МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 12-р анги
  • 09:50
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 10:30
    Бүтээл эзэн хоёр “Баянмонгол чуулга”
  • 11:00
    “Монголын Мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 13:30
    Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
  • 14:10
    Мартах учиргүй
  • 14:40
    “Том ахын аялал” байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:10
    “Самурай” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 15:55
    Урлан
  • 16:00
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг: “Оюутан залуучуудын эрүүл мэнд”
  • 16:40
    Оюундалай
  • 17:00
    16 мм үзүүлж байна: “Уртын дуу”
  • 17:35
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 18:00
    Бидний хоол хүнс хэрхэн бүтдэг вэ
  • 18:30
    Иргэдийн эрх зүйн боловсролд /шууд/
  • 19:00
    Далд өлсгөлөнг давах гарц
  • 19:30
    Эдлэнгийн эзэд
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Нээлттэй хором
  • 22:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: Бүтээл эзэн хоёр “Соёл-Эрдэнэ хамтлаг”
  • 22:40
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 13-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    "Халимны мөрөөдөл" Баримтат кино /8/
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /1/
  • 11:20
    Теле хичээл 4-р анги /Дүрслэх урлаг, технологи/
  • 11:40
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 19/
  • 11:55
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /11/
  • 13:00
    Монгол сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    "Нандин нас" Монголын уран сайхны кино
  • 16:30
    MY VOICE шоу тун удахгүй
  • 17:50
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /10,11/
  • 18:15
    АТГ үзүүлж байна: Аавын захиас
  • 18:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:40
    "Girls" олон ангит кино /7/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Шийдэл 45
  • 20:45
    "Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /2/
  • 21:45
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:25
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /12/
  • 23:35
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:10
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" Баримтат кино
  • 10:40
    "Шинкалион" Японы оак 1,2-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 97-р анги
  • 14:00
    "Баримтат кино"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 16:30
    "Авдрын мухарт 25 жилд"
  • 16:50
    "Дагина өвөө" Японы оак 5-р анги
  • 17:40
    "Шинкалион" Японы оак 3,4-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 98-р анги
  • 21:10
    "10000 төгрөг"
  • 21:40
    "Намрын өнгө" реалити шоу 5
  • 22:30
    "Tem's night show"
  • 23:05
    "Дагина өвөө" Японы оак 6-р анги
  • 00:05
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:25
    "Гайхамшигт амьдрал" 29.30-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:40
    Теле хичээл 6-р анги - Физик
  • 12:00
    Теле хичээл 6-р анги - Хөгжим
  • 12:05
    Теле хичээл 6-р анги - Англи хэл
  • 12:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    "Эрүүл амьдацгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    "Гүнжийн залуу" 2 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 14:50
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:05
    Япон орныг тольдохуй
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "ТВ молл"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:35
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес мэдээ
  • 18:45
    НИТХ
  • 19:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:10
    "Гранд маршал - Сити резиденс" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Гүнжийн залуу" 3 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:55
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    "Цаг хөтөлбөр"
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Гайхамшигт амьдрал" 31-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:40
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    "ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Орос ба Хятад-Зуун дамжсан их зам" баримтат кино
  • 09:30
    Гадаад мэдээ
  • 09:50
    “Маршал Жуков” ОАУСК, 9-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Тоо юу сүлд үү нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:10
    "Масай-Халуунаас хүйтэн рүү" баримтат кино
  • 13:40
    Мэдээллийн шууд хөтөлбөр
  • 14:30
    "Металионууд" 15, 16-р анги
  • 15:00
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Теле хичээл- 9-р анги
  • 16:10
    "К-поп" хөгжмийн цаг
  • 16:20
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Ярилцая л даа
  • 21:00
    “Маршал Жуков” ОАУСК, 10-р анги
  • 22:20
    "Хөөрхөн шулам" МУСК
  • 23:45
    Бурхан багшийн айлдвар нэвтрүүлэг
  • 03:00
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" ОАК 84-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Математик
  • 16:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 11-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 12-р анги
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үүргэвчтэй аялал-10" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 12-р анги
  • 22:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 12-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Эзел" ОАК 84-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    ТВ хичээл 10-р анги:Физик
  • 09:30
    ТВ хичээл 10-р анги:Түүх
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Өдрийн мэнд
  • 10:50
    Маамуу: Нисдэггүй шувуу анимейшн
  • 11:00
    Адтай жаалууд ОАК-63,64
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Залуу илгээлт зорилтот шоу-1
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Их хатан Сондог СОАК-37
  • 15:10
    Кобра ОАК
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Сайн байна уу
  • 17:00
    Өдрийн мэнд
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Монгол араншин: Авдар
  • 19:10
    Шийдэл-45
  • 19:30
    Атга чихэр
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Их хатан Сондог СОАК-38
  • 22:40
    Догшин Алекс ОАК-11
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:20
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 02:25
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.4
  • 03:10
    "Их үйлс" ОАК 12
  • 04:20
    Мэдээ
  • 05:10
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33
  • 07:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 23,24
  • 07:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 35
  • 07:55
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.4
  • 08:45
    "Их үйлс" ОАК 12
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль,нийгмийн орчин" ахлах бэлтгэл
  • 10:30
    Теле хичээл 1-р анги "Математик 1,2 той танилцах"
  • 10:50
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:25
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 11:45
    "Охидын аминчхан яриа" 2.11
  • 12:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33
  • 13:10
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 23,24
  • 13:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 35,36
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Саарал хүн" МУСК
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33
  • 16:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 23,24
  • 16:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 35,36
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.51,52
  • 17:35
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 18:00
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.5
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Их үйлс" ОАК 13
  • 21:50
    "Миний амьдралын түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Маш нууц" МУСК
  • 00:20
    "Охидын аминчхан яриа" 2.11

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1,9-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.25,26-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.13-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.14-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.3-р анги
  • 08:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.5,6-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 4.9,10-р анги
  • 09:45
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Амтат оройн зоог" ОАК 95,96-р анги
  • 11:10
    "Теле хичээл: 7-р анги-Физик "
  • 11:30
    "Теле хичээл: 7-р анги-Нийгэм судлал "
  • 11:50
    Теле хичээл: 7-р анги-Биеийн тамир
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Гал тогоо" ОАК 2.13,14-р анги
  • 13:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат, Авиа зүй: №3)
  • 13:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат,Орчуулга: №3)
  • 13:40
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат, Үгсийн сан: №3)
  • 14:00
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:15
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №9)
  • 14:40
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №10)
  • 15:00
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №7)
  • 15:20
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №8)
  • 15:40
    Монголчууд 20-р зууны эхэнд
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 11-р анги
  • 17:00
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.7,8-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.15,16-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 4.11,12-р анги
  • 19:25
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 97, 98-р анги
  • 21:00
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 2.15,16-р анги
  • 23:05
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 12-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-16,17,18-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Миний сайн тал" инээдмийн цуврал 7-р анги /давталт/
  • 10:00
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Биеийн тамир
  • 10:30
    "Чоно" ХОАК 46-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-16,17,18-р анги
  • 14:30
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Биеийн тамир /давталт/
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 16:00
    "Чоно" ХОАК 46-р анги
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" МОАК 12-р анги /давталт/
  • 18:10
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-16,17,18-р анги
  • 18:30
    "Миний сайн тал" инээдмийн цуврал 8-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Чоно" ХОАК 47-р анги
  • 22:00
    "Хөгжилтэй гэр бүл" МОАК 13-р анги
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчдийн шинэ адал явдал" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 10:30
    "Мангас" СОАК (16) 5-р анги
  • 11:40
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 10,11-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 7,8
  • 13:30
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 13-р анги
  • 17:15
    Миний Монголын соёл
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 42-р анги
  • 18:00
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчдийн шинэ адал явдал" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Мангас" СОАК 6-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 22:00
    "Харснаа хэл" СОАК 8-р анги
  • 23:15
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Love and sex" МОАК 4-р анги
  • 00:40
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 53-54-р анги
  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 15-р анги /давталт/
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Нийгэм судлал/
  • 10:05
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хөгжим/
  • 10:15
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Өндөр ээж" МУСК
  • 14:30
    "ТОСК" үзүүлж байна
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 55-56-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК төгсгөлийн 16-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    НДЕГ үзүүлж байна
  • 20:40
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ларри кроун" УСК
  • 00:00
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Урвалт УСК
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 66-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн цуврал - Нисдэггүй шувуу
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Монгол хэл/
  • 12:35
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Т.Хонгорзул /Хадлан дээл брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 67-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /ОРОС - ХЯТАД 1-р хэсэг/
  • 16:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ITEM" ОАУСК 8-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Т.Хонгорзул /Хадлан дээл брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 22:20
    "ITEM" ОАУСК 8-р анги /давталт/
  • 23:35
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:05
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:10
    "Шинэ трэйлер"
  • 09:20
    "Ривердэйл" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 11:00
    "Хар хүлэг баатар (Black Knight)" УСК
  • 12:40
    "Найзууд" ОАК (II.14-18-р анги)
  • 14:45
    "Манай Эриний дараа (After Earth)" УСК
  • 16:35
    "Хөрш айлын бүсгүй (The Girl Next Door)" УСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (I.13-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (II.19,20-р анги)
  • 20:35
    "Монте Карло (Monte Carlo)" УСК
  • 22:40
    "Мэдрэмж ба мэдрэхүй (Sense & Sensibility)" УСК
  • 01:10
    "Хурд эсвэл үхэл (Quick and the Dead)" УСК
  • 03:00
    "Ривердэйл" ОАК (I.12,13-р анги)
  • 04:25
    "Найзууд" ОАК (II.18-20-р анги)
  • 05:30
    Шийдвэр наймаалцагч (Runaway Jury) УСК
  • 07:30
    "Мона Лизагийн инээмсэглэл (Mona Lisa Smile)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 37-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Эх дэлхийгээ хайрлая
  • 11:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 13:30
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Эх дэлхийгээ хайрлая
  • 13:50
    Тоглоом СОАК 7-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 38-р анги
  • 18:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    Тоглоом СОАК 8-р анги
  • 21:40
    Хот бичил цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 22:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 53-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр /шууд/
  • 08:35
    "Буратино" хүүхэлдэйн жүжиг /давталт/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:10
    "1 хувь" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:50
    "ЭМЯ" үзүүлж байна /КОРОНАВИРУС/
  • 12:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 12:30
    "Кино миний амьдрал-1" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор-1" МУСК
  • 14:20
    "И-спорт" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 15:25
    "Сонгодог-21" үзүүлж байна
  • 16:15
    "7/24" төсөл үзүүлж байна-Төрийн үйлчилгээ /давталт/
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 17:25
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:35
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна"
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000"/ Шууд / үзүүлж байна
  • 20:30
    "7/24" төсөл үзүүлж байна-Төрийн үйлчилгээ-2
  • 21:10
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:40
    "Кино миний амьдрал-3" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор-3" МУСК
  • 23:30
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Бизнес ба боломж
  • 09:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Миний аав" Монголын уран сайхны кино
  • 10:50
    "Талархал" ток шоу
  • 13:20
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:20
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - МСҮТ
  • 14:50
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Б.Батбаяр
  • 16:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 17:30
    Бизнес ба боломж
  • 18:05
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Талархал" ток шоу
  • 20:30
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 21:05
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Замын хураамж
  • 21:35
    "Аз жаргал bad boy" Монголын уран сайхны кино
  • 23:45
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "One punch man " хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Зуны номтой өдрүүд: Cайн муугийн тухай
  • 10:40
    ""1001 шөнийн үлгэр" хүүхдэд зориулсан зурагт ном гарсан тухай
  • 11:05
    "Hогоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "One punch man " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 12:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Амьд байгалийн ертөнц" баримтат кино
  • 19:30
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" OАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК
  • 00:42
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро IV.1-2
  • 07:35
    Мини Форс I.15-16
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Миний найз Watch car 27-28
  • 09:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 6
  • 09:25
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 6
  • 09:35
    Да Винчи - Сиэста Зи II.6
  • 10:00
    Мини Форс Х 13-14
  • 10:30
    Тандермэний гэр бүл II.23-24
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь VIII.25
  • 12:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 25-26
  • 12:10
    Learn to Draw- Муурын хотхон 5
  • 12:20
    Learn to Draw -Зурж сурцгаая 22
  • 12:30
    Learn to Draw - Хайрцган хот 6
  • 12:45
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 21-22
  • 12:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 23
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро IV.1-2
  • 13:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд IV.18
  • 15:00
    Миний найз Watch car 29-32
  • 16:00
    Да Винчи - Ёо ёо ажиллагаа III.6
  • 16:30
    Да Винчи - Босс жаалууд 6
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро IV.3-4
  • 17:35
    Зуузуугийн найзууд 11-12
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 5
  • 18:25
    Learn to Draw- Зурж сурцгаая 22-23
  • 18:30
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 25-26
  • 18:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 5
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 24
  • 19:00
    Мини Форс Х 15-16
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.26
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Амьдралын хөг 9-10
  • 22:00
    Тандермэний гэр бүл II.24-25
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    ММ таван хором
  • 09:25
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 09:55
    “Сэтгүүлчийн тэмдэглэл” цуврал нэвтрүүлэг /Монгол Улсын Хөдөлмөрийн баатар, гавьяат нисгэгч Р.Батнасан оролцов/ /давталт/
  • 10:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 10:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 10:40
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал”
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Хавдаргүй Монголын төлөө” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Цаг агаар
  • 13:30
    “Далд өлсгөлөнг давах гарц” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Тэрбум мод” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Хирошима” танин мэдэхүйн баримтат кино 1-р хэсэг
  • 17:50
    Зураглал
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Томилолтоос ирлээ: Америкийн нэгдсэн улс дахь Монголчууд
  • 19:20
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сүлд
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Шинэ ном
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Ярилцах цаг
  • 10:55
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Туршилтын хосууд МУСК
  • 14:10
    Монгол Монголоо хайрлая хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 1,2-р анги
  • 16:55
    Бизнес цаг
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Чин ачлал
  • 20:00
    Шийдэл-45
  • 20:20
    Теле концерт
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол Монголоо хайрлая хэлэлцүүлэг
  • 22:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 3,4-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2021 Team Preview: Nuggets, Suns
  • 00:30
    2021 Team Preview: Hawks, Hornets
  • 01:00
    2021 Team Preview: Bucks, Nets
  • 01:30
    2021 Team Preview: Lakers, Bucks
  • 02:00
    2021 Team Preview: 76ers, Celtics
  • 02:30
    2021 Team Preview: Warriors, 76ers
  • 03:00
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 03:30
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 04:00
    2021 Team Preview: Pelicans, Blazers
  • 04:30
    2021 Team Preview: Rockets, Cavaliers
  • 05:00
    2021 Team Preview: Pistons, Jazz
  • 05:30
    2021 Team Preview: Wizards, Magic
  • 06:00
    2021 Team Preview: Timberwolves, Thunder
  • 06:30
    2021 Team Preview: Grizzlies, Raptors
  • 07:00
    2021 NBA Pre Season: Raptors vs. Wizards Live
  • 09:30
    2021 Team Preview: Wizards, Magic
  • 10:00
    2021 Team Preview: Timberwolves, Thunder
  • 10:30
    2021 Team Preview: Grizzlies, Raptors
  • 11:00
    2021 Team Preview: Pelicans, Blazers
  • 11:30
    2021 Team Preview: Rockets, Cavaliers
  • 12:00
    2021 Team Preview: Pistons, Jazz
  • 12:30
    2021 Team Preview: Lakers, Bucks
  • 13:00
    2021 Team Preview: Nuggets, Suns
  • 13:30
    NBA Gametime
  • 14:30
    NBA Gametime
  • 15:30
    NBA Gametime
  • 16:30
    NBA Gametime
  • 17:00
    2021 NBA Pre Season: Raptors vs. Wizards Tape
  • 19:00
    NBA Gametime
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    2021 NBA Pre Season: Raptors vs. Wizards Tape
  • 23:00
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 23:30
    2021 Team Preview: Bulls, Knicks

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Барселона - Гранада 5-р тойрог
  • 11:00
    UЕL: Спартак - Легия 1-р тойрог
  • 13:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №6
  • 13:30
    Ла Лиг: Хетафе - Атлетико 6-р тойрог
  • 15:30
    UCL: Бешикташ - Дортмунд 1-р тойрог
  • 17:30
    LaLiga Fans №1
  • 18:00
    UCL: Шерифф - Шахтар 1-р тойрог
  • 20:00
    Ла Лиг: Севийя - Валенсиа 6-р тойрог
  • 22:00
    UCL: Ливерпүүл - Милан 1-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    Бөх: Бүх цэргийн баяр наадам 2019
  • 12:30
    NBA: Юта - Даллас Pre-Season 2021-22
  • 14:30
    PL: Челси - Саутхэмптон 7-р тойрог
  • 16:30
    Football Talk №09
  • 18:00
    Ла Лигийн тойм №3
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    La Liga Nations №2
  • 20:00
    NBA: Чикаго - Сан Антонио 2020-21
  • 22:00
    ONE: Heroes (Дугаар 10)
  • 23:00
    La Liga World №7
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1155
  • 11:00
    UFC: Дэрн-Родригез
  • 13:30
    UFC: Ортега-Жун
  • 16:00
    UFC 255: Фигуэйредо-Перез
  • 19:00
    UFC: Хермансон-Веттори
  • 21:00
    UFC 259: Блахович-Адесанья
  • 23:30
    UFC: Дэрн-Родригез Тойм

Сүлд ТВ

  • 07:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:50
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Нохдын ертөнц нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Ром олон ангит кино 2-р бүлгийн 5-р анги /давталт/
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    7-р ангийн Монгол хэл Эх мал ба төл мал
  • 11:20
    8-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Яаралтай үед тусгай дугаарт дуудлага хэрхэн өгөх вэ?
  • 11:40
    9-р ангийн Математик Хувь процент
  • 12:05
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Манай дэлгэцнээ
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Улсын наадам-2019 Шүдлэн, даага, эрлийз дээд насны морьдын уралдаан
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Морин өртөө нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Содурлан хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    Сувд нэвтрүүлэг Б.Нэргүй
  • 20:00
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    Гайхамшигт санаанууд
  • 22:40
    Ром олон ангит кино 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:40
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Бизнес хөтөч
  • 00:15
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал " ОАК 1 бүлгийн 9, 10-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 40
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 51, 52
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 53, 54-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 30
  • 12:00
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 2-р анги
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 37, 38-р анги
  • 14:40
    "Миний охин Со Ён" ОАК 41, 42-р анги
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал " ОАК 1 бүлгийн 11, 12-р анги
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 55, 56-р анги
  • 20:30
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 3-р анги
  • 21:30
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 39, 40-р анги
  • 23:20
    "Зөрүү тавилан" ОАК 55, 56-р анги
  • 00:25
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 3-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    UEL: Спартак М. - Легия 1-р тойрог
  • 02:30
    NBA: Сан Антонио - Орландо Pre-Season 2021-22
  • 04:30
    UEL: Лэстер - Наполи 1-р тойрог
  • 06:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №22
  • 07:00
    NBA (Шууд) Торонто - Вашингтон Pre-Season 2021-22
  • 09:30
    NBA: Атланта - Мемфис Pre-Season 2021-22
  • 11:30
    UCL: Бешикташ - Дортмунд 1-р тойрог
  • 13:30
    NBA: Нью Орлеанс - Юта Pre-Season 2021-22
  • 15:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №23
  • 16:00
    UCL: Брюгге - ПСЖ 1-р тойрог
  • 18:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №24
  • 18:30
    Football Talk №09
  • 20:00
    NBA: Торонто - Вашингтон Pre-Season 2021-22
  • 22:00
    UCL: Интер - Реал М. 1-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 35-р анги
  • 10:50
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Urban jeans" үзүүлж байна:Үндэсний үйлвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 13:50
    "Фукушима" баримтат кино
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл Физик, Нийгэм судлал
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 19:10
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна:Үндэсний үйлвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 36-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Бахархал: Авто спортын олон улсын хэмжээний мастер Б. Бат-Ундрал
  • 08:00
    Манлайн баясгалан их аварга Х. Шаравжамц
  • 08:30
    Спорт-түүх: “Москва-80” зуны олимпын наадмын 40 жилийн ойд зориулав
  • 08:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “Хад- Алдарын дайчид”-шууд
  • 10:40
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 10:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “Ховд Вестерн- Монголын тэмүүлэл”-шууд
  • 12:40
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 12:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “Хөх чононууд- Арвис”-шууд
  • 14:40
    Зочны ярилцлага
  • 15:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдад/
  • 15:05
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1937 он
  • 15:10
    Спорт-түүх: “Монголын хөлбөмбөг 60 жилд”
  • 16:10
    “Уухай” үндэсний сурын хүндэт мэргэн Т. Батмөнх
  • 16:40
    “Зогсошгүй” Таеквондогийн Аз тивийн аварга Ө. Гантөмөр
  • 17:20
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Л. Нарангэрэл
  • 17:40
    “Шанхай-2006” усан спортын 25 метрийн бассейны ДАШТ 3-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 18:20
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1938 он
  • 18:30
    Оддын замнал: Авто спортын тамирчин Льюс Хэмилтон
  • 19:00
    Спорт- цаг үе: Хөлбөмбөгийн үндэсний дээд лигийн аварга “Атлетик 220” багийн тамирчид оролцоно-шууд
  • 20:00
    Бахархал: Монгол улсын спортын мастер О. Баярцогт
  • 20:40
    Миний мөрөөдөл: Боксын тамирчин Түвшинтулга
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх: Токио 64 зуны олимпын наадамд оролцсон ахмад тамирчид
  • 22:15
    “Шанхай-2006” усан спортын 25 метрийн бассейны ДАШТ 4-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 09:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:15
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 15:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 21:20
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 00:10
    Ярих өнцөг
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-27
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Ярилцах цаг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Монгол нүнжиг давталт
  • 16:15
    Түмэнд түгээе
  • 16:30
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Хуульч зөвлөж байна шууд
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ТВ-Клиник
  • 20:30
    Тодруулга
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Ярилцах цаг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-28
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 43,44-р анги
  • 11:40
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 13:00
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:10
    Монгол бичгийн хичээл: дугаар-11,12
  • 13:50
    Хүүхдийн эрх
  • 14:00
    “Азийн гэр бүл” 1-р бүлэг Миний аав
  • 14:50
    Монгол өв соёл хөтөлбөр
  • 15:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:00
    “Чингүүн” баримтат кино
  • 16:50
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Хүний эрх хүүхдийн эрхээс эхэлнэ
  • 17:00
    “Ирээдүйн генералууд” реалити шоу-8
  • 17:30
    12/15Өсвөр насныханд зориулав “Замын хөдөлгөөн”
  • 18:00
    Хүүхдийн эрх
  • 18:10
    “Мартах учиргүй” Гавьяат эдийн засагч Даржаагийн Насанжаргал
  • 18:40
    “Хайрлаарай” Цаг хугацаа
  • 19:40
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:50
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 45,46-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Амьд тоглолт
  • 09:20
    Үлгэрийн цаг
  • 09:50
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 13:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Бизнес хөтөч
  • 17:10
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 17:50
    "Mr. If" нэвтрүүлэг дугаар - 3
  • 18:25
    "Оюутны байр - 1" 5,6-р анги
  • 19:20
    Бизнес хөтөч
  • 19:40
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Үндэсний үйлдвэрлэгчдийн загварын шоу
  • 21:00
    "Аав" МУСК
  • 22:35
    "Киносутра" МОАК 3-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

X/2619:30

Боловсрол ТВ

"Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 1,2-р анги

X/2620:35

MovieBox

"Оргох төлөвлөгөө (Escape Plan)" УСК

X/2608:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/