01-24

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Алтон" хүүхэлдэйн кино 2.23-24-р анги
  • 07:25
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 44-45-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 51-52-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.19-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" /HSK cонсгол 3-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" /HSK уншлага 3-р хичээл/
  • 09:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 5-р анги
  • 11:20
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /36-р хичээл/
  • 11:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /36-р хичээл/
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Гал тогоо" ОАК 4-р бүлэг 7-8-р анги
  • 13:10
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /36-р хичээл/
  • 13:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" /HSK cонсгол 3-р хичээл/
  • 13:50
    Дэлхийн атлас
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" /HSK уншлага 3-р хичээл/
  • 15:30
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /36-р хичээл/
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлагдашгүй нууцууд" ОАК 2.8-р анги
  • 17:10
    Дэлхийн атлас
  • 17:30
    "Тобот Алтон" хүүхэлдэйн кино 2.25-26-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 46-47-р анги
  • 18:30
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 18:55
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.20-р анги
  • 19:30
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 6-р анги
  • 21:00
    "Үндэсний үсэглэлийн аварга" шоу нэвтрүүлэг /4-р дугаар/
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 4-р бүлэг 9-10-р анги
  • 23:05
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлагдашгүй нууцууд" ОАК 2.9-р анги
  • 00:10
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

01-25

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот Алтон" хүүхэлдэйн кино 2.17-20-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 40-42-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.16-17-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 49-50-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 6-р анги
  • 11:10
    "Моод" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 11:55
    "Гал тогоо" ОАК 4-р бүлэг 1-5-р анги
  • 14:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:15
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлагдашгүй нууцууд" ОАК 2.5-6-р анги
  • 16:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:20
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Кино Talk нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:20
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 7-р анги
  • 21:00
    "Үндэсний үсэглэлийн аварга" шоу нэвтрүүлэг /5-р дугаар/
  • 22:00
    "Гэгээн Петрийн цогчин дуган" баримтат кино /1-р хэсэг/
  • 23:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

01-26

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот Алтон" хүүхэлдэйн кино 2.21-24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 43-45-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.18-19-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 51-52-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 7-р анги
  • 11:10
    "Моод" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Гал тогоо" ОАК 4-р бүлэг 6-10-р анги
  • 14:20
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлагдашгүй нууцууд" ОАК 2.7-9-р анги
  • 17:15
    Засаг цаг -Засах цаг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Дэлхийн атлас
  • 19:30
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 8-р анги
  • 21:00
    "Би багш -Мастер класс" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Гэгээн Петрийн цогчин дуган" баримтат кино /2-р хэсэг/
  • 22:50
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Олон Саналтай

I/2512:00

Star TV

"37-р точка" ОАК 2-р бүлгийн 2-р анги

I/2513:10

Star TV

"One piece" Анимэ 676-679-р анги

I/2522:00

NTV

"37-р точка" МУСК 2.3-р анги