МҮОНТ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Тэд эх орныхоо төлөө тулалдсан юм” уран сайхны кино 1-р анги
  • 10:20
    “Хосууд” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Доорий Дин Дон” Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Билгийн мэлмий
  • 13:30
    “Өвөө ирлээ” уран сайхны киноны төгсгөлийн 3.4-р анги
  • 15:00
    Аугаа их Эх орны дайны ялалтын 76 жилийн ойн баярын цэргийн парадыг шууд дамжуулна.
  • 17:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 18:00
    “Сонгодог 21” 3-р хэсэг
  • 18:45
    Босох тэнхэл
  • 19:20
    Эх өв: “Овоо”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Монгол соёл Монголын баялаг
  • 22:40
    Ялалтын баярын өдөрт: “Тэд эх орныхоо төлөө тулалдсан юм” уран сайхны киноны төгсгөлийн 2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Дэлхийн хотууд
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    Номтой өглөө
  • 11:00
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /19/
  • 12:00
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /20/
  • 12:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:00
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино төгсгөлийн 60-р анги
  • 14:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 15,16/
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Нацу башё
  • 17:00
    Үндэсний сугалаа
  • 18:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:55
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 19:00
    Азийн мэдээ
  • 19:30
    Сайн уу Сайнаа
  • 20:45
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 21:30
    Нэмэлт цаг
  • 21:55
    "Цэргийн эцэг" Оросын уран сайхны кино
  • 23:25
    "Эх, дороги" Б.Жавхлантөгс
  • 01:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 01:05
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 10:40
    "УИХ-ын цаг"
  • 11:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 12,13,14-р анги
  • 13:40
    "21000 мянга" реалити шоу /Дугаар 3,4,5/
  • 17:00
    "Хөшигний ард"
  • 17:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 18:10
    "Хаадын нутаг" ОАК 64-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 15-р анги
  • 21:10
    "Танайд хоноё"
  • 22:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 65-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 20-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Жумүн" 81-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 09:00
    "ТВ молл"
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 11:50
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "Бурхан багшийн их дүйцэн өдөр угтсан номын абшиг"
  • 16:25
    "Төгөлдөр хуурч Ц.Энхтөр" тоглолт
  • 17:25
    "Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ"
  • 17:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    "Цахим эмч"
  • 18:45
    "Богд хаан"уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:15
    "Жумүн" 82-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    "Доха 2006" азийн наадам - Волейбол - Монгол - Тайланд эмэгтэй
  • 00:50
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    "Эх орон дуудаж байна" МУСК
  • 07:15
    Дорнын зурлага
  • 07:20
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:50
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Хөшигний ард" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Хөгмийн цаг
  • 10:40
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:20
    "Хошин шог" үзүүлж байна
  • 11:40
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 7-р анги
  • 14:00
    “Бүхнийг фронтод, бүхнийг ялалтад” концерт
  • 15:00
    “Аугаа Эх орны дайнд ялалт байгуулсны 76 жилийн ойд зориулсан цэргийн сүрт жагсаал” / ОХУ-ын Москва хот, Улаан талбайгаас шууд дамжуулна /
  • 16:00
    “Үүрэг хүлээх цагт” УСК
  • 17:45
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "Перугийн алт" баримтат кино
  • 21:00
    "Сэтгэл амар бол бие амар" анимэйшн
  • 21:15
    “Севастополийн тулаан” УСК
  • 22:35
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Давсны нүүдэлчид" Баримтат кино
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    Кино тайлбар
  • 11:20
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 48,49,50,51,52-р анги
  • 12:30
    "Манан" СОАК 3-р анги
  • 13:50
    "Уулын эзэн" Баримтат кино
  • 14:40
    Аугаа эх орны дайны Ялалтын 76 жилийн "Баярын парад"-ыг Москвагаас шууд дамжуулна
  • 16:20
    "Манан" СОАК 4-р анги
  • 17:40
    Сансарын юм яръя
  • 18:00
    "T Live" тогооч Тэнгисийн цаг /давталт/
  • 19:00
    "УИХ" цаг
  • 19:30
    "Нюанс 15 жил" тоглолт
  • 20:40
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "С Тасаг" Теле сэтгүүл
  • 22:00
    "Журамтай хүмүүс" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news тойм
  • 10:00
    Их эмч
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Хайрын хүч
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Гоц ухаантан ОАК-7
  • 15:00
    Гоц ухаантан ОАК-8
  • 16:00
    Гоц ухаантан ОАК-9
  • 17:00
    Гоц ухаантан ОАК-10
  • 18:00
    Гоц ухаантан ОАК-11
  • 19:00
    Баримтат дэлгэц: Атлантын далайг гаталсан хонгил
  • 20:00
    Дуртай өдөр
  • 21:00
    Тосгон УСК
  • 23:10
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:50
    "Орд" УСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам "Хятад бизнес эрхлэгчид" баримтат кино 4
  • 06:50
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.38,39
  • 07:20
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.33
  • 07:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 19,20
  • 08:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 11,12
  • 08:55
    "Тайгын жимээр цэцэрлэгтээ очино" баримтат кино
  • 09:40
    "Хоёр Ивановынхан" ОАК 1.19,20
  • 10:35
    "Зүүн азийн амьдралыг судлах нь" баримтат кино 3
  • 11:45
    "Цаасан шувуу" ОАК 2
  • 12:40
    "Их сургууль түшиглэсэн эдийн засгийн бодлого 2021" нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Ментор ХАБ" нэвтрүүлэг 1 МУГЖ Т.Ариунаа
  • 14:00
    "Америкаар 10000 бээр" нэвтрүүлэг 3
  • 14:30
    Аугаа эх орны дайнд ялалт байгуулсны 76 жилийн ойн баярын парад
  • 16:35
    "Мөн ч залуухан байж дээ" тоглолт
  • 17:25
    "Уурыг ухаанаар" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 6
  • 19:00
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 5
  • 20:05
    "Хоёр Ивановынхан" ОАК 2.1,2
  • 21:20
    "Гүүр"ОАК 3.5
  • 22:40
    "Ялагдашгүй Гарнизон" УСК
  • 00:10
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.1,2
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.3-р анги
  • 07:15
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.6,7-р анги
  • 08:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.8-16-р анги
  • 10:00
    "9,9 тэрбумын бүсгүй" ОАК 10-р анги
  • 11:15
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц
  • 11:45
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "Хүмүүн бичиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Орос дууны тоглолт-Шар айраг хамтлаг
  • 14:55
    "Тогоруун цуваа" УСК
  • 16:40
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 17:00
    "Ээж" ОАК 44,45-р анги
  • 18:45
    Сонохон хүүхдийн эрхтэй танилцсан нь
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.17-р анги
  • 19:15
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.8-р анги
  • 19:30
    "9,9 тэрбумын бүсгүй" ОАК 11-р анги
  • 21:00
    "Түнэр харанхуй" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чернобыль" 2.5,6-р анги
  • 23:40
    "Ээж" ОАК 46,47-р анги
  • 01:40
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 16,17-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 6-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 13-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 12-р анги
  • 13:00
    Евро 2020-Хотууд ба Цэнгэлдэх хүрээлэн 2-р анги
  • 13:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 7-р анги
  • 14:00
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 18,19,20,-р анги
  • 16:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 13-р анги
  • 17:30
    Евро 2020-Хотууд ба Цэнгэлдэх хүрээлэн 2-р анги
  • 18:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 8-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 13-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 14-р анги
  • 22:30
    "Франц үнсэлт" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Мэдээний урсгал" шууд хөтөлбөр
  • 15:00
    "Пост марафон" нэвтрүүлэг дугаар - 2
  • 15:30
    Нүүдэл Шийдэл
  • 16:30
    "Ардын буйдан" дугаар - 4
  • 18:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар- 9
  • 21:30
    Зуун чухал сэдэв: Монгол соёл Монголын баялаг
  • 23:00
    "Зориг" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Лусын ээл ба хорлол" нэвтрүүлэг Бурхан урлаач Д.Ухаанзаяа
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 4-5-р анги /давталт/
  • 15:10
    "Улс төрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 18:30
    "Ардын журамт цэргийн мөрөөр" шоу нэвтрүүлэг making дугаар
  • 20:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Адуучны хийморь" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тэнгэрээс буусан од" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:10
    Дуулиант хэрэг цуврал /давталт/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "ЖДҮ ба 2 их наяд" цуврал ярилцлага /Ч.Отгочулуу/
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 12:30
    СЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Уран сайхны кино
  • 15:40
    Спортын цаг
  • 17:00
    Агаараар гүйцгээе - Дугуйтай гэр бүл /Цуврал 5/ давталт
  • 18:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 19:20
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:50
    You plus Me /Баясгалан, Туяа/
  • 20:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 21:10
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин Л.Ариунболд
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:45
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:35
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.29-р анги)
  • 09:30
    "Итгэл найдвар (Hope)" УСК
  • 11:40
    "Салли (Sully)" УСК
  • 13:30
    "Од хоорондын аялал (Interstellar)" УСК
  • 16:30
    "Зоррогийн баг (The Mask of Zorro)" УСК
  • 19:00
    "Зоррогийн домог (Legend of Zorro)" УСК
  • 21:30
    "Урагшаа залуусаа (Stand Up Guys)" УСК
  • 23:20
    "Оушений 11 (Ocean's Eleven)" УСК
  • 01:20
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 15-18-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 23,24-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 25-р анги
  • 12:15
    Бизнес амжилт
  • 12:45
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 19,20-р анги
  • 13:15
    "Зууны 100 эмэгтэй"
  • 13:50
    Хатуужил сахихуй буюу Нүгнай
  • 14:30
    Girl's ОАК 2-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 16:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:20
    Ментор цаг
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж МУСК
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:10
    Ментор цаг
  • 21:10
    Улс төрийн цаг
  • 21:30
    "Гэрч" ОАК 18-20-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:10
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:30
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 10:00
    "Single lady-2" МУСК
  • 11:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Сонгодог-21" төсөл үзүүлж байна
  • 12:40
    "Хошин шог"
  • 13:00
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Улаан малгайт" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 15:20
    "Colf and Goffee" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Улс төрийн цаг"
  • 17:00
    "Single lady-3" МУСК
  • 18:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Сонгодог-21" төсөл үзүүлж байна
  • 19:40
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 21:40
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    ТВ подкаст
  • 09:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Стоунхэрст эмнэлэг" уран сайхны кино
  • 12:35
    Монгол сонгодог бүтээлүүд - 3
  • 13:25
    "Тэтгэвэртэй гарсан тэтгэврийн сан" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Шинжлэх ухаан хөгжлийн гарц" цуврал ярилцлага
  • 16:05
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 17:05
    Ард түмний индэр
  • 17:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Миний сонсож өссөн дуунууд" тоглолт
  • 22:00
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 22:15
    "Институт" уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    Дайсны цэргүүд ээ сонсоцгоо МУСК
  • 09:43
    "Дэлхий дээрх ер бусын зүйлс" баримтат кино
  • 10:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 11:40
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 12:50
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 19-20-р анги
  • 13:50
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн ОАК 3-4-р анги
  • 14:21
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 14:55
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 15:15
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:15
    Эх орны цэрэг
  • 18:00
    "My voice" тоглолт
  • 19:04
    хошин шогийн тоглолт
  • 19:35
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Айригтай яриа нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Египет" баримтат кино
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 21-р анги
  • 23:00
    "Эх орон дуудаж байна" МУСК
  • 00:29
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Тобот Атлон II.13-18
  • 08:25
    Мини Форс X I.7-8
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Би том болохоороо 3
  • 09:15
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 28
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 31
  • 10:00
    Бүхнээ дайчил 20-24
  • 12:25
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Ай Карли II.2-3
  • 14:00
    Миний бяцхан одой морь Бүжгийн ид шид
  • 14:35
    Мини форс X I.9-12
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.9-16
  • 16:35
    Бяцхан автобус Таёо II.20-24
  • 18:00
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан зурагчид 4
  • 18:30
    Да Винчи /Kids/ - Шинжлэх ухааны туршилтууд 22
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь IV.21-22
  • 20:10
    Мөнх Тунх III.8
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Миний бяцхан одой морь-Нөхөрлөлийн тэмцэл
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Алтан аргамж: Монгол, Энтхэгийн харилцаа, Онц бөгөөд бүрэн эрхт Элчин сайд О.Нямдаваа
  • 09:40
    Зураглал
  • 09:45
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Буурлаас заяатай буянт нутаг” Баримтат кино /Ховд аймгийн Буянт сумын тухай/
  • 10:35
    ММ энэ долоо хоногт
  • 10:40
    Ярилцлага: Хуулийн засаглал
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    ММ архив: “Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг” /Цаг уурын өөрчлөлт ба Бэлчээрийн менежмент/
  • 14:00
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 14:30
    “Билгийн мэлмий” цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Аугаа их Эх орны дайны ялалтын 76 жилийн ойн баяр” -ын цэргийн парадыг шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 17:00
    Эх орны төлөө
  • 17:30
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    “Сонирхолтой шинжлэх ухаан” цуврал нэвтрүүлэг /Эргүүлэг/
  • 19:40
    Ярилцлага: Хуулийн засаглал
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Технологийн ертөнц
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    ММ архив: “Аглаг бүтээлийн хийд” 2006 он
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 09:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 10:15
    Хүний амь МУСК
  • 11:55
    Нано бальзам
  • 12:00
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 14:10
    Паралель ертөнц МУСК
  • 15:55
    Нано бальзам
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 16:30
    Тоглож болохгүй нас МУСК
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:00
    Баримтат дэлгэц
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:20
    Ингэх гээд байсан юм МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    Marquee Matchup Pacers vs Wizards 03/29/2021
  • 03:00
    NBA Regular Season: Knicks vs. Suns Tape
  • 05:00
    Marquee Matchup Hawks vs Suns 03/30/2021
  • 07:00
    Marquee Matchup Jazz vs Grizzlies 03/31/2021
  • 09:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 3
  • 10:00
    NBA Regular Season: Rockets vs. Jazz Live
  • 12:30
    NBA Journey: Kevin Garnett
  • 14:00
    NBA GameTime
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA Regular Season: Rockets vs. Jazz Tape
  • 19:00
    NBA GameTime
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA Regular Season: Rockets vs. Jazz Tape
  • 23:00
    NBA Regular Season: Rockets vs. Jazz Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Рома - Ман Ютд Европа лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 11:00
    La Liga Show №34
  • 11:30
    Арсенал - Вильярреал Европа лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 13:30
    "Man in the middle №4" Баримтат кино
  • 14:30
    Алавес - Леванте Ла Лиг 35-р тойрог
  • 16:30
    Барселона - Атлетико Ла Лиг 35-р тойрог
  • 18:30
    VIVA LA LIGA №14
  • 19:00
    La Liga Top Moments №7
  • 19:30
    Pre-Game Show №273 (Шууд)
  • 19:50
    Хетафе - Эйбар (Шууд) Ла Лиг 35-р тойрог
  • 22:00
    Барселона - Атлетико Ла Лиг 35-р тойрог

SPS National

  • 00:15
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Европа лигийн тойм №14
  • 10:00
    Хьюстон - Юта (Шууд) NBA 2020-21
  • 12:30
    La Liga ZAP №15
  • 12:50
    Football Talk №36
  • 14:20
    ИХ ШӨВӨГ ШОУ НЭВТРҮҮЛЭГ - Улирал 1 Дугаар 3
  • 15:50
    Нью Орлеанс - Филаделфиа NBA 2020-21
  • 17:50
    The Buzzer №21
  • 18:50
    Лийдс - Тоттенхэм PL 35-р тойрог
  • 20:50
    Production Time
  • 20:55
    А. Вилла - Ман Ютд (Шууд) PL 35-р тойрог
  • 23:05
    The Buzzer №21

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:00
    UFC: Сэндхэген-Диллашоу (Шууд)
  • 11:00
    UFC: Рэйэс-Прохазка
  • 14:00
    ONE on TNT III Тойм
  • 14:30
    UFC: Блэйдес-Дос Сантос
  • 16:30
    UFC: Рэйэс-Прохазка Тойм
  • 17:00
    Октагон 3-9
  • 17:30
    UFC 258: Усман-Бурнс
  • 20:00
    UFC: Холл-Силва
  • 22:00
    WWE Monday raw 1458

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 11, 12, 13-р анги
  • 10:45
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Хурдан морины түүх
  • 12:00
    Загварын ертөнц нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 14:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 1, 2-р анги
  • 15:30
    Ардын хувьсгалын 73 жилийн ойн баяр наадам
  • 17:00
    Содурлан хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес хөтөч
  • 17:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг /  Ханой  /
  • 20:45
    ANIMAL KINGDOOM баримтат кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа-Б.Бат-Өлзий
  • 22:25
    Гарын таван хуруу  Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 33, 34-р анги
  • 09:15
    "Аюултай амлалт" ОАК 88-90-р анги
  • 11:00
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 29-32-р анги
  • 13:15
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 43-46-р анги
  • 16:25
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 2-р анги
  • 17:45
    "Анхны хайр" ОАК 35-р анги
  • 19:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 91, 92-р анги
  • 20:20
    "Актив Гарден Резиденс" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Ранинг мэн" шоу нэвтрүүлэг (491)
  • 22:20
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 3-р анги
  • 23:35
    "Аюултай амлалт" ОАК 91, 92-р анги
  • 00:45
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 3-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Pre-Game Show №271 (Шууд)
  • 00:20
    Ман Сити - Челси (Шууд) PL 35-р тойрог
  • 02:30
    PL World №34
  • 03:00
    Ливерпүүл - Саутхэмптон (Шууд) PL 35-р тойрог
  • 05:10
    Л.А Лэйкерс - Портлэнд (Шууд) NBA 2020-21
  • 07:00
    Вашингтон - Индиана (Шууд) NBA 2020-21
  • 09:30
    Лийдс - Тоттенхэм PL 35-р тойрог
  • 11:30
    Шеффилд - Кристал П. PL 35-р тойрог
  • 13:30
    Ливерпүүл - Саутхэмптон PL 35-р тойрог
  • 15:30
    PL World №34
  • 16:00
    Ман Сити - Челси PL 35-р тойрог
  • 18:00
    NBA Action №3020
  • 18:30
    Pre-Game Show №272 (Шууд)
  • 18:50
    Волверхэмптон - Брайтон (Шууд) PL 35-р тойрог
  • 21:00
    NBA Gametime №113
  • 21:30
    The Buzzer №21
  • 22:30
    Аваргуудын лигийн тойм №14
  • 23:00
    Pre-Game Show №274 (Шууд)
  • 23:20
    Вест Хэм - Эвертон (Шууд) PL 35-р тойрог

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    “Олимп ба ОТО” Афин-2004 зуны олимпын наадмын дурсамж
  • 08:55
    Бахархал: Жүдо бөхийн Олон улсын хэмжээний мастер Л. Баярмаа
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН”-шууд нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн:Сагсанбөмбөг
  • 17:05
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 18:00
    Миний мөрөөдөл
  • 18:30
    Спорт-Хобби
  • 19:00
    Оддын замнал
  • 19:30
    Бахархал: МУГТ Ч. Цэвээнпүрэв
  • 20:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тамирчны гэр бүл
  • 21:30
    Бөхийн хууч
  • 22:00
    Дархан мэх: Монгол улсын харцага Өсөх-Ирээдүй
  • 22:35
    Манлайн баясгалан: Монгол Улсын гарьд М. Баяржавхлан
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /давталт/
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 18:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:30
    “Явуулын хүн” монголын уран сайхны кино
  • 12:15
    12/15өсвөр насныханд-?
  • 12:45
    “Босох тэнхэл” ток шоу /шинэ/
  • 13:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 14:00
    “Бид хамтдаа” олон ангит уран сайхны кино 16,17,18,19,20-р анги
  • 17:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:30
    “Агаараар гүйцгээе” аяллын нэвтрүүлэг-4
  • 18:00
    Гэр бүлийн хичээл: хүүхдийн хөгжил
  • 18:10
    ”Чин сэтгэл” Эрүүл нийгэм ЧД- ийн 9-р хорооны нийгмийн ажилтан Э.Одончимэг
  • 18:25
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:35
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг 4-р хэсэг /шинэ/
  • 19:20
    “Хайрлаарай” Хайруу? Хэрэгцээ юу?
  • 20:30
    “Би нисэх дуртай” Монгоын уран сайхны кино
  • 22:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

V/1720:10

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги

V/1712:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 6-р анги

V/1700:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги