МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Монгол ухаан
  • 08:30
    Билгийн мэлмий
  • 09:00
    “Шиншигч” Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлэг 4-р анги
  • 09:50
    “Дуусашгүй дуу минь” Хөгжмийн зохиолч Д.Пүрэвдорж
  • 10:40
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: 1-р анги /Хүн ба орчин/
  • 11:50
    Теле хичээл: 2-р анги /Хүн ба орчин/
  • 12:10
    Теле хичээл: 3-р анги /Дүрслэх урлаг, технологи/
  • 12:30
    Теле хичээл: 12-р анги /Мэдээллийн технологи,Түүх,Үндэсний бичиг/
  • 13:30
    “Voice box” англи хэлний хичээл
  • 14:00
    Эдлэнгийн эзэд
  • 14:30
    Сургамжит өгүүллэг
  • 14:40
    “Гэгээн үдэш” Төр нийгмийн нэрт зүтгэлтэн,яруу найрагч О.Дашбалбар
  • 16:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Санан санан дурсана” 5,6-р анги
  • 17:00
    Оюундалай
  • 17:20
    Онцгой дуудлага
  • 17:40
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 18:00
    Иргэдийн эрхзүйн боловсролд
  • 18:30
    “Хүннү гүрэн” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 19:10
    “Ай...Таван эрдэнэ” уран сайхны нийтлэл
  • 19:30
    Австралийн тэтгэлгийн төгсөгчийн туршлага
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Шинэ санаа” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Шиншигч” Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлэг 5-р анги
  • 22:55
    Монгол ухаан
  • 23:25
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Монгол бичгийн хичээл
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:30
    Гариг эрхэс /3/ Баримтат кино
  • 10:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 9,10/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл 4-р анги /Дүрслэх урлаг, технологи/
  • 11:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:00
    Карантин 14
  • 14:00
    Карантин 14
  • 16:00
    Карантин 14
  • 18:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 10/
  • 18:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:25
    Шинэ тооллын 100
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /8/
  • 21:30
    Хөшигний ард
  • 22:15
    Нэмэлт цаг
  • 22:40
    "Асах гэрэл" гэрэл зурагчдын уралдаант нэвтрүүлэг
  • 00:20
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    UBS энэ 7 хоногт
  • 01:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:25
    "Бизнес тайм"
  • 10:45
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 11:30
    "Теле хичээл: Хүн ба орчин"
  • 11:50
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг 20-р анги
  • 12:50
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 13:40
    "Хийморь" реалити шоу /Дугаар 3/
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл: Хүн ба орчин"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 46-р анги
  • 17:40
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг 21-р анги
  • 21:10
    "Засах цаг-Эргэн саная"
  • 21:30
    "Мартахгүй" Алтан фонд
  • 22:00
    "Хаадын нутаг" ОАК 47-р анги
  • 23:50
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:30
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 9-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 07:55
    "МУ-ын филармони - Би чамд хайртай"тоглолт
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    "Олимп хүртэл 100хоног"
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    Цахим контент 6-р анги -Дизайн технологи
  • 11:45
    "Хатны нууц" 7-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    "ТВ молл"
  • 13:50
    "Жумүн" 63-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    Цахим контент 6-р анги -Дизайн технологи
  • 15:45
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 9-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 16:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 16:15
    "Их хайрын зөрөг"кино концерт
  • 16:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 16:50
    "Гарц байна" баримтат кино
  • 17:50
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 10-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Хатны нууц" 8-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    "Цаг хөтөлбөр"
  • 22:15
    "Жумүн" 64-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    "Сочи 2014" өвлийн олимп - скелетон эрэгтэй ганцаарчилсан финал
  • 01:10
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    "Аав" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Гоо сайхны нөгөө тал" баримтат кино
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 10:10
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 18-р анги
  • 10:58
    Зөвлөмж
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:53
    Хөгжмийн цаг
  • 11:57
    Санамж
  • 12:00
    "Карантин 14" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Спортын ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ярилцъя л даа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Хайр, итгэл” ОАУСК, 3-р анги
  • 22:40
    Зөвлөмж
  • 22:42
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:15
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 11:15
    "Гамми бамбарууш ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 11:30
    "Pingu" Хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    Теле хичээл 2-р анги /Хүн ба орчин/
  • 12:10
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 68-р анги
  • 13:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "С Тасаг" Теле сэтгүүл /Давталт/
  • 14:00
    "Монгол бичгийн хичээл" /Давталт/
  • 14:20
    "Pingu" Хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    "Жак Хантер-Алдагдсан эрдэнэсийн эрэлд" УСК
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Худал хуурмаг" СОАК 7-р анги
  • 19:10
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 19:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Алганы хээ" ток шоу TV5 телевизийн ерөнхий редактор, сэтгүүлч Ө.Отгонбаатар
  • 21:30
    "Худал хуурмаг" СОАК 8-р анги
  • 22:50
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 68-р анги
  • 23:40
    "Хайр харуусал" МУСК
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Өдрийн мэнд
  • 10:30
    Ковид -19 ба дархлаа
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Өдрийн мэнд
  • 12:00
    Шууд хөтөлбөр
  • 13:00
    Business time
  • 13:30
    ТВ хичээл: Мэдээллийн технологи
  • 14:00
    ТВ хичээл: Үндэсний бичиг
  • 14:30
    Шууд хөтөлбөр
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Шууд хөтөлбөр
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Мосгаз ОАК-8
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Ковид -19 ба дархлаа
  • 21:30
    Троцкий ОАК-8
  • 22:30
    Мосгаз ОАК-8
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:30
    Бундеслиг Тойргийн дараа
  • 01:25
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 8
  • 02:10
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК14
  • 03:10
    Мэдээ
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 30
  • 07:15
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 75,76
  • 08:35
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 8
  • 09:25
    "Романтик эмч Ким са бү"ОАК 14
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:45
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.12
  • 12:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 13:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 15:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 17:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 17:40
    "Ковид-19 халдвар ба дархлаа"нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 9
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 15
  • 21:30
    "Гүүр"ОАК 2.1
  • 22:45
    "НАМЗХ хамтдаа 24 влог" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 75,76

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги
  • 07:20
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.18,19-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.11,12-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.5-р анги
  • 08:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.20-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.3-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.15,16-р анги
  • 10:00
    "Жан Уг Жон" ОАК 16-р анги
  • 11:15
    Теле хичээл 7-р анги, Дизайн технологи
  • 11:35
    Теле хичээл 7-р анги, Орос хэл
  • 11:50
    Дэлхийн атлас
  • 12:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 18:00
    Дэлхийн атлас
  • 18:05
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 18:20
    "Бурхны авралаар, чи ирлээ!" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Жан Уг Жон" ОАК 17-р анги
  • 21:00
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.64-р анги
  • 23:00
    "Ээж" ОАК 10,11-р анги
  • 00:45
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 07:30
    "Хуйвалдаан" МУСК
  • 09:05
    Хөгжмийн цаг
  • 09:30
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Дүрслэх урлаг, технологи
  • 10:25
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 22-р анги
  • 11:10
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 11:20
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 13:10
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 20-р анги
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Дүрслэх урлаг, технологи
  • 14:25
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 14:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 14:40
    "Хүсэл" МУСК
  • 16:10
    Хошин шог
  • 16:50
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 17:00
    "Хүсэл" МУСК
  • 18:30
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 18:40
    Хөгжмийн цаг
  • 19:00
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 19:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 23,24-р анги
  • 20:50
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 21:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 21,22-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Учрал" МУСК
  • 08:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 18-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:15
    Өнөө өглөө
  • 11:45
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 18-р анги
  • 13:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Мэдээллийн технологи, Үндэсний бичиг
  • 14:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-1" шоу нэвтрүүлэг дугаар 8
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia - 1" шоу нэвтрүүлэг дугаар 8
  • 17:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season 3/ 25,26-р анги
  • 18:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 19-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 19-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    "Амь өрссөн авиралт" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 22:00
    "Годунов" ООАК /season 2/ 6-р анги
  • 23:00
    "Хувь тавилан" МОАК 38-р анги
  • 00:00
    "Амь өрссөн авиралт" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Тэнгэрээс буусан од" МУСК
  • 10:05
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "Каринтин 14" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес толь
  • 18:00
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Засах цаг-Эргэн санах" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Ардын элч" МУСК
  • 00:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:40
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 39-р анги /давталт/
  • 08:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Алтанцэцэг/ давталт
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ШУУД: Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл
  • 11:20
    Теле хичээл 5-р анги /Хүн ба байгаль/
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ШУУД: "Карантин 14" өдрийн хөтөлбөр
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Алтанцэцэг/
  • 18:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:50
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 19:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 40-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Тэмүүжин/
  • 22:10
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:00
    "Тэртээх ертөнцийн хөгжимчин" МУСК
  • 10:45
    "Эх орончдын өдөр (Patriots Day)" УСК
  • 13:10
    "Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК
  • 15:35
    "Өчүүхэн тус (A Simple Favor)" УСК
  • 17:40
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.17-р анги)
  • 20:30
    "Хиртэлт (The Twilight Saga: Eclipse)" УСК
  • 22:50
    "Коломбиана (Colombiana)" УСК
  • 00:50
    "Урсах цус (There Will Be Blood)" УСК
  • 03:25
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 04:55
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.17-р анги)
  • 05:40
    "Хиртэлт (The Twilight Saga: Eclipse)" УСК
  • 07:40
    "Коломбиана (Colombiana)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 17,18-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 10:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 12-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 12:00
    Тalk with me
  • 12:30
    Аръяабал бурхны Нүгнээ 2020
  • 13:00
    Хэлбэр Агуулга хэлэлцүүлэг
  • 13:55
    "Гэрч" ОАК 7-р анги
  • 14:45
    Fact Check
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Girl's" ОАК 1-р бүлгийн 5-р анги
  • 16:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:40
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 18:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 13-р анги
  • 19:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 19,20-р анги
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Fact Check
  • 20:30
    Talk With Me
  • 21:00
    Хамтдаа 24 влог
  • 22:00
    "Гэрч" ОАК 8-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:20
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:40
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 10:00
    "IP MAN" УСК
  • 11:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 13:10
    "Гайхамшигт хүмүүс" цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 16:00
    "Миний очих 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Хошин шог"
  • 18:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Андрон" УСК
  • 21:00
    "Засаг цаг-Эргэн саная"
  • 21:30
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 09:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 10:40
    "Амьдралын эхлэл" олон ангит кино 32-р анги
  • 11:35
    Ард түмний индэр /давталт/
  • 12:05
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 12:15
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Учралын баяр-2" төсөл нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "ТВ" Подкаст
  • 16:50
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 17:00
    Инээдээр дархлаагаа дэмжие
  • 18:00
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Тэтгэвэртэй гарсан тэтгэвэрийн сан" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Моо 21" нэвтрүүлэг
  • 21:05
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 21:20
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Амьдралын эхлэл" олон ангит кино 33-р анги
  • 23:00
    Кино миний амьдралд
  • 00:05
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 09:31
    Music set
  • 11:35
    "Сохор номин панда хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино 5-р анги 1-р хэсэг
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Айригтай яриа нэвтрүүлэг зураач, дизйнер, МУУГЗ Д.Эрдэмбилэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Сохор номин панда хоёр хүүхэлдэйн кино
  • 19:05
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино 5-р анги 2-р хэсэг
  • 20:00
    Гомарроу ОАК
  • 20:53
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:05
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    Хазаар цэцэгсийн дуулал ОАК
  • 00:05
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.11-12
  • 07:35
    Тобот Атлон I.9-10
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс I.14-15
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдын ертөнц 9-10
  • 09:10
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 23
  • 09:35
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 13-14
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо I.23-24
  • 10:30
    Доктор хэн V.7
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь IV.9
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/ - Оюун ухааны бүтээл 10
  • 12:30
    Да Винчи /Learning/- Үүнийг мэдэх үү? 78
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.11-12
  • 13:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.12
  • 15:00
    Мини форс I.16-19
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Би том болохоороо 1
  • 16:15
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 24
  • 16:40
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 15
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.13-14
  • 17:33
    Зуузуугийн найзууд 14-15
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/ - Ёо ёо ажиллагаа 3.3
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Спортын лаборатри 17
  • 18:45
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 3
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо I.25-26
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь IV.10
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    4-р сарын чиний худал 21-22
  • 22:00
    Доктор хэн V.8
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Монгол сийлбэр”
  • 09:30
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 10:05
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Амьдралын үе шат” баримтат кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл 7-р анги /Дизайн технологи, Орос хэл, Монгол хэл/
  • 12:25
    Цаг агаар
  • 12:30
    Шинэ санаа
  • 13:15
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Цэрэг эрийг мартаагүй” баримтат кино /2013 он/
  • 13:55
    Теле хичээл 9-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол, Биеийн тамир, Монгол хэл/
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    Ногоон шошго: “Усны дайн” /давталт/
  • 15:45
    Теле хичээл 10-р анги /Мэдээллийн технологи, Үндэсний бичиг, Нийгэм судлал/
  • 16:45
    Теле хичээл 11-р анги /Мэдээллийн технологи, Үндэсний бичиг, Дизайн зураг зүй технологи/
  • 17:45
    Онцгой дуудлага
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    Засаг цаг-Эргэн саная
  • 18:40
    Монгол инженер /Вирус-1/
  • 19:25
    Цаг агаар
  • 19:35
    НЭМҮТ үзүүлж байна: “Гэрийн тусгаарлалтын үеэр өгөх зөвлөмж...”
  • 19:45
    Орон нутгийн мэдээ
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Монголын түүх: “Чингис хаан”
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:25
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Шинэ ном
  • 09:00
    Тоглолтын цаг
  • 10:25
    Нано бальзам
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Баримтат кино
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Хүсэл МУСК
  • 14:00
    Теле концерт
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Надтай үлдээч ОАК 33,34-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 17:55
    Нано бальзам
  • 18:00
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Баримтат кино
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Надтай үлдээч ОАК 35,36-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    Marquee Matchup Bucks vs Sixers 03/17/2021
  • 03:00
    Marquee Matchup Charlotte vs Lakers 03/18/2021
  • 05:00
    NBA Action 3017
  • 05:30
    High Tops 6
  • 06:00
    NBA Together w/Jerry West
  • 06:30
    NBA GameTime
  • 07:30
    NBA Regular Season: Hornets vs. Knicks Live
  • 10:00
    NBA Journey: Tim Duncan
  • 10:30
    Marquee Matchup Bucks vs Sixers 03/17/2021
  • 12:30
    Marquee Matchup Charlotte vs Lakers 03/18/2021
  • 14:30
    Marquee Matchup Bucks vs Sixers 03/17/2021
  • 16:30
    NBA Action 3017
  • 17:00
    NBA Regular Season: Hornets vs. Knicks Tape
  • 19:00
    NBA on TNT
  • 20:00
    NBA Regular Season: Hornets vs. Knicks Tape
  • 22:00
    NBA on TNT
  • 23:00
    NBA Regular Season: Hornets vs. Knicks Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Хетафе - Реал Мадрид Ла Лиг 33-р тойрог
  • 11:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №17
  • 11:30
    Атлетико - Эйбар Ла Лиг 33-р тойрог
  • 13:30
    Челси - Порту Аваргуудын лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 15:30
    La Liga Show №31
  • 16:00
    Бетис - Валенсиа Ла Лиг 33-р тойрог
  • 18:00
    Славиа - Арсенал Европа лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 20:00
    La Liga World №31
  • 20:30
    Дортмунд - Ман Сити Аваргуудын лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 22:30
    Бетис - Валенсиа Ла Лиг 33-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Хетафе - Реал Ла Лиг 33-р тойрог
  • 11:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:30
    NBA Gametime №97
  • 12:00
    Лийдс - Ливерпүүл PL 32-р тойрог
  • 14:00
    Аваргуудын лигийн тойм №12
  • 15:00
    "Man in the middle 3" Баримтат кино
  • 16:00
    Ла лигийн тойм №33
  • 17:00
    NBA Talk №20
  • 18:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №17
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Football Talk №34
  • 21:00
    NBA Gametime №98
  • 21:30
    Чикаго - Бостон NBA 2020-21
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Оюу толгой - Гүний уурхайн төсөл" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Оюу толгой - Гүний уурхайн төсөл" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Эмпасофт - Бид хялбарчилна" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1130
  • 11:00
    UFC 249: Фэргусон-Гэйжи
  • 13:30
    UFC 256: Фигуэйредо-Морено
  • 16:00
    UFC 258: Усман-Бурнс
  • 18:30
    ONE: Unbreakable III
  • 21:00
    Жүдо Антальягийн Их Дуулга 2021 Тойм
  • 21:30
    UFC 259: Блахович-Адесанья

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино  Чарли Чаплин 8-р анги
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 09:15
    Монгол хэл 7-р анги / Нэрээс үйл үг бүтээх “Л” дагавар /
  • 09:40
    Математик 8-ранги / Гурвалжны талбайг олох /
  • 10:05
    Нийгэм ахуйн баримжаа 9-ранги /Цаг бол алт /
  • 10:30
    Засах цаг-Эргэн саная
  • 10:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Бурхантын хурд-2017 Азарга, Их нас
  • 12:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 14:00
    Эх дэлхий Цэнгэг ус Баримтат кино
  • 14:50
    Бизнес хөтөч
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Амьдралын хүрд Уран сайхны кино 1-р анги
  • 17:10
    Хөшигний ард нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    МОНГОЛ НААДАМ-ААУ Х.СҮХБААТАР
  • 18:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу”  /Палау /
  • 20:45
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    АМТАТ ХООЛ- ТУРК
  • 22:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 22:45
    Зураг түүх өгүүлнэ нэвтрүүлэг-Х.Энхболд ОУХМ
  • 23:35
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр 
  • 00:05
    Эфирзавсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 16-р анги
  • 08:05
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 21
  • 09:00
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 45, 46
  • 09:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 53, 54-р анги
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 23
  • 11:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 13:05
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 33-р анги
  • 13:50
    "Босс бид хоёрын нууц" ОАК 10-12-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    "Анхны хайр" ОАК 17-р анги
  • 19:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 55, 56-р анги
  • 20:30
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 1-р анги
  • 22:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 34-р анги
  • 23:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 55, 56-р анги
  • 00:05
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 1-р анги
  • 01:15
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 34-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Порту - Челси Аваргуудын лиг 1/4 Эхний тоглолт
  • 02:00
    Премьер лигийн тойм №33
  • 02:52
    Челси - Брайтон (Шууд) PL 32-р тойрог
  • 05:00
    Челси - Порту Аваргуудын лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 07:00
    PL Netbusters №29
  • 07:30
    Шарлотт - Нью Йорк (Шууд) NBA 2020-21
  • 10:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №17
  • 10:30
    ПСЖ - Байерн Аваргуудын лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 12:30
    The Buzzer №18
  • 13:30
    Лийдс - Ливерпүүл PL 32-р тойрог
  • 15:30
    NBA Gametime №97
  • 16:00
    Чикаго - Бостон NBA 2020-21
  • 18:00
    Шарлотт - Нью Йорк NBA 2020-21
  • 20:00
    NBA Gametime №98
  • 20:30
    NBA Talk №20
  • 22:00
    Челси - Брайтон PL 32-р тойрог

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Зочны ярилцлага
  • 08:35
    Бахархал: Монгол Улсын гавьяат тамирчин Ц. Батчулуун
  • 09:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Үндэсний бичиг”
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Физик”
  • 09:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Дизайн технологи”
  • 10:15
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Орос хэл”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Дизайн технологи”
  • 11:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Хүн ба байгаль”
  • 11:20
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 11:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 11:45
    Эрийн хийморь: Дорнод аймгаас бэлтгэв
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Ардын хувьсгалын 91 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 14:20
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Жудо бөхийн урьдчилсан барилдаан
  • 18:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: Монгол сурын харваа баримтат кино
  • 18:40
    Ардын хувьсгалын 92 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 20:00
    Оддын замнал
  • 20:30
    Бөхийн хууч: Монгол улсын өсөх идэр начин С. Лхагва
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    Адуучин: Хэнтий аймгийн Биндэр сумаас бэлтгэв
  • 22:05
    Спорт таны амралтанд: “Мөнгөн шонхор 2017” мастер кросс уралдаан
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /давталт/
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /давталт/
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Ярилцлагын цаг
  • 09:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-18
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Зочны цаг
  • 11:30
    Зураглал
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:20
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Онцлох мэдээ
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    “Баярлалаа ээжээ” МУСК
  • 17:00
    ЗХ-ний 100 жилийн ой: Намайг Б.Ганчимэг гэдэг
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:35
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-19
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ТВ-Клиник
  • 20:30
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Таны мэдлэгт
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Энэ хүүхнүүд үү” МУСК
  • 23:10
    Онцлох мэдээ
  • 23:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 10:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 25,26-р анги
  • 12:00
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:40
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 13:20
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн амьдралын зорилго ба алсын хараа
  • 13:30
    Теле хичээл: 6-р анги /Дизайн технологи /
  • 13:50
    Теле хичээл: 7-р анги / Дизайн технологи, Орос хэл /
  • 14:30
    “Хайраар хамгаалъя” хүүхдийн эрхийн цуврал
  • 15:30
    “Дэггүй жаал” олон ангит уран сайхны кино 13-р анги
  • 16:15
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:30
    Монголын түүх
  • 17:30
    “Агаараар гүйцгээе” аяллын нэвтрүүлэг / Дугуйтай гэр бүл / 9-р хэсэг
  • 18:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 18:20
    “Хосууд” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Пифагорын түлхүүр” Тоо тоолох арга
  • 18:50
    Язгуур үндэсний контент: Оньсого таацгаая
  • 19:00
    “Миний сонгосон мэргэжил” Номын санч
  • 19:20
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 20:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 27,28-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

V/1712:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 6-р анги

V/1714:30

AsianBox

"Шүүхийн шинжээчид" ОАК 1-3-р анги

V/1720:10

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги