэжлийн боксчин Мэнни Пакьяо
  • 19:45
    Бахархал: МУГТ Ц. Батчулуун
  • 20:20
    Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс: ММСУХ-ноос зохион байгуулсан хурдан морьны уралдаанууд “Говь шанх-2” хурд
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    “Тулаанчийн хамтаар” Кикбоксын тамирчин ОУХМ Б. Мишээлт
  • 21:40
    Бахархал: Шатрын ОУХМ Л. Тогоохүү
  • 21:55
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Х. Барсүрэн
  • 22:20
    Монголын спортын түүх: Хөлбөмбөгийн 1985 оны Монгол улсын аварга Хүч баг
  • 23:20
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 19:20
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 21:20
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Музейн сан хөмрөгөөс
  • 09:30
    Music time
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-23
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Хуульч зөвлөж байна давталт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Онцлох мэдээ
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    “Баянбулагийнхан” МУСК
  • 17:15
    Түмэнд түгээе
  • 17:30
    Ухамсар сэрэхүй
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:35
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    “Түмэнд түгээе” зарын цаг шууд
  • 19:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-24
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Бид Монголчууд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Кино миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 23:00
    “Даль хагдрах цагаар” МУСК
  • 23:30
    Онцлох мэдээ
  • 00:05
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    “Дасгалаа хийцгээе” Бага дунд ангийнханд зориулав
  • 10:20
    “Болор одод” хүүхдийн найрал дууны наадам 4-р хэсэг
  • 11:10
    “Далд ертөнц” Олон ангит кино 2-р анги
  • 12:00
    Теле хичээл: 6-р анги/ Монгол хэл, Физик,/
  • 12:40
    ”Оскар” хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 13:00
    Теле хичээл: 7-р анги /Биологи, Түүх, Англи хэл/
  • 14:00
    Теле хичээл: 8-р анги /Орос хэл, Нийгэм судлал, Эрүүл мэнд/
  • 14:45
    Сэтгэл тайван хүүхэд нас
  • 15:00
    “Нисдэг Честмир” уран сайхны кино 2-р анги
  • 15:45
    Гэр бүлийн хичээл цуврал
  • 16:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:10
    “Өвгөдийн захиас” хаврын цуврал 2
  • 16:30
    Хүрээлэн
  • 17:00
    Миний сонгосон мэргэжил: Механик инженер
  • 17:30
    Манай гэр бүл цувралаас:Сайн үйл
  • 18:00
    ”Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    ”Болор одод Москвад” 1-р хэсэг
  • 18:40
    Доорий дин дон
  • 19:00
    “Билиг бэлгийн дээж” цуврал:Монгол бөхийн ерөөл
  • 19:10
    “Далд ертөнц” Олон ангит кино 3-р анги
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

III/0320:30

AsianBox

"Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн төгсгөлийн 21-р анги

III/0314:00

AsianBox

"Найз залуу" ОАК 1-3-р анги

III/0313:04

Боловсрол ТВ

Теле хичээл- Газарзүй: Гол мөрөн /7-р анги/