МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Уур амьсгалын өөрчлөлт-2
  • 08:20
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    “Шиншигч” Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлэг 3,4,5-р анги
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “120/80” Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 12:30
    “Хүннү гүрэн” баримтат кино 5-р хэсэг
  • 13:10
    Нэмүт үзүүлж байна...
  • 13:25
    “Мандухай цэцэн хатан” Монголын уран сайхны кино 3-р анги 76 минут
  • 14:45
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:20
    “Шүдний аялал” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    “Хөмөргөн гурвалжин” этно бүжгэн жүжиг
  • 17:00
    Билгийн мэлмий
  • 17:20
    “Сансрын гарц” баримтат кино
  • 18:10
    Чайковскийн мэндэлсний 180 жилийн хүндэтгэлийн концерт
  • 19:05
    Босох тэнхэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Засаг цаг-Эргэн саная
  • 21:25
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Дуусашгүй дуу минь” Төрийн хошой шагналт,Ардын жүжигчин ,Хөдөлмөрийн баатар Н.Жанцанноров
  • 22:45
    “Анхны хараацай” уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Japan video topics
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 15,16/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:00
    Карантин 14
  • 14:00
    Карантин 14
  • 16:00
    Карантин 14
  • 18:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:10
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /47/
  • 19:15
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Засах цаг - Эргэн саная
  • 20:45
    Хөөе ах аа!
  • 21:25
    "Говийн домог" Монголын уран сайхны кино
  • 23:40
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:35
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    Хүндийн хүчний уналт хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 10:30
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 12:10
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг 19,20,21-р анги
  • 14:50
    "Түг түг хаалгаа"
  • 15:50
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 49-р анги
  • 17:10
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 18:00
    "Хөшигний ард"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг төгсгөлийн 24-р анги
  • 21:10
    "Базараа ах"
  • 22:05
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 50-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:30
    Хошин шог
  • 07:55
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 8,9,10-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "ТВ молл"
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:15
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 11:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    "Хатны нууц" 6,7,8-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 15:40
    "Жумүн" 66-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 16:30
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 16:40
    Ойлголт зөв бол үйлдэл зөв
  • 17:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 17:50
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Эрүүл амьдарцгаая"эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Уучил"уран сайхны кино
  • 20:10
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 13-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:40
    Улс төрийн цаг
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    "Жумүн" 67-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:20
    "Сочи 2014" өвлийн олимп - Бобслей 2 хүнтэй финал
  • 00:20
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:30
    "Зангараг" МУСК
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:50
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Хурдан морины уралдаан
  • 10:30
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:20
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "20-р зууны начингууд" нэвтрүүлэг /2-р хэсэг/
  • 15:20
    “Надын аав мангар” МУСК
  • 16:40
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг /цуврал-5/
  • 17:20
    "Эрдэмт хүн улсын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Улс төрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “AXA” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:57
    Санамж
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Inside Mongolia" news
  • 20:30
    "Ковид ба Америк-1" баримтат кино
  • 21:00
    "Дотно сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Салшгүй хайр” ОАУСК, 2-р анги
  • 23:50
    Зөвлөмж
  • 23:52
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Үхэшгүй мөнхийг хайх нь" Баримтат кино
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Гамми бамбарууш ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 5,6,7-р анги
  • 11:20
    "Худал хуурмаг" СОАК 6-р анги
  • 12:30
    "Худал хуурмаг" СОАК 7-р анги
  • 13:40
    "Худал хуурмаг" СОАК 8-р анги
  • 14:50
    "Өөрийгөө бүтээсэн эрчүүд" Баримтат кино
  • 16:50
    "Нар хиртсэн жил" МУСК
  • 18:00
    "T Live" тогооч Тэнгисийн цаг /Давталт/
  • 19:00
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "С тасаг" Эрүүл мэндийн теле сэтгүүл
  • 20:20
    Сансарын юм яръя
  • 20:30
    "Алганы хээ" ток шоу TV5 телевизийн ерөнхий редактор, сэтгүүлч Ө.Отгонбаатар
  • 22:00
    "Мөрөөдөл" УСК
  • 00:00
    "33+ club" /Давталт/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    Цөмөөхэй ханхүү хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Өдрийн мэнд
  • 12:30
    Мосгаз ОАК-7
  • 13:30
    Мосгаз ОАК-8
  • 14:30
    Мосгаз ОАК-9
  • 15:30
    Мосгаз ОАК-10
  • 16:30
    Тоглолтын цаг: Бүсгүйн ертөнц
  • 18:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 19:30
    Хайрын хүч
  • 20:30
    SBN news тойм
  • 21:30
    7-р тусгай тасаг МУСК
  • 23:10
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 00:05
    Бундеслиг Тойргийн өмнө
  • 00:35
    "Ча Далле эзэгтэйн хайр"ОАК 81,82
  • 01:50
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 11
  • 02:35
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 17
  • 03:35
    Мэдээ
  • 04:25
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33,34
  • 07:40
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.15,16
  • 08:10
    "Бэнжамен баавгайн нууцлаг ертөнц" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 08:35
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 11
  • 09:25
    "Романтик эмч Ким са бү"ОАК 17
  • 10:35
    "Америакаар 10000 бээр" нэвтрүүлэг 2
  • 11:05
    "Мину" баримтат кино
  • 11:45
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 81,82
  • 13:05
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 1
  • 14:00
    "Тайгын дууч" баримтат кино
  • 14:30
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 3
  • 15:35
    "Боргоцой хүү" баримтат кино
  • 16:10
    "Нийслэлийн зочин" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 2
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 12
  • 19:00
    "Улаан бал" тойм
  • 19:30
    "Ковид-19 халдвар ба дархлаа"нэвтрүүлэг
  • 19:55
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 20:05
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 18-р анги
  • 21:30
    "Гүүр"ОАК 2.4
  • 22:45
    "Хүйтэн дайн" УСК

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.5-р анги
  • 07:15
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.19,20-р анги
  • 08:05
    “Миний бяцхан одой морь” 1.1-5-р анги
  • 10:00
    "Жан Уг Жон" ОАК 19-р анги
  • 11:15
    "Анагаахын алдартнууд 2-р курс" 9-р анги
  • 11:50
    Аугаа уран зургууд
  • 12:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 18:00
    Дэлхийн атлас
  • 18:05
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 18:30
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 18:45
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.5-р анги
  • 19:00
    "Анагаахын алдартнууд 2-р курс" ОАК 10-р анги
  • 19:30
    "Жан Уг Жон" ОАК 20-р анги
  • 20:40
    "Дэлхийн Атлас" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Энэ миний ажил
  • 21:00
    "Хүмүүн бичиг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чернобыль" ОАК 1.3,4-р анги
  • 23:45
    "Ээж" ОАК 16,17-р анги
  • 01:35
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 07:30
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • 09:00
    Хөгжмийн цаг
  • 09:40
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 27,28-р анги
  • 11:50
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 12:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 13:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 14:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 25,26-р анги
  • 15:30
    "Багш" МУСК
  • 16:40
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 16:50
    Монгол сонгодог 2-МУГЖ Г.Ариунбаатар
  • 19:00
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 19:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 29,30-р анги
  • 20:50
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 21:00
    Оскарын эргэн тойронд
  • 21:30
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 27,28-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:15
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 3,4-р агни
  • 14:30
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 17:50
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 18:00
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг- Хөшигний ард дугаар - 6
  • 18:30
    "Шинэ технологи Монголд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ардын буйдан" /season 12/ дугаар - 2
  • 21:00
    "Ларри Краун" УСК
  • 23:00
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • 00:40
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Зэрлэг цэцгэсийн хүлэмж" МУСК
  • 10:05
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Засах цаг-Эргэн санах" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "House making" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Нийслэлийн зочин" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Алган дээрх үрс" тоглолт
  • 18:55
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 19:05
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Улс төрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ардын журамт цэргийн мөрөөр" шоу нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 22:10
    "Солиот эх" МУСК
  • 00:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Агаараар гүйцгээе - Дугуйтай гэр бүл /Цуврал 3/
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "ЖДҮ ба 2 их наяд" цуврал ярилцлага
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ШУУД: Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл
  • 11:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Х.Азжаргал/
  • 14:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Амрыг эрэе нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Монгол бичгийн хичээл /давталт/
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 19:40
    "ЖДҮ ба 2 их наяд" цуврал ярилцлага
  • 20:00
    "Токио 2020" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    УИХ-ын цаг
  • 21:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Д.Хулан/
  • 22:00
    "Дуулиант хэрэг" цуврал
  • 23:40
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:25
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.15-17-р анги)
  • 10:50
    "Бичиг хэргийн мухлаг (Happiness for Sale)" УСК
  • 12:50
    "Тэнгисийн амин сүнс (In The Heart of the Sea)" УСК
  • 15:00
    "Коломбиана (Colombiana)" УСК
  • 16:55
    "Блэйд (Blade)" УСК
  • 19:10
    "Блэйд 2 (Blade 2)" УСК
  • 21:30
    "Ахлагч (The Master)" УСК
  • 00:05
    "Ханхүү бид хоёр (The Prince & Me)" УСК
  • 02:00
    "Цаг хугацаа (The Hours)" УСК
  • 03:50
    "Өчүүхэн тус (A Simple Favor)" УСК
  • 05:50
    "Ахлагч (The Master)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 15-18-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 10:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 11-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 12-р анги
  • 12:20
    Аръяабал бурхны Нүгнээ 2020
  • 13:00
    Girl's ОАК 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 13:45
    Fact Check
  • 14:00
    Сонин сайхан юу байна?
  • 14:40
    Fact Check
  • 15:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:10
    Girl's ОАК 1-р бүлгийн 4,5-р анги
  • 16:40
    Бизнес амжилт
  • 17:10
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 17:30
    Мөрөөдлийн театр үзүүлж байна
  • 19:10
    Засах цаг - Эргэн саная
  • 19:30
    Зууны зуун эмэгтэй
  • 19:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:00
    Өртөө МУСК
  • 21:40
    Fact Check
  • 22:00
    "Гэрч" ОАК 6,7-р анги
  • 23:40
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:20
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:40
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 10:00
    "Автомат" УСК
  • 11:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Улаан малгайт" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 13:20
    "Гайхамшигт хүмүүс" цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 16:00
    "Миний очих 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Улс төрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Colf and Goffee" нэвтрүүлэг /Ганболд/
  • 18:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сүүлчийн гэрч" УСК
  • 22:00
    "Засаг цаг-Эргэн саная"
  • 22:30
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Хамтдаа 24-НАМЗХ влог
  • 09:30
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Амьдралын эхлэл" олон ангит кино 35-р анги
  • 11:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 12:50
    "Тайлал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Инээдээр дархлаагаа дэмжие
  • 15:05
    "Тэтгэвэртэй гарсан тэтгэвэрийн сан" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 16:15
    "Ирж яваа цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 17:55
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:00
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 19:15
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    ТВ подкаст
  • 21:30
    "Ард түмний индэр' нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Цагаан ордныг буулгаж авсан эрхэм" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    Тунгалаг тамир МУСК 1-р анги
  • 10:00
    Сайн байна уу, захирал аа нэвтрүүлэг
  • 10:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:05
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Best of Camerton" тоглолт 1-р хэсэг
  • 14:21
    "Лео Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сохор номин панда хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    Халиуны ертөнц 1-р хэсэг
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 19:02
    "Best of Camerton" тоглолт 2-р хэсэг
  • 20:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 21:00
    "Минимализм" баримтат кино
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    Сайн аав МУСК
  • 00:50
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Тобот Атлон I.5-10
  • 08:25
    Мини форс I.8-9
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Хараач янзтай 10
  • 09:25
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдыг судлахуй 2
  • 09:35
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 11-12
  • 10:00
    4-р сарын чиний худал 17-21
  • 12:25
    Ай Карли I.8-12
  • 14:35
    Мини форс I.10-13
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.9-11
  • 16:35
    Бяцхан автобус Таёо I.21-25
  • 18:00
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдын ертөнц 9-10
  • 18:10
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 23
  • 18:35
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 13-14
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь IV.8-10
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Доктор хэн V.6-7
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Аргал”
  • 09:30
    ММ архив: “Царманд ассан 1000 сарлаг” /2017 он/
  • 09:55
    NHK үзүүлж байна: Шинжлэх ухааны арван хором /Соронзон ертөнцөөр хийсэн аялал/
  • 10:05
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Эх болохын учир” баримтат кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Хүрээлэн амьд ертөнц...” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Тусгаар тогтнолын төлөөс” баримтат кино. 1-р хэсэг
  • 13:05
    Цаг агаар
  • 13:10
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 13:30
    Алтан аргамж: “Монгол-ОХУ-ын харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Ц.Цолмон, Л.Хангай нар оролцов
  • 14:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Төрийн түвшин нуруу” АИХ-ын Тэргүүлэгчдийн дарга, Хөдөлмөрийн баатар Ж.Самбуу /2011 он/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:30
    “Нүүдлийн шувууд” баримтат кино
  • 17:00
    ММ архив: Сэтгүүлчийн тэмдэглэл /2017 он/
  • 17:15
    NHK үзүүлж байна: Эко технологи /Бичил бөмбөлгүүд/
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 18:00
    Шинэ санаа
  • 18:45
    Цаг агаар
  • 18:50
    Явлаа, ирлээ
  • 19:10
    “Тэг цэг” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Хуулийн засаглал”Ярилцлагын нэвтрүүлэг/давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Монголын түүх: “XVI зууны үеийн Монголчууд”
  • 22:05
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:05
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 09:30
    Тоглолтын цаг
  • 10:25
    Нано бальзам
  • 10:30
    Параллель ертөнц МУСК
  • 12:15
    Надтай үлдээч ОАК 39-р анги
  • 13:00
    Миний шүүгээнд-Миний цүнхэнд
  • 13:30
    Өнөр бүл МУСК
  • 15:00
    15 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:50
    Аман хуур МУСК
  • 17:55
    Нано бальзам
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:40
    Монгол Алтайн барагшун
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Чин ачлал
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Миний шүүгээнд-Миний цүнхэнд
  • 21:50
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:20
    Тэмцэл МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    Inside the NBA
  • 02:00
    NBA Together w/Jerry West
  • 02:30
    NBA Action 3017
  • 03:00
    Inside the NBA
  • 04:00
    Marquee Matchup Hawks vs Clippers 03/22/2021
  • 06:00
    NBA Special: Dr. J - The Doctor
  • 07:30
    NBA Regular Season: Heat vs. Hawks Live
  • 10:00
    NBA Regular Season: Grizzlies vs. Blazers Live
  • 12:30
    NBA Journey: Tim Duncan
  • 13:00
    NBA Journey: Dikembe Mutombo
  • 13:30
    NBA GameTime
  • 14:30
    NBA GameTime
  • 15:30
    NBA GameTime
  • 16:30
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA Regular Season: Heat vs. Hawks Tape
  • 19:00
    NBA GameTime
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA Regular Season: Grizzlies vs. Blazers Tape
  • 23:00
    NBA Regular Season: Heat vs. Hawks Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ливерпүүл - Реал Аваргуудын лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 11:00
    Дортмунд - Ман Сити Аваргуудын лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 13:00
    La Liga World №31
  • 13:30
    Ла Лигийн тойм №31
  • 14:30
    ПСЖ - Байерн Аваргуудын лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 16:30
    Челси - Порту Аваргуудын лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 18:30
    "Man in the middle №3" Баримтат кино
  • 19:30
    La Liga Show №32
  • 20:00
    La Liga ZAP №15
  • 20:20
    Production time
  • 20:30
    Түүхэн тоглолт №11: Ньюкасл-Ман.Ютд 1996/97
  • 21:00
    Ла Лигийн тойм №31
  • 22:00
    Вальядолид - Кадис (Шууд) Ла Лиг 32-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 07:30
    Майами - Атланта (Шууд) NBA 2020-21
  • 10:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:30
    NBA Gametime №100
  • 11:00
    NBA Talk №20
  • 12:30
    Ла Лигийн тойм №31
  • 13:30
    Мемфис - Л.А Клипперс NBA 2020-21
  • 15:30
    La Liga Chronicles №33
  • 16:00
    Премьер лигийн тойм №34
  • 17:00
    Viva Liga №12
  • 17:30
    PL World №32
  • 18:00
    Арсенал - Эвертон PL 33-р тойрог
  • 20:00
    ИХ ШӨВӨГ ШОУ НЭВТРҮҮЛЭГ - Улирал 1 Дугаар 1
  • 21:30
    La Liga Show №31
  • 22:00
    Л.А Лэйкерс - Даллас NBA 2020-21

