МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Рашаан хад” /2014 он/
  • 08:50
    Оньсого таацгаая-3
  • 09:00
    “Түймэр” Уран сайхны кино 2-р анги
  • 10:00
    “Аяс жанжин салхин дор” Яруу найрагч Ж.Баяржаргал
  • 10:40
    Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр: Бохир гарын уршиг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:50
    Теле хичээл: 1-р анги /Монгол хэл/
  • 12:10
    Теле хичээл: 2-р анги /Монгол хэл/
  • 12:30
    Теле хичээл: 3-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 12:40
    Теле хичээл: 12-р анги /Мэдээллийн технологи, Үндэсний бичиг, Биеийн тамир/
  • 13:20
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 13:50
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 14:30
    “Шүдний аялал” Хүүхэлдэйн жүжиг
  • 14:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: Нүүдэлчдийн дөрвөн өнгө /2019 он/
  • 15:45
    Онцгой дуудлага
  • 16:05
    Энэ бол дуурь: “Фиделио” баримтат цуврал
  • 16:55
    Урлан
  • 17:00
    Миний амьдрал: Хөдөлмөрийн хүч
  • 17:30
    Монгол үлгэр
  • 18:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Их Нацагдорж”баримтат уран сайхны кино
  • 19:10
    “Зогсошгүй” Соёлын тэргүүний ажилтан, жүжигчин Н.Отгонтогос
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Шинэ санаа” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:55
    “Түймэр” Уран сайхны кино 3-р анги
  • 22:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Санахын элгэнд” Хөдөлмөрийн баатар, хоньчин Ц.Намхайнямбуу баатрын хөрөг /2014 он/
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Дэлхийн хотууд
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:00
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /56/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл/
  • 12:00
    Мэдээллийн урсгал
  • 15:00
    "Нэг ангийн хоёр" Монголын уран сайхны кино
  • 16:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 16:40
    Үгийн үндэс
  • 17:00
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 17:40
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 7,8/
  • 18:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:20
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /57/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /18/
  • 21:40
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:15
    Хөшигний ард
  • 23:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    UBS энэ 7 хоногт
  • 23:55
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:25
    "Бизнес тайм"
  • 10:45
    "Өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 11:30
    "Теле хичээл: Монгол хэл"
  • 11:50
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 10-р анги
  • 12:50
    "21 мянга" реалити шоу /Дугаар 2/
  • 14:10
    "ТВ Галерей" Алтан фонд
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл: Монгол хэл"
  • 15:50
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 60-р анги
  • 17:35
    "Өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 18:35
    "Улс төрийн цаг"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 11-р анги
  • 21:10
    "21 мянга" реалити шоу /Дугаар 3/
  • 22:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 61-р анги
  • 23:20
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:30
    "Жумүн" 77-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:55
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 17-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    "Эрүүл амьдарцгаая"эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    Цахим контент 6-р анги - Англи хэл
  • 11:45
    Цахим контент 6-р анги - Мэдээллийн технологи
  • 12:05
    "Хатны нууц" 17-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Цахим контент 6-р анги - Англи хэл
  • 17:20
    Цахим контент 6-р анги - Мэдээллийн технологи
  • 17:40
    "ТВ молл"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:40
    "Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ"
  • 19:00
    "Хатны нууц" 18-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:30
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 18-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    "Цаг хөтөлбөр"
  • 22:15
    "Жумүн" 78-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:15
    "Нюанс хамтлаг - Гранада" тоглолт
  • 01:15
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Эскобарын хөлсний алуурчин-1" баримтат кино
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 10:05
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 28-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Санамж
  • 12:00
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 40-р анги
  • 12:55
    Зөвлөмж
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 3-р анги
  • 14:30
    "Өөрчлөлт бидний сонголт" анимэйшн
  • 14:45
    "Фиксикүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Гурзуф" ОАУСК, 8-р анги
  • 16:35
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Хойд Солонгост 10 хоног-1" баримтат кино
  • 17:40
    Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ярилцъя л даа" нэвтрүүлэг
  • 21:14
    "Уурыг ухаанаар" анимэйшн
  • 21:30
    “Сэтгэл минь хамт” ОАУСК, 3-р анги
  • 22:40
    “Хөгжлийн төлөө хамтдаа 2021” нэвтрүүлэг
  • 00:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:15
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 52,53-р анги
  • 11:30
    Теле хичээл 2-р анги /Монгол хэл/
  • 12:00
    "Мэдээллийн урсгал" тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Манан" СОАК 1-р анги
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монголын сонгодог бүтээлүүд" төсөл
  • 21:30
    "Манан" СОАК 2-р анги
  • 23:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 78-р анги
  • 23:50
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 01:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    ТВ хичээл: Мэдээллийн технологи
  • 10:30
    ТВ хичээл: Үндэсний бичиг
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Business time
  • 12:00
    Мэдээний урсгал мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Гоц ухаантан ОАК-8
  • 16:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 17:00
    Business time
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 19:30
    Зандалчин ОАК-7
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Улс төрийн цаг
  • 21:30
    Гоц ухаантан ОАК-9
  • 22:30
    Зандалчин ОАК-7
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 01:00
    "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 4
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 12
  • 08:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 3,4
  • 08:55
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 19
  • 09:40
    "Хоёр Ивановынхан" ОАК 1.11,12
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль, нийгмийн орчин" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:45
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.30
  • 12:00
    "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:05
    "Инээдтэй охин" кино драм 1
  • 15:55
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль, нийгмийн орчин" бага, дунд бүлэг
  • 16:05
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 12
  • 16:55
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 5,6
  • 17:25
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.30
  • 17:40
    "Өөрчлөлт бидний сонголт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 20
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Хоёр Ивановынхан" ОАК 1.13,14
  • 21:20
    "Гүүр"ОАК 3.1
  • 22:40
    "Амжилтын төлөө хамтдаа 2021" нэвтрүүлэг
  • 00:40
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 20

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.5-р анги
  • 07:20
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.13,14-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.5,6-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.5-р анги
  • 08:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.4-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.13-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.9,10-р анги
  • 10:00
    "9,9 тэрбумын бүсгүй" ОАК 6-р анги
  • 11:15
    Теле хичээл 7-р анги, Дизайн технологи
  • 11:35
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: Үгсийн сан №9)
  • 11:55
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: Үгсийн сан №9)
  • 12:15
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: Үгсийн сан №9)
  • 12:35
    "Аугаа зуун" ОАК 3.73-р анги
  • 13:30
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц
  • 14:00
    "Сан Андреас" УСК
  • 16:05
    Уурыг ухаанаар
  • 16:20
    "Амжилтын төлөө хамтдаа-2021" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.5-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.14-р анги
  • 19:05
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.10-р анги
  • 19:30
    "9,9 тэрбумын бүсгүй" ОАК 7-р анги
  • 21:00
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.74-р анги
  • 23:00
    "Ээж" ОАК 38,39-р анги
  • 00:45
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 15,16-р анги
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл: Иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 10:20
    Үндэсний өв соёл
  • 10:30
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 9-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 8-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 9-р анги
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл: Иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 14:20
    Үндэсний өв соёл
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 15,16-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 9-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хотууд ба Цэнгэлдэх хүрээлэн 1-р анги
  • 18:30
    "Алдар+Жерри" ОАК 1-р бүлэг 8-р анги
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 9-р анги
  • 19:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 10-р анги
  • 22:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 23:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 9-р анги
  • 23:30
    "Алдар+Жерри" ОАК 1-р бүлэг 8-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Single ladies - 3" МУСК
  • 08:45
    Миний Монголын соёл
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Мэдээллийн технологи, Үндэсний бичиг, Биеийн тамир
  • 12:00
    "Мэдээний урсгал" шууд хөтөлбөр
  • 15:00
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 28-р анги
  • 16:10
    "The Voice of Mongolia - 1" шоу нэвтрүүлэг дугаар 16
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 29-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    "Пост марафон" нэвтрүүлэг дугаар - 2
  • 21:30
    Миний Монголын соёл
  • 22:00
    "Гайхамшиг" УСК
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Хувь тавилан" МОАК 48-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:00
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 2-р анги /давталт/
  • 10:10
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 10:50
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:10
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 13:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Нийгэм судлал/
  • 13:55
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 14:15
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Нийгэм судлал/
  • 17:25
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 17:45
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Бизнес толь
  • 18:30
    "Ардын журамт цэргийн мөрөөр" шоу нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 20:05
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Монголын гайхамшиг" өгүүлэмж
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 3-р анги
  • 23:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:40
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 49-р анги /давталт/
  • 08:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Энхмандах/ давталт
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ШУУД: Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл
  • 11:25
    Теле хичээл 5-р анги /Хүн ба байгаль/
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ШУУД: "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Телехичээл 12-р анги/Мэдээллийн технологи Үндэсний бичиг Биеийн тамир/
  • 15:40
    Спортын цаг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Энхмандах/
  • 18:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:50
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 19:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 50-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:15
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Тэмүүжин/
  • 22:10
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:30
    "Хязгааргүй" МУСК
  • 10:15
    "Амь өрссөн тоглоом (Man on a Ledge)" УСК
  • 12:00
    "Дайн (War)" УСК
  • 13:50
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.25,26-р анги)
  • 15:30
    "Салли (Sully)" УСК
  • 17:15
    "VLOG: Гангстерууд УСК"
  • 17:30
    "Шинэ трэйлер"
  • 17:40
    "Элэг нэгтэн" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.27-р анги)
  • 20:30
    "Үймээн (Babel)" УСК
  • 23:10
    "Оушений 11 (Ocean's Eleven)" УСК
  • 01:20
    "Дээрэмчид (Bandidas)" УСК
  • 02:45
    "Элэг нэгтэн" МУСК
  • 04:15
    "Үймээн (Babel)" УСК
  • 06:35
    "Оушений 11 (Ocean's Eleven)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Монголын нууц товчоо
  • 10:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 22-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 12:00
    Тalk with me
  • 12:35
    Хатуужил сахихуй буюу Нүгнай
  • 13:10
    Ирж буй монгол
  • 14:10
    "Гэрч" ОАК 17-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Girl's" ОАК 2-р бүлгийн 2-р анги
  • 16:25
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:35
    Монголын нууц товчоо
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 18:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 23-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    “Моушин Монголиа” Олон Улсын Орчин Үеийн Бүжгийн Наадмын тусгай хөтөлбөр “Meeting Hands” цахим тоглолт
  • 21:10
    Тalk with me
  • 21:40
    Улс төрийн цаг
  • 22:00
    "Гэрч" ОАК 18-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Эрин зууны шастир
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:10
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:30
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 10:00
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • 11:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 13:10
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 16:00
    "Хүсэл" МУСК
  • 17:40
    "Хөгжилтэй дүр-Ахаа намайг бодоорой"
  • 18:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 19:30
    "Хүүгүй Ломбард" МУСК
  • 21:30
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 09:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 2-р анги
  • 11:10
    "Хөгжилтэй дүр-3" хошин хөтөлбөр
  • 12:15
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 13:00
    "Тэтгэвэртэй гарсан тэтгэврийн сан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "ТВ" Подкаст
  • 17:30
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 17:40
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 19:20
    "Сүүн үргэлжлэл" хамтарсан тоглолт
  • 22:00
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 3-р анги
  • 22:55
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 23:05
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 07:32
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:35
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 12:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хөлдүү ертөнц:Дэлхийн зах хязгаар
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Айригтай яриа нэвтрүүлэг уран бичээч, зураач П.Тамир
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 19:00
    "Хөлдүү ертөнц:Зун" баримтат кино
  • 20:00
    Гомарроу ОАК 18-р анги
  • 20:44
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 17-р анги
  • 23:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 3-р анги
  • 00:15
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.9-12
  • 07:35
    Тобот Атлон II.13-14
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс II.23-24
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдын ертөнц 19-20
  • 09:10
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 27
  • 09:35
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 29-30
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо II.17-18
  • 10:30
    Доктор хэн VI.4
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь IV.19
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/ - Оюун ухааны бүтээл 12
  • 12:30
    Да Винчи /Learning/- Үүнийг мэдэх үү? 82
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.19-12
  • 13:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.21
  • 15:00
    Мини форс X I.5-8
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Би том болохоороо 3
  • 16:15
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 28
  • 16:40
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 31
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.13-16
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 5-6
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/ - Ёо ёо ажиллагаа 3.5
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Спортын лаборатри 19
  • 18:45
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 10
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо II.19-20
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь IV.20
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Бүхнээ дайчил 19-20
  • 22:00
    Доктор хэн VI.5
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Алтан аргамж: Монгол улсын эдийн засгийн гадаад бодлого, Онц бөгөөд бүрэн эрхт Элчин сайд Д.Даваасамбуу оролцов/ /давталт/
  • 09:40
    ММ архив: “Уриншаас ургац” 2016 он
  • 09:55
    ММ энэ долоо хоногт
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:10
    Теле хичээл 6-р анги /Англи хэл, Мэдээллийн технологи/
  • 10:50
    Зураглал
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    ММ архив: “Эргэх дөрвөн цаг” /Бэлчээрийн харилцаатай холбогдох зарим асуудлаар/
  • 11:50
    7-р анги /Дизайн технологи, Үндэсний бичиг/
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:35
    Шинэ санаа
  • 13:20
    Теле хичээл 8-р анги /Нийгэм судлал, Англи хэл/
  • 14:00
    Теле хичээл 9-р анги /Дизайн технологи, Эрүүл мэнд, Англи хэл/
  • 14:50
    Зураглал
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    Өнөөдрийн зочин /шууд/
  • 15:30
    Теле хичээл 10-р анги /Мэдээллийн технологи, Эрүүл мэнд/
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    “Сонирхолтой шинжлэх ухаан” цуврал нэвтрүүлэг /Эргүүлэг/
  • 16:40
    Теле хичээл 11-р анги /Физик, Үндэсний бичиг, Нийгэм судлал/
  • 17:40
    Онцгой дуудлага
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    “Нүүдэлчдийн өв соёл” цуврал нэвтрүүлэг /Төмөр урлал/
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Тэг цэг”... “М Жи Си Стар групп” ХХК-ийн ерөнхий захирал С.Батмөнх оролцов
  • 19:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 19:40
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:45
    Орон нутгийн мэдээ
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Төлчин” Баримтат кино
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Баримтат кино
  • 09:50
    Сонгодог бүтээлийн цомирлог 2-р хэсэг
  • 10:25
    Нано бальзам
  • 10:30
    Баримтат кино
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Миний эрдэнэ ОАК 13,14-р анги
  • 14:00
    Теле концерт
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Аав МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Нано бальзам
  • 17:35
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Баримтат кино
  • 20:10
    Сонгодог бүтээлийн цомирлог 3-р хэсэг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Миний эрдэнэ ОАК 15,16-р анги
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    Marquee Matchup Hawks vs Suns 03/30/2021
  • 03:00
    Marquee Matchup Jazz vs Grizzlies 03/31/2021
  • 05:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 2
  • 06:00
    NBA Action 3019
  • 06:30
    NBA GameTime
  • 07:30
    High Tops 7
  • 08:00
    NBA Regular Season: Warriors vs. Pelicans Live
  • 10:30
    Marquee Matchup Hawks vs Suns 03/30/2021
  • 12:30
    Marquee Matchup Jazz vs Grizzlies 03/31/2021
  • 14:30
    Marquee Matchup Hawks vs Spurs 04/01/2021
  • 16:30
    NBA Action 3019
  • 17:00
    NBA Regular Season: Warriors vs. Pelicans Tape
  • 19:00
    NBA on TNT
  • 20:00
    NBA Regular Season: Warriors vs. Pelicans Tape
  • 22:00
    NBA on TNT
  • 23:00
    NBA Regular Season: Warriors vs. Pelicans Tape

SPS Classic

  • 00:30
    ПСЖ - Ман Сити Аваргуудын лиг 1/2 Эхний тоглолт
  • 02:30
    Pre-Game Show №265 (Шууд)
  • 02:50
    Ман Сити - ПСЖ (Шууд) Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Валенсиа - Барселона Ла Лиг 34-р тойрог
  • 11:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №19
  • 11:30
    Вильярреал - Хетафе Ла Лиг 34-р тойрог
  • 13:30
    Ман Сити - ПСЖ Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 15:30
    La Liga World №32
  • 16:00
    Реал Мадрид - Осасуна Ла Лиг 34-р тойрог
  • 18:00
    Эйбар - Алавес Ла Лиг 34-р тойрог
  • 20:00
    La Liga World №33
  • 20:30
    Эльче - Атлетико Ла Лиг 34-р тойрог
  • 22:30
    Ман Сити - ПСЖ Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    ИХ ШӨВӨГ ШОУ НЭВТРҮҮЛЭГ - Улирал 1 Дугаар 1
  • 11:00
    ИХ ШӨВӨГ ШОУ НЭВТРҮҮЛЭГ - Улирал 1 Дугаар 2
  • 12:30
    Ла Лигийн тойм №34
  • 13:30
    NBA Gametime №109
  • 14:00
    Премьер лигийн тойм №36
  • 15:00
    Нью Йорк - Мемфис NBA 2020-21
  • 17:00
    NBA Talk №22
  • 18:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №19
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Football Talk №36
  • 21:00
    NBA Gametime №110
  • 21:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 22:00
    ЖҮДО: Казаны Их Дуулга (Шууд) 2021 Өдөр 1

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 15:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1132
  • 11:00
    UFC: Рэйэс-Прохазка
  • 14:00
    UFC: Ортега-Жун
  • 16:30
    UFC 247: Жонес-Рэйэс
  • 19:00
    UFC 256: Фигуэйредо-Морено
  • 21:30
    UFC: Рэйэс-Прохазка Тойм
  • 22:00
    Жүдо Казаны Их Дуулга 2021 Өдөр 1 (Шууд)

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино  Чарли Чаплин 18-р анги
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид-Хүүхэд
  • 09:15
    Математик 7-ранги /Өгөгдсөн хэмжээгээр өнцөг байгуулах/
  • 09:45
    Нийгэм ахуйн баримжаа 8-ранги /Багийн ажиллагаа /
  • 10:10
    Монгол хэл 9-р анги /Ойролцоо ба эсрэг утгатай хэлц өгүүлбэр /
  • 10:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Арвайхээр хот 290 жил-Азарга, Их нас
  • 12:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 14:00
    Ирж буй Монгол нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Арвайхээр хот 290 жил-Соёолон, Хязаалан, Шүдлэн, Даага
  • 17:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 20:00
    Зураг түүх өгүүлнэ нэвтрүүлэг Г.Оюунболд Гавъяат дасгалжуулагч
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол наадам
  • 22:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 10, 11-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 30-р анги
  • 08:05
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 29
  • 09:00
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 61, 62
  • 09:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 81, 82-р анги
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 31,32
  • 12:00
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 23, 24-р анги
  • 13:05
    "Цалгисан хайр" ОАК 1-р анги
  • 13:50
    "Сарны хосууд" ОАК 4-6-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    "Анхны хайр" ОАК 31-р анги
  • 19:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 83, 84-р анги
  • 20:30
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 25, 26-р анги
  • 22:00
    "Цалгисан хайр" ОАК 2-р анги
  • 23:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 83, 84-р анги
  • 00:05
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 25, 26-р анги
  • 01:15
    "Цалгисан хайр" ОАК 2-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ПСЖ - Ман Сити Аваргуудын лиг 1/2 Эхний тоглолт
  • 02:00
    Нью Йорк - Мемфис NBA 2020-21
  • 04:00
    Брайтон - Лийдс PL 34-р тойрог
  • 06:00
    Дэнвэр - Л.А Клипперс NBA 2020-21
  • 08:00
    Голден Стэйт - Нью Орлеанс (Шууд) NBA 2020-21
  • 10:30
    Аваргуудын лигийн тойм №13
  • 11:00
    Сан Антонио - Бостон NBA 2020-21
  • 13:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №19
  • 13:30
    Челси - Фүлхэм PL 34-р тойрог
  • 15:30
    NBA Gametime №109
  • 16:00
    Нью Йорк - Мемфис NBA 2020-21
  • 18:00
    Ман Сити - ПСЖ Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 20:00
    NBA Gametime №110
  • 20:30
    The Buzzer №20
  • 21:30
    PL Netbusters №31
  • 22:00
    Голден Стэйт - Нью Орлеанс NBA 2020-21

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Зочны ярилцлага
  • 08:35
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг “Лондон 2012” олимпын дурсамж
  • 09:10
    Спорт хобби: ОУХМ М. Эрдэнэ
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Нийгэм судлал”, “Англи хэл”
  • 10:15
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Дизайн технологи”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Англи хэл”, “Мэдээллийн технологи”
  • 11:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Хүн ба байгаль”
  • 11:40
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 11:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”
  • 12:05
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Х. Барсүрэн
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Бахархал: ОУХМ Даваасүхийн Отгонцэцэг
  • 13:10
    Жүдо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 2-р хэсэг
  • 17:20
    “Лас-Вегас-2015” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 3-р хэсэг
  • 18:20
    Олимпын анхдагчид бидний бахархал
  • 18:40
    Их спорт-Эмэгтэйчүүд ярилцлага: Монголын биеийн тамир спортын ахмад зүтгэлтэн Л. Боль оролцоно
  • 19:00
    Спорт цаг үе-шууд
  • 20:00
    “Ташкент-2014” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 3-р хэсэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    Жүдо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг /1/
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 12:00
    Мэдээллийн урсгал хөтөлбөр /шууд/
  • 15:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 53,54-р анги
  • 12:00
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Хайраар хамгаалъя” хүүхдийн эрхийн цуврал нэвтрүүлэг -1
  • 13:00
    Теле хичээл: 6-р анги / Англи хэл, Мэдээллийн технологи/
  • 13:40
    Теле хичээл: 7-р анги / Дизайн технологи/
  • 14:00
    Теле хичээл: 8-р анги / Нийгэм судлал, Англи хэл/
  • 14:40
    Гэр бүлийн хичээл: Хүүхдийн эсрэг хүчирхийлэл
  • 15:00
    “Бид хамтдаа” олон ангит уран сайхны кино 15,16-р анги
  • 16:30
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Дэлхийн 80 гайхамшиг” цуврал
  • 17:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:40
    “Билгийн мэлмий” Хорин нэгэн Дарь-Эх
  • 18:05
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Миний мөрөөдөл найзтайгаа хамт сургуулиа төгсөх
  • 18:15
    “Агааараар гүйцгээе” аяллын нэвтрүүлэг -1
  • 18:35
    “Гэгээн дэлхийн хүүхдүүд” концерт
  • 18:55
    “Язгуур” үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 19:00
    “Миний сонгосон мэргэжил” Мужаан
  • 19:20
    “Пифагорийн түлхүүр” Салхийг харж байна
  • 19:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:40
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 55,56-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

V/1712:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 6-р анги

V/1720:10

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги

V/1700:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги