10-21

  • 07:00
    Энэдолоохоногтманайдэлгэцнээ
  • 07:05
    "Ихрүүд" ОАК 49, 50-р анги
  • 08:20
    "Солонгосхэлнийалсынзайнсургалт" № 1
  • 09:20
    Тоглолтынцаг
  • 10:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 89, 90-р анги
  • 11:10
    "Японхэлнийалсынзайнсургалт" № 18
  • 12:00
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК төгсгөлийн 11-р анги
  • 13:05
    "Хуанжугэг" ОАК 2 бүлгийн 5, 6-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийнзавсарлага
  • 15:00
    "Ээж" ОАК төгсгөлийн 23, 24-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийнзавсарлага
  • 17:30
    "Ихрүүд" ОАК 51, 52-р анги
  • 19:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 91, 92-р анги
  • 20:30
    "Ахмаддадлагажигч" ОАК 1-р анги
  • 21:50
    "Хуанжугэг" ОАК 2 бүлгийн 7, 8-р анги
  • 23:40
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 91, 92-р анги
  • 00:50
    "Ахмаддадлагажигч" ОАК 1-р анги

10-22

  • 07:00
    Энэдолоохоногтманайдэлгэцнээ
  • 07:05
    "Ихрүүд" ОАК 51, 52-р анги
  • 08:20
    "Солонгосхэлнийалсынзайнсургалт" № 2
  • 09:20
    Тоглолтынцаг
  • 10:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 91, 92-р анги
  • 11:10
    "Японхэлнийалсынзайнсургалт" № 19
  • 12:00
    "Ахмаддадлагажигч" ОАК 1-р анги
  • 13:05
    "Хуанжугэг" ОАК 2 бүлгийн 7, 8-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийнзавсарлага
  • 15:00
    "Тэрбумтныхүү" ОАК 1,2-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийнзавсарлага
  • 17:30
    "Ихрүүд" ОАК 53, 54-р анги
  • 19:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 93, 94-р анги
  • 20:30
    "Ахмаддадлагажигч" ОАК 2-р анги
  • 21:50
    "Хуанжугэг" ОАК 2 бүлгийн 9, 10-р анги
  • 23:40
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 93, 94-р анги
  • 00:50
    "Ахмаддадлагажигч" ОАК 2-р анги

10-23

  • 07:00
    Энэдолоохоногтманайдэлгэцнээ
  • 07:05
    "Ихрүүд" ОАК 53, 54-р анги
  • 08:20
    "Солонгосхэлнийалсынзайнсургалт" № 3
  • 09:20
    Тоглолтынцаг
  • 10:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 93, 94-р анги
  • 11:10
    "Японхэлнийалсынзайнсургалт" № 20
  • 12:00
    "Ахмаддадлагажигч" ОАК 2-р анги
  • 13:05
    "Хуанжугэг" ОАК 2 бүлгийн 9, 10-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийнзавсарлага
  • 15:00
    "Тэрбумтныхүү" ОАК 3, 4-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийнзавсарлага
  • 17:30
    "Ихрүүд" ОАК 55, 56-р анги
  • 19:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 95, 96-р анги
  • 20:30
    "Ахмаддадлагажигч" ОАК 3-р анги
  • 21:50
    "Хуанжугэг" ОАК 2 бүлгийн 11, 12-р анги
  • 23:40
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 95, 96-р анги
  • 00:50
    "Ахмаддадлагажигч" ОАК 3-р анги

10-24

  • 07:00
    Ирэхдолоохоногтманайдэлгэцнээ
  • 07:05
    "Ихрүүд" ОАК 53-55-р анги
  • 08:45
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 6-8-р анги
  • 11:40
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 91-94-р анги
  • 14:00
    "Ахмаддадлагажигч" ОАК 1, 2-р анги
  • 16:15
    "Хуанжугэг" ОАК 2 бүлгийн 11, 12-р анги
  • 17:45
    "Ихрүүд" ОАК 57, 58-р анги
  • 19:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 97, 98-р анги
  • 20:30
    "Ахмаддадлагажигч" ОАК 4-р анги
  • 21:40
    "Хуанжугэг" ОАК 2 бүлгийн 13, 14-р анги
  • 23:30
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 97, 98-р анги
  • 00:40
    "Ахмаддадлагажигч" ОАК 4-р анги

10-25

  • 07:00
    Ирэхдолоохоногтманайдэлгэцнээ
  • 07:05
    "Ихрүүд" ОАК 56-58-р анги
  • 08:45
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 9-11-р анги
  • 11:40
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 95-98-р анги
  • 14:00
    "Ахмаддадлагажигч" ОАК 3, 4-р анги
  • 16:15
    "Хуанжугэг" ОАК 2 бүлгийн 13, 14-р анги
  • 17:45
    "Ихрүүд" ОАК 59, 60-р анги
  • 19:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 99, 100-р анги
  • 20:25
    "Running man" шоунэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хуанжугэг" ОАК 2 бүлгийн 15, 16-р анги
  • 23:40
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 99, 100-р анги

Олон Саналтай

X/2215:00

AsianBox

"Тэрбумтныхүү" ОАК 1,2-р анги

X/2222:00

Боловсрол ТВ

"Гэрлэн дохио" ОАК 19-р анги

X/2219:00

AsianBox

"Утсанхүүхэлдэй" ОАК 93, 94-р анги