МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Увертюра Оперо” Сүхбаатар аймгийн Жаахан шарга ХЖТ
  • 09:00
    “Шиншигч” Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлэг 6,7-р анги
  • 10:45
    Судар бичгийн алтан сан
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Доорий Дин Дон
  • 11:50
    Босох тэнхэл
  • 12:30
    ”Дуусашгүй дуу минь” УГЗ хөгжмийн зохиолч Ч.Сангидорж
  • 13:30
    “Би дүүтэй боллоо” цуврал баримтат кино: Солонгос
  • 13:50
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 14:30
    “Мандухай цэцэн хатан” Монголын уран сайхны кино 4-р анги
  • 15:40
    П.И.Чайковскийн мэндэлсний 180 жилийн хүндэтгэлийн концерт
  • 16:40
    “Хүннү гүрэн” баримтат кино 6-р хэсэг
  • 17:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 18:00
    “Манай нутгийн хавар” концерт Гавьяат жүжигчин Б.Эрдэнэтуяа
  • 18:30
    Эдлэнгийн эзэд
  • 19:00
    Төл таван эрдэнэ
  • 19:20
    “Мартах учиргүй” Гавьяат эдийн засагч Д.Насанжаргал
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Монголын түүх:”Хадны зураг”
  • 22:10
    “Зөгийн сүнс” Уран сайхны кино
  • 23:40
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Japan video topics
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    Номтой өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Цэц - Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Карантин 14
  • 14:00
    Карантин 14
  • 16:00
    Карантин 14
  • 18:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:10
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /48/
  • 19:20
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 19:30
    Азийн мэдээ
  • 20:00
    Нийслэлийн зочин
  • 21:15
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 22:00
    Нэмэлт цаг
  • 22:25
    "Хайрлаж болох уу" Монголын уран сайхны кино
  • 00:25
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 10:30
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 12:10
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг 22,23,24-р анги
  • 14:50
    "Хөшигний ард"
  • 15:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:10
    "УИХ-ын цаг"
  • 16:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 50-р анги
  • 17:30
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 18:20
    "You+Me"
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 1-р анги
  • 21:10
    "Танайд хоноё"
  • 22:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 51-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 11,12,13-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:15
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 12:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:55
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 13:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    "Хатны нууц" 4,5-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 16:30
    Засаг цаг-Эргэн саная
  • 16:50
    "ТВ молл"
  • 17:20
    "Олимп хүртэл 100хоног"
  • 17:50
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    "Цахим эмч" төслийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Тэнгэрээс буусан од" уран сайхны кино
  • 20:30
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 14-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:15
    "Жумүн" 68-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    "Сочи 2014" өвлийн олимп - уран гулгалт хос финал
  • 03:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:15
    "Миний нууц" МУСК
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:50
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Хурдан морины уралдаан
  • 10:40
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:20
    Хошин шог үзүүлж байна
  • 11:40
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    "20-р зууны начингууд" нэвтрүүлэг /3-р хэсэг/
  • 15:25
    Бөхийн барилдааны тойм
  • 16:00
    "Хөөрөлдөөн" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг /цуврал-6/
  • 17:10
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 18:58
    Зөвлөмж
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ковид ба Америк-2" баримтат кино
  • 21:00
    "Бүсгүйчүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Салшгүй хайр” ОАУСК, 3-р анги
  • 23:50
    Санамж
  • 23:53
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Оргил өөд" Баримтат кино
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Гамми бамбарууш ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 8,9,10-р анги
  • 11:20
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 38,39,40,41,42-р анги
  • 12:30
    "Худал хуурмаг" СОАК 9-р анги
  • 13:40
    "Худал хуурмаг" СОАК 10-р анги
  • 14:50
    "Мөрөөдөл" УСК
  • 16:50
    "Тань руу нүүж явна" МУСК
  • 18:20
    "Нийслэлийн зочин" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цайны арилжаа" Баримтат кино
  • 20:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ярилцлагын хөтөлбөр
  • 22:00
    "Мафи:Амьдралын төлөөх тоглоом" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    SBN news тойм
  • 09:30
    Их эмч
  • 10:30
    Өдрийн мэнд
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Хайрын хүч
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Гоц ухаантан ОАК-1
  • 15:00
    Гоц ухаантан ОАК-2
  • 16:00
    Баримтат дэлгэц: Түргэн хоол
  • 17:40
    Тоглолтын цаг: Сүүн үргэлжлэл
  • 20:10
    Дуртай өдөр
  • 20:50
    Улс төрийн цаг
  • 21:10
    Элэг нэгтэн МУСК
  • 22:50
    Эрэгтэй охин МУСК
  • 00:05
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:20
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 83,84
  • 01:35
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 12
  • 02:20
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 18
  • 03:20
    "Өвгөн шувуу" баримтат кино
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам "Хятадыг тольдохуй" баримтат кино 3
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 35,36
  • 07:40
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.17,18
  • 08:10
    "Бэнжамен баавгайн нууцлаг ертөнц" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 08:35
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 12
  • 09:25
    "Романтик эмч Ким са бү"ОАК 18
  • 10:35
    "Зүүн азийн амьдралыг судлах нь" баримтат кино 1
  • 11:45
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 83,84
  • 13:05
    "НАМЗХ хамтдаа 24 влог" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Америакаар 10000 бээр" нэвтрүүлэг 1
  • 14:30
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 16:20
    "Цаан нүүдэл" нэвтрүүлэг 4
  • 17:10
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.17,18
  • 17:40
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 4
  • 19:00
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 3
  • 20:05
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 19
  • 21:30
    "Гүүр"ОАК 2.5
  • 22:45
    "Минжийг устга" УСК
  • 00:30
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.6-р анги
  • 07:15
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.21,22-р анги
  • 08:05
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.12-20-р анги
  • 10:00
    "Жан Уг Жон" ОАК 20-р анги
  • 11:15
    Дэлхийн хотууд
  • 11:45
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 17:40
    "Шинжлэх ухаанч далай лам" баримтат кино
  • 19:15
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.6-р анги
  • 19:30
    "Жан Уг Жон" ОАК 21-р анги
  • 21:00
    "Титаник" баримтат кино
  • 22:00
    "Чернобыль" 1.5,6-р анги
  • 23:40
    "Ээж" ОАК 18,19-р анги
  • 01:20
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 07:30
    "Хүсэл" МУСК
  • 09:00
    Хөгжмийн цаг
  • 09:40
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 29,30-р анги
  • 11:50
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 12:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Хонх" МУСК
  • 13:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 14:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 27,28-р анги
  • 15:35
    "Хуйвалдаан" МУСК
  • 17:10
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 17:20
    Сонгодог тоглолт-МУГЖ Э.Амартүвшин
  • 19:00
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 19:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 31,32-р анги
  • 20:50
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 21:00
    Оскарын эргэн тойронд
  • 21:30
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 29,30-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:15
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 5,6-р агни
  • 14:30
    Заншлын хэлхээ: Дээд Монголчууд - Мал аж ахуй
  • 15:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 22-р анги
  • 16:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 17:00
    "Ардын буйдан" /season 12/ дугаар - 2
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар-7
  • 22:40
    "Хүн мод" МУСК
  • 00:20
    "Америк солиотон" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "House making" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Улс төрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "House making" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Солиот эх" МУСК
  • 15:25
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "City swing" тоглолт
  • 19:05
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ардын журамт цэргийн мөрөөр" шоу нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 21:10
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 00:45
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:10
    Дуулиант хэрэг цуврал /давталт/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "ЖДҮ ба 2 их наяд" цуврал ярилцлага /Ч.Отгочулуу/
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    УИХ-ын цаг /давталт/
  • 12:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Уран сайхны кино
  • 15:40
    Спортын цаг
  • 17:00
    Агаараар гүйцгээе - Дугуйтай гэр бүл /Цуврал 3/ давталт
  • 18:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Амрыг эрэе нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:30
    You plus Me /Чинбат, Сарнай/
  • 20:10
    "Токио 2020" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 21:10
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Энхмандах/
  • 21:45
    Уран сайхны кино
  • 23:30
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:05
    "VLOG: Гангстерууд УСК"
  • 08:20
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.18,19-р анги)
  • 10:00
    "Харуй бүрий (Twilight)" УСК
  • 12:15
    "Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК
  • 14:40
    "Хиртэлт (The Twilight Saga: Eclipse)" УСК
  • 17:00
    "Үүрийн гэгээ-1 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 1)" УСК
  • 19:10
    "Үүрийн гэгээ-2 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 2)" УСК
  • 21:30
    "Эрх чөлөөт, ганц бие амьдрал (How To Be a Single)" УСК
  • 23:40
    "Ахлагч (The Master)" УСК
  • 02:00
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 19-22-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 13,14-р анги
  • 10:40
    Fact Check
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 15-р анги
  • 12:15
    Fact Check
  • 12:30
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 23,24-р анги
  • 13:00
    "Зууны 100 эмэгтэй"
  • 13:40
    Аръяабал бурхны Нүгнээ 2020
  • 14:10
    Girl's ОАК 1-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 15:40
    Fact Check
  • 16:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:10
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 16:30
    Аз жаргал МУСК
  • 18:00
    Fact Check
  • 18:15
    Ментор цаг
  • 19:05
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:10
    Ментор цаг
  • 21:10
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 21:30
    "Гэрч" ОАК 8-10-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:20
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:40
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 10:00
    "Сүүлчийн гэрч" УСК
  • 11:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Миний сайхан ээжүүд" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Сайн уу Амьдрал минь-2" МУСК
  • 16:30
    "Миний очих 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Засаг цаг-Эргэн саная"
  • 18:00
    "Colf and Goffee" нэвтрүүлэг /Баярсайхан/
  • 19:20
    "Хошин шог"
  • 19:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Механик" УСК
  • 21:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Ард түмний индэр' нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Цагаан ордныг буулгаж авсан эрхэм" УСК
  • 11:35
    ТВ подкаст
  • 13:05
    Инээдээр дархлаагаа дэмжие
  • 14:05
    Хамтдаа 24-НАМЗХ влог
  • 15:05
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 15:15
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 16:35
    Дөмөн хонгор аялгуу тоглолт - Б.Алтанжаргал
  • 18:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Ирж яваа цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 21:05
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 21:15
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Азтай асуудал" уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 09:28
    "Минимализм" баримтат кино
  • 10:20
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:50
    Music set
  • 11:20
    Халиуны ертөнц тоглолт 2-р хэсэг
  • 13:10
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Лео Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 14:32
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 15:02
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 15:22
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 15:52
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:25
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    Морин хуурын чуулга хүүхдийн тоглолт
  • 17:40
    Music set
  • 18:10
    "Best of Saraa" тоглолт
  • 19:40
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Айригтай яриа нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Минимализм баримтат кино
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    Яллагч" МУСК
  • 00:53
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Тобот Атлон I.9-14
  • 08:25
    Мини Форс I.14-15
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Би том болохоороо 1
  • 09:15
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 24
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 15
  • 10:00
    4-р сарын чиний худал 22
  • 10:35
    Бүхнээ дайчил 1-4
  • 12:25
    Бяцхан багш нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Ай Карли I.13-14
  • 14:00
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Мини форс I.16-19
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.12-14
  • 16:35
    Бяцхан автобус Таёо I.26 II.1-4
  • 18:00
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан зурагчид 2
  • 18:30
    Да Винчи /Kids/ - Шинжлэх ухааны туршилтууд 20
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь IV.11-12
  • 20:10
    Мөнх Тунх III.6
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Доктор хэн V.8-9
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл: Нум сум
  • 09:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 10:00
    Цаг агаар
  • 10:05
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Эр ба эм адилхан боловч ялгаатай” баримтат кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Хуулийн засаглал” Ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 11:50
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Сар анх мандсан нутаг” баримтат кино /2011 он/
  • 12:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 13:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Тусгаар тогтнолын төлөөс” баримтат кино. 2-р хэсэг
  • 14:15
    Шинэ санаа
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:30
    Гэгээн үдэш: Ардын зураач, Төрийн шагналт Үржингийн Ядамсүрэн
  • 17:00
    Засаг цаг-Эргэн саная
  • 17:20
    ММ архив: “Солонгосын тэмдэглэл” /2016 он/
  • 17:40
    Эх орны төлөө
  • 18:10
    Цаг агаар
  • 18:20
    Монголын түүх: “XVII зууны үеийн Монголчууд”
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол-БНХАУ-ын харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Х.Аюурзана, Д.Цахилгаан
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:20
    ММ архив: Эргэх дөрвөн цаг /2016 он/
  • 21:40
    Монголчууд шинэ одонд “Мазаалай” гэж нэр өгөв
  • 21:55
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 22:55
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 09:30
    Тэмцэл МУСК
  • 10:55
    Нано бальзам
  • 11:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:30
    Тоглолтын цаг
  • 12:30
    Баримтат кино
  • 13:20
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 14:30
    Хүргэн хүү МУСК
  • 16:10
    Нано бальзам
  • 16:15
    Монгол Алтайн барагшун
  • 16:30
    Гарьд магнай МУСК
  • 18:10
    Миний шүүгээнд-Миний цүнхэнд
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Улс төрийн цаг
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:10
    Нийслэл хүү МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    "Clutch City" баримтат кино
  • 02:20
    "Big Game James" баримтат кино
  • 02:50
    Шеффилд - Брайтон (шууд) Премьер лиг 33-р тойрог
  • 05:00
    Marquee Matchup Bucks vs Sixers 03/17/2021
  • 07:00
    Marquee Matchup Charlotte vs Lakers 03/18/2021
  • 09:00
    NBA Special: Wilt 100
  • 10:00
    NBA Regular Season: Rockets vs. Nuggets Live
  • 12:30
    NBA Special Bill Russell: Mr Russell's House
  • 13:30
    NBA GameTime
  • 14:30
    NBA GameTime
  • 15:30
    NBA GameTime
  • 16:30
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA Regular Season: Rockets vs. Nuggets Tape
  • 19:00
    NBA GameTime
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA Regular Season: Rockets vs. Nuggets Tape
  • 23:00
    NBA Regular Season: Rockets vs. Nuggets Tape

SPS Classic

  • 00:10
    Кадис - Реал Мадрид Ла Лиг 31-р тойрог
  • 02:10
    La Liga ZAP №15
  • 02:30
    Pre-Game Show №249 (Шууд)
  • 02:50
    Реал Мадрид - Бетис (Шууд) Ла Лиг 32-р тойрог
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Славиа - Арсенал Европа лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 11:00
    La Liga Show №32
  • 11:30
    Ман Ютд - Гранада Европа лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 13:30
    "Man in the middle №3" Баримтат кино
  • 14:30
    Вальядолид - Кадис Ла Лиг 32-р тойрог
  • 16:30
    Реал Мадрид - Бетис Ла Лиг 32-р тойрог
  • 18:30
    VIVA LA LIGA №12
  • 19:00
    La Liga Talking Football №3
  • 20:00
    La Liga Top Moments №6
  • 20:30
    Ла Лигийн тойм №31
  • 21:30
    Леванте - Севилья Ла Лиг 31-р тойрог
  • 23:30
    Түүхэн тоглолт №12: Челси-Ливерпүүл 2002/03

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Премьер лигийн тойм №34
  • 10:00
    Хьюстон - Дэнвэр (Шууд) NBA 2020-21
  • 12:30
    La Liga Show №32
  • 13:00
    Премьер лигийн тойм №34
  • 14:00
    ИХ ШӨВӨГ ШОУ НЭВТРҮҮЛЭГ - Улирал 1 Дугаар 1
  • 15:30
    Ливерпүүл - Ньюкасл PL 33-р тойрог
  • 17:30
    The Buzzer №19
  • 18:30
    Pre-Game Show № 250 (Шууд)
  • 18:50
    Волверхэмптон - Бөрнли (Шууд) PL 33-р тойрог
  • 21:00
    NBA Gametime №101
  • 21:30
    Production time
  • 21:45
    Pre-Game Show № 252 (Шууд)
  • 22:05
    Вильярреал - Барселона (Шууд) Ла Лиг 32-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Оюу толгой - Гүний уурхайн төсөл" нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Оюу толгой - Гүний уурхайн төсөл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Виттэйкер-Гастелум
  • 11:30
    ONE: Big Bang II
  • 13:00
    Жүдо Антальягийн Их Дуулга 2021 Тойм
  • 13:30
    UFC 254: Хабиб-Гэйжи
  • 15:30
    UFC: Виттэйкер-Гастелум Тойм
  • 16:00
    UFC: Холловэй-Каттар
  • 18:00
    UFC 259: Блахович-Адесанья
  • 20:25
    UFC 260: Миочич-Нганну 2
  • 22:00
    WWE Monday raw 1456

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 09:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 10:15
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    ММСУХ үзүүлж байна
  • 12:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 12:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 14:00
    Эх дэлхий Элсэн цөл Баримтат кино
  • 14:50
    Бизнес хөтөч
  • 15:00
    Ардын хувьсгалын 88 жилийн ойн баяр наадам
  • 16:30
    Есөн Эрдэнэ нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Содурлан хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бизнес хөтөч
  • 18:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу / Мельбурн /
  • 20:45
    Улс төрийн цаг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Зураг түүх өгүүлнэ Ж.Оюунбаатар /архив/
  • 22:30
    Уулчин Уран сайхны кино
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 19, 20-р анги
  • 09:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 61, 62-р анги
  • 10:05
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 3, 4-р анги
  • 12:10
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 14:30
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 34-37-р анги
  • 17:45
    "Анхны хайр" ОАК 21-р анги
  • 19:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 63, 64-р анги
  • 20:25
    "Ранинг мэн" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 38-р анги
  • 23:05
    "Аюултай амлалт" ОАК 63, 64-р анги
  • 23:55
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 38-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Pre-Game Show №248 (Шууд)
  • 00:20
    Вест Хэм - Челси (Шууд) PL 33-р тойрог
  • 02:30
    Финикс - Бостон NBA 2020-21
  • 04:30
    Л.А Лэйкерс - Даллас NBA 2020-21
  • 06:30
    Ман Ютд - Гранада Европа лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 08:30
    Л.А Лэйкерс - Даллас (Шууд) NBA 2020-21
  • 11:00
    Майами - Атланта NBA 2020-21
  • 13:00
    Ливерпүүл - Ньюкасл PL 33-р тойрог
  • 15:00
    Премьер лигийн тойм №34
  • 16:00
    Вест Хэм - Челси PL 33-р тойрог
  • 18:00
    NBA Action №3018
  • 18:30
    The Buzzer №19
  • 19:30
    PL World №32
  • 20:00
    NBA Gametime №101
  • 20:30
    Pre-Game Show №251 (Шууд)
  • 20:50
    Лийдс - Ман Ютд (Шууд) PL 33-р тойрог
  • 23:00
    Л.А Лэйкерс - Даллас NBA 2020-21

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Олимп ба Ото “Сочи 2014” өвлийн олимп
  • 08:50
    Бахархал: Олон улсын хэмжээний мастер Түмэнбилэгийн Түвшинтулга
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН”-шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 13:00
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан С. Хүрэлбаатар
  • 13:30
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Жүдо бөхийн урьдчилсан барилдаан
  • 17:15
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний морины тойм
  • 18:15
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын тойм
  • 19:15
    Миний мөрөөдөл
  • 19:45
    Оддын замнал
  • 20:15
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Тамирчны гэр бүл
  • 21:45
    Бахархал: Олон улсын хэмжээний мастер Л. Баатархүрээ
  • 22:15
    Спорт таны амралтанд: “БАХА-150” 2019 авто машины ралли уралдаанаас
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /давталт/
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 18:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /давталт/
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /давталт/
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    “Амьдрал жаргалтай” теле концерт
  • 08:30
    Танд хэрэгтэй
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Зөв хооллоё
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-22
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:25
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Таны мэдлэгт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 14:00
    Түмэнд түгээе
  • 14:15
    “X Japan” баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    ЗХ-ний 100 жилийн ой: Буурал Цогоо
  • 16:20
    “Алтан өргөө” МУСК
  • 17:30
    Түмэнд түгээе
  • 17:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-23
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Ярилцлагын цаг
  • 20:30
    Зураглал
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    ТВ галерей
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Богд хаан” МУСК
  • 23:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 10:30
    12/15 өсвөр насныханд зориулав /шинэ/
  • 11:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 33,34-р анги
  • 12:30
    “Мартах учиргүй” Гавьяат эдийн засагч Даржаагийн Насанжаргал
  • 13:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:10
    “Оюундалай” Бумбардай
  • 13:30
    “Төгсөшгүй” Хөгжмийн зохиолч Сангидоржийн Сансаргэрэлтэх
  • 14:20
    “Хосууд” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Язгуур үндэсний контент: Оньсого таацгаая
  • 14:50
    “Буратино” Хүүхдийн жүжиг
  • 15:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:00
    “Сайн уу амьдрал минь” Монголын уран сайхны кино-2
  • 17:10
    “Язгуур аялгуу” этно концерт
  • 19:10
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:20
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 20:00
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 35,36-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

V/1712:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 6-р анги

V/1720:10

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги

V/1714:30

AsianBox

"Шүүхийн шинжээчид" ОАК 1-3-р анги