05-16

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

05-17

  • 09:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 10:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 18:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 20:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

05-18

  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлага

05-19

  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлага

05-20

  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлага

05-21

  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлага

05-22

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Object X төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

05-23

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

V/1712:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 6-р анги

V/1714:30

AsianBox

"Шүүхийн шинжээчид" ОАК 1-3-р анги

V/1720:10

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги