МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Ягаан ирвэс” уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:50
    Теле хичээл: 1-р анги Монгол хэл
  • 12:20
    Теле хичээл: 2-р анги Монгол хэл
  • 12:40
    Теле хичээл: 3-р анги
  • 13:00
    Теле хичээл: 12-р анги /Математик/
  • 13:30
    Ж.Верди: АИДА дуурийн өмнөтгөл
  • 13:45
    Ж.Верди: АИДА дуурь
  • 16:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Санан санан дурсана” 1,2-р анги
  • 17:05
    “Хүрээлэн амьд” ертөнцийн цуврал
  • 17:30
    “Voice box” англи хэлний хичээл
  • 18:00
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Эх орны төлөө
  • 19:10
    “Жив жив” Бага насныханд зориулав
  • 19:30
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Шинэ санаа” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Шиншигч” Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлэг 3-р анги
  • 23:00
    Монгол ухаан
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:04
    "Өндөр ээж" Монголын уран сайхны кино
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:30
    Гариг эрхэс /1/ Баримтат кино
  • 10:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 5,6/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл/
  • 11:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:00
    Карантин 14
  • 17:50
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /43/
  • 18:55
    УИХ-ын цаг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /6/
  • 21:30
    You plus me
  • 22:10
    Нэмэлт цаг
  • 22:35
    "Асах гэрэл" гэрэл зурагчдын уралдаант нэвтрүүлэг
  • 23:20
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:25
    "Бизнес тайм"
  • 10:45
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 11:30
    "Теле хичээл: Монгол хэл"
  • 12:10
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг 18-р анги
  • 13:10
    "Танайд хоноё"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл: Монгол хэл"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:35
    "Хаадын нутаг" ОАК 44-р анги
  • 17:20
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 18:10
    "Засах цаг-Эргэн саная"
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг 19-р анги
  • 21:10
    "Дуу төрсөн түүх"
  • 21:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 45-р анги
  • 22:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хубилай хааны зарлиг"уран сайхны кино
  • 09:40
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:50
    Бизнес мэдээ
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    Цахим контент 6-р анги - Мэдээллийн технологи
  • 11:45
    "Хатны нууц" 5-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    "ТВ молл"
  • 13:50
    "Жумүн" 61-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    Цахим контент 6-р анги - Мэдээллийн технологи
  • 15:45
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 7-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 16:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 16:10
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Эрүүл амьдарцгаая эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 17:10
    Халагдах цэргийн вальс теле концерт
  • 17:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 8-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Хатны нууц" 6-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    "Жумүн" 62-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    "Сочи 2014" өвлийн олимп - уран гулгалт
  • 03:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:25
    "Дурсамж төгсгөл үгүй" МУСК
  • 07:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Тамын метр квадрат" баримтат кино
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 10:10
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 16-р анги
  • 10:58
    Зөвлөмж
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:53
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Карантин 14" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "After school club" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Хайр, итгэл” ОАУСК, 1-р анги
  • 22:40
    Санамж
  • 22:43
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:25
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "С1 Долоо хоногийн тойм " Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 11:15
    "Гамми бамбарууш ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 11:30
    "Pingu" Хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    Теле хичээл 2-р анги /Монгол хэл/
  • 12:10
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 66-р анги
  • 13:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "T Live" тогооч Тэнгисийн цаг /Давталт/
  • 14:20
    "Pingu" Хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    "Миний хөрш од" УСК
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Худал хуурмаг" СОАК 5-р анги
  • 19:10
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 19:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ирвэс" Баримтат кино
  • 21:00
    Ярилцлагын хөтөлбөр
  • 22:00
    "Худал хуурмаг" СОАК 6-р анги
  • 23:20
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 66-р анги
  • 00:10
    "7-р тусгай тасаг" МУСК
  • 01:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Өдрийн мэнд
  • 10:30
    Ковид -19 ба дархлаа
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Инээдмийн толь
  • 12:00
    Шууд хөтөлбөр
  • 13:00
    Business time
  • 13:30
    ТВ хичээл: Монгол хэл
  • 14:00
    ТВ хичээл: Биологи
  • 14:30
    Шууд хөтөлбөр
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Мосгаз ОАК-6
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Ковид -19 ба дархлаа
  • 21:30
    Троцкий ОАК-6
  • 22:30
    Мосгаз ОАК-6
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 6
  • 01:45
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 12
  • 02:45
    "Жас өдөр" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 06:10
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 3
  • 07:15
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 71,72
  • 08:35
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 6
  • 09:25
    "Романтик эмч Ким са бү"ОАК 12
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль, нийгмийн орчин"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:45
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.10
  • 12:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 13:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 15:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 17:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 17:40
    "Ковид-19 халдвар ба дархлаа"нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 7
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 13
  • 21:30
    "Өрөг" хэлэлцүүлэг
  • 22:45
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 71,72

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.5-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.14,15-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.7,8-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.3-р анги
  • 08:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.18-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.1-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.11,12-р анги
  • 10:00
    "Жан Уг Жон" ОАК 14-р анги
  • 11:15
    Теле хичээл 7-р анги-Уран зохиол
  • 11:40
    Теле хичээл 7-р анги-Математик
  • 12:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 18:00
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Бурхны авралаар, чи ирлээ!" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Жан Уг Жон" ОАК 15-р анги
  • 21:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.62-р анги
  • 23:00
    "Ээж" ОАК 6,7-р анги
  • 00:45
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 07:30
    "Цасан охин" МУСК
  • 09:10
    Хөгжмийн цаг
  • 09:30
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 10:20
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 20-р анги
  • 11:10
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 11:20
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 13:10
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 18-р анги
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 14:20
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 14:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 14:40
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • 16:20
    Хошин шог
  • 16:50
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 17:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 18:30
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 18:40
    Хөгжмийн цаг
  • 19:00
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 19:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 21-р анги
  • 20:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 21:10
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 19-р анги
  • 22:00
    "Багш" МУСК
  • 23:10
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Голланд сарнай" МУСК
  • 08:35
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 16-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:15
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 16-р анги
  • 13:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Түүх. Биологи
  • 14:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-1" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia - 1" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 17:35
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season 3/ 17-20-р анги
  • 18:00
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг- Хөшигний ард дугаар - 6
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 17-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 22:00
    "Годунов" ООАК /season 2/ 4-р анги
  • 23:00
    "Хувь тавилан" МОАК 36-р анги
  • 00:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Нэг ангийн хоёр" МУСК
  • 09:10
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 12:00
    "Каринтин 14" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес толь
  • 18:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 18:25
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Адуучны хийморь" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Засах цаг-Эргэн санах" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Улаанбаатарт байгаа миний аав" МУСК
  • 23:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:40
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 37-р анги /давталт/
  • 08:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Х.Азжаргал/ давталт
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ШУУД: Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл
  • 11:20
    Теле хичээл 5-р анги /Англи хэл/
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ШУУД: "Карантин 14" өдрийн хөтөлбөр
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Д.Хулан/
  • 19:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 38-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Л.Ариунболд/
  • 22:10
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.12-14-р анги)
  • 09:25
    "Ханхүү бид хоёр (The Prince & Me)" УСК
  • 11:25
    "Цаг хугацаа (The Hours)" УСК
  • 13:25
    "Өчүүхэн тус (A Simple Favor)" УСК
  • 15:30
    "Жакал айсуй (Code Name Jackal)" УСК
  • 17:25
    "Нар сарны зааг" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.15-р анги)
  • 20:30
    "Харуй бүрий (Twilight)" УСК
  • 22:50
    "Блэйд (Blade)" УСК
  • 01:05
    "Цаг хугацаа (The Hours)" УСК
  • 02:50
    "Нар сарны зааг" МУСК
  • 04:35
    "Харуй бүрий (Twilight)" УСК
  • 06:30
    "Сайн найзууд (Goodfellas)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:40
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 10:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 10-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 12:00
    Тalk with me
  • 12:30
    Аръяабал бурхны Нүгнээ 2020
  • 13:00
    Сонин сайхан юу байна?
  • 13:40
    Fact Check
  • 13:55
    "Гэрч" ОАК 5-р анги
  • 14:45
    Fact Check
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Girl's" ОАК 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 16:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:40
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 18:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 11-р анги
  • 19:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Fact Check
  • 20:30
    Тalk with me
  • 21:00
    Сонин сайхан юу байна?
  • 21:40
    Засах цаг - Эргэн саная
  • 22:00
    Гэрч ОАК 6-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:20
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:40
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 10:00
    "Үер" МУСК
  • 11:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:10
    "Том хамтлаг-Том амжилт" тоглолт үзүүлж байна
  • 13:00
    "Том зургаан толгой" МУСК
  • 14:50
    "Гайхамшигт хүмүүс" цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Миний очих 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хөгшигний ард" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Colf and Goffee" нэвтрүүлэг /Ганболд/
  • 19:30
    "Хошин шог"
  • 19:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Засаг цаг-Эргэн саная"
  • 20:30
    "Хаалттай бүс" УСК
  • 22:20
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Бусан хүрэх галт тэрэг" уран сайхны кино
  • 12:25
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "ТВ" Подкаст
  • 16:50
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 17:00
    Инээдээр дархлаагаа дэмжие
  • 18:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 21:25
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 21:30
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Амьдралын эхлэл" олон ангит кино 31-р анги
  • 23:00
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 23:10
    Кино миний амьдралд
  • 00:15
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Music set
  • 11:30
    "Сохор номин панда хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 12:10
    "Жейк" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 12:34
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сохор номин панда хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино
  • 20:00
    Гомарроу ОАК 6-р анги
  • 20:53
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:05
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" ОАК
  • 00:05
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.7-8
  • 07:35
    Тобот Атлон I.5-6
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини Форс I.6-7
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Том шинжлэх ухаан 12
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдын ертөнц 7-8
  • 09:45
    Да Винчи /Kids/- Бяцхан Милигийн Асуултууд 9-10
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо I.19-20
  • 10:30
    Доктор хэн V.5
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь IV.7
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/ - Гайхалтай шинэ нээлтүүд 2
  • 12:35
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 1
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.7-8
  • 13:30
    Врумиз I.23-24
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.10
  • 15:00
    Мини Форс I.8-11
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Хараач янзтай 10
  • 16:25
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдыг судлахуй 2
  • 16:35
    Да Винчи /Kids/ -Бяцхан Милигийн асуултууд 11-12
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.9-10
  • 17:33
    Зуузуугийн найзууд 11-12
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/ - Босс жаалууд 5
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 2
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо I.21-22
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь IV.8
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    4-р сарын чиний худал 17-18
  • 22:00
    Доктор хэн V.6
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Нутгийн чулуу”
  • 09:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 10:00
    Теле хичээл 7-р анги /Уран зохиол, Математик, Дизайн технологи/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл 8-р анги /Биологи, Үндэсний бичиг соёл, Эүүл мэнд/
  • 12:25
    Цаг агаар
  • 12:30
    “Мартаж болохгүй он жилүүд” баримтат кино /Монголын нам, төрийн нэрт зүтгэлтэн Дэмчигийн Моломжамцын 100 насны ойд зориулав/
  • 13:15
    Теле хичээл 9-р анги /Биологи, Түүх, Монгол хэл/
  • 14:15
    Эх орны төлөө
  • 14:45
    NHK үзүүлж байна: Экологийн арван хором /Говь цөлүүд/
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    Теле хичээл 10-р анги /Монгол хэл, Биологи, Математик/
  • 16:20
    Теле хичээл 11-р анги /Монгол хэл, Биологи, Англи хэл/
  • 17:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 17:40
    “Хуулийн засаглал” Ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    Шинэ санаа
  • 19:05
    НЭМҮТ үзүүлж байна: “Дасгал хөдөлгөөнөөр дархлаагаа дэмжих тухай... “
  • 19:15
    Цаг агаар
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол улсын 20-р зууны сүүл болон 21-р зууны эхэн үеийн гадаад бодлого” Гадаад харилцааны сайд асан Ц.Гомбосүрэн
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Засаг цаг-Эргэн саная
  • 21:20
    Монголын түүх: “Монголын эзэнт гүрэн ба Монголын угсааны улсууд”
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:25
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 08:30
    Энэ хүүхнүүд үү МУСК
  • 10:25
    Нано бальзам
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Миний шүүгээнд-Миний цүнхэнд
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Аюултай харилцаа МУСК
  • 14:30
    Теле концерт
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Онцгой даалгавар МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 17:55
    Нано бальзам
  • 18:00
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Чин ачлал
  • 20:00
    Теле концерт
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Надтай үлдээч ОАК 31,32-р анги
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    NBA Regular Season: Grizzlies vs. Bucks Tape
  • 01:00
    Marquee Matchup Jazz vs Warriors 3/14/2021
  • 03:00
    Marquee Matchup Knicks vs Nets 3/15/2021
  • 05:00
    Marquee Matchup Pelicans vs Blazers 3/16/2021
  • 07:00
    NBA Regular Season: Rockets vs. Magic Live
  • 09:30
    Marquee Matchup Bucks vs Sixers 3/17/2021
  • 11:30
    Marquee Matchup Celtics vs Nets 3/11/2021
  • 13:30
    NBA Action 3016
  • 14:00
    NBA GameTime
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA Regular Season: Rockets vs. Magic Tape
  • 19:00
    NBA GameTime
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA Regular Season: Rockets vs. Magic Tape
  • 23:00
    NBA Regular Season: Rockets vs. Magic Tape

SPS Classic

  • 00:15
    Бетис - Валенсиа (Шууд) Ла Лиг 33-р тойрог
  • 02:30
    Pre-Game Show №246 (Шууд)
  • 02:50
    Хетафе - Реал Мадрид (Шууд) Ла Лиг 33-р тойрог
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Сосьедад - Севилья Ла Лиг 33-р тойрог
  • 11:00
    Атлетико - Эйбар Ла Лиг 33-р тойрог
  • 13:00
    Славиа - Арсенал Европа лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 15:00
    La Liga Talking Football №5
  • 16:00
    Ливерпүүл - Реал Аваргуудын лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 18:00
    Бетис - Валенсиа Ла Лиг 33-р тойрог
  • 20:00
    Ла Лигийн тойм №33
  • 21:00
    Ман Ютд - Гранада Европа лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 23:00
    Түүхэн тоглолт №5: Челси-Арсенал 2011/12
  • 23:30
    Түүхэн тоглолт №6: Ман.Ютд-Арсенал

SPS National

  • 01:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Нью Йорк - Даллас NBA 2020-21
  • 11:00
    NBA Action №3017
  • 11:30
    NBA Gametime №95
  • 12:00
    La Liga Talking Football №5
  • 13:00
    Эвертон - Тоттенхэм PL 32-р тойрог
  • 15:00
    The Buzzer №18
  • 16:00
    Европа Лигийн тойм №12
  • 17:00
    Голден Стэйт - Бостон NBA 2020-21
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    NBA Talk №19
  • 21:00
    NBA Gametime №96
  • 21:30
    Атлетико - Эйбар Ла Лиг 33-р тойрог
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Эмпасофт - Бид хялбарчилна" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Оюу толгой - Гүний уурхайн төсөл" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Оюу толгой - Гүний уурхайн төсөл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1455
  • 11:00
    UFC: Смит-Кларк
  • 13:30
    ONE on TNT II З.Шинэчагтга-Ёошики Накахара
  • 15:30
    UFC 257: Пориер-МкГрегор 2
  • 17:30
    UFC: Ортега-Жун
  • 20:00
    ONE on TNT I Тойм
  • 20:30
    I'm The Future (Conor McGregor) Баримтат Кино
  • 21:30
    UFC: Виттэйкер-Гастелум

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино Чарли Чаплин 6-р анги
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 09:15
    Математик 1-р анги /“9”-ийн тоо таниулах, нэмэх, хасах үйлдэл /
  • 09:45
    Нийгэм ахуйн баримжаа 2-р анги / Хүнсний ногоог таних, түүний ач тус  /
  • 10:05
    Монгол хэл 1-р анги /Эхийн үйл явдлыг дарааллын дагуу асуултаар тоочин ярих  /
  • 10:25
    Содурлан хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 11:00
    Шуурхаймэдээ
  • 11:30
    Архангай Батцэнгэл сум-2015  Адуучин Шарав
  • 12:05
    Засаг цаг-Эргэнсаная
  • 12:30
    Шууд хөтөлбөр
  • 14:00
    Эх дэлхийн ширэнгэ-Баримтат кино
  • 14:50
    Бизнес хөтөч
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Зөрүүд эрийг номхотгосон нь Уран сайхны кино
  • 17:20
    Азийн Морин уралдааны 35-р бага хурал-1
  • 17:40
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 17:55
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Хурдан морины түүх-Шарга азарга
  • 18:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 18:30
    Шууд хөтөлбөр
  • 20:00
    Аз жаргал хаана байна вэ? Венеци
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Морьтон Монголчууд Дэлхийн дээд амжилтанд
  • 22:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 22:45
    Сувд нэвтрүүлэг Г.Хонгорзул
  • 23:45
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 14-р анги
  • 08:05
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 19
  • 09:00
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 41, 42
  • 09:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 49, 50-р анги
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 21
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 14-р анги
  • 13:05
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 31-р анги
  • 13:50
    "Босс бид хоёрын нууц" ОАК 4-6-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    "Анхны хайр" ОАК 15-р анги
  • 19:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 51, 52-р анги
  • 20:30
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 15-р анги
  • 22:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 32-р анги
  • 23:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 51, 52-р анги
  • 00:05
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 15-р анги
  • 01:15
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 32-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    Славиа - Арсенал Европа лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 02:30
    Шарлотт - Брүүклин NBA 2020-21
  • 04:30
    Эвертон - Тоттенхэм PL 32-р тойрог
  • 06:30
    NBA Gametime №95
  • 07:00
    Хьюстон - Орландо (Шууд) NBA 2020-21
  • 09:30
    Нью Йорк - Даллас NBA 2020-21
  • 11:30
    Ньюкасл - Вест Хэм PL 32-р тойрог
  • 13:30
    NBA Gametime №95
  • 14:00
    Голден Стэйт - Бостон NBA 2020-21
  • 16:00
    Арсенал - Фүлхэм PL 32-р тойрог
  • 18:00
    Ман Ютд - Бөрнли PL 32-р тойрог
  • 20:00
    NBA Gametime №96
  • 20:30
    PL World №31
  • 21:00
    NBA Talk №20
  • 22:30
    Хьюстон - Орландо NBA 2020-21

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Спорт-түүх
  • 09:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Биологи”
  • 09:35
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 09:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Уран зохиол”, “Математик”
  • 10:20
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 10:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Мэдээллийн технологи”
  • 10:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Англи хэл”
  • 11:05
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 11:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”
  • 11:30
    Бахархал: Удам дамжсан тэшүүрчид
  • 12:05
    Спорт хобби: Спортын дэд мастер Х. Бат-Оюун
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Ардын хувьсгалын 87 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 14:00
    “Уухай” үндэсний сурын хүндэт мэргэн Т. Батмөнх
  • 14:30
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 15:20
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 88 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 16:40
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Д. Батбаяр
  • 17:00
    Уухай: Шагайн харваан хүндэт мэргэн Ч. Бархас агсны дурсамж нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Оддын замнал: Мэргэжлийн боксчин Мэнни Пакьяо
  • 18:00
    Миний мөрөөдөл: Өсвөрийн тамирчин Н. Давааням
  • 18:30
    Тамирчны гэр бүл: Спортын зүтгэлтэн Р. Энхбатын гэр бүл оролцоно
  • 19:00
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан Ж. Хайдав
  • 19:30
    Монголын спортын түүх
  • 20:30
    Манлайн баясгалан: Монгол Улсын гарьд М. Баяржавхлан
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    “World football” теле сэтгүүл
  • 21:40
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Д. Батсүрэн
  • 22:20
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /давталт/
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /давталт/
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    “Дуулахгүй яаж явах юм бэ” кино концерт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    ТВ галерей
  • 09:30
    Зураглал
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-16
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Ярилцлагын цаг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Хуучин сүмийн нууц” МУСК
  • 16:35
    Цэдэнбалын эрин үе-1
  • 17:45
    Зураглал
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:35
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-17
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    “Мөнгө ба Эрүүл мэнд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Зураглал
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Таны мэдлэгт
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Нар сарны зааг” МУСК
  • 23:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 10:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 21,22-р анги
  • 12:00
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав /Бид гэртээ /
  • 12:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:40
    “Агаараар гүйцгээе” аяллын нэвтрүүлэг /Дугуйтай гэр бүл / 6-р хэсэг
  • 13:00
    Теле хичээл: 6-р анги / Мэдээллийн технологи /
  • 13:20
    Теле хичээл: 7-р анги / Уран зохиол, Математик /
  • 14:00
    Теле хичээл: 8-р анги / Биологи /
  • 14:20
    Гэр бүлийн хичээл: Хүүхдийн эсрэг хүчирхийлэл
  • 14:40
    “Долоон өндөгтэй доголон шаазгайн үлгэр” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 15:05
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:15
    “Дэггүй жаал” олон ангит уран сайхны кино 11-р анги
  • 16:00
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг / Агаар орчны бохирдол /
  • 16:30
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Дэлхийн 80 гайхамшиг” цуврал
  • 17:30
    “Билгийн мэлмий” Батцагаан дугана
  • 18:00
    “Агаараар гүйцгээе” аяллын нэвтрүүлэг / Дугуйтай гэр бүл / 7-р хэсэг
  • 18:30
    “Язгуур үндэсний контент” Оньсого таацгаая
  • 18:40
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 19:00
    “Дөрвөн урилга” Өмнөговь аймгаас бэлтгэв
  • 20:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 23,24-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

V/1712:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 6-р анги

V/1714:30

AsianBox

"Шүүхийн шинжээчид" ОАК 1-3-р анги

V/1720:10

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги