МҮОНТ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Атар амьдралын амт” баримтат кино
  • 10:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    Доорий Дин Дон
  • 12:50
    “Мөнгөн цох” Хүүхдийн кино 8.9-р анги
  • 13:20
    Хөгжмийн агшин
  • 13:30
    “Тэмцээн” Уран сайхны кино 3.4-р анги
  • 15:05
    Ээждээ захидал бичээрэй-2019
  • 16:40
    “Явуулын хүн” Монголын уран сайхны кино
  • 18:25
    Урлан
  • 18:30
    “Мөр” баримтат цуврал 1-р хэсэг “Хомын талын тахь”
  • 18:40
    “Хайрлахын учир” 2-р хэсэг
  • 19:30
    Төл таван эрдэнэ: Хаврын уянга
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Мэлмий бурхад” баримтат кино
  • 22:10
    “Гэр орон” Уран сайхны кино
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Japan video topics
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:55
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /14/
  • 10:40
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /15/
  • 11:30
    Номтой өглөө
  • 12:00
    Мэдээний урсгал
  • 15:00
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 16:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 16:35
    Хөөе ах аа!
  • 17:10
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 1,2/
  • 17:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 17:45
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /54/
  • 18:55
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 19:00
    Азийн мэдээ
  • 19:30
    Сайн уу Сайнаа
  • 20:45
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 21:30
    Нэмэлт цаг
  • 21:55
    "Тэнгэрээс буусан од" Монголын уран сайхны кино
  • 23:45
    UBS энэ 7 хоногт
  • 23:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 39,40-р анги
  • 10:30
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 11:40
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 5,6,7-р анги
  • 14:20
    "Хөшигний ард"
  • 15:10
    "УИХ-ын цаг"
  • 15:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:10
    "Хаадын нутаг" ОАК 57-р анги
  • 17:10
    "Гайхамшигт" Цох эмэгтэй ба Нэгдсэн баатрууд Z" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "You+Me"
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 8-р анги
  • 21:10
    "Танайд хоноё"
  • 22:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 58-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 11,12,13,14,15-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:15
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 11:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:45
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Бизнес мэдээ"
  • 12:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 12:30
    "Жумүн" 74-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:30
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 15:00
    "ТВ молл"
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    "Цахим эмч"
  • 18:45
    "Бэд анжел"уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:15
    "Жумүн" 75-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    "Сочи 2014" өвлийн олимп
  • 03:45
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:50
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК
  • 07:15
    Дорнын зурлага
  • 07:20
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:50
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 09:40
    “After school club” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:20
    "Улс төрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    Бөхийн барилдааны тойм
  • 14:00
    "Үлгэрийн ертөнц" хүүхдийн теле зохиомж
  • 15:20
    "Хөөрөлдөөн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 17:30
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "Афганистаны бүжигч хөвгүүд" баримтат кино
  • 21:00
    "Бүсгүйчүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Чоно тусгай ажиллагаа-2” УСК
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Гарц байна" Баримтат кино
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    Кино тайлбар
  • 11:20
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 43,44,45,46,47-р анги
  • 12:30
    "Худал хуурмаг" СОАК 14-р анги
  • 13:40
    "Худал хуурмаг" СОАК 15-р анги
  • 14:50
    "Сэм" УСК
  • 16:40
    Сансарын юм яръя
  • 16:50
    Black box театр "Хирс" сонгомол жүжиг
  • 19:00
    "УИХ" цаг
  • 19:30
    "Фэнгшүй амьдралд хэрэгжихүй" Баримтат кино
  • 20:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ярилцлагын хөтөлбөр
  • 22:00
    "Нэг ангийн охид-Шинэ эргэлт" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    SBN news тойм
  • 09:00
    Их эмч
  • 10:00
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Хайрын хүч
  • 12:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 13:30
    Мэдээний урсгал мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Гоц ухаантан ОАК-3
  • 16:00
    Гоц ухаантан ОАК-4
  • 17:00
    Гоц ухаантан ОАК-5
  • 18:00
    Гоц ухаантан ОАК-6
  • 19:00
    Гоц ухаантан ОАК-7
  • 20:00
    Дуртай өдөр
  • 20:30
    Аз жаргалын шок МУСК
  • 22:10
    Анирлагч МУСК
  • 23:50
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:25
    "Ча Далле эзэгтэйн хайр"ОАК 97,98
  • 01:40
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 17
  • 02:25
    "Том 6-н толгой" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам "Хятад бизнес эрхлэгчид" баримтат кино 2
  • 06:50
    "Хоолны мангасууд"хүүхэлдэйн кино 1.28,29
  • 07:20
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.26
  • 07:35
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 97,98
  • 08:55
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 17
  • 09:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 10:00
    "Америакаар 10000 бээр" 3 нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Зүүн азийн амьдралыг судлах нь" баримтат кино 2
  • 11:45
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.26
  • 12:00
    "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 3
  • 16:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 7
  • 16:35
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 17,18
  • 17:05
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 17:15
    "Ковид-19 халдвар ба дархлаа" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 4
  • 19:00
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 4
  • 20:05
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 1.7,8
  • 21:20
    "Гүүр"ОАК 2.10
  • 22:40
    "Валенса найдвар тээсэн хүн" УСК
  • 00:45
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.6-р анги
  • 07:15
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.25,26-р анги
  • 08:05
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.21-26, 2.1-3-р анги
  • 10:00
    "9,9 тэрбумын бүсгүй" ОАК 3-р анги
  • 11:15
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц
  • 11:45
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "Хүмүүн бичиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Moulin Rouge" баримтат кино
  • 15:10
    "Чернобыль" ОАК 1.7,8-р анги
  • 16:50
    Аугаа уран зургууд
  • 17:00
    "Ээж" ОАК 30,31-р анги
  • 18:45
    "Миний бяцхан одой морь" киноны ид шид
  • 19:15
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.7-р анги
  • 19:30
    "9,9 тэрбумын бүсгүй" ОАК 4-р анги
  • 21:00
    "Мянган жилийн настай эр" баримтат кино
  • 22:00
    "Чернобыль" 2.1,2-р анги
  • 23:40
    "Ээж" ОАК 32,33-р анги
  • 01:20
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг
  • 08:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 6,7-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам
  • 10:30
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 6-р анги
  • 12:00
    Евро 2020-Хотууд ба Цэнгэлдэх хүрээлэн
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан
  • 13:30
    Ройтерс: Спорт
  • 14:00
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 8,9,10-р анги
  • 16:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 6-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг
  • 18:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан
  • 20:00
    Ройтерс: Спорт
  • 20:30
    Евро 2020-Хүрэх зам
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 7-р анги
  • 22:20
    Евро 2020-Хотууд ба Цэнгэлдэх хүрээлэн
  • 22:50
    "Огтлолцол-Бугийг дарагч" ОАК
  • 23:20
    "Огтлолцол-Харих зам" ОАК
  • 23:50
    Үндэсний өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Мэдээний урсгал" шууд хөтөлбөр
  • 15:00
    "Пост марафон" нэвтрүүлэг дугаар - 1
  • 15:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 27-р анги
  • 16:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 17:00
    "Ардын буйдан" дугаар - 3
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар-8
  • 22:30
    "Фракц" МУСК
  • 00:10
    "Илбийн гайхамшиг" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 09:00
    "House making" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "House making" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Улс төрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 14:45
    "Тусгаарлалт" баримтат кино
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Аав" МУСК
  • 18:40
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ардын журамт цэргийн мөрөөр" шоу нэвтрүүлэг making дугаар
  • 21:10
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Бурхан мартсан заяа" МУСК
  • 23:45
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:10
    Дуулиант хэрэг цуврал /давталт/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "ЖДҮ ба 2 их наяд" цуврал ярилцлага /Ч.Отгочулуу/
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    УИХ-ын цаг /давталт/
  • 12:30
    СЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Уран сайхны кино
  • 15:40
    Спортын цаг
  • 17:00
    Агаараар гүйцгээе - Дугуйтай гэр бүл /Цуврал 4/ давталт
  • 18:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 19:20
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:50
    You plus Me /Бархүү, Одончимэг/
  • 20:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 21:10
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин Л.Ариунболд
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:45
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:00
    "VLOG: Гангстерууд УСК"
  • 08:20
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.21,22-р анги)
  • 10:00
    "Алан хядлага ба шууд (The Terror Live)" УСК
  • 11:50
    "Иво Жимагаас ирсэн захидал (Letters from Ivo Jima)" УСК
  • 14:20
    "Зугтахад гурав хоног (The Next Three Days)" УСК
  • 16:40
    "Бүлээн цус (Warm Bodies)" УСК
  • 18:35
    "Хоригдогсод (Prisoners)" УСК
  • 21:30
    "Нохой Дэнни (Unleashed)" УСК
  • 23:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.23,24-р анги)
  • 01:10
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 5-8-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 18,19-р анги
  • 10:40
    Fact Check
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 20-р анги
  • 12:15
    Fact Check
  • 12:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 13:00
    "Зууны 100 эмэгтэй"
  • 13:30
    Хатуужил сахихуй буюу Нүгнай
  • 14:10
    Girl's ОАК 1-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 15:40
    Fact Check
  • 16:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:10
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 16:30
    Хайр МУСК
  • 18:00
    Fact Check
  • 18:15
    Ментор цаг
  • 19:05
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:10
    Улс төрийн цаг
  • 20:20
    Ментор цаг
  • 21:10
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 21:30
    "Гэрч" ОАК 13-15-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:20
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:40
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 10:00
    "Тал нутаг" УСК
  • 12:30
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:40
    "Улс төрийн цаг"
  • 13:10
    "Гайхамшигт хүмүүс" цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Солиот эх" МУСК
  • 16:00
    "Хөгжилтэй дүр-Ахаа намайг бодоорой"
  • 17:10
    "Миний очих 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Амьсгалаа түгж" УСК
  • 21:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    ТВ подкаст
  • 09:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Ватиканы нууц тэмдэглэл" уран сайхны кино
  • 11:55
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Тэтгэвэртэй гарсан тэтгэврийн сан" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Инээдээр дархлаагаа дэмжие
  • 14:35
    "Морь буусан шагай - 2018" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Цөлжилт бидний амьдралд" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Инноваци цахим бодлогын хороо үзүүлж байна
  • 19:50
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Моо 21" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Механик: Сэргэн мандалт" уран сайхны кино
  • 23:55
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 00:05
    Эфир завсарласан

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Тобот Атлон II.3-8
  • 08:25
    Мини Форс II.8-9
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Би том болохоороо 2
  • 09:15
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 26
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 22
  • 10:00
    Бүхнээ дайчил 10-14
  • 12:25
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Ай Карли I.20-21
  • 14:00
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Мини форс II.10-13
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.22-24
  • 16:35
    Бяцхан автобус Таёо II.10-14
  • 18:00
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан зурагчид 3
  • 18:30
    Да Винчи /Kids/ - Шинжлэх ухааны туршилтууд 21
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь IV.16-17
  • 20:10
    Мөнх Тунх III.7
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Миний бяцхан одой морь-Нөхөрлөлийн тэмцэл
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    ММ архив: ”Малчны хотхонд” 2020 он.
  • 09:20
    Алтан аргамж: “Монгол, Японы харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт элчин сайд Л.Дашпүрэв оролцов.
  • 10:00
    “Их түүхийн жимээр” баримтат кино
  • 10:30
    Ярилцлага: Хуулийн засаглал АИХ-ын дарга асан Ж.Гомбожав оролцов. 2020 он
  • 10:45
    ММ архив: “Уриншаас ургац” 2016 он.
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    16 мм-ийн кино фонд: “Цаст Алтайн цагаан барс” 1987 он.
  • 13:15
    Зураглал: Монголын сайхан орон /Хар зүрхний хөх нуур/
  • 13:20
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 14:00
    “Монголын сагсан бөмбөгийн спортын түүх” 2-р хэсэг
  • 15:10
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:40
    Монголын түүх: “Халх голын дайны дараахь Монгол 1941-45 он” 2019 он.
  • 17:40
    “Хүрээлэн амьд ертөнц...” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Эх орны төлөө
  • 18:40
    ММ архив: “Энэрэнгүй үйлстнүүдээ алдаршуулъя -2019” аян
  • 19:40
    Цаг агаар
  • 19:45
    Ярилцлага: Хуулийн засаглал АИХ-ын депутат, хууль зүйн сайд асан Ж.Амарсанаа оролцов. 2020 он.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    ММ архив: Дэлхийд Монгол цэргийн үнэ цэнэ 2019 он.
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:40
    Технологийн ертөнц
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 09:40
    Хөдөөгийн баясгалан МУСК
  • 10:55
    Нано бальзам
  • 11:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:30
    Тоглолтын цаг
  • 12:30
    Баримтат кино
  • 13:20
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 14:30
    Хонины найр МУСК
  • 16:10
    Нано бальзам
  • 16:15
    Монгол Алтайн барагшун
  • 16:30
    Цэц магнай МУСК
  • 18:10
    Миний шүүгээнд-Миний цүнхэнд
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:00
    Мөнхтөрийн цаг
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:10
    Тод магнай МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    "Clutch City" баримтат кино
  • 02:20
    "Alonzo Mourning" баримтат кино
  • 02:50
    Эвертон - А. Вилла (шууд) Премьер лиг 34-р тойрог
  • 05:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 1
  • 06:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 2
  • 07:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 3
  • 08:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 4
  • 09:00
    Basketballography: Willis Reed
  • 09:30
    Basketballography: Jack Ramsay
  • 10:00
    NBA Regular Season: Raptors vs. Jazz Live
  • 12:30
    NBA Special Vince Carter: The Interview
  • 13:30
    NBA GameTime
  • 14:30
    NBA GameTime
  • 15:30
    NBA GameTime
  • 16:30
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA Regular Season: Raptors vs. Jazz Tape
  • 19:00
    NBA GameTime
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA Regular Season: Raptors vs. Jazz Tape
  • 23:00
    NBA Regular Season: Raptors vs. Jazz Tape

SPS Classic

  • 00:10
    La Liga ZAP №15
  • 00:30
    Реал Мадрид - Бетис Ла Лиг 32-р тойрог
  • 02:30
    Pre-Game Show №261 (Шууд)
  • 02:50
    Реал Мадрид - Осасуна (Шууд) Ла Лиг 34-р тойрог
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ман Ютд - Рома Европа лиг 1/2 Эхний тоглолт
  • 11:00
    La Liga Show №33
  • 11:30
    Вильярреал - Арсенал Европа лиг 1/2 Эхний тоглолт
  • 13:30
    "Man in the middle №4" Баримтат кино
  • 14:30
    Эйбар - Алавес Ла Лиг 34-р тойрог
  • 16:30
    Эльче - Атлетико Ла Лиг 34-р тойрог
  • 18:30
    VIVA LA LIGA №13
  • 19:00
    La Liga Talking Football №5
  • 20:00
    La Liga Talking Football №6
  • 21:00
    "Леванте: Мөрөөдлийн цэнгэлдэх хүрээлэн" Баримтат кино
  • 21:40
    La Liga ZAP №15
  • 22:00
    Вильярреал - Хетафе (Шууд) Ла Лиг 34-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Европа лигийн тойм №13
  • 10:00
    Торонто - Юта (Шууд) NBA 2020-21
  • 12:30
    La Liga Show №33
  • 13:00
    NBA Talk №21
  • 14:30
    ИХ ШӨВӨГ ШОУ НЭВТРҮҮЛЭГ - Улирал 1 Дугаар 2
  • 16:00
    Портлэнд - Брүүклин NBA 2020-21
  • 18:00
    The Buzzer №20
  • 19:00
    Сан Антонио - Бостон NBA 2020-21
  • 21:00
    "SPS Блиц" S2 #8
  • 21:20
    NBA Gametime №107
  • 21:50
    Спортын Хатад #6 (Г.Угалзцэцэг)
  • 22:30
    ИХ ШӨВӨГ ШОУ НЭВТРҮҮЛЭГ - Улирал 1 Дугаар 2

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Мүгэн фүүдс ХХК" танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    I'm The Future (Conor McGregor) Баримтат Кино
  • 10:00
    UFC: Рэйэс-Прохазка (Шууд)
  • 13:00
    ONE on TNT II Тойм
  • 13:30
    UFC: Хермансон-Веттори
  • 15:30
    UFC 261: Усман-Масвидал 2 Тойм
  • 16:00
    ONE: Reign of Dynasties
  • 17:20
    ONE: Reign of Dynasties II
  • 19:00
    UFC 261: Усман-Масвидал 2
  • 22:00
    WWE Monday raw 1457

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлэг 1-р анги
  • 09:15
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 2-2-р анги
  • 10:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 2-3-р анги
  • 10:45
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Нэгдүгээр хүн Богино хэмжээний кино
  • 12:00
    Загварын ертөнц нэвтрүүлэг-О.Энхжин
  • 12:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 14:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 2-4-р анги
  • 14:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 2-5-р анги
  • 15:30
    Их мандал 2012 Говийн бүсийн даншиг-Азарга, Их нас, Соёолон, Хязаалан
  • 17:00
    Содурлан хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес хөтөч
  • 17:30
    Сонирхогчдын клуб-Биелгээ
  • 18:00
    Дэлхийн алдартнууд-Нелсон Мандела
  • 18:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 20:00
    Монголын гэгээ-А.Төмөрбаатар Төв аймгийн Сэргэлэн сумын адуучин
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа-Ж.Содномпил
  • 22:20
    Мөрөөдөгч Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 26, 27-р анги
  • 09:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 75, 76-р анги
  • 10:05
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 17-22-р анги
  • 14:30
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 41-44-р анги
  • 17:45
    "Анхны хайр" ОАК 28-р анги
  • 19:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 77, 78-р анги
  • 20:25
    "Ранинг мэн" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 45-р анги
  • 23:05
    "Аюултай амлалт" ОАК 77, 78-р анги
  • 23:55
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 45-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Pre-Game Show №260 (Шууд)
  • 00:20
    Челси - Фүлхэм (Шууд) PL 34-р тойрог
  • 02:30
    Атланта - Филаделфиа NBA 2020-21
  • 04:30
    Юта - Сакраменто NBA 2020-21
  • 06:30
    Сан Антонио - Бостон NBA 2020-21
  • 08:30
    PL World №33
  • 09:00
    Премьер лигийн тойм №35
  • 10:00
    Дэнвэр - Л.А Клипперс (Шууд) NBA 2020-21
  • 12:30
    Кристал П. - Ман Сити PL 34-р тойрог
  • 14:30
    Брайтон - Лийдс PL 34-р тойрог
  • 16:30
    Челси - Фүлхэм PL 34-р тойрог
  • 18:30
    NBA Action №3019
  • 19:00
    The Buzzer №20
  • 20:00
    NBA Gametime №107
  • 20:30
    Pre-Game Show №262 (Шууд)
  • 20:50
    Ньюкасл - Арсенал (Шууд) PL 34-р тойрог
  • 23:00
    Pre-Game Show №263 (Шууд)
  • 23:20
    Ман Ютд - Ливерпүүл (Шууд) PL 34-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    Б.Шарав 2-р бүлэг Хөрөг зургууд
  • 09:30
    "Шагайн тойром" баримтат кино
  • 10:00
    "Залуу нас" ОАК 27-р анги
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Зарын цаг
  • 14:10
    Тэр чинь би-Мөрөөдлийн театр жүжиг
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Зарын цаг
  • 17:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Амьдралын нахиа" МУСК
  • 20:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    Зарын цаг
  • 21:40
    "Залуу нас" ОАК 28-р анги

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:10
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 08:55
    Спорт-Хобби: Спорт сонирхогч А. Тамир
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    Спорт таны амралтанд: “Нэр хүнд хүч чадал” шилдэг жүдочдын халз барилдаан
  • 11:00
    Волейболын үндэсний дээд лиг-2019 эрэгтэй алтан медалийн тоглолт-4
  • 13:50
    Сагсан бөмбөгийн 20 дахь удаагийн оюутны лигийн тэмцээн
  • 17:10
    Волейболын үндэсний дээд лиг-2019 Легионер-Монгол
  • 18:20
    Волейболын үндэсний дээд лиг-2019 шагнал гардуулах ёслолын ажиллагаа-4
  • 20:00
    Бахархал: Монгол улсын спортын мастер Батхүүгийн Болдбаатар
  • 20:30
    Оддын замнал
  • 21:00
    Тамирчны гэр бүл
  • 21:30
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан С. Хүрэлбаатар
  • 22:00
    “Есөн шаргын зоон дээр” нийтлэл уран сайхны нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Спорт таны амралтанд: Мастер ралли-2020 авто машины уралдаан
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /давталт/
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 18:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /давталт/
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /давталт/
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    “Миний дуунууд” теле-концерт
  • 08:30
    Танд хэрэгтэй
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-22
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:25
    ТВ-Архиваас: АЛТАН НАМАР-2019
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Зураглал
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Зөв хооллоё
  • 15:30
    Түмэнд түгээе
  • 15:45
    Тархи сэрэхүй
  • 16:15
    “Хөгжилтэй өдөр” МУСК
  • 17:40
    Түмэнд түгээе
  • 17:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-23
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Архигүй Монголын төлөө
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ТВ-Галерей
  • 20:30
    ТВ-Архиваас: АЛТАН НАМАР-2019
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    12-р сарын 32-ны хайр
  • 22:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    Язгуур үндэсний контент: Оньсого таацгаая
  • 10:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 47,48-р анги
  • 12:00
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав /шинэ/
  • 12:30
    “Дөрвөн урилга” Дундговь аймгаас бэлтгэв
  • 14:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:10
    “Тунамал эгшиглэн” Монгол ардын харилцаа дуунууд /tsagaan sar 2021/ folder bga
  • 15:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 15:40
    Мөрөөдөлд хүргэсэн зам минь 2-р хэсэг
  • 16:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:00
    “Санах тусам” концерт Дуучин,гавьяат жүжигчин Т.Баясгалан /tsagaan sar 2021/
  • 17:50
    Язгуур үндэсний контент: Оньсого таацгаая
  • 18:00
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Эх өв” Монгол гэрийн түүх
  • 19:00
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг 3-р хэсэг /шинэ/
  • 19:20
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 20:00
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг /шинэ/
  • 20:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 49,50-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

V/1712:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 6-р анги

V/1720:10

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги

V/1714:30

AsianBox

"Шүүхийн шинжээчид" ОАК 1-3-р анги