МҮОНТ

  • 07:00
    Монголын Үндэсний олон нийтийн Телевиз
  • 07:10
    “Монголын шинэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Voice of America англи хэлний хичээл
  • 09:10
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” уран сайхны кино 2-р анги
  • 10:40
    MNB энэ долоо хоногт
  • 10:45
    Амьдралын жор
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:10
    “Монголын нэг өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 12:40
    "Хөгжилд тэмүүлсэн он жилүүд" цуврал №2
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:10
    Сонирхолтой шинжлэх ухаан
  • 13:30
    Малчны лавлах /шууд/
  • 14:00
    Өглөөний зочин /давталт/
  • 14:30
    “Залуу зохион бүтээгч-2016”
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:10
    “Босго тотго” телевизийн олон ангит уран сайхны кино 15,16-р анги
  • 16:40
    Уриншаас ургац
  • 17:00
    “Цаг үе, үзэл бодол” БНХАУ-д суугаа Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Ц.Сүхбаатар
  • 18:00
    Цаг агаар
  • 18:10
    Малчны лавлах /давталт/
  • 18:40
    “Та нэрээ бичиж чаддаг уу?”
  • 18:50
    “Би би” бага насны хүүхдүүдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Энэ сэдэв: Оюутолгой
  • 19:35
    MNB энэ долоо хоногт
  • 19:40
    Монгол хүн-Монголын зүрх
  • 20:00
    Цаг агаар
  • 20:05
    “Залуу зохион бүтээгч-2016”
  • 20:40
    "Хөгжилд тэмүүлсэн он жилүүд" цуврал №3
  • 21:00
    MNB энэ долоо хоногт
  • 21:05
    MNB “Сэтгэлийн үндэс” /шууд/
  • 21:30
    “Монгол өв соёл” Үндэсний бичиг соёлын өдөрт зориулав.
  • 22:20
    Та нэрээ бичиж чаддаг уу?
  • 22:30
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” уран сайхны кино 3-р анги

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:20
    Кофе юу, цай юу?
  • 09:50
    Киотогийн мөрдөгч эмэгтэй Японы олон ангит кино 46-р анги
  • 11:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:10
    Business news
  • 11:30
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    Лиш цэцэг Японы олон ангит кино 41-44р анги
  • 13:10
    Өнөр бүл төв баримтат кино
  • 13:30
    Ногоон ирээдүй-Хотын хөгжил
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Бүтээгч Монгол
  • 16:00
    Гэгээн муза-2016
  • 16:40
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    City news
  • 17:30
    Киотогийн мөрдөгч эмэгтэй Японы олон ангит кино 47-р анги
  • 18:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:30
    Аяллын дурсамж
  • 19:00
    Сайн мэдээ
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Лиш цэцэг Японы олон ангит кино 45-48р анги
  • 22:30
    Гоол хөлбөмбөгийн теле сэтгүүл
  • 22:50
    City night шөнийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Business news
  • 00:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:15
    зарын цаг
  • 07:25
    "дораэмон" хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    өнөөдөр
  • 08:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    алтан боломж
  • 10:00
    зарын цаг
  • 10:10
    "тамагочи" хүүхэлдэйн кино /126-р анги/
  • 10:35
    бизнес тайм
  • 11:20
    "хатагтай антуан" оак / 2-р анги/
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага /давталт/
  • 13:30
    "сэдэв" /давталт/
  • 13:50
    сайн мэдээ
  • 13:55
    "25 энэ долоо хоногт"
  • 14:00
    "уулзах цаг" н.гантөмөр нийслэлийн засаг даргын орлогч
  • 14:50
    зарын цаг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "инсү" оак / 22-р анги/
  • 16:35
    "25 энэ долоо хоногт"
  • 16:45
    хөгжмийн завсарлага
  • 16:55
    "shop mongolia"
  • 17:25
    зарын цаг
  • 17:35
    "дораэмон" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 18:45
    эх орны хүнс
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    өнөөдөр
  • 20:10
    "хатагтай антуан" оак / 3-р анги/
  • 21:45
    сайн мэдээ
  • 21:50
    "ам нээвэл" л.гантөмөр бсшу-ны сайд
  • 23:00
    "инсү" оак / 23-р анги/
  • 00:05
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:15
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 07:45
    "хҮсэл мӨрӨӨдлийн хотхон" хҮҮхдийн нэвтрҮҮлэг
  • 08:15
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 08:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "гэгээн ӨглӨӨ" ӨглӨӨний Ярилцлага
  • 09:30
    "ээж" оакино 43-р анги
  • 10:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:10
    "орон орны хоол" нэвтрҮҮлэг
  • 11:30
    "топ сэдэв"хэлэлцүүлэг
  • 12:10
    "үлгэрийн цаг"
  • 12:20
    "амжилтын төлөө" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:25
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 13:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:10
    "хайр ба мөнгө" оакино 8-р анги
  • 15:25
    "эзэгтэй нарын цаг" нэвтрҮҮлэг
  • 15:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:00
    мэдээ
  • 16:20
    "дуу бүтсэн түүх"
  • 16:50
    "tvmall''
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 17:45
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:25
    "орон орны хоол" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "ээж" оакино 44-р анги
  • 20:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:25
    "сайн мэдээ"
  • 20:30
    "монгол улсаа хөгжүүлье"ток шоу
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 22:30
    "ман-ын бүлгийн гишүүд орон нутагт ажлаа тайлагнав"
  • 22:45
    "нударга - one fc" холимог тулаан
  • 23:15
    "хайр ба мөнгө" оакино 9-р анги
  • 00:25
    спорт
  • 00:45
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 01:15
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Ном хурах цаг” /Соён гэгээрэхүй/
  • 07:20
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 09:30
    ТВ зууч
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Цагдаа эмэгтэй ” олон ангит уран сайхны кино 13-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Цагдаа эмэгтэй ” олон ангит уран сайхны кино 13 -р анги /үргэлжлэл/
  • 11:20
    “Монгол коммент”нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:20
    “Таны сонголт” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Үлгэрийн цаг хүүхдүүдээ”
  • 13:40
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:10
    “Бүсгүйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    ТВ зууч
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Архангай аймгийн хойд бүсийн хурдан морины уралдаан / Өндөр улаан сумаас бэлтгэв/
  • 16:10
    ТВ зууч
  • 16:20
    “Сайн багшийн сайн шавь” хүүхдийн зорилтот реалити цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 2-р шат
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Business maximum 88”
  • 21:05
    “Сайн мэдээ”
  • 21:10
    “Шударга түмний дуу хоолой” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Цагдаа эмэгтэй ” олон ангит уран сайхны кино 14-р анги
  • 22:50
    “Business maximum 88”
  • 23:00
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 2-р шат /давталт/
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    “Амьдрах урлаг” иогийн дасгал
  • 07:50
    “Yes” зарын цаг
  • 08:00
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:40
    “Миний монголын өв соёл”
  • 10:00
    “Yes” зарын цаг
  • 10:10
    “Эх сурвалж" зохиогчийн хөтөлбөр
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    “МАН-ын бүлгийн гишүүд орон нутагт ажиллав”
  • 11:20
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 11:50
    “Yes” зарын цаг
  • 12:00
    “Брайн капитал” эдийн засгийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “ Буруу эргэлт “ МУСК
  • 14:40
    “Yes” зарын цаг
  • 14:50
    “Танхилын цаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 15:50
    “Yes” зарын цаг
  • 16:00
    “Мэдээллийн туслагч” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    " Хандгайн цаг " хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Yes” зарын цаг
  • 17:30
    “Толь” мэдээ
  • 17:50
    ТВ 8 үзүүлж байна
  • 18:00
    “Нээлттэй цаг”
  • 18:30
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Нээлттэй хүн“ нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “ Хархны өгөөш “ МУСК
  • 23:30
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    “Yes” зарын цаг
  • 00:40
    Эфир завсарласан

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг: Улаанбурхан өвчний асуудлаар
  • 09:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 09:30
    Төвийн бүсийн даншиг наадам-2012
  • 10:30
    ТМ ярилцлага Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилт
  • 11:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Сайн мэдээ
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Зууны эмэгтэйчүүд үзүүлж байна/
  • 13:20
    "Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:50
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
  • 14:00
    "Хоёр ээж" мюзикл
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Чанар" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Зарын цаг
  • 17:00
    Дэлхийн цаг - Евромакс
  • 17:20
    "Чамайг даа" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Иргэний индэр" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Зууны эмэгтэйчүүд үзүүлж байна/
  • 19:00
    "Бүтээгч Монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сайн" мэдээ
  • 20:05
    "Аqua fitness" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
  • 21:30
    "11 Шийдэл" хэлэлцүүлэг
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:40
    МАН-ын бүлгийн гишүүд орон нутагт ажиллав.
  • 23:00
    "Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "Сүнс" УСК

C1

  • 07:00
    Унагалдайн мухлаг
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    "Фокус" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Бяцхан худалчууд" ОАК 131-р анги
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 10:00
    "Эерэг өнгө" хөтөлбөр
  • 10:50
    "Day time" арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    Харандааны адал явдал
  • 12:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    Унагалдайн мухлаг
  • 13:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Дарангуйлагч " ОАК 2-р анги
  • 14:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Дарангуйлагч " ОАК 2-р анги
  • 14:30
    "Тэмцэл" ОАК 43-р анги
  • 15:00
    Яг одоо Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    "Тэмцэл" ОАК 43-р анги
  • 16:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:20
    Тотал спорт
  • 16:30
    Хүчирхэг эмэгтэйчүүд
  • 17:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Тотал спорт
  • 17:30
    Үндэсний Лоттерей тохирлын шууд дамжуулалт
  • 17:40
    Унагалдайн мухлаг
  • 18:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Бяцхан худалчууд" ОАК 132-р анги
  • 19:25
    Эх орны хүнс эрүүл амьдралын эхлэл
  • 19:30
    “ C1 “ Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Тотал спорт
  • 20:30
    Хүчирхэг эмэгтэйчүүд
  • 21:00
    "Тэмцэл" ОАК 44-р анги
  • 22:00
    "Фокус" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Дарангуйлагч " ОАК 3-р анги
  • 00:00
    Хүчирхэг эмэгтэйчүүд
  • 00:30
    “ C1 “ Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    Тотал спорт

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    цаг агаар, зурхай
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “оргил цаг” ярилцлага
  • 09:30
    хөгжмийн агшин
  • 09:45
    осмо: объект
  • 10:00
    “гоморра” 4-р анги
  • 11:00
    хүүхдийн эмч сонсож байна
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “таны цаг” худалдааны нэвтрүүлэг
  • 12:50
    цаг агаар, зурхай
  • 13:00
    “аз жаргалтай өдөр” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 13:50
    цаг агаар, зурхай
  • 14:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    цаг агаар, зурхай
  • 14:30
    монгол чарт
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “бизнесийн амжилт” худалдааны нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “шинэ зуун” бизнес хөтөлбөр
  • 16:20
    цаг агаар, зурхай
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    little miss world 2015- 17 шоу
  • 17:40
    зурхай
  • 17:45
    осмо: объект
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “нахиа”хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “ранетки” 2-36 оак
  • 19:50
    цаг агаар, зурхай
  • 20:00
    стилист шоу-1
  • 20:45
    хөгжмийн агшин
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “гоморра” 5-р анги
  • 23:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр

NTV

  • 05:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:15
    “Маск” Монголын уран сайхны кино
  • 08:00
    Хүүхдийн кино
  • 08:20
    “Нийслэл хөтөч”
  • 09:00
    “Сайн өдөр” хөтөлбөр
  • 09:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Ажлын өдөр”
  • 10:30
    “Бундеслига” тойргийн дараа
  • 11:30
    “Чухал яриа”
  • 12:00
    “Анагаах увдис”
  • 12:05
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 12:25
    “Хүний түүх” нийтлэл нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Зөн билгийн тулаан” шоу 16.1
  • 13:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Нортон Грахамын шоу” 11
  • 14:45
    “Сайн өдөр” хөтөлбөр
  • 15:15
    “Japan video topics” үзүүлж байна
  • 15:30
    “ТВ доктор” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “Ажлын өдөр”
  • 17:30
    Хүүхдийн кино
  • 17:50
    “Нийслэл хөтөч”
  • 18:30
    “Депо гэдэг их айл” нэвтрүүлэг
  • 19:15
    “Талх чихэр” үзүүлж байна
  • 19:20
    “Зөн билгийн тулаан” шоу 16.2
  • 20:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    "Сарны гөлөг” Монголын уран сайхны кино
  • 00:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу 16.2
  • 00:40
    “Нийслэл хөтөч”
  • 01:20
    “Нортон Грахамын шоу” 11
  • 02:05
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Торора" хүүхэлдэйн кино 53,54-р анги
  • 07:30
    "Урагшаа Титануудаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 1-р анги
  • 07:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Би биш шүү" ОАК төгсгөлийн 2-р бүлэг 18,19-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охин Ким Са-вол " ОАК 4-р анги
  • 11:30
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Мөрдөгч" ОАК 39-р анги
  • 13:00
    "Солонгос хэлний" алсын зайн сургалт Анахн шат 1-р хичээл
  • 13:30
    "Солонгос хэлний" алсын зайн сургалт Дунд шат 1-р хичээл
  • 13:50
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Зөв үнийг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Солонгос хэлний" алсын зайн сургалт Гүнзгий шат 1-р хичээл
  • 15:25
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат 26-р хичээл/
  • 15:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Дунд шат 26-р хичээл/
  • 16:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мако аралын лусын дагинс" ОАК 1-р бүлэг 1,2-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Урагшаа Титануудаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 2-р анги
  • 18:30
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Миний охин Ким Са-вол " ОАК 5-р анги
  • 20:40
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "80 саяын уналт" асуулт хариултын шоу нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Help төв: Сингапурт сурцгаая
  • 22:20
    "Мөрдөгч" ОАК төгсгөлийн 40-р анги
  • 23:25
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    "Монголчууд 20-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Зар мэдээ
  • 08:10
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Дэлхийн улс төр
  • 09:10
    “Fitness Cup-2016” Реалити шоу.
  • 09:50
    Бизнес хором
  • 10:20
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 10:50
    Зар мэдээ
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:45
    Зар мэдээ
  • 11:55
    “Эмоци”продакшн үзүүлж байна. “Шинэ байр” хошин хөтөлбөр
  • 12:10
    Бизнес аялал /давталт/
  • 12:50
    “Fitness Cup-2016” Реалити шоу
  • 13:35
    Малчны зар
  • 13:45
    “Архангай аймгийн зүүн бүс-2016” хурдан морины уралдаан Өлзийт сумаас бэлтгэв.
  • 15:10
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Зар мэдээ
  • 15:45
    Улаанбаатар-Рио-2016 /Бокс/
  • 16:10
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Ефросения”ОАК 201-р анги
  • 17:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Зар мэдээ
  • 18:30
    Бизнес аялал
  • 19:20
    Энэ сэдэв.. Оюу толгой
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зар мэдээ
  • 21:00
    “Fitness Cup-2016” Реалити шоу Шууд нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Сонгодог аялгуу” нэвтрүүлэг
  • 22:45
    “Улаан малгайт” УСК
  • 00:40
    Малчны зар
  • 00:50
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" 175-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" 186-р хэсэг
  • 10:00
    Тог тог тог 138-р хэсэг
  • 10:30
    Миний дурлалын бурхан ОАК 3-р анги
  • 11:40
    Соник зараа хүүхэлдэйн кино /season-2/ 1-р анги
  • 12:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    Жек Ханна зэрлэг амьтдын ертөнцөөр 26-р анги
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Гоо бүсгүйн нууц" ОАК 8-р анги
  • 16:40
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" 187-р хэсэг
  • 17:00
    Тог тог тог 139-р хэсэг
  • 17:30
    "Шидэт охин Сабринагийн нууц" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 18:00
    Хүүхдийн цаг
  • 18:30
    "Наашаа Цаашаа"
  • 19:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 19:30
    Миний дурлалын бурхан ОАК 4-р анги
  • 20:50
    Авгалдай хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкчууд" ОАК /season-3/ 12-р анги
  • 23:00
    Сайн эзэгтэй ОАК /season-2/ 16-р анги
  • 23:45
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 23:50
    Сайхан түүхүүд
  • 00:00
    Мэдээ
  • 00:30
    "Наашаа Цаашаа"
  • 01:30
    Америкчууд ОАК /season-3/ 12-р анги

ETV HD

  • 06:00
    мөнх монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:59
    “06:59” өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    “ нууцлаг хот ” оак 22-р анги.
  • 09:40
    “хөгжлийн замаар ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    тод мэдээ
  • 10:10
    bisiness time
  • 10:40
    “тод зочин” ярилцлага
  • 11:20
    “зар мэдээллийн хөтөлбөр”
  • 11:40
    “баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ” төсөл хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 12:00
    тод мэдээ
  • 12:10
    өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    “тод зочин” ярилцлага
  • 15:00
    орхон аймгийн баянөндөр сумын хаврын барилдаан 2016
  • 16:40
    “монголын хөдөө” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “найзуудаа наашаа суугаарай” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “ub auto center “ зөвлөж байна шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    bisiness time
  • 19:00
    сайн мэдээ
  • 19:10
    “талх чихэр” ххк үзүүлж байна
  • 19:25
    баянхонгор аймаг үзүүлж байна нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “дуулах өдөр” дуун цэнгүүн
  • 20:30
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “нууцлаг хот ” оак 23-р анги.
  • 22:20
    “баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ” төсөл хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:40
    “зөрчилдөөн ” оак 2-р анги
  • 23:40
    “ гримм ” оак 51-р анги
  • 00:40
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    эфир завсарлана

SCH

  • 08:00
    Мusic time
  • 08:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 09:00
    ТВ шоп-1
  • 09:15
    Мusic time
  • 09:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 10:00
    ТВ шоп-2
  • 10:15
    “Эгшигт хайрцаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ТВ шоп-3
  • 12:15
    “Солонго” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    ТВ шоп-1
  • 13:15
    Шинэ бүтээл-1
  • 13:40
    Мusic time
  • 14:00
    ТВ шоп-2
  • 14:15
    “Хуанжу гэг-2” ОАК 3-р анги
  • 15:05
    ТВ шоп-3
  • 15:15
    Мusic time
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мusic time
  • 18:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:00
    Мusic time
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    ТВ шоп-1
  • 20:15
    Шинэ бүтээл-2:
  • 20:40
    Мusic time
  • 21:00
    ТВ шоп-2
  • 21:15
    Наарaан суутн
  • 22:00
    ТВ шоп-3
  • 22:15
    “Хуанжу гэг-2” ОАК 4-р анги
  • 23:05
    Мusic time
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Дэлхийн хот Улаанбаатар "Шар хантаазтаны нэг өдөр"
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Малчин нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Чөлөөлөлт Уран сайхны кино 2-р анги
  • 12:50
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:15
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Хууль ба амьдрал
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу- шууд нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Үлгэрч өвөө, эмээ - Зорилтот төсөл
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Сургалтын технологийн дэвшил Өмнөговь аймгаас бэлтгэв
  • 18:00
    Дэлхийн хот Улаанбаатар "Нийслэлийн өнгө төрх, өөрчлөлт"
  • 18:50
    Зөв сонголт
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Мэргэн буудагчид Оросын олон ангит кино 3-р анги
  • 20:30
    Яагаад? Нийгэм соёлын цуврал төсөл
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Нэрийн хуудас ажил хэрэгч цуврал
  • 22:10
    Чөлөөлөлт Уран сайхны кино 3-р анги
  • 00:20
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Өрнийн зурхай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    “Ухамсарт амьдралын харгуй” танин мэдэхүйн цуврал хичээл / №17
  • 09:00
    “Цасан хүн” Солонгосын олон ангит УСК 2-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Шудрага бус мөнгө” баримтат кино
  • 10:30
    “Нууц материалууд” Америкийн олон ангит УСК 2-р анги /давталт/
  • 11:30
    ТВ зууч
  • 11:40
    Өв соёлын товчоон
  • 11:50
    “Plus” entertainment news
  • 12:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    Цэргийн сургууль “Кремлийн сонсогчид” Оросын олон ангит УСК 131,132- р анги
  • 15:30
    “Нобелийн шагналтнуудын лекц” нэвтрүүлэг /шинжлэх ухаан, танин мэдэхүй/
  • 16:00
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 1-р шат /давталт/
  • 16:50
    Өв соёлын товчоон
  • 17:00
    “Сайн багшийн сайн шавь” хүүхдийн зорилтот реалит цуврал нэвтрүүлэг ”
  • 17:30
    “Дайчин алдраа дуулая, 45 жилийн ойн баярын ” баримтат кино
  • 18:00
    “Цасан хүн” Солонгосын олон ангит УСК 3-р анги
  • 19:00
    “Plus” entertainment news
  • 19:10
    ТВ зууч
  • 19:20
    Цэргийн сургууль “Кремлийн сонсогчид” Оросын олон ангит УСК 133,134-р анги
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг”
  • 21:10
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 1-р шат
  • 22:00
    “Нууц материалууд” Америкийн олон ангит УСК 3-р анги
  • 23:00
    ”Амар амгаланд хүрэх зам” оройн бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 23:30
    ТВ-9 маргааш

NBS

  • 08:00
    Эфир нээнэ.
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 09:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Иргэн" цуврал нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 10:20
    Бизнесийн амжилт /Давталт/
  • 11:00
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 11:30
    Бизнесс аялал /Давталт/
  • 12:00
    Зөнч эмэгтэй ОАК 72-р анги /Давталт/
  • 12:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 13:30
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:10
    Эфир завсарлага
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Хошин хөтөлбөр
  • 18:20
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 18:30
    Бизнесийн амжилт
  • 19:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Бизнес аялал
  • 20:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 21:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Интер Шарам Салон Интерасюьтиколс"-үзүүлж байна
  • 22:20
    Зөнч эмэгтэй ОАК 73-р анги
  • 23:10
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

MovieBox

  • 09:00
    "Остин Алли хоёр" ОАК ( II.2,3-р анги)
  • 09:50
    "Василий Сталин" ОАК 11-р анги
  • 11:00
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 11:10
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд"
  • 11:30
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (11-р анги)
  • 12:30
    "Анхаар! дотор чимээгүй" МУСК
  • 14:20
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (14-р анги)
  • 15:10
    "Василий Сталин" ОАК 11-р анги
  • 16:20
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Инженер н.Оролмаа)
  • 16:40
    "Остин Алли хоёр" ОАК ( II.4,5-р анги)
  • 17:40
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Василий Сталин" ОАК 12-р анги
  • 19:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (15-р анги)
  • 20:30
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (12-р анги)
  • 21:30
    "Гурван хаан (Three Kings)"УСК
  • 00:05
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг(Жүжигчин Sigourney Weaver)
  • 00:35
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 00:45
    "Василий Сталин" ОАК 12-р анги
  • 01:55
    "Остин Алли хоёр" ОАК ( II.4,5-р анги)
  • 02:45
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (15-р анги)
  • 03:35
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (12-р анги)
  • 04:15
    "Гурван хаан (Three Kings)"УСК
  • 06:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Инженер н.Оролмаа)
  • 06:40
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 07:05
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг(Жүжигчин Sigourney Weaver)
  • 07:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (15-р анги)
  • 08:20
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (12-р анги)

TV5-3

  • 08:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "хоёр тавилан" оауск 65-р анги
  • 09:40
    орон орны хоол
  • 10:00
    тв gps
  • 10:30
    nba today
  • 11:00
    хошин шог
  • 11:40
    тв gps
  • 12:00
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    ардын дуунууд
  • 13:40
    зарын цаг
  • 14:00
    концерт
  • 16:00
    хошин шог
  • 16:30
    хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    one championship - холимог тулаан
  • 17:40
    тв gps
  • 18:00
    улсын хөгжил сумаас
  • 18:30
    хошин шог
  • 19:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хоёр тавилан" оауск 66-р анги
  • 20:40
    тв gps
  • 21:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "хоёр тавилан" оауск 66-р анги
  • 22:40
    хошин шог
  • 23:00
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 08:50
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 08:55
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 09:15
    "Тамга сөгдөгч" т/м нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Ногоон цагаан бас хар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Рагуса Тур" аялал т/м нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Хүн ухаан" т/м нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Товч толь
  • 11:55
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:15
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Түүхийн Өртөө" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Товч толь
  • 13:20
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 13:25
    Баримтат
  • 14:50
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Та үүнийг мэдэх үү танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" Энэтхэгийн ОАК
  • 17:20
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ТВ хичээл
  • 18:45
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 18:50
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 19:10
    Товч толь
  • 19:25
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр-Томуу
  • 19:45
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 20:15
    Та үүнийг мэдэх үү танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Номчийн Өртөө" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Монгол Домч" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 21:50
    Та үүнийг мэдэх үү танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Товч толь
  • 22:10
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Инээдмийн" кино сар

Royal HD

  • 06:00
    Эфир эхлэл
  • 06:05
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 06:45
    "WWW" мэдээ
  • 07:00
    100 асуулт 100 хариулт нэвтрүүлэг
  • 08:25
    Нийгмийн хөгжилд-Өглөө хөтөлбөр
  • 10:25
    "Супер студент" төсөл V
  • 10:55
    Амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Иргэний боловсролд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Хуулийн цаг теле сериал
  • 12:15
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Их хаад" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:54
    Эко дугуй үзүүлж байна
  • 13:00
    Амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Иргэний боловсролд" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    TV өмгөөлөгч нэвтрүүлэг
  • 15:20
    TV хичээл нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Бизнес эрхлэгч танд нэвтрүүлэг
  • 15:54
    Эко дугуй үзүүлж байна
  • 16:00
    "Ард түмний индэр" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Манай сургуулийн алдар нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Эко дугуй үзүүлж байна
  • 17:16
    Амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "TV өмгөөлөгч" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол гангараа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 19:52
    "Их хаад" цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 20:45
    "Их хаад" цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүний мөр" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Амьдралын ээдрээ" ОАК 32-р анги
  • 22:30
    "Супер студент" төсөл V
  • 23:05
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 23:35
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 00:25
    "Амьдралын ээдрээ" ОАК 32-р анги
  • 01:10
    Эфир хаасан

Eagle News

  • 07:00
    ийглийн мэдээ + бизнес мэдээ
  • 07:30
    өглөөний мэнд монголчуудаа хөтөлбөр шууд
  • 08:30
    cnn
  • 09:00
    ийглийн мэдээ шууд
  • 09:30
    цаг агаар
  • 09:35
    hollywood express
  • 10:00
    өглөөний мэнд монголчуудаа хөтөлбөр
  • 11:00
    дэлхийн мэдээ
  • 11:30
    цаг агаар
  • 11:35
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    зочны цаг
  • 12:30
    cnn
  • 13:00
    ийглийн мэдээ шууд
  • 13:30
    цаг агаар
  • 13:35
    cnn онцолж байна
  • 14:00
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    дэлхийн мэдээ
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    цаг агаар
  • 15:35
    cnn онцолж байна
  • 16:00
    зочны цаг
  • 16:30
    cnn
  • 17:00
    дэлхийн мэдээ
  • 17:30
    иргэний мэдээ
  • 18:35
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:30
    мэдээний өрөө
  • 19:50
    поп мэдээ
  • 19:55
    бизнес мэдээ
  • 20:00
    хөдөлмөрийн яам-3
  • 20:30
    энэ сэдэв: оюу толгой
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 21:30
    мэдээний өрөө
  • 21:50
    бизнес мэдээ
  • 21:55
    сайн мэдээ
  • 22:00
    хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:30
    мэдээний өрөө
  • 23:50
    поп мэдээ + бизнес мэдээ

Eco Channel

  • 07:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 07:30
    Эко дэлгэц
  • 08:00
    "Бяцхан хунтайж" 31р анги
  • 08:30
    Эко дэлгэц
  • 08:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 09:00
    "ТВ чагнуур" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Эко дэлгэц
  • 09:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 10:00
    "10-17 дугаарын хөтөлбөр"
  • 12:00
    "Бяцхан хунтайж" 31р анги
  • 12:30
    Баримтат дэлгэц
  • 13:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 13:30
    Эко дэлгэц
  • 13:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 14:00
    "ТВ чагнуур" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Эко дэлгэц
  • 14:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 15:00
    Баримтат дэлгэц
  • 15:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 16:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 16:30
    Эко дэлгэц
  • 16:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 17:00
    "10-17 дугаарын хөтөлбөр"
  • 19:00
    "Бяцхан хунтайж" 32р анги
  • 19:30
    "Үнсэлт" ОАК 44р анги
  • 20:30
    Баримтат дэлгэц
  • 21:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бэйтсийн дэн буудал" 29р анги
  • 23:00
    "Шинэ зуун" арилжааны цаг
  • 23:30
    Эко дэлгэц
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Happy mart үзүүлж байна
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:40
    Интэр шарм оддын салон үзүүлж байна
  • 11:00
    Сонгох цаг ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Үгүйлэн санана
  • 12:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 13:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Эрүүл амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Би Монгол хүн
  • 15:00
    Дэлхийн эдийн засгийн түүхээс
  • 16:00
    Facebook star
  • 16:30
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Happy mart үзүүлж байна
  • 19:00
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр Томуу
  • 19:20
    Үнэний дуу хоолой
  • 20:00
    Ярилцлагын цаг
  • 20:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 21:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Facebook star
  • 22:30
    “Хайрлаж болох уу” МУСК
  • 00:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд /цаг хэд болж байна, цаг агаар, бид ийм эрхтэй, Хүүхдийн дуу/
  • 09:10
    НАРТАЙ ӨГЛӨӨ /өглөө хөтөлбөр/
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино / Кокомом/
  • 10:00
    Бонгын цаг /Цаг хэд болж байна, Ертөнцийн 3, Сониуч Бонгын аялал/
  • 10:10
    АВЬЯАСЛАГ БАГАЧУУД
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино / shaun the sheep /
  • 11:00
    Мишээлийн цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, Мишээлийн дуу, Хамтдаа сурцгаая/
  • 11:10
    Энэ юу вэ
  • 11:20
    Хүүхэлдэйн кино / Миний найз Үү би /
  • 11:35
    БОНГЫН АДАЛ ЯВДАЛ /№4/
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль/
  • 12:10
    Kids news
  • 12:20
    НАРТАЙ ӨГЛӨӨ
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино /Лунтик/
  • 13:00
    Можухын цаг /цаг хэд болж байна, цаг агаар, Дагаад дуулаарай/
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино / Cупер далавчнууд /
  • 13:55
    Хүүхэлдэйн кино /Ever after high/
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль/
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино /Mini ninja/
  • 15:00
    Өдрийн мэнд /цаг хэд болж байна, цаг агаар, бид ийм эрхтэй, хүүхдийн дуу/
  • 15:10
    Бонгын үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Хүүхэлдэйн кино / Кокомон /
  • 15:50
    Энэ юу вэ
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль/
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино / Миний найз Үү би /
  • 16:45
    Хүүхэлдэйн кино /Мүнгэ онгоцны буудал/
  • 17:00
    Бонгын цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, Ертөнцийн 3, Сониуч Бонгын аялал/
  • 17:10
    ЦЭЦ ҮГ /шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль/
  • 18:10
    АВЬЯАСЛАГ БАГАЧУУД
  • 18:35
    Багачуудын урлан
  • 18:50
    Хүүхэлдэйн кино / shaun the sheep /
  • 19:00
    Мишээлийн цаг /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар, Мишээлийн дуу, Хамтдаа сурцгаая/
  • 19:10
    ЭЭЖТЭЙГЭЭ ХАМТ
  • 19:30
    БОНГЫН АДАЛ ЯВДАЛ /№4/
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Яагаад, Хөшөө цуврал/
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино /Mini ninja/
  • 20:50
    Үлгэрийн цаг
  • 21:00
    Үдшийн мэнд /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар/
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mass TV

  • 06:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ачуут гол ХХК
  • 06:10
    “Хөгжлийн нүүдэл цаг дор” нэвтрүүлэг
  • 07:15
    “Амьдрах сайхан”зорилтот нэвтрүүлэг 1.2
  • 07:45
    “Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 08:20
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 08:55
    “Эрдэнэтийг дагасан үйлдвэржилт” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ачуут гол ХХК
  • 09:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 09:45
    “Улсын их хурлын цаг ” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “СХД-ийн Баялаг бүтээгчдийн чуулган” нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Шилдэг бүтээл
  • 11:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ачуут гол ХХК
  • 11:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 11:45
    “Эрдэнэтийг дагасан үйлдвэржилт” нэвтрүүлэг
  • 12:15
    “Өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ачуут гол ХХК
  • 13:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 13:45
    “Зуун чухал сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ачуут гол ХХК
  • 15:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд /
  • 15:45
    “Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 16:15
    “Эрдэнэтийг дагасан үйлдвэржилт” нэвтрүүлэг
  • 16:55
    “Vip car wash” нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ачуут гол ХХК
  • 17:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 17:45
    “Шинэ Монгол иргэн” нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Монгол улс дах ЖДҮ хөгжлийн гарц-Олон улсын туршлага " нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “Амьдралын батлагаа” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ур ундрах ХХК
  • 20:15
    “Кантон-2016” Үйлдвэрлэгчдийн тоног төхөөрөмжийн үзэсгэлэн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ур ундрах ХХК
  • 21:15
    “Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ур ундрах ХХК
  • 22:05
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Зиндаа дээгүүр охин” уран сайхны кино
  • 00:30
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ур ундрах ХХК

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөөний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    “ Хөгжилд тэмүүлсэн он жилүүд” цуврал нэвтрүүлэг № 2
  • 09:40
    “Өглөөний мэдээ” хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Өнөөдрийн сэдэв
  • 11:50
    Шинжлэх ухааны арван хором
  • 12:00
    Мэдээ /давталт/
  • 12:20
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 12:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 12:40
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 12:50
    ММ энэ долоо хоногт
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Их үдийн зочин
  • 13:45
    MNB Сэтгэлийн үндэс
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:30
    Эх сурвалжийн мөрөөр....
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Өдрийн зочин
  • 15:40
    “Нэг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:20
    Спортын онцлох зочин
  • 16:40
    Баримт, үйл явдал
  • 17:10
    Уриншаас ургац /Дархан- Уул, Сэлэнгэ аймгуудаас бэлтгэв/
  • 17:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 17:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 17:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 18:40
    Хохирогчийг хамгаалдаг хуультай болъё
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 19:30
    Хөгжилд тэмүүлсэн он жилүүд цуврал нэвтрүүлэг № 3
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    Нээлттэй хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:00
    Өнөөдрийн сэдэв /шууд/
  • 22:30
    Төл таван эрдэнэ / Сүхбаатар аймгаас бэлтгэв/
  • 23:00
    Сүлд хөтөлбөр
  • 23:15
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Ярилцах цаг
  • 08:50
    Үл хөдлөх хөрөнгө
  • 09:00
    Билл Клинтоны намтар 1-р хэсэг
  • 10:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 11:40
    "Дүрэмгүй тоглоом" ОАУСК 2-р анги
  • 12:40
    Үл хөдлөх хөрөнгө
  • 12:50
    Шуурхай зар
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Ярилцах цаг
  • 14:00
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 14:10
    "Тодорхой цэгээс" шууд
  • 14:40
    Шуурхай зар
  • 14:50
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:40
    Үл хөдлөх хөрөнгө
  • 15:50
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 16:00
    "Сүүтэй бурхад" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "17 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:40
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 17:50
    Шуурхай зар
  • 18:00
    Билл Клинтоны намтар 2-р хэсэг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Wall street-ийн дүрэм
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Онцлох мэдээ
  • 21:40
    Гадаад мэдээ
  • 22:00
    Хөгжлийн гарц
  • 22:30
    "Дүрэмгүй тоглоом" ОАУСК 3-р анги
  • 23:30
    Шуурхай зар Обьект
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ
  • 00:40
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Ард Аюушийн амьдрал, эрх чөлөөний төлөөх тэмцэл” лекц 02
  • 10:20
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:25
    “Англи үгсийг тогтоох монгол сэтгэхүй” цуврал 07
  • 10:55
    Монгол дуу
  • 11:00
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг
  • 12:05
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээлэл №11
  • 12:35
    “Амьтны үр төл” танин мэдэхүйн цуврал 19
  • 13:00
    “Түүхээ мэдэх цаг” нэвтрүүлэг 22
  • 13:40
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 14:10
    “Оранж дүүргийнхэн” УСК 88-р анги
  • 14:55
    Монголын цаг агаар
  • 15:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц.Нямжав
  • 15:30
    “Чинхай-Эх дэлхийгээ аварья” танин мэдэхүйн лекц
  • 16:30
    “Байгаль хамгаалах сан” нэвтрүүлэг 8
  • 16:50
    Оройн хөтөлбөр танилцуулна
  • 16:55
    Хөтөлбөр завсарлага
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр танилцуулна
  • 18:05
    “Оранж дүүргийнхэн” УСК 90-р анги
  • 18:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:55
    Монголын цаг агаар
  • 19:00
    “Түүхээ мэдэх цаг” нэвтрүүлэг 24
  • 19:40
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:10
    “Англи үгсийг тогтоох монгол сэтгэхүй” цуврал 08
  • 20:40
    “Байгаль хамгаалах сан” нэвтрүүлэг 9
  • 21:00
    “Алт шиг яриа” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Инженерийн зоримог шийдлүүд” танин мэдэхүйн цуврал 15
  • 23:20
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:25
    Монголын цаг агаар
  • 23:30
    Хөтөлбөр жаргалалаа. Сайхан амраарай

Like TV

  • 07:00
    эхлэл
  • 07:10
    өглөөний дасгал
  • 07:20
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 07:30
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 08:30
    эрүүл монгол иргэн хөтөлбөр /үе мөч/
  • 08:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    өнөөдөр өглөө хөтөлбөр
  • 10:30
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 11:30
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    sciene news шинжлэх ухааны мэдээ
  • 12:20
    ажлын байрны дасгал
  • 12:30
    уск
  • 14:00
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 14:30
    инээвэл эрүүлжинэ
  • 15:00
    баримтат кино
  • 16:00
    өнөөдөр өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    интер шарм оддын салон үзүүлж байна
  • 17:50
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 18:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 19:00
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 20:00
    эрүүл мэндийн салбарт иргэн таны санал шууд нэвтрүүлэг
  • 20:45
    тоон телевиз нэвтрүүлэг
  • 21:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 22:00
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:50
    уск
  • 00:20
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 00:30
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлав

SPS Prime

  • 09:00
    uefa аваргуудын лиг байерн мюнхен- атлетико мадрид
  • 11:00
    bpl 36 тойрог свонси-ливерпүүл
  • 13:00
    bpl 36 тойрог ман.юнайтед-лестэр
  • 15:00
    bpl 36 тойрог саутхэмптон-ман.сити
  • 17:00
    bpl 36 тойрог челси-тоттенхэм
  • 19:00
    аваргуудын лигийн теле сэтгүүл
  • 19:30
    uefa аваргуудын лиг байерн мюнхен- атлетико мадрид
  • 21:30
    bpl тойм 36 дугаар тойрог
  • 23:00
    sps prime
  • 03:40
    uefa аваргуудын лиг реал мадрид-ман.сити (шууд)
  • 05:40
    sps prime

SPS-Plus

  • 09:00
    nhl плей офф тоглолт-2
  • 11:00
    байт харваа танхимын дашт
  • 12:00
    dtm автомашины уралдаан
  • 13:00
    nhl all-star ур чадварын тэмцээн
  • 15:00
    токио марафон
  • 18:00
    снукер бильярд дашт финал
  • 21:00
    montreax masters-2015
  • 23:00
    sps plus

SPS World

  • 09:00
    bpl тойм 36 дугаар тойрог
  • 10:30
    nba плэйофф 2-р шат
  • 13:00
    ногоон талбайн панз
  • 13:30
    чөлөөт бөх-олимпийн эрхийн тэмцээн-2 (улаанбаатар)
  • 14:00
    снукер бильярд дашт финал
  • 17:00
    uefa европа лиг шахтар-севилья
  • 19:00
    sps production time
  • 19:20
    mma world (шинэ)
  • 20:00
    ногоон талбайн панз
  • 20:30
    sprite nba highlights
  • 20:40
    sps production time
  • 21:00
    ганган гоол (шинэ)
  • 21:30
    nhl week& (шинэ)
  • 22:00
    буудлага спорт дэлхийн цом
  • 23:00
    sps world

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ажил хэрэгч өглөө"
  • 07:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "First up" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "#MadeInMongolia: Талх чихэр ХК" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ажил хэрэгч өглөө"
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Блумберг барилгын форум"
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "The Pulse" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Райны мэдэх Орос орон" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Action

  • 09:00
    жүдо бөхийн ази тивийн аварга-2016(өдөр-3)
  • 11:00
    ufc countdown 192
  • 12:00
    ufc 192 д.кормье-а.густаффсон
  • 15:00
    ufc 197 ж.жонс-о.сент про
  • 17:30
    ufc 196 макгрегор-диаз
  • 20:30
    жүдо бөхийн ази тивийн аварга-2016(өдөр-3)
  • 22:30
    mma world
  • 23:10
    sps action

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Спорт дууны түүх
  • 10:00
    Сүлд өнөөдөр нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Миний монгол
  • 12:00
    Соёл спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Ая дууны мэнд
  • 13:30
    Гийнгоо-Лхагвасүрэн
  • 14:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    XVII жарны гал бичин жилийн сар шинийн барилдааны тойм
  • 15:30
    Эрүүл мал Монголын баялаг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    МАМЗаяа
  • 17:00
    Сонор мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Спорт ертөнц
  • 18:00
    Сүлд хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    Арын хангай шигшмэл хурд тойм
  • 19:50
    Алдсан олдсон малын зар
  • 20:00
    Сүлдийн азтан
  • 20:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Limitless
  • 21:30
    Хөгжлийн тухай ярилцъя нэвтрүүлэг Булган аймаг
  • 22:00
    Сүлд үү тоо юу
  • 22:45
    Котовский ОАУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлав

OTV

  • 06:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 07:00
    “Гэгээн муза-13” Олон улсын театрын наадамд нэр дэвшигчид
  • 08:00
    Кинон дунд
  • 09:00
    O news
  • 10:00
    Ус дээшээ урсдаг МУСК 25- р анги
  • 11:00
    Poker stars - 2
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 13:00
    Асуулт хариулт ялагч шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Кинон дунд
  • 15:00
    O news
  • 16:00
    Ус дээшээ урсдаг МУСК 25- р анги
  • 17:00
    Poker stars - 2
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 19:00
    О Music
  • 20:00
    Inspired by Zaya
  • 21:00
    O news
  • 22:00
    Ус дээшээ урсдаг МУСК 26- р анги
  • 23:00
    Poker stars - 3
  • 00:00
    Тайзны ард
  • 01:00
    “Гэгээн муза-13” Олон улсын театрын наадамд нэр дэвшигчид
  • 02:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 13:30
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 14
  • 14:00
    Бүтээгч Монгол
  • 14:50
    Молор тв үзүүлж байна
  • 15:00
    Малчны дуу хоолой / Шууд /
  • 16:00
    Орон нутгийн Мэдээ
  • 16:30
    Хот айл /Архангай аймаг Хангай сумаас 2-р хэсэг /
  • 17:00
    Орон нутгийн Мэдээ
  • 17:30
    Mind Tech үзүүлж байна
  • 17:45
    Таны эрүүл мэнд
  • 18:00
    Орон нутгийн Мэдээ
  • 18:30
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 15
  • 19:00
    Хот айл /Архангай аймаг Цахир сумаас 1-р хэсэг /
  • 19:30
    Таны эрүүл мэнд
  • 19:45
    Молор тв үзүүлж байна
  • 20:00
    Говьсүмбэр аймаг Шивээговь сумаас Бизнес эрхлэгчдийн зөвлөгөөн
  • 20:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 15
  • 22:30
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    Уран сайхны кино
  • 03:30
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 15
  • 04:00
    Таны эрүүл мэнд
  • 04:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 07:30
    Хот айл /Архангай аймаг Цахир сумаас 1-р хэсэг /
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

SMART 4K - Туршилт

  • 09:00
    Адал явдлын цаг
  • 09:30
    Дарангуйлагч УСК 4-р анги
  • 10:20
    "Шилэн мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 11:00
    Ухаалаг хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    "Монгол зоог" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Цуглуулга
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Шилэн мэдээ
  • 15:10
    Инээцгээе
  • 15:20
    100 асуулт 100 хариулт
  • 16:58
    Улаанбаатар хотын хөшөө дурсгалууд
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:28
    Улаанбаатар хотын хөшөө дурсгалууд
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 18:30
    Ухаалаг хөтөлбөр
  • 19:30
    "Шилэн мэдээ"Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Монгол зоог" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "happy news" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Баясгалантай дэлхий эмнэлэг
  • 21:40
    Мон-Алтиус Смарт багийн тоглолт
  • 22:00
    Дарангуйлагч УСК 5-р анги
  • 22:45
    "Шилэн мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 23:25
    Ухаалаг хөтөлбөр /давталт/
  • 00:25
    Дарангуйлагч УСК 5-р анги
  • 01:10
    Эфир завсарлана /Сайхан амраарай /

Парламент ТВ

  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    Хүслийн жигүүр
  • 09:15
    УИХ-ын байнгын хорооны хуралдаан
  • 10:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    Эфир завсарлага
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 21:00
    Мэдээ
  • 21:30
    Бид хуулиа мэддэг үү
  • 22:00
    УИХ-ын байнгын хорооны хуралдаан
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Play

  • 09:00
    nba плэйофф 2-р шат game 1
  • 11:30
    sprite nba highlights (давталт)
  • 11:40
    production time
  • 12:00
    michael jordan 'air time' баримтат кино
  • 12:50
    production time
  • 13:00
    винс картер ярилцлага
  • 14:00
    коби брайнт ярилцлага
  • 15:00
    the buzzer talk show (давталт)
  • 16:00
    hoop dreams уск
  • 18:51
    production time
  • 19:00
    nba inside stuff (давталт)
  • 19:30
    nba action (давталт)
  • 20:00
    sprite nba highlights (шинэ)
  • 20:10
    nba плэйофф 2016 (давталт) 05/04
  • 22:40
    production time
  • 23:00
    the buzzer talk show (давталт)
  • 00:00
    sps play

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Ах баавгай" 1-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 10:23
    "Coming soon" кино танилцуулга
  • 10:38
    Тоон телевиз үзүүлж байна....
  • 10:53
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Азгүй амьтад" УСК
  • 12:38
    Зураглал
  • 12:45
    Тоон телевиз үзүүлж байна....
  • 13:00
    "Гэрлэх санал" УСК
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Бяцхан Ники" УСК
  • 16:30
    "Show case" Энтертайнмент мэдээ /Давталт/
  • 17:00
    "Ах баавгай" 2-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    "Show case" Энтертайнмент мэдээ
  • 18:45
    "Coming soon" кино танилцуулга
  • 19:00
    "Найз" 1-р анги УСК /Солонгос/
  • 21:00
    "Бохир багт наадам" УСК /Солонгос/
  • 23:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:30
    "1970 оны Ганнам" УСК /Солонгос/

Shuud TV

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ? 74
  • 07:30
    Home shopping
  • 09:00
    ''Гэрлэлтийн түүх'' библийн цуврал хичээл 01
  • 09:30
    Home shopping
  • 19:00
    ''Мөнхийн хотхон'' 22 хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    ''Хүүхэлдэйн кино'' 23
  • 19:45
    "Show me" залуучуудын нэвтрүүлэг 04
  • 20:15
    'Гэрэлт'' мэдээ 166
  • 20:45
    'Мөнхийн хотхон'' 23 хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Home shopping
  • 23:00
    'Гэрэлд'' ток шоу 29

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг /Тайвань орноор №3/
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    "Нэгэн бүсгүйн түүх" ОАК 13-р анги
  • 09:05
    "Уучлаарай, би чамд хайртай" ОАК 14-р анги
  • 10:15
    "Дурсамж 1988" ОАК 16-р анги
  • 12:00
    "Худалдаачин" ОАК 9-р анги
  • 13:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 13:05
    "Миний хөрш чөтгөр" МУСК
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 15:05
    "Хятад хэлний хичээл /Анхан, Дунд шат №14/
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 16:05
    Cook club /Солонгос хоол/
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Нэгэн бүсгүйн түүх" ОАК 14-р анги
  • 19:00
    "Уучлаарай, би чамд хайртай" ОАК 15-р анги
  • 20:20
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 20:30
    "Дурсамж 1988" ОАК 17-р анги
  • 22:10
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 22:20
    "Худалдаачин"ОАК 10-р анги
  • 23:30
    Тоглолтын цаг

Шилдэг 3

SPS World Logo

SPS World

nba плэйофф 2-р шат

05-0410:30

SPS Play Logo

SPS Play

nba плэйофф 2-р шат game 1

05-0409:00

SPS Prime Logo

SPS Prime

uefa аваргуудын лиг байерн мюнхен- атлетико мадрид

05-0409:00