03-02

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.3-4-р анги
  • 07:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.8-9-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.8-9-р анги
  • 08:32
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги
  • 08:42
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.1-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.26-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.3-4-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Муу аав" СОАК 15-р анги
  • 11:10
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь /1924-1959/
  • 11:45
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.27-р анги
  • 13:05
    Теле хичээл- Физик: Одон орны ажиглалт /7-р анги/
  • 13:18
    Теле хичээл- Үндэсний бичиг: Монгол уран бичлэг /7-р анги/
  • 13:28
    Теле хичээл- Биеийн тамир: Нам гарааны техник /7-р анги/
  • 13:35
    Теле хичээл- Математик: Үндсэн байгуулалтууд /7-р анги/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Агуу бүтээн байгуулалт
  • 15:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: Авиа зүй №2/
  • 15:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: Авиа зүй №2/
  • 15:40
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: Авиа зүй №2/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 29-30-р анги
  • 17:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.2-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.5-6-р анги
  • 19:30
    "Муу аав" СОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн эрдэнэс" /Эрчим хүч/
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.28-р анги
  • 23:00
    "Янь ши ордны домог" ОАК 31-32-р анги
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

03-03

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.5-6-р анги
  • 07:35
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.10-11-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.10-11-р анги
  • 08:32
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.3-р анги
  • 08:42
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.2-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.5-6-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Муу аав" СОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 11:15
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь /1924-1959/
  • 11:45
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.28-р анги
  • 13:04
    Теле хичээл- Газарзүй: Гол мөрөн /7-р анги/
  • 13:20
    Теле хичээл- Уран зохиол: Зохиолын утга санааг тусган хүлээж авах /7-р анги/
  • 13:41
    Теле хичээл- Эрүүл мэнд: Зөв хоололтын “Гэр зөвлөмж” /7-р анги/
  • 13:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Дэлхийн эрдэнэс" /Эрчим хүч/
  • 15:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: Авиа зүй №2/
  • 15:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: Авиа зүй №2/
  • 15:40
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: Авиа зүй №2/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 31-32-р анги
  • 17:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.3-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.7-8-р анги
  • 19:30
    "20-р зууны залуус" СОАК 1-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн эрдэнэс" /Mеталл/
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.29-р анги
  • 23:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 33-34-р анги
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

03-04

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.7-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.12-13-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.12-13-р анги
  • 08:32
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 08:42
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.3-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.7-8-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "20-р зууны залуус" СОАК 1-р анги
  • 11:15
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь /1924-1959/
  • 11:40
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.29-р анги
  • 13:05
    Теле хичээл- Биологи: Цэцгийн бүтцийн задаргаа /7-р анги/
  • 13:24
    Теле хичээл- Түүх: Монголын Ил хаант улс /7-р анги/
  • 13:41
    Теле хичээл- Иргэний ёс зүйн боловсрол: Үйлийн үр дагаврыг таних /7-р анги/
  • 13:56
    Теле хичээл- Орос хэл: Кем ты хочешь быть /7-р анги/
  • 14:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:15
    "Дэлхийн эрдэнэс" /Mеталл/
  • 15:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: Авиа зүй №3/
  • 15:40
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: Авиа зүй №3/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 33-34-р анги
  • 17:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.4-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.9-10-р анги
  • 19:30
    "20-р зууны залуус" СОАК 2-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн эрдэнэс" /Эрдэний чулуу/
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.30-р анги
  • 23:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 35-36-р анги
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

03-05

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.8-9-р анги
  • 07:35
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.14-15-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.14-15-р анги
  • 08:30
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 08:40
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.4-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.9-10-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "20-р зууны залуус" СОАК 2-р анги
  • 11:15
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.30-р анги
  • 13:05
    Теле хичээл- Орос хэл: Где ты живёшь? /7-р анги/
  • 13:21
    Теле хичээл- Дүрслэх урлаг: Гэрэл сүүдэр /7-р анги/
  • 13:40
    Теле хичээл- Англи хэл /7-р анги/
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Дэлхийн эрдэнэс" /Эрдэний чулуу/
  • 15:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: Авиа зүй №3/
  • 15:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: Авиа зүй №3/
  • 15:40
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: Авиа зүй №3/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 35-36-р анги
  • 17:50
    "Болдоггүй бор өвгөн"
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.5-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.4-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.11-12-р анги
  • 19:30
    "20-р зууны залуус" СОАК 3-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн хотууд" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.31-р анги
  • 23:00
    "Янь ши ордны домог" ОАК 37-38-р анги
  • 00:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

03-06

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 07:32
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.5-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.1-5-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "20-р зууны залуус" СОАК 3-р анги
  • 11:15
    "Анагаахын алдартнууд 2-р курс" ОАК 2-р анги
  • 11:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Бөмбөг" ОАК төгсгөлийн 7-8-р анги
  • 13:45
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.28-29-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 37-38-р анги
  • 17:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    Засах цаг- Залгамж
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.1-2-р анги
  • 19:30
    "20-р зууны залуус" СОАК 4-р анги
  • 21:00
    "Анагаахын алдартнууд 2-р курс" ОАК 3-р анги
  • 21:35
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 21:50
    "Анна Герман" ОАК 1-р анги
  • 22:50
    "Янь ши ордны домог" ОАК 39-40-р анги
  • 00:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

03-07

  • 06:52
    Зураглал
  • 07:00
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 07:13
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.4-5-р анги
  • 08:03
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.5-12-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "20-р зууны залуус" СОАК 4-р анги
  • 11:15
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь /1924-1959/
  • 11:40
    Монгол бичгийн хичээл №12
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Романовынхан" баримтат кино 2-р анги
  • 13:05
    "Анна Герман" ОАК 1-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.30-31-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 39-40-р анги
  • 17:45
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 18:00
    "МАН-ын 100 жил" баримтат кино
  • 21:10
    "Романовынхан" баримтат кино 3-р анги
  • 22:15
    "Анна Герман" ОАК 2-р анги
  • 23:15
    "Янь ши ордны домог" ОАК 41-42-р анги
  • 01:00
    Эфир хаах

Олон Саналтай

III/0320:30

AsianBox

"Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн төгсгөлийн 21-р анги

III/0314:00

AsianBox

"Найз залуу" ОАК 1-3-р анги

III/0313:04

Боловсрол ТВ

Теле хичээл- Газарзүй: Гол мөрөн /7-р анги/