04-18

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 11-15-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.49-52, 2.1-4-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 10-р цуврал
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Төгс бэр" ОАК 21-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Көсем" ОАК 2.75-р анги
  • 13:00
    "Монголчын алтан хоолойтнууд" тоглолт 1-р хэсэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат №22/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат №22/ алсын зайн сургалт
  • 15:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл №11, 12
  • 16:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 16-20-р анги
  • 17:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.5-12-р анги
  • 19:00
    "Төгс бэр" ОАК 22-р анги
  • 20:40
    "Mongolia's next top model-2017" реалити шоу нэвтрүүлэг /10-р дугаар/
  • 22:00
    "Көсем" ОАК 2.76-р анги
  • 23:05
    "Оюутны байр" ОАК 2-2,3-р анги
  • 00:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

04-19

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 16-20-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.5-12-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 11-р цуврал
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Төгс бэр" ОАК 22-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Көсем" ОАК 2.76-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Mongolia's next top model-2017" реалити шоу нэвтрүүлэг /10-р дугаар/
  • 15:10
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 23/ алсын зайн сургалт
  • 15:30
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 23/ алсын зайн сургалт
  • 15:55
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл №13, 14
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 21-25-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.13-20-р анги
  • 19:00
    "Төгс бэр" ОАК 23-р анги
  • 20:40
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Көсем" ОАК 2.77-р анги
  • 23:05
    "Оюутны байр" ОАК 2-4, 5-р анги
  • 00:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

04-20

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 21-25-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.13-20-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 12-р цуврал
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Төгс бэр" ОАК 23-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Көсем" ОАК 2.77-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 23/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 23/ алсын зайн сургалт
  • 15:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл №13, 14
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 26-30-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.21-28-р анги
  • 19:00
    "Төгс бэр" ОАК 24-р анги
  • 20:50
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мөрөөдлийн театр" хамлагийн хошин шоу тоглолт
  • 22:00
    "Көсем" ОАК 2.78-р анги
  • 23:05
    "Оюутны байр" ОАК 2-6, 7-р анги
  • 00:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

04-21

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 13-р цуврал
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.13-20-р анги
  • 09:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 21-25-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Төгс бэр" ОАК 24-р анги
  • 11:25
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Көсем" ОАК 2.74, 75-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Монголчын алтан хоолойтнууд" тоглолт 2-р хэсэг
  • 15:00
    "Хүрээлэн" амьд ертөнцийн цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төгс бэр" ОАК 25-р анги
  • 20:40
    "Mongolia's next top model-2017" реалити шоу нэвтрүүлэг /11-р дугаар/
  • 22:00
    "3 найз: Яасан байх нь уу?" МУСК
  • 00:10
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

04-22

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 14-р цуврал
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.21-28-р анги
  • 09:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 26-30-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Төгс бэр" ОАК 25-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Көсем" ОАК 2.76-78-р анги
  • 14:45
    "Mongolia's next top model-2017" реалити шоу нэвтрүүлэг /11-р дугаар/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "3 найз: Яасан байх нь уу?" МУСК
  • 17:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төгс бэр" ОАК 26-р анги
  • 20:40
    "Mongolia's next top model-2017" реалити шоу нэвтрүүлэг /12-р дугаар/
  • 22:00
    "9 яард" УСК
  • 00:10
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Олон Саналтай

IV/1908:00

SPS Спорт

ЮТА - ОКЛАХОМА NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №2

IV/1922:00

AsianBox

"Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 1-р анги

IV/1907:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/