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Оюу толгой - Гүний уурхайн төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Оюу толгой - Гүний уурхайн төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ONE on TNT III
  • 11:30
    UFC: Виттэйкер-Гастелум
  • 14:00
    ONE: A New Tomorrow
  • 17:00
    ONE on TNT II З.Шинэчагтга-Ёошики Накахара
  • 19:00
    Жүдо Антальягийн Их Дуулга 2021 Тойм
  • 19:30
    UFC 259: Блахович-Адесанья
  • 22:00
    WWE Smackdown 1130

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 09:15
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 10:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 10:45
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Ж.Оджаргал
  • 12:25
    Бизнес хөтөч
  • 12:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 14:00
    Амьдралын хүрд Уран сайхны кино 4-р анги
  • 15:40
    Дэлхийн алдартнууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Цэцээ Гүний Хурд-2016
  • 17:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 17:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Миний дархан мэх
  • 18:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг / Палау /
  • 20:45
    Дагийгийн цаг нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Хүний заяа нэвтрүүлэг МУАЖ С.Батсүх
  • 23:00
    Юленька Уран сайхны кино
  • 00:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 17, 18-р анги
  • 09:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 59, 60-р анги
  • 10:05
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 1, 2-р анги
  • 12:10
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 15-р анги
  • 14:30
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 30-33-р анги
  • 17:45
    "Анхны хайр" ОАК 20-р анги
  • 19:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 61, 62-р анги
  • 20:25
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 4-р анги
  • 22:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 37-р анги
  • 23:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 61, 62-р анги
  • 00:05
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 4-р анги
  • 01:15
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 37-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Мемфис - Л.А Клипперс NBA 2020-21
  • 01:50
    Премьер лигийн тойм №34
  • 02:50
    Арсенал - Эвертон (Шууд) PL 33-р тойрог
  • 05:00
    Дортмунд - Ман Сити Аваргуудын лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 07:00
    NBA Gametime №100
  • 07:30
    Бостон - Брүүклин (Шууд) NBA 2020-21
  • 10:00
    Мемфис - Портлэнд (Шууд) NBA 2020-21
  • 12:30
    Премьер лигийн тойм №34
  • 13:30
    PL World №31
  • 14:00
    А. Вилла - Ман Сити PL 32-р тойрог
  • 16:00
    Бостон - Брүүклин NBA 2020-21
  • 18:00
    The Buzzer №19
  • 19:00
    Pre-Game Show №247 (Шууд)
  • 19:20
    Ливерпүүл - Ньюкасл (Шууд) PL 33-р тойрог
  • 21:30
    PL World №32
  • 22:00
    Мемфис - Портлэнд NBA 2020-21

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Эрийн хийморь: Увс аймгаас бэлтгэв
  • 09:10
    “Зогсошгүй” Олон Улсын таеквондогийн Ази тивийн аварга, Дэлхийн аваргын хошой мөнгөн медальт Өлзийхутагийн Гантөмөр
  • 09:50
    Бахархал: Олон улсын хэмжээний мастер Л. Баатархүрээ
  • 10:20
    “Есөн шаргын зоон дээр” нийтлэл уран сайхны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Монголын спорт-түүх: 1987 оны Идэрчүүдийн Монгол улсын аварга “Найрамдал” баг
  • 12:00
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 96 жилийн ойн баяр наадмын үндэсний сурын тойм
  • 13:05
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 14:40
    Спорт-Хобби: Шатрын олон улсын хэмжээний мастер Ч. Ганбат
  • 15:10
    “Шанхай-2006” усан спортын 25 метрийн бассейны ДАШТ 4-р хэсэг
  • 16:10
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 17:15
    Спорт таны амралтанд: “Шанхай-2006” усан спортын 25 метрийн бассейны ДАШТ 5-р хэсэг
  • 17:55
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын сурын тойм
  • 18:55
    Миний мөрөөдөл Боксын тамирчин Д. Түвшинтунгалаг
  • 19:15
    Эрийн хийморь: Дорнод аймгаас бэлтгэв
  • 20:00
    Спорт таны амралтанд: “Шанхай-2006” усан спортын 25 метрийн бассейны ДАШТ 6-р хэсэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    Бөхийн хууч
  • 21:40
    Оддын замнал
  • 22:10
    Спорт таны амралтанд: “Алтан заамар-2019” Боксын аварга шалгаруулах Олон улсын тэмцээн
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /давталт/
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Засах цаг-Эргэн саная
  • 17:20
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 18:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /давталт/
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /давталт/
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Тархи сэрэхүй
  • 09:30
    Зураглал
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-21
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    ТВ галерей
  • 11:40
    Зураглал
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:20
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 14:00
    Түмэнд түгээе
  • 14:15
    ЗХ-ний 100 жилийн ой: Намайг Т.Бат-Очир гэдэг
  • 15:30
    Амрах агшин
  • 15:55
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 16:50
    Түмэнд түгээе
  • 17:05
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 18:00
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-22
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Клиник
  • 19:30
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Зөв хооллоё
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    “X Japan” баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Зураглал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Алтан өргөө” МУСК
  • 23:16
    Music time
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 10:30
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 31,32-р анги
  • 12:30
    “Манай гаригийн залуус” Баярын цэнгүүн
  • 15:00
    Гэр бүлийн хичээл: Гэрлэлт ба хариуцлага
  • 15:10
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:20
    “Сайн уу амьдрал минь” Монголын уран сайхны кино-1
  • 17:20
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Язгуур үндэсний контент: Оньсого таацгаая
  • 18:00
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 19:00
    12/15 өсвөр насныханд зориулав
  • 19:30
    “Мартах учиргүй” Гавьяат эдийн засагч Даржаагийн Насанжаргал
  • 20:00
    Алхам-1
  • 20:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 33,34-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

V/1712:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 6-р анги

V/1714:30

AsianBox

"Шүүхийн шинжээчид" ОАК 1-3-р анги

V/1720:10

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги