МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Санахын элгэнд” Хөдөлмөрийн баатар, хоньчин Ц.Намхайнямбуу баатрын хөрөг /2014 он/
  • 08:45
    Сонирхсон бүхнээ асуу
  • 09:00
    “Түймэр” Уран сайхны кино 3-р анги
  • 10:00
    Хөгжмийн агшин
  • 10:10
    Билгийн мэлмий
  • 10:40
    Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр: Эвтэй байвал хөгжилтэй
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:50
    Теле хичээл: 1-р анги /Математик/
  • 12:10
    Теле хичээл: 2-р анги /Математик/
  • 12:30
    Теле хичээл: 3-р анги /Математик/
  • 12:55
    Теле хичээл: 12-р анги /Уран зохиол, Дизайн зураг зүй, технологи/
  • 13:40
    “Шинэ санаа” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Буратино” жүжиг
  • 15:35
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 16:00
    Энэ бол дуурь: “Севилийн үсчин” баримтат цуврал
  • 16:50
    Өв эрдэнэ
  • 17:00
    Миний амьдрал: Хүн сэтгэл
  • 17:30
    “120/80” Эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 18:20
    “Дөрвөн урилга” Говь-Сүмбэр аймгаас бэлтгэв
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Түймэр” Уран сайхны киноны төгсгөлийн 4-р анги
  • 23:05
    Эх өв: “Мал хөнгөлөх ёсон”
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Дэлхийн хотууд
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:35
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /57/
  • 10:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 9,10/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл 4-р анги / Математик/
  • 12:00
    Мэдээллийн урсгал
  • 15:00
    "Сэрэлт" Монголын уран сайхны кино
  • 16:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 16:45
    Хөшигний ард
  • 17:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 9,10/
  • 18:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:15
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /58/
  • 19:20
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /19/
  • 21:45
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 22:25
    Аяллын тойрог
  • 23:15
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:25
    "Бизнес тайм"
  • 10:45
    "Өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 11:30
    "Теле хичээл: Математик"
  • 12:00
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 11-р анги
  • 13:00
    "21 мянга" реалити шоу /Дугаар 3/
  • 14:10
    "ТВ Галерей" Алтан фонд
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл: Математик"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 61-р анги
  • 17:40
    "Өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 12-р анги
  • 21:10
    "21 мянга" реалити шоу /Дугаар 4/
  • 22:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 62-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 17,18-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "Жумүн" 78-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 09:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    Цахим контент 6-р анги - Уран зохиол
  • 11:30
    Теле хичээл 6-р анги - Үндэсний бичиг
  • 11:50
    "Хатны нууц" 18-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Цахим контент 6-р анги -Уран зохиол
  • 17:05
    Теле хичээл 6-р анги - Үндэсний бичиг
  • 17:25
    "ТВ молл"
  • 17:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:10
    "Ментор хаб"нэвтрүүлэг #01 МУГЖ Т.Ариунаа
  • 19:00
    "Хатны нууц" 19-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:30
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 19-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    "Жумүн" 79-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    "Доха 2006" азийн наадам - Волейбол - Монгол - Япон эмэгтэй
  • 00:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:40
    "Маргаашгүй" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Эскобарын хөлсний алуурчин-2" баримтат кино
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 10:05
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 29-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Санамж
  • 12:00
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Хөгжмийн цаг
  • 12:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 41-р анги
  • 12:55
    Зөвлөмж
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 4-р анги
  • 14:30
    "Уурыг ухаанаар" анимэйшн
  • 14:45
    "Фиксикүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Загалмайлсан эцэг" ОАУСК, 1-р анги
  • 16:25
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Хойд Солонгост 10 хоног-2" баримтат кино
  • 17:35
    "Улс төрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Сэтгэл минь хамт” ОАУСК, 4-р анги
  • 22:40
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:25
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 54,55-р анги
  • 11:30
    Теле хичээл 2-р анги /Математик/
  • 12:00
    "Мэдээллийн урсгал" тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Манан" СОАК 2-р анги
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Манан" СОАК 3-р анги
  • 23:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 79-р анги
  • 23:50
    "Хүний амь" МУСК
  • 01:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    ТВ хичээл: Уран зохиол
  • 10:30
    Business time
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Гоц ухаантан ОАК-9
  • 12:30
    Мэдээний урсгал мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Инээдмийн толь
  • 15:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зандалчин ОАК-8
  • 19:30
    Баримтат дэлгэц: Панамын суваг
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Гоц ухаантан ОАК-10
  • 22:30
    Зандалчин ОАК-8
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:25
    "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 04:25
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.32,33
  • 07:20
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.30
  • 07:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 13,14
  • 08:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 5,6
  • 08:55
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 20
  • 09:40
    "Хоёр Ивановынхан" ОАК 1.13,14
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл"Дүрслэх урлаг" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:45
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.31
  • 12:00
    "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:05
    "Инээдтэй охин" кино драм 2
  • 15:55
    СӨБ-ын теле хичээл"Дүрслэх урлаг" бага, дунд бүлэг
  • 16:05
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 13
  • 16:55
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 7,8
  • 17:25
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.31
  • 17:40
    "Уурыг ухаанаар" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 21
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Хоёр Ивановынхан" ОАК 1.15,16
  • 21:20
    "Гүүр"ОАК 3.2
  • 22:40
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 14
  • 23:30
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 1.15,16

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.6-р анги
  • 07:20
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.15,16-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.7,8-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.1-р анги
  • 08:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.5-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.14-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.10,11-р анги
  • 10:00
    "9,9 тэрбумын бүсгүй" ОАК 7-р анги
  • 11:15
    Теле хичээл 7-р анги, Уран зохиол
  • 11:35
    Теле хичээл 7-р анги, Мэдээллийн технологи
  • 11:55
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: Үгсийн сан №10)
  • 12:15
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: Үгсийн сан №10)
  • 12:35
    "Аугаа зуун" ОАК 3.74-р анги
  • 13:30
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Тэнгисийн амин сүнс" УСК
  • 16:30
    "Ээж" ОАК 38,39-р анги
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.6-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.15-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.12,13-р анги
  • 19:30
    "9,9 тэрбумын бүсгүй" ОАК 8-р анги
  • 21:00
    "Fun Day" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.75-р анги
  • 23:00
    "Ээж" ОАК 40,41-р анги
  • 00:45
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 17,18-р анги
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл: Математик
  • 10:20
    Үндэсний өв соёл
  • 10:30
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 10-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 9-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 1-р анги
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл: Математик
  • 14:20
    Үндэсний өв соёл
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 17,18-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 10-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хотууд ба Цэнгэлдэх хүрээлэн 2-р анги
  • 18:30
    "Алдар+Жерри" ОАК 1-р бүлэг 9-р анги
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 10-р анги
  • 19:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 11-р анги
  • 22:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 23:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 1-р анги
  • 23:30
    "Алдар+Жерри" ОАК 1-р бүлэг 9-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Бүхнээс дээгүүр" МУСК
  • 08:40
    Миний Монголын соёл
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Уран зохиол, Дизайн зураг зүй, технологи
  • 12:00
    "Мэдээний урсгал" шууд хөтөлбөр
  • 15:00
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 29-р анги
  • 16:15
    "The Voice of Mongolia - 1" шоу нэвтрүүлэг дугаар - 17
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 30-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    Заншлын хэлхээ: Дээд Монголчууд - Монголчуудын дээл хувцас
  • 22:00
    "Шадар туслах" УСК
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Хувь тавилан" МОАК 49-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 08:00
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 3-р анги /давталт/
  • 10:05
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 10:50
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:10
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 13:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Үндэсний бичиг/
  • 14:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Үндэсний бичиг/
  • 17:25
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 17:45
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бизнес толь
  • 18:30
    "Ардын журамт цэргийн мөрөөр" шоу нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 20:15
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 20:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:30
    "Улс төрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 4-р анги
  • 23:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:40
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 50-р анги /давталт/
  • 08:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Тэмүүжин/ давталт
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ШУУД: Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл
  • 11:25
    Теле хичээл 5-р анги /Монгол хэл/
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ШУУД: "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Теле хичээл 12-р анги /Уран зохиол, Дизайн зурагзүй технологи/
  • 15:40
    Спортын цаг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Тэмүүжин/
  • 19:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 51-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Монгол бичгийн хичээл
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Алтанцэцэг/
  • 22:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:30
    "Элэг нэгтэн" МУСК
  • 10:10
    "Элагийн хөндийд (In the Valley of Elah)" УСК
  • 12:10
    "Үймээн (Babel)" УСК
  • 14:45
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.27-р анги)
  • 15:35
    "Оушений 11 (Ocean's Eleven)" УСК
  • 17:40
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.28-р анги)
  • 20:30
    "Зоррогийн баг (The Mask of Zorro)" УСК
  • 23:00
    "Оушений 12 (Ocean's Twelve)" УСК
  • 01:20
    "Цус сорогчтой хийсэн ярилцлага (Interview with the Vampire)" УСК
  • 03:20
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 04:50
    "Зоррогийн баг (The Mask of Zorro)" УСК
  • 07:00
    "Оушений 12 (Ocean's Twelve)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Монголын нууц товчоо
  • 10:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 23-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 12:00
    Talk With Me
  • 12:30
    Хатуужил сахихуй буюу Нүгнай
  • 13:00
    “Моушин Монголиа” Олон Улсын Орчин Үеийн Бүжгийн Наадмын тусгай хөтөлбөр “Meeting Hands” цахим тоглолт
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 18-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Girl's" ОАК 2-р бүлгийн 3-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    Монголын нууц товчоо
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 18:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 24-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 17,18-р анги
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Эрин зууны шастир
  • 20:25
    Тalk with me
  • 21:00
    Ирж буй Монгол
  • 22:00
    "Гэрч" ОАК 19-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Эрин зууны шастир
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:10
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:30
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 10:00
    "Хүүгүй Ломбард" МУСК
  • 11:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Близ" мөрөөдлийн театр үзүүлж байна
  • 13:10
    "Худалч залуу" МУСК
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 16:00
    "Colf and Goffee" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 19:30
    "Хөгжилтэй дүр-Миний хайртын хурим"
  • 20:30
    "Хөшигний ард" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 23:10
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 09:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 3-р анги
  • 11:10
    Ярилцлага
  • 12:05
    "Хөгжилтэй дүр-4" хошин хөтөлбөр
  • 13:05
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "ТВ" Подкаст
  • 18:15
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 19:05
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Бүсгүй ертөнц" тоглолт Э.Чулуунчимэг
  • 22:00
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 4-р анги
  • 22:55
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 07:32
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:35
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 12:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хөлдүү ертөнц: Зун" баримтат кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 17:20
    хошин шогийн тоглолт
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 19:00
    "Хөлдүү ертөнц: Хавар" баримтат кино
  • 20:00
    Гомарроу ОАК 19-р анги
  • 20:46
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 18-р анги
  • 23:00
    "Ардын элч" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.13-16
  • 07:35
    Тобот Атлон II.15-16
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс II.25-26
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Би том болохоороо 3
  • 09:15
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 28
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 31
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо II.19-20
  • 10:30
    Доктор хэн VI.5
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь IV.20
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/ - Ёо ёо ажиллагаа 3.5
  • 12:35
    Да Винчи /Learning/- Спортын лаборатри 19
  • 12:45
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 10
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.13-16
  • 13:30
    Врумиз II.15-16
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.22
  • 15:00
    Мини форс X I.9-12
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан зурагчид 4
  • 16:35
    Да Винчи /Kids/ - Шинжлэх ухааны туршилтууд 22
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.17-20
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 7-8
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/- Үүнийг мэдэх үү? 83
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Байгалийн нууц 23
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо II.21-22
  • 19:30
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь IV.21
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Бүхнээ дайчил 21-22
  • 22:00
    Доктор хэн VI.6
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Алтан аргамж: Монгол улс ба НҮБ-ын харилцаа, Онц бөгөөд бүрэн эрхт Элчин сайд Ч.Баатар оролцов/
  • 09:40
    Орон нутгийн мэдээ
  • 09:55
    Зураглал
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:10
    Теле хичээл 6-р анги /Уран зохиол, Эрүүл мэнд/
  • 10:40
    Явлаа, ирлээ
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл 7-р анги /Уран зохиол, Мэдээллийн технологи, Физик/
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:40
    Теле хичээл 8-р анги /Үндэсний бичиг, Орос хэл, Нийгэм судлал/
  • 13:40
    Онцгой дуудлага
  • 14:00
    Теле хичээл 9-р анги /Биологи, Орос хэл, Монгол хэл/
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    Өнөөдрийн зочин /шууд/
  • 15:30
    Теле хичээл 10-р анги /Уран зохиол, Биеийн тамир/
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    Ковид19 /Аялал жуулчлал/
  • 17:00
    Теле хичээл 11-р анги /Уран зохиол, Хими, Нийгэм судлал/
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    Прокурорын цаг
  • 18:40
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Улаан тарианы отряд” Баримтат кино
  • 19:15
    Цаг агаар
  • 19:20
    Зураглал: Монголын сайхан орон /Хэрмэн цав, Хар зүрхний хөх нуур, Ханхөхийн нуруу/
  • 19:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 19:50
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Шинэ санаа
  • 21:45
    ММ архив: “Уриншаас ургац” 2016 он
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Тоглолтын цаг
  • 09:40
    Сонгодог бүтээлийн цомирлог 3-р хэсэг
  • 10:30
    Нано бальзам
  • 10:35
    Теле концерт
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Миний эрдэнэ ОАК 15,16-р анги
  • 14:10
    Мөнхтөрийн цаг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хүсэл МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Нано бальзам
  • 17:35
    Баримтат кино
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:30
    Монгол Алтайн барагшун
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мөнхтөрийн цаг
  • 22:20
    Миний эрдэнэ ОАК 17,18-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    NBA on TNT
  • 02:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 3
  • 03:00
    NBA on TNT
  • 04:00
    Marquee Matchup Hawks vs Spurs 04/01/2021
  • 06:00
    Marquee Matchup Bucks vs Trailblazers 04/02/2021
  • 08:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 4
  • 09:00
    NBA Regular Season: Spurs vs. Jazz Live
  • 11:30
    NBA Journey: Kevin Garnett
  • 13:00
    NBA GameTime
  • 14:00
    NBA GameTime
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA Regular Season: Spurs vs. Jazz Tape
  • 19:00
    NBA GameTime
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA Regular Season: Spurs vs. Jazz Tape
  • 23:00
    NBA Regular Season: Spurs vs. Jazz Tape

SPS Classic

  • 00:30
    Реал - Челси Аваргуудын лиг 1/2 Эхний тоглолт
  • 02:30
    Pre-Game Show №266 (Шууд)
  • 02:50
    Челси - Реал (Шууд) Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Барселона - Гранада Ла Лиг 33-р тойрог
  • 11:00
    La Liga World №33
  • 11:30
    Эльче - Атлетико Ла Лиг 34-р тойрог
  • 13:30
    Эйбар - Алавес Ла Лиг 34-р тойрог
  • 15:30
    La Liga Talking Football №4
  • 16:30
    Түүхэн тоглолт №16: Портсмут-Ридинг 2007/08
  • 17:00
    Челси - Реал Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №19
  • 19:30
    La Liga Chronicles №34
  • 20:00
    VIVA LA LIGA №14
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн тойм №14
  • 21:00
    La Liga Talking Football №3
  • 22:00
    Реал Мадрид - Осасуна Ла Лиг 34-р тойрог

SPS National

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 08:00
    Финикс - Атланта (Шууд) NBA 2020-21
  • 10:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    Football Talk №36
  • 12:30
    PL Netbusters №31
  • 13:00
    Ман Сити - ПСЖ Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 15:00
    "Леванте: Мөрөөдлийн цэнгэлдэх хүрээлэн" Баримтат кино
  • 15:40
    UFC 248: Адесанья-Ромеро
  • 18:40
    "SPS Блиц" S2 #8
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    NBA Talk №22
  • 21:00
    NBA Gametime №111
  • 21:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 22:00
    ЖҮДО: Казаны Их Дуулга (Шууд) 2021 Өдөр 2

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Жүдо Казаны Их Дуулга 2021 Өдөр 1
  • 11:30
    WWE Monday raw 1457
  • 13:30
    UFC: Блэйдес-Льюс
  • 16:00
    ONE Weekly #17
  • 16:30
    UFC: Андерсон-Блахович
  • 19:00
    WWE Monday raw 1458
  • 21:00
    ONE Weekly #18
  • 21:30
    UFC: Рэйэс-Прохазка Тойм
  • 22:00
    Жүдо Казаны Их Дуулга 2021 Өдөр 2 (Шууд)

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино Чарли Чаплин19-р анги
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид-Хүүхэд
  • 09:15
    Математик 1-р анги / 10-ын тоо таниулах, нэмэх, хасах үйлдэд /
  • 09:40
    Нийгэм ахуйн баримжаа 2-р анги /Ургамлын тоос, шорооны харшлаас сэргийлэх/
  • 10:00
    Монгол хэл  3-р анги /эхийн бүтэц /
  • 10:30
    Дэлхийн алдартнууд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Бөхийн барилдаан
  • 12:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 14:00
    Сүлд үү, Тоо юу /Ханой /
  • 14:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Өмнөговь аймгийн Манлай сум Түмэн адууны баяр
  • 16:40
    Нээлттэй цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Содурлан хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 20:00
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг-П.Отгонсүх
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол наадам
  • 22:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 12, 13-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 31-р анги
  • 08:05
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 30
  • 09:00
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 63, 64
  • 09:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 83, 84-р анги
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 1
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 25, 26-р анги
  • 13:05
    "Цалгисан хайр" ОАК 2-р анги
  • 13:50
    "Сарны хосууд" ОАК 7-8-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    "Анхны хайр" ОАК 32-р анги
  • 19:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 85, 86-р анги
  • 20:30
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 27, 28-р анги
  • 22:00
    "Пэнтхаус 1" цуврал бүтсэн түүх
  • 23:45
    "Аюултай амлалт" ОАК 85, 86-р анги
  • 00:55
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 27, 28-р анги
  • 02:05
    "Пэнтхаус 1" цуврал бүтсэн түүх

SPS Prime

  • 00:00
    Торонто - Юта NBA 2020-21
  • 02:00
    Реал - Челси Аваргуудын лиг 1/2 Эхний тоглолт
  • 04:00
    Портлэнд - Брүүклин NBA 2020-21
  • 06:00
    Челси - Фүлхэм PL 34-р тойрог
  • 08:00
    Премьер лигийн тойм №36
  • 09:00
    Сан Антонио - Юта (Шууд) NBA 2020-21
  • 11:30
    Ман Сити - ПСЖ Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 13:30
    Голден Стэйт - Нью Орлеанс NBA 2020-21
  • 15:30
    NBA Gametime №110
  • 16:00
    Челси - Реал Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 18:00
    Финикс - Атланта NBA 2020-21
  • 20:00
    NBA Gametime №111
  • 20:30
    Football Talk №36
  • 22:00
    Сан Антонио - Юта NBA 2020-21

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:10
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: ДАШТ 1978, 1982 он
  • 08:50
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг “Атланта-1996” зуны олимпын наадам
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Үндэсний бичиг”,“Англи хэл
  • 10:15
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Уран зохиол”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Уран зохиол”
  • 11:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”
  • 11:20
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 11:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Математик”
  • 11:45
    Волейболын залуучуудын УАШТ 1-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Волейболын залуучуудын УАШТ 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 16:00
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт 1-р хэсэг
  • 16:15
    Жүдо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг /2/
  • 18:15
    Оддын замнал: Холимог тулаанч Коннор Макгрегор
  • 18:45
    Бахархал: МУГТ Н. Цэвэгням
  • 19:15
    Миний мөрөөдөл: ОУ-ын таеквондогийн тамирчин Ганболдын Жамъянбилэг
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Спорт цаг үе /давталт/
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    Монголын спортын түүх
  • 22:10
    Жүдо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг /3/
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /шууд/
  • 12:00
    Мэдээллийн урсгал хөтөлбөр /шууд/
  • 15:00
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /шууд/
  • 19:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 55,56-р анги
  • 12:00
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Миний сонгосон мэргэжил” Мужаан
  • 13:10
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:20
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Хүүхэд нас хайранд торнино
  • 13:30
    Теле хичээл: 6-р анги / Уран зохиол/
  • 13:50
    Теле хичээл: 7-р анги / Уран зохиол, Мэдээллийн технологи/
  • 14:30
    Теле хичээл: 8-р анги / Үндэсний бичиг /
  • 14:55
    Монгол хэл шүлэг
  • 15:00
    “Бид хамтдаа” олон ангит уран сайхны кино 17,18-р анги
  • 16:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:40
    “Агаараар гүйцгээе” аяллын нэвтрүүлэг-2
  • 17:10
    “Гэгээн хүслэн” хүүхдийн дууны концерт
  • 17:45
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн дурсамж
  • 18:00
    Цирк ирлээ
  • 19:00
    “Мартах учиргүй” Сэтгүүлч, Соёлын гавьяат зүтгэлтэн Хорлоогийн Цэвлээ
  • 19:30
    “Хайрлаарай” Урам
  • 20:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 57,58-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

V/1712:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 6-р анги

V/1720:10

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги

V/1700:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги