МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн ивээл дор Шүүх эрх мэдэл, Хууль сахиулах албан хаагчдын үндэсний чуулган: Хүний эрх, Шударга ёс, Хуулийн засаглал /шууд/
  • 13:00
    “Том ахын аялал” байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 14:30
    Ногоон шошго
  • 15:00
    “Самурай” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 15:45
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Ууган хүү” жүжиг
  • 17:20
    Томилолтоос ирлээ: “Тэрбум мод” үндэсний хөтөлбөр Өмнөговь аймагт
  • 17:40
    Зуузуугийн найзууд
  • 17:50
    Босох тэнхэл /Цагаан Таягтны өдөрт зориулав/
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 19:20
    Асуудал, Шийдэл
  • 19:40
    Хүнс хэрхэн бүтдэг вэ... “Улаанбаатар гурил” компаниас үзүүлж байна
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 15.16-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    "Халимны мөрөөдөл" Баримтат кино /10/
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:25
    "Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /3/
  • 11:15
    Теле хичээл 4-р анги /Хүн ба нийгэм/
  • 11:40
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 21/
  • 11:55
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /13/
  • 13:00
    Монгол сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:40
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:55
    "Бурхан өршөөг" Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    Мэлмий тэтгэсэн бурхад: УГТЭ-ийн Нүдний тасаг 30 жилд
  • 17:35
    АТГ үзүүлж байна: С.Бямбадэлгэр
  • 17:40
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /14,15/
  • 18:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:20
    "Гранд Маршал - Сити резиденс" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Girls" олон ангит кино /9/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    MY VOICE нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /4/
  • 22:00
    Entertainment zone
  • 22:35
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /14/
  • 23:45
    Аяллын тойрог
  • 00:35
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:10
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" Баримтат кино
  • 10:40
    "Шинкалион" Японы оак 5,6-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 99-р анги
  • 14:00
    "Намрын өнгө" реалити шоу 3
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "New wave"
  • 16:35
    "Авдрын мухарт 25 жилд"
  • 16:50
    "Дагина өвөө" Японы оак 7-р анги
  • 17:40
    "Шинкалион" Японы оак 7,8-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 100-р анги
  • 21:10
    "Дэлхий хавтгай"
  • 21:50
    "Дагина өвөө" Японы оак 8-р анги
  • 22:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:25
    "Гайхамшигт амьдрал" 31.32-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 12:20
    Теле хичээл 6-р анги - Түүх
  • 12:40
    Теле хичээл 6-р анги - Дизайн технологи
  • 12:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    "Гүнжийн залуу" 4 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 15:00
    Таны гал тогоонд
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    "ТВ молл"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    Орон орны хоол
  • 18:45
    Бизнес мэдээ
  • 18:50
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 19:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:05
    Атга чулуу сөөм газар
  • 19:30
    "Гүнжийн залуу" 5 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Гайхамшигт амьдрал" 33-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:45
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хүний эрх, шударга ёс, хуулийн засаглал -Төрийн ордноос шууд дамжуулна
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:10
    “Маршал Жуков” ОАУСК, 11-р анги /давталт/
  • 14:00
    Хүний эрх, шударга ёс, хуулийн засаглал -Төрийн ордноос шууд дамжуулна
  • 16:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Жайка" үзүүлж байна
  • 20:40
    "Хойд Солонгост 10 хоног-1" баримтат кино
  • 22:20
    "Маршал Жуков" УСК төгсгөлийн 12-р анги
  • 23:20
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг
  • 03:00
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Бичил ертөнц " Баримтат кино
  • 10:30
    "ТОСК" үзүүлж байна
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" ОАК 86-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Хүн ба орчин
  • 16:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 13-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 14-р анги
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үүргэвчтэй аялал-11" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 14-р анги
  • 22:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 14-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Эзел" ОАК 86-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    ТВ хичээл 10-р анги: Монгол бичиг
  • 09:30
    ТВ хичээл 10-р анги: Нийгэм судлал
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Өдрийн мэнд
  • 10:50
    Маамуу: Нисдэггүй шувуу анимейшн
  • 11:00
    Адтай жаалууд ОАК-67,68
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Залуу илгээлт зорилтот шоу-2
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Их хатан Сондог СОАК-39
  • 15:10
    Миний аялсан 1000 хот-Хельсинк хот
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Сайн байна уу
  • 17:00
    Өдрийн мэнд
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сумын атаман
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 19:30
    Их эмч
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Их хатан Сондог СОАК-40
  • 22:40
    Байрны ах МУСК
  • 23:50
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:05
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 02:50
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.6
  • 03:35
    "Их үйлс" ОАК 14
  • 04:45
    Мэдээ
  • 05:35
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 35
  • 07:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 1,2
  • 07:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 39
  • 07:55
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.6
  • 08:45
    "Их үйлс" ОАК 14
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөөлөл" ахлах бэлтгэл
  • 10:30
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 10:50
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:25
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 11:45
    "Охидын аминчхан яриа" 2.13
  • 12:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 35
  • 13:10
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 1,2
  • 13:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 39,40
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    Баянхонгорын шигшмэл хурд 2021 /1-р хэсэг/
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 35
  • 16:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 1,2
  • 16:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 39,40
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.3,4
  • 17:35
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 18:00
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.7
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Их үйлс" ОАК 15
  • 21:50
    "Соёлоор гоёно" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Өргөмөл" УСК
  • 00:05
    "Охидын аминчхан яриа" 2.13

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4,17-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.18-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.5-р анги
  • 08:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.8,9-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 4.13,14-р анги
  • 09:45
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Амтат оройн зоог" ОАК 99,100-р анги
  • 11:10
    "Теле хичээл: 7-р анги- Англи хэл "
  • 11:30
    "Теле хичээл: 7-р анги- Монгол бичиг "
  • 12:00
    Теле хичээл: 7-р анги- Дизайн технологи
  • 12:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:25
    "Гал тогоо" ОАК 2.17,18-р анги
  • 13:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат, авиа зүй: №5)
  • 13:40
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат, орчуулга: №5)
  • 14:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат, үгсийн сан: №5)
  • 14:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:25
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №13)
  • 14:45
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №14)
  • 15:05
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №11)
  • 15:25
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №12)
  • 15:45
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 13-р анги
  • 16:55
    "Монголчууд 20-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.10,11-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.19,20-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 4.15,16-р анги
  • 19:25
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 101,102-р анги
  • 21:00
    "Аугаа эх орны дайн" баримтат кино 10-р анги
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 2.19,20-р анги
  • 23:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 14-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-22,23,24-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Миний сайн тал" инээдмийн цуврал 9-р анги /давталт/
  • 10:00
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 10:30
    "Чоно" ХОАК 48-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Хөдөлгүүр" авто шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:15
    Монгол өв соёл
  • 13:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-22,23,24-р анги
  • 14:30
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Иргэний ёс зүйн боловсрол /давталт/
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 16:00
    "Чоно" ХОАК 48-р анги
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" МОАК 14-р анги /давталт/
  • 18:10
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-22,23,24-р анги
  • 18:30
    "Миний сайн тал" инээдмийн цуврал 10-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:00
    "Чоно" ХОАК 49-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хөгжилтэй гэр бүл" МОАК 15-р анги
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчдийн шинэ адал явдал" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 10:30
    "Мангас" СОАК 7-р анги
  • 11:50
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Инженерийн гайхамшиг" баримтат кино 5-р хэсэг
  • 13:20
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 24-26-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 15-р анги
  • 17:10
    Миний Монголын соёл
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" Хүүхдийн нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 18:00
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчдийн шинэ адал явдал" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Мангас" СОАК 8-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 10
  • 21:30
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар 11
  • 22:00
    "Харснаа хэл" СОАК 10-р анги
  • 23:15
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Love and sex" МОАК 7,8-р анги
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 57-58-р анги
  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Нөгөө л романтик" УСК 1-р анги /давталт/
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 09:55
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол бичиг/
  • 10:15
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дизайн технологи/
  • 10:40
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хайрын дон" УСК
  • 14:40
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 15:15
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 59-60-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Нөгөө л романтик" УСК 2-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Эрхэт Монгол" групп үзүүлж байна
  • 22:00
    "Цаасан цэцэг" УСК
  • 00:05
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 01:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 68-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн цуврал - Нисдэггүй шувуу
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Англи хэл/
  • 12:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Т.Хонгорзул /Хадлан дээл брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 13:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 69-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /ИТАЛИ - АРГЕНТИНА/
  • 16:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ITEM" ОАУСК 10-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Т.Хонгорзул /Хадлан дээл брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 22:10
    "Алдаж боломгүй амьдралын амт" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "ITEM" ОАУСК 10-р анги /давталт/
  • 00:10
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:45
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:40
    "Шинэ трэйлер"
  • 08:50
    "Ривердэйл" ОАК (I.13,II.1-р анги)
  • 10:25
    "Цагдаагийн түүх (Police Story)" УСК
  • 12:10
    "Найзууд" ОАК (II.19-22-р анги)
  • 13:50
    "Хонгконгоос ирсэн загалмайлсан эцэг (Canton Godfather)" УСК
  • 16:05
    "Нууцлаг мөрөн (Mystic River)" УСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.2-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (II.23,24-р анги)
  • 20:35
    "Залуу насны дууль (Testament of Youth)" УСК
  • 23:05
    "Тоглогч (Gamer)" УСК
  • 01:00
    "Бүдүүн ээжийн байшин 2 (Big Momma's House 2)" УСК
  • 02:35
    "Ривердэйл" ОАК (II.1,2-р анги)
  • 04:00
    "Найзууд" ОАК (II.23,24-р анги)
  • 04:45
    "Мэдрэмж ба мэдрэхүй (Sense & Sensibility)" УСК
  • 07:00
    "Бүдүүн ээж 3: Эцэг хүүгийн барилдлага (Big Mommas: Like Father, Like Son)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 17,18-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 39-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Эцэг, эх, хүүхдийн харилцаа
  • 11:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 13:30
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Эцэг, эх, хүүхдийн харилцаа
  • 13:50
    Тоглоом СОАК 9-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 40-р анги
  • 18:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 19,20-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    Тоглоом СОАК 10-р анги
  • 21:40
    "Гранд Маршал-Сити Резиденс" үзүүлж байна
  • 21:50
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 55-р анги
  • 22:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр /шууд/
  • 08:35
    "Хөгжилтэй дүр-Ахаа намайг бодоорой"
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДЛЫН ТАЛААРХ 7 ХОНОГИЙН НЭГДСЭН МЭДЭЭЛЭЛ"
  • 11:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 12:30
    "Cook -E" үзүүлж байна
  • 12:40
    "Кино миний амьдрал-4" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Цогт тайж-1" МУСК
  • 14:40
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна"
  • 15:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 15:25
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:50
    "Ирж буй Монгол" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 17:25
    "Маргад эрдэнийн орон" хүүхэлдэйн жүжиг /давталт/
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 19:30
    "PINK and BLUE" шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 20:00
    "Төрийн Орон Сууцны Корпораци" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:30
    "Cook -E" үзүүлж байна
  • 21:40
    "Кино миний амьдрал-5" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Цогт тайж-2" МУСК
  • 23:30
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бизнес ба боломж
  • 09:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Учрал" Монголын уран сайхны кино
  • 11:45
    "Цөлжилт бидний амьдралд" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:10
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Хотын аялал жуулчлал
  • 14:40
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Д.Лувсаншарав
  • 16:10
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 17:10
    "Өвгөн шувуу" баримтат кино
  • 17:50
    Бизнес ба боломж
  • 18:20
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Талархал" ток шоу
  • 20:25
    "Шинжлэх ухаан хөгжлийн гарц" цуврал ярилцлага
  • 21:15
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Усан парк
  • 21:45
    "Кибер ертөнц" Монголын уран сайхны кино
  • 23:35
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарласан
  • 00:30
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "One punch man " хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    "Зуны номтой өдрүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:35
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "One punch man " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 19:05
    "Амьд байгалийн ертөнц" баримтат кино
  • 19:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Tок шоу"
  • 23:00
    "Хүргэн хүү " МУСК
  • 00:37
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро IV.7-8
  • 07:35
    Мини Форс I.19-20
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Миний найз Watch car 35-36
  • 09:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.6
  • 09:25
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 12
  • 10:00
    Мини Форс Х 17-18
  • 10:30
    Миний бяцхан одой морь-Equestria охид 1
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь IX.1
  • 12:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 27-28
  • 12:10
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 6
  • 12:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 23-25
  • 12:35
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 5
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро IV.7-8
  • 13:30
    Врумиз III.7-8
  • 14:05
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд IV.20
  • 15:00
    Миний найз Watch car 37-40
  • 16:00
    Да Винчи - Гайхалтай шинэ нээлтүүд 6
  • 16:30
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 6
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро IV.9-10
  • 17:35
    Зуузуугийн найзууд 15-16
  • 18:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 27-28
  • 18:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 24-25
  • 18:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 18:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 29-30
  • 18:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 6
  • 18:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 26
  • 19:00
    Мини Форс Х 19-20
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь IX.2
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Амьдралын хөг 13-14
  • 22:00
    Миний бяцхан одой морь-Equestria охид 2
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн ивээл дор Шүүх эрх мэдэл, Хууль сахиулах алба хаагчдын үндэсний чуулган: Хүний эрх, Шударга ёс, Хуулийн засаглал /Шууд/
  • 13:00
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/ УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг шууд дамжуулна.
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    16 мм-ийн кино фонд: Нэгдлийн Намар /1976 он/
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Хилийн чанадаас мэдээлж байна
  • 19:20
    Онцлох зочин
  • 19:40
    Томилолтоос ирлээ: Америкийн нэгдсэн улс дахь Монголчууд /давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Асуудал, Шийдэл”
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    Босох тэнхэл: Цагаан таягтны өдөрт зориулав
  • 22:40
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:40
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:45
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Теле концерт
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Тоглолтын цаг
  • 10:55
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Тунгалаг тамир МУСК 2-р анги
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Шийдэл-45
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 5,6-р анги
  • 16:55
    Бизнес цаг
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Миний байшин
  • 20:20
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 7,8-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2021 Team Preview: Nuggets, Suns
  • 00:30
    2021 Team Preview: Hawks, Hornets
  • 01:00
    2021 Team Preview: Bucks, Nets
  • 01:30
    2021 Team Preview: Lakers, Bucks
  • 02:00
    2021 Team Preview: 76ers, Celtics
  • 02:30
    2021 Team Preview: Warriors, 76ers
  • 03:00
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 03:30
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 04:00
    2021 Team Preview: Pelicans, Blazers
  • 04:30
    2021 Team Preview: Rockets, Cavaliers
  • 05:00
    2021 Team Preview: Pistons, Jazz
  • 05:30
    2021 Team Preview: Spurs, Kings
  • 06:00
    2021 Team Preview: Pacers, Thunder
  • 06:30
    2021 Team Preview: Bucks, Nets
  • 07:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 07:30
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 08:00
    NBA Together VR: Equity & Racial Violence
  • 08:30
    Special: Policing Reform
  • 09:00
    NBA Together: Ray Allen
  • 09:30
    NBA Together: Kevin Love
  • 10:00
    2021 NBA Pre Season: Lakers vs. Kings Live
  • 12:30
    NBA Gametime
  • 13:30
    NBA Gametime
  • 14:30
    NBA Gametime
  • 15:30
    NBA Gametime
  • 16:30
    NBA Gametime
  • 17:00
    2021 NBA Pre Season: Lakers vs. Kings Tape
  • 19:00
    2021 WNBA Finals Game 2 Tape
  • 21:00
    2021 NBA Pre Season: Lakers vs. Kings Tape
  • 23:00
    2021 WNBA Finals Game 2 Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    LaLiga World №10
  • 09:30
    Ла Лиг: Реал Мадрид - Майорка 6-р тойрог
  • 11:30
    ECL: Ренн - Тоттенхэм 1-р тойрог
  • 13:30
    LaLiga ZAP №1
  • 13:50
    Production time
  • 14:00
    UEL: Лэстер - Наполи 1-р тойрог
  • 16:00
    Ла Лиг: Осасуна - Бетис 6-р тойрог
  • 18:00
    UEL: Рэйнжерс - Лион 1-р тойрог
  • 20:00
    LaLiga Show №9
  • 20:30
    Европа/Конференц лигийн тойм №2
  • 21:30
    UCL: Шахтар - Интер 2-р тойрог
  • 23:30
    LaLiga Chronicles №7

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    UCL: Ювентус - Челси 2-р тойрог
  • 11:30
    UFC: Дэрн-Родригез
  • 14:30
    Ла Лиг: Атлетико - Барселона 8-р тойрог
  • 16:30
    NBA: Кливлэнд - Чикаго Pre-Season 2021-22
  • 18:30
    La Liga Chronicles №7
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    NBA: Милуоки - Брүүклин Pre-Season 2021-22
  • 21:30
    PL: Брайтон - Арсенал 7-р тойрог
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1481
  • 11:00
    UFC 256: Фигуэйредо-Морено
  • 13:30
    UFC 258: Усман-Бурнс
  • 16:00
    ONE: Unbreakable III
  • 18:30
    ONE: Fists of Fury
  • 20:30
    ONE (Шууд): Strike
  • 23:30
    ONE Weekly #41

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Өв соёл Биет бус соёлын өв
  • 09:35
    Ром олон ангит кино 2-р бүлгийн 7-р анги /давталт/
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    4-р ангийн Математик 500 хүртэл тооны нэмэх, хасах үйлдэл гүйцэтгэх
  • 11:22
    5-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Зэрлэг амьтад
  • 11:48
    6-р ангийн Монгол хэл Эхээс жинхэнэ нэрийг таньж ялгах
  • 12:15
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Их хурд – 1
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Морин өртөө 5-р хэсэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Би уран бүтээлч нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Монголын гэгээ Үрийн аж ахуй
  • 20:00
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    +19 нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Ром олон ангит кино 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 23:40
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Бизнес хөтөч
  • 00:15
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал " ОАК 1 бүлгийн 13, 14-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 2
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 55, 56
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 57, 58-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 1
  • 12:00
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 4-р анги
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 41, 42-р анги
  • 14:40
    "Миний охин Со Ён" ОАК 45, 46-р анги
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал " ОАК 1 бүлгийн 15, 16-р анги
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 59, 60-р анги
  • 20:30
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 5-р анги
  • 21:30
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 43, 44-р анги
  • 23:20
    "Зөрүү тавилан" ОАК 59, 60-р анги
  • 00:25
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 5-р анги
  • 01:10
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    PL: А. Вилла - Эвертон 5-р тойрог
  • 02:00
    NBA: Торонто - Вашингтон Pre-Season 2021-22
  • 04:00
    PL: Бөрнли - Арсенал 5-р тойрог
  • 06:00
    NBA: Майами - Нью Йорк 2020-21
  • 08:00
    PL: Ливерпүүл - Кристал П. 5-р тойрог
  • 10:00
    NBA (Шууд) Л.А Лэйкерс - Сакраменто Pre-Season 2021-22
  • 12:30
    PL: Ман Сити - Саутхэмптон 5-р тойрог
  • 14:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №24
  • 15:00
    NBA: Мемфис - Индиана Pre-Season 2021-22
  • 17:00
    Аваргуудын лигийн тойм №02
  • 18:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №26
  • 18:30
    PL World №09
  • 19:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Сакраменто Pre-Season 2021-22
  • 21:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №25
  • 21:30
    PL World №10
  • 22:00
    PL: Тоттенхэм - Челси 5-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 09:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 37-р анги
  • 09:50
    Бизнесийн амжилт
  • 10:20
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 13:30
    Зарын цаг
  • 13:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Бизнесийн амжилт
  • 15:00
    Зарын цаг
  • 15:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна:Үндэсний үйлвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл Монгол бичиг, Газар зүй
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:20
    Шийдэл-45
  • 19:40
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 19:50
    "Urban jeans" үзүүлж байна:Үндэсний үйлвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 20:00
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 38-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    "Нарны унага" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Спорт таны амралтанд: Повер мастер кросс-2019 тэмцээн
  • 08:15
    Эрийн хийморь: Монгол улсын тод манлай уяач Э. Эрдэнэчулуун
  • 08:55
    Бахархал: ОУХМ Л. Баатархүрээ
  • 09:25
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1939 он
  • 09:35
    Монголын спортын-түүх: Алдар нийгэмлэгийн хөлбөмбөгчид
  • 10:35
    Манлайн баясгалан: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 10:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “Алдарын дайчид- Шинэ Яармаг”-шууд
  • 12:40
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 12:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “UBC FC- Хөх чононууд”-шууд
  • 14:40
    MNB Спорт сувгийн архиваас:“Аваргууд” МУГБ, спортын мастер Ч. Шархүү
  • 15:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдад/
  • 15:05
    “Алтан заамар-2019” Боксын аварга шалгаруулах олон улсын тэмцээн /Спорт таны амралтанд/
  • 16:05
    Монголын спортын түүх
  • 17:05
    “БАХА-150” 2019 авто машины ралли уралдаанаас /Спорт таны амралтанд/
  • 18:05
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 18:20
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1940 он
  • 18:30
    Зочны ярилцлага
  • 18:50
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан С. Хүрэлбаатар
  • 19:20
    Оддын замнал: Мэргэжлийн боксчин Мэнни Пакьяо
  • 19:50
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Э. Цогбаяр
  • 20:20
    Бахархал сагсан бөмбөгийн нэрт дасгалжуулагч М. Гэрэлцолмон агсныг дурсана
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:45
    Амжилтын төлөө: Хөдөлмөрийн баатар, Гавьяат тамирчин О. Гүндэгмаа
  • 22:25
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 09:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 10:00
    УИХ-ын намрын чуулган /шууд/
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст /
  • 15:00
    УИХ-ын намрын чуулган /шууд/
  • 18:10
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 21:20
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 00:10
    Ярих өнцөг
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-29
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Тархи сэрэхүй
  • 11:30
    Тодруулга
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Ярилцах цаг
  • 12:55
    Түмэнд түгээе
  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Монгол нүнжиг давталт
  • 16:15
    Түмэнд түгээе
  • 16:30
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Эрүүл мэнд ба мөнгө
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Дээрхийн Заяа
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Тодруулга
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 23:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-30
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 47,48-р анги
  • 11:40
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 12:00
    “Дөрвөн урилга” Дундговь аймгаас бэлтгэв
  • 13:30
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:40
    Монгол бичгийн хичээл: дугаар-15,16
  • 14:20
    Хүүхдийн эрх
  • 14:30
    “Үхлийн тоос” баримтат кино
  • 16:00
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:10
    “Дуун өв” Монголын хүүхдийн ордны сурагчдын концерт
  • 16:40
    “Боломж дүүрэн амьдрал” нийтлэл нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:30
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” Жүжгийн дуунууд
  • 18:30
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 18:50
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг /202012/3/
  • 19:40
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:50
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 49,50-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Амьд тоглолт
  • 09:30
    Үлгэрийн цаг
  • 09:50
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Хүсэл" МУСК
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • 17:10
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 17:50
    "Mr. If" нэвтрүүлэг дугаар - 5
  • 18:25
    "Оюутны байр - 1" 9,10-р анги
  • 19:20
    Бизнес хөтөч
  • 19:40
    Амьд тоглолт
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Амрыг эрье"
  • 21:20
    Үндэсний үйлдвэрлэгчдийн загварын шоу
  • 21:30
    "Дуудлагын охид" МУСК
  • 22:30
    "Киносутра" МОАК 5-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

X/2619:30

Боловсрол ТВ

"Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 1,2-р анги

X/2620:35

MovieBox

"Оргох төлөвлөгөө (Escape Plan)" УСК

X/2610:00

NTV

СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг