08-21

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 26
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 11, 12
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 6/
  • 10:00
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 14-р анги
  • 11:20
    "Шилдэг цохилт" ОАК 21, 22-р анги
  • 12:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 41-р анги
  • 13:35
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Би робот биш" ОАК 7-р анги
  • 15:10
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.20-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Шилдэг цохилт" ОАК 23, 24-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 42-р анги
  • 19:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Би робот биш" ОАК 8-р анги
  • 21:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.21-р анги
  • 22:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 15-р анги
  • 23:50
    "Би робот биш" ОАК 8-р анги
  • 01:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 42-р анги

08-22

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 27
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 13, 14
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 7/
  • 10:00
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 15-р анги
  • 11:20
    "Шилдэг цохилт" ОАК 23, 24-р анги
  • 12:45
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 42-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Би робот биш" ОАК 8-р анги
  • 15:10
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.21-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Шилдэг цохилт" ОАК 25, 26-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 43-р анги
  • 19:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Би робот биш" ОАК 9-р анги
  • 21:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.22-р анги
  • 22:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 16-р анги
  • 23:50
    "Би робот биш" ОАК 9-р анги
  • 01:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 43-р анги

08-23

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 28
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 15, 16
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 8/
  • 10:00
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 16-р анги
  • 11:20
    "Шилдэг цохилт" ОАК 25, 26-р анги
  • 12:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 43-р анги
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Би робот биш" ОАК 9-р анги
  • 15:10
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг /дугаар 25/
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.22-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Шилдэг цохилт" ОАК 27, 28-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 44-р анги
  • 19:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Би робот биш" ОАК 10-р анги
  • 21:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.23-р анги
  • 22:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 17-р анги
  • 23:50
    "Би робот биш" ОАК 10-р анги
  • 01:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 44-р анги

08-24

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Шилдэг цохилт" ОАК 27, 28-р анги
  • 08:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 15, 16-р анги
  • 11:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 42, 43-р анги
  • 13:10
    "Би робот биш" ОАК 10-р анги
  • 14:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.19-21-р анги
  • 17:00
    "Шилдэг цохилт" ОАК 29, 30-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 45-р анги
  • 19:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Би робот биш" ОАК 11-р анги
  • 21:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.24-р анги
  • 22:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 18-р анги
  • 23:50
    "Би робот биш" ОАК 11-р анги
  • 01:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 45-р анги

08-25

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Шилдэг цохилт" ОАК 29, 30-р анги
  • 08:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 17, 18-р анги
  • 11:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 44, 45-р анги
  • 13:10
    "Би робот биш" ОАК 11-р анги
  • 14:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.22-24-р анги
  • 17:10
    "Шилдэг цохилт" ОАК төгсгөлийн 31, 32-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 46-р анги
  • 19:40
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.25-р анги
  • 22:40
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 19-р анги
  • 00:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 46-р анги

Олон Саналтай

VIII/2212:50

MovieBox

"Малефисент (Maleficent)" УСК

VIII/2221:30

MovieBox

"Лардьма" МУСК

VIII/2221:00

Боловсрол ТВ

"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг