10-17

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Яагаад" хүүхэлдэйн кино 19, 20-р анги
  • 07:20
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-21, 22-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 3, 4-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 81, 82-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 34-р анги
  • 12:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Ялалт ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 28/ алсын зайн сургалт
  • 15:35
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 28/ алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 7, 8
  • 16:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Яагаад" хүүхэлдэйн кино 21, 22-р анги
  • 17:15
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-23, 24-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5, 6-р анги
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 83, 84-р анги
  • 20:25
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 35-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 2.15, 16-р анги
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

10-18

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Яагаад" хүүхэлдэйн кино 21, 22-р анги
  • 07:15
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-23, 24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5, 6-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 83, 84-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 35-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 29/ алсын зайн сургалт
  • 15:35
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 29/ алсын зайн сургалт
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 9, 10
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Яагаад" хүүхэлдэйн кино 23, 24-р анги
  • 17:15
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-25, 26-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7, 8-р анги
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 85, 86-р анги
  • 20:25
    "Export" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 36-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 2.17, 18-р анги
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

10-19

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Яагаад" хүүхэлдэйн кино 23, 24-р анги
  • 07:20
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-25, 26-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7, 8-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 85, 86-р анги
  • 11:15
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 36-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 30/ алсын зайн сургалт
  • 15:30
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 30/ алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 9, 10
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Яагаад" хүүхэлдэйн кино 25, 26-р анги
  • 17:15
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-27, 28-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 9, 10-р анги
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 87, 88-р анги
  • 20:25
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Эмоци продакшны шоу тоглолт
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 37-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 2.19, 20-р анги
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

10-20

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-25, 26-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 3-6-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 87, 88-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 34, 35-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Мongolia's next top model" реалити шоу нэвтрүүлэг 2-р дугаар
  • 15:10
    "Көсем" ОАК 2 бүлгийн 17, 18-р анги
  • 17:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:05
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 89, 90-р анги
  • 20:30
    "Мongolia's next top model" реалити шоу нэвтрүүлэг 3-р дугаар
  • 21:45
    "Элеон зочид буудал" ОАК 1.1, 2-р анги
  • 23:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

10-21

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-27, 28-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7-10-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 89, 90-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 36, 37-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Мongolia's next top model" реалити шоу нэвтрүүлэг 3-р дугаар
  • 15:10
    "Көсем" ОАК 2 бүлгийн 19, 20-р анги
  • 17:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Е-баримт" сугалааны шууд тохирол
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 91, 92-р анги
  • 20:30
    "Үүргэвчтэй аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Элеон зочид буудал" ОАК 1.3, 4-р анги
  • 23:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Олон Саналтай

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1810:50

SPS Тулаан

ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)