МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Мэлмий бурхад” баримтат кино
  • 09:00
    “Гэр орон” Уран сайхны кино
  • 10:30
    Урлан
  • 10:40
    Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр: Тоглоомоо угаах өдөр
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:50
    Теле хичээл: 1-р анги /Монгол хэл/
  • 12:10
    Теле хичээл: 2-р анги /Дүрлэх урлаг, технологи/
  • 12:35
    Теле хичээл: 3-р анги /Монгол хэл/
  • 12:50
    Теле хичээл: 12-р анги /Түүх, Биологи/
  • 13:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 13:40
    “Төл таван эрдэнэ” баримтат нийтлэл
  • 14:00
    “Тогтвортой хөгжлийн боловсролын төлөөх хамтын санаачилга, түншлэл” үндэсний нэгдсэн зөвлөгөөн /шууд/
  • 16:00
    Энэ бол дуурь: “Увидаст лимбэ” баримтат цуврал
  • 16:50
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Миний амьдрал: Би алиалагч
  • 17:30
    Сонирхсон бүхнээ асуу
  • 17:50
    Эх орны төлөө
  • 18:20
    “Олон нийтийн цаг”
  • 18:50
    “Жив жив” Бага насныханд зориулав
  • 19:10
    Хэвлэлийн эрх чөлөөний өдөрт: Нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Шинэ санаа” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:00
    “Түймэр” Уран сайхны кино 1-р анги
  • 22:55
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Талын адуучных” баримтат кино /2014 он/
  • 23:25
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    "Ардын элч" Монголын уран сайхны кино
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:35
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /54/
  • 10:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 3,4/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл/
  • 12:00
    Мэдээллийн урсгал
  • 15:00
    B Sound 5 жилийн Хүндэтгэлийн тоглолт
  • 17:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 17:45
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /55/
  • 18:55
    УИХ-ын цаг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /16/
  • 21:30
    You plus me
  • 22:05
    "Хуйвалдаан" Монголын уран сайхны кино
  • 23:40
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:35
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:25
    "Бизнес тайм"
  • 10:45
    "Гайхамшигт Цох эмэгтэй ба Нэгдсэн баатрууд Z" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    "Теле хичээл: Монгол хэл"
  • 12:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 8-р анги
  • 13:10
    "Танайд хоноё"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл: Монгол хэл"
  • 16:00
    "Монголын сонгодог бүтээлүүд"
  • 16:30
    "Мартагдсан бэлгэдлүүд"
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 58-р анги
  • 17:50
    "Өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 18:35
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 9-р анги
  • 21:10
    "21 мянга" реалити шоу /Дугаар 1/
  • 22:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 59-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 14,15-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Жумүн" 75-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хүүгийн сэтгэл" теле концерт
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    Цахим контент 6-р анги - Монгол хэл
  • 11:45
    "Хатны нууц" 15-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Цахим контент 6-р анги - Монгол хэл
  • 17:20
    "ТВ молл"
  • 17:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    "Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ"
  • 19:00
    "Хатны нууц" 16-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:30
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 16-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    "Жумүн" 76-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    "Доха 2006" азийн наадам - Волейбол - Монгол - Бахран эрэгтэй
  • 00:40
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    "Анирлагч" МУСК
  • 07:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Эмийн хамаарал-1" баримтат кино
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 10:05
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 26-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Санамж
  • 12:00
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 38-р анги
  • 12:55
    Зөвлөмж
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 1-р анги
  • 14:30
    Бөхийн барилдааны тойм
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Гурзуф" ОАУСК, 6-р анги
  • 16:30
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Агафья-1" баримтат кино
  • 17:40
    Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Энэ миний ажил" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Их уралдаан" баримтат кино
  • 21:14
    "Сонохон хүүхдийн эрхтэй танилцсан нь" анимэйшн
  • 21:30
    “Сэтгэл минь хамт” ОАУСК, 1-р анги
  • 22:40
    "B sound" продакшны 5 жилийн ойн хүндэтгэлийн тоглолт
  • 23:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:15
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Зээгт наамал буюу Торгон зураг" Баримтат кино
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 48,49-р анги
  • 11:30
    Теле хичээл 2-р анги /Дүрслэх урлаг технологи/
  • 12:00
    "Мэдээллийн урсгал" тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Худал хуурмаг" СОАК 15-р анги
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Учрал подкаст
  • 21:30
    "Худал хуурмаг" СОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 22:50
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 76-р анги
  • 23:40
    "Моторын дуу" МУСК
  • 01:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    ТВ хичээл: Монгол хэл
  • 10:30
    ТВ хичээл: Биологи
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Business time
  • 12:00
    Мэдээний урсгал мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Гоц ухаантан ОАК-6
  • 16:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 17:00
    Business time
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 19:30
    Зандалчин ОАК-5
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Гоц ухаантан ОАК-7
  • 22:30
    Зандалчин ОАК-5
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 01:00
    "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам "Хятад бизнес эрхлэгчид" баримтат кино 3
  • 06:50
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.28,29
  • 07:20
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.28
  • 07:35
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 99,100
  • 08:55
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 17
  • 09:40
    "Хоёр Ивановынхан" ОАК 1.7,8
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:45
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.28
  • 12:00
    "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:05
    Урлагийн гудамж
  • 15:25
    Өв соёл "Буриад нутгийн дуу" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 16:05
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 10
  • 16:55
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 1,2
  • 17:25
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.28
  • 17:40
    "Сонохон хүүхдийн эрхтэй танилцсан нь" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 18
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 1.9,10
  • 21:20
    "Өрөг" хэлэлцүүлэг
  • 22:40
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 99,100
  • 00:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 18

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.9,10-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.1,2-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.3-р анги
  • 08:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.2-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.11-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.5,6-р анги
  • 10:00
    "9,9 тэрбумын бүсгүй" ОАК 4-р анги
  • 11:15
    Теле хичээл 7-р анги-Монгол хэл
  • 11:30
    Теле хичээл 7-р анги-Англи хэл
  • 11:55
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: Үгсийн сан №7)
  • 12:15
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: Үгсийн сан №7)
  • 12:35
    "Аугаа зуун" 3.71-р анги
  • 13:30
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц
  • 14:00
    "Тарзаны домог" УСК
  • 16:00
    Өөрчлөлт бидний сонголт
  • 16:15
    "Ээж" ОАК 32,33-р анги
  • 18:00
    Дэлхийн атлас
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.3-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.12-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.7,8-р анги
  • 19:30
    "9,9 тэрбумын бүсгүй" ОАК 5-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийгээр аялагчид" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.72-р анги
  • 23:00
    "Ээж" ОАК 34,35-р анги
  • 00:45
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 11,12-р анги
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл: Монгол хэл
  • 10:20
    Үндэсний өв соёл
  • 10:30
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 7-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 7-р анги
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 14:20
    Үндэсний өв соёл
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 11,12-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 7-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хотууд ба Цэнгэлдэх хүрээлэн 1-р анги
  • 18:30
    "Алдар+Жерри" ОАК 1-р бүлэг 6-р анги
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 7-р анги
  • 19:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 8-р анги
  • 22:30
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Алдар+Жерри" ОАК 1-р бүлэг 6-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Амьдрал төсөл" МУСК
  • 08:40
    Миний Монголын соёл
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Түүх, Биологи
  • 12:00
    "Мэдээний урсгал" шууд хөтөлбөр
  • 15:00
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 26-р анги
  • 16:20
    "Ноён Магориумын шидэт дэлгүүр" УСК
  • 18:00
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг- Хөшигний ард дугаар - 8
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 27-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 22:00
    "Тулаанч" УСК
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Хувь тавилан" МОАК 46-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 08:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Бурхан мартсан заяа" МУСК
  • 10:20
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 10:50
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:10
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 13:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 13:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Мэдээллийн технологи/
  • 14:15
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 17:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Мэдээллийн технологи/
  • 17:45
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 18:20
    Бизнес толь
  • 18:30
    "Ардын журамт цэргийн мөрөөр" шоу нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 20:30
    “МЕНТОР ХАБ” нэвтрүүлэг #01. МУГЖ Т.Ариунаа
  • 21:30
    "Улс төрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 1-р анги
  • 23:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:40
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 47-р анги /давталт/
  • 08:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Тэмүүжин/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ШУУД: Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл
  • 11:25
    Теле хичээл 5-р анги /Монгол хэл/
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ШУУД: "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Теле хичээл 12-р анги /Түүх, Биологи/
  • 15:40
    Спортын цаг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Тэмүүжин/
  • 19:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 48-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:15
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Алтанцэцэг/
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:45
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:00
    "VLOG: Гангстерууд УСК"
  • 07:15
    "Алан хядлага ба шууд (The Terror Live)" УСК
  • 09:00
    "Бүлээн цус (Warm Bodies)" УСК
  • 10:45
    "Иво Жимагаас ирсэн захидал (Letters from Ivo Jima)" УСК
  • 13:15
    "Хоригдогсод (Prisoners)" УСК
  • 15:55
    "Нохой Дэнни (Unleashed)" УСК
  • 17:45
    "Хүсэл" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.25-р анги)
  • 20:30
    "Дайчин (Warrior)" УСК
  • 23:30
    "Итгэл найдвар (Hope)" УСК
  • 01:40
    "Алан хядлага ба шууд (The Terror Live)" УСК
  • 03:15
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.25-р анги)
  • 04:00
    "Дайчин (Warrior)" УСК
  • 06:35
    "Итгэл найдвар (Hope)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:40
    Монголын нууц товчоо
  • 10:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 20-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 12:00
    Тalk with me
  • 12:30
    Хатуужил сахихуй буюу Нүгнай
  • 13:05
    Сонин сайхан юу байна?
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 15-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Girl's" ОАК 1-р бүлгийн 13-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    Монголын нууц товчоо
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 18:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 21-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Эрин зууны шастир
  • 20:30
    Тalk with me
  • 21:10
    Сонин сайхан юу байна?
  • 22:00
    Гэрч ОАК 16-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Эрин зууны шастир
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:10
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:30
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 10:00
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • 11:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Хөгжилтэй дүр-Миний хайртын хурим"
  • 13:00
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 16:00
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Colf and Goffee" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 19:30
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 21:30
    "Хөшигний ард" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 09:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Механик: Сэргэн мандалт" уран сайхны кино
  • 11:45
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Хөгжилтэй дүр-1" хошин хөтөлбөр
  • 14:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "ТВ" Подкаст
  • 17:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "B Sound" 5 жилийн ойн тоглолт
  • 22:00
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 1-р анги
  • 22:55
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 23:05
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 07:32
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:35
    Лео тиг хоёр хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 11:57
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Таргалах өвчнөө ялан дийлэхүй" баримтат кино
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хошин шогийн тоглолт
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 19:00
    "Хүний бие" баримтат кино 6-р анги
  • 20:00
    Гомарроу ОАК 16-р анги
  • 20:52
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:05
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 15-р анги
  • 23:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 1-р анги
  • 00:33
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.1-4
  • 07:35
    Тобот Атлон II.9-10
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини Форс II.19-20
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Том шинжлэх ухаан 14
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдын ертөнц 13-14
  • 09:45
    Да Винчи /Kids/- Бяцхан Милигийн Асуултууд 25-26
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо II.13-14
  • 10:30
    Доктор хэн VI.2
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь IV.17
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/ - Гайхалтай шинэ нээлтүүд 4
  • 12:35
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 8
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.1-4
  • 13:30
    Врумиз II.11-12
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.19
  • 15:00
    Мини Форс II.22-25
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Хараач янзтай 12
  • 16:25
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдыг судлахуй 4
  • 16:35
    Да Винчи /Kids/ -Бяцхан Милигийн асуултууд 27-28
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.5-8
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 1-2
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/ - Босс жаалууд 7
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 9
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо II.15-16
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь IV.18
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Бүхнээ дайчил 15-16
  • 22:00
    Доктор хэн VI.3
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:50
    Зураглал: Монголын сайхан орон /Хэрмэн цав, Хар зүрхний хөх нуур, Ханхөхийн нуруу/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл 6-р анги /Монгол хэл/
  • 11:50
    Теле хичээл 7-р анги /Монгол хэл, Англи хэл/
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:40
    Алтан аргамж: Монгол, ХБНГУ-ын харилцаа Онц бөгөөд бүрэн эрхт Элчин сайд Л.Удвал, Б.Даваадорж нар оролцов/ /давталт/
  • 13:20
    Теле хичээл 8-р анги /Математик, Мэдээллийн технологи/
  • 14:00
    Теле хичээл 9-р анги /Математик, Мэдээллийн технологи/
  • 14:40
    “Монгол ухаан” цуврал нэвтрүүлэг /Дугуй орон зай/
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    Өнөөдрийн зочин /шууд/
  • 15:30
    Теле хичээл 10-р анги /Монгол хэл, Биеийн тамир/
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    Эх орны төлөө
  • 17:00
    Теле хичээл 11-р анги /Монгол хэл, Англи хэл, Физик/
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    Зураглал: “Нүүдэл” Увс аймгийн Өндөрхангай сум
  • 18:25
    “Хуулийн засаглал” ярилцлагын нэвтрүүлэг /Хууль зүйн доктор, академич С.Нарангэрэл/
  • 18:45
    Цаг агаар
  • 18:50
    Эфир 60’... /Гэр хорооллын дахин төлөвлөлт ба Гарц, шийдэл.../ /давталт/
  • 19:50
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Ковид-19” тайлбар ярилцлага /УОК-ын дэргэдэх эрдэмтдийн зөвлөлийн дарга, АШУҮИС-ийн захирал, доктор, профессор Н.Хүрэлбаатар оролцов/ /давталт/
  • 21:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Их үйлсийн манлайлагчид” Баримтат кино
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 08:30
    Тод магнай МУСК
  • 10:25
    Нано бальзам
  • 10:30
    Баримтат кино
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж МУСК
  • 14:30
    Теле концерт
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Зоорь МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Нано бальзам
  • 17:35
    Теле концерт
  • 18:00
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Баримтат кино
  • 20:10
    Сонгодог бүтээлийн цомирлог 1-р хэсэг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Миний эрдэнэ ОАК 11,12-р анги
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    NBA Regular Season: Raptors vs. Jazz Tape
  • 01:00
    Marquee Matchup Blazers vs Heat 3/25/2021
  • 03:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 1
  • 04:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 2
  • 05:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 3
  • 06:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 4
  • 07:00
    NBA Special: Steven Adams - The Kiwi Way
  • 08:00
    NBA Regular Season: Heat vs. Hornets Live
  • 10:30
    Marquee Matchup Nuggets vs Pelicans 3/26/2021
  • 12:30
    NBA Special: Steven Adams - The Kiwi Way
  • 13:30
    High Tops 7
  • 14:00
    NBA GameTime
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA Regular Season: Heat vs. Hornets Tape
  • 19:00
    NBA GameTime
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA Regular Season: Heat vs. Hornets Tape
  • 23:00
    "Bad Boys" баримтат кино

SPS Classic

  • 00:10
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Реал Мадрид - Осасуна Ла Лиг 34-р тойрог
  • 11:00
    Вильярреал - Хетафе Ла Лиг 34-р тойрог
  • 13:00
    Ман Ютд - Рома Европа лиг 1/2 Эхний тоглолт
  • 15:00
    La Liga Talking Football №6
  • 16:00
    Валенсиа - Барселона Ла Лиг 34-р тойрог
  • 18:00
    Эльче - Атлетико Ла Лиг 34-р тойрог
  • 20:00
    Ла Лигийн тойм №34
  • 21:00
    Вильярреал - Арсенал Европа лиг 1/2 Эхний тоглолт
  • 23:00
    La Liga Talking Football №6

SPS National

  • 00:00
    UFC: Розенструйк-Ган
  • 02:30
    Pre-Game Show №264 (Шууд)
  • 02:50
    Валенсиа - Барселона (Шууд) Ла Лиг 34-р тойрог
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Челси - Фүлхэм PL 34-р тойрог
  • 11:00
    NBA Gametime №107
  • 11:30
    "Леванте: Мөрөөдлийн цэнгэлдэх хүрээлэн" Баримтат кино
  • 12:10
    NBA Action №3019
  • 12:40
    Дэнвэр - Л.А Клипперс NBA 2020-21
  • 14:40
    The Buzzer №20
  • 15:40
    Европа лигийн тойм №13
  • 16:40
    Ньюкасл - Арсенал PL 34-р тойрог
  • 18:40
    "SPS Блиц" S2 #8
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Football Talk №35
  • 21:00
    NBA Gametime №108
  • 21:30
    Вильярреал - Хетафе Ла Лиг 34-р тойрог
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Эмпасофт - Бид хялбарчилна" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:00
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1457
  • 11:00
    ONE: Inside the Matrix
  • 14:00
    ONE: Inside the Matrix II
  • 15:30
    ONE: Inside the Matrix III
  • 17:30
    ONE: King of the Jungle
  • 20:00
    ONE on TNT III Тойм
  • 20:30
    ONE Weekly #17
  • 21:00
    UFC: Рэйэс-Прохазка

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино Чарли Чаплин16-р анги
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид-Хүүхэд
  • 09:15
    Монгол хэл 1-р анги /Х авиа үсэг таниулах үг, өгүүлбэр унших, бичих/
  • 09:45
    Математик 2-р анги /Хөгжүүлэх хичээл /
  • 10:00
    Нийгэм ахуйн баримжаа 3-р анги / Нийтийн эзэмшлийн газарт баримтлах дэг /
  • 10:30
    Жокейн нэг өдөр Баримтат кино
  • 10:40
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Шуурхаймэдээ
  • 11:30
    Их хурд-7 Азарга, Их нас   /цэнхэр HHD / skyhawk
  • 12:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 14:00
    Хөшигний ард нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Гал шар адууны баяр-2017
  • 17:00
    Брэнд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 20:00
    Сувд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголын гэгээ
  • 22:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 6, 7-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 28-р анги
  • 08:05
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 27
  • 09:00
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 57, 58
  • 09:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 77, 78-р анги
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 29
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 19, 20-р анги
  • 13:05
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 45-р анги
  • 13:50
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАК 31,32-р анги
  • 15:00
    "Ранинг мэн" шоу нэвтрүүлэг (490)
  • 17:00
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Анхны хайр" ОАК 29-р анги
  • 19:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 79, 80-р анги
  • 20:30
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 21, 22-р анги
  • 22:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК төгсгөлийн 46-р анги
  • 23:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 79, 80-р анги
  • 00:05
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 21, 22-р анги
  • 01:15
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК төгсгөлийн 46-р анги

SPS Prime

  • 01:30
    NBA Action №3018
  • 02:00
    Тоттенхэм - Шеффилд (Шууд) PL 34-р тойрог
  • 04:15
    Дэнвэр - Л.А Клипперс NBA 2020-21
  • 06:05
    Кристал П. - Ман Сити PL 34-р тойрог
  • 08:00
    Майами - Шарлотт (Шууд) NBA 2020-21
  • 10:30
    PL Netbusters №30
  • 11:30
    Ньюкасл - Арсенал PL 34-р тойрог
  • 13:30
    Тоттенхэм - Шеффилд PL 34-р тойрог
  • 15:30
    NBA Gametime №107
  • 16:00
    Ман Ютд - Ливерпүүл PL 34-р тойрог
  • 18:00
    Майами - Шарлотт NBA 2020-21
  • 20:00
    NBA Gametime №108
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №18
  • 21:00
    NBA Talk №22
  • 22:30
    Премьер лигийн тойм №36
  • 23:30
    NBA Action №3019

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    “Жи энержи” мастер кросс 2019: Дорноговь аймаг Замын үүд сумаас бэлтгэв
  • 09:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Математик”, “Мэдээллийн технологи”
  • 09:55
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Монгол хэл”
  • 10:20
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 10:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Монгол хэл”
  • 10:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”
  • 11:05
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 11:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”
  • 11:30
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Жүдо бөхийн урьдчилсан барилдаан
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Жүдо бөхийн урьдчилсан барилдаан /үргэлжлэл/
  • 15:50
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Жүдо бөхийн шигшээ барилдаан
  • 18:05
    Спорт-Хобби: Монголын олипын таеквондогийн холбооны дэд ерөнхийлөгч С. Ганзориг
  • 18:35
    Бахархал: Жүдо бөхийн Олон улсын хэмжээний мастер Л. Баярмаа
  • 19:05
    Миний мөрөөдөл: Өсвөрийн тамирчин Н. Давааням
  • 19:35
    “Ташкент-2014” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 1-р хэсэг
  • 20:30
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан Ж. Хайдав
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    “World football” теле сэтгүүл
  • 21:40
    “Уухай” үндэсний сурын хүндэт мэргэн Т. Батмөнх
  • 22:10
    “Лас-Вегас-2015” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 1-р хэсэг
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 12:00
    Мэдээллийн урсгал хөтөлбөр /шууд/
  • 15:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 49,50-р анги
  • 12:00
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг 3-р хэсэг
  • 12:50
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 13:00
    Теле хичээл: 6-р анги / Монгол хэл/
  • 13:20
    Теле хичээл: 7-р анги / Монгол хэл, Англи хэл/
  • 14:00
    Теле хичээл: 8-р анги / Математик, Мэдээллийн технологи/
  • 14:40
    “Агаараар гүйцгээе” аяллын нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Бид хамтдаа” олон ангит уран сайхны кино 11,12-р анги
  • 16:30
    “Алхам-1”
  • 17:00
    “Мөрөөдөлд хүргэсэн зам минь” 3-р хэсэг
  • 18:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:30
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 18:50
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Хүчирхийлэлгүй ирээдүй бидний гарт
  • 19:00
    “Дөрвөн урилга” Өмнөговь аймгаас бэлтгэв
  • 20:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 51,52-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

V/1712:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 6-р анги

V/1720:10

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги

V/1714:30

AsianBox

"Шүүхийн шинжээчид" ОАК 1-3-р анги