05-16

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 26, 2-р бүлэг 1-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 6-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 20-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 6-р анги
  • 13:00
    Евро 2020-Хотууд ба Цэнгэлдэх хүрээлэн 2-р анги
  • 13:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 7-р анги
  • 14:00
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 2,3,4-р анги
  • 16:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 20-р анги
  • 17:30
    Евро 2020-Хотууд ба Цэнгэлдэх хүрээлэн 2-р анги
  • 18:00
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 18:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 5-р анги
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 7-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 21-р анги
  • 22:30
    "Согтуу тэнгэрийн ивээлд" ПУСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

05-17

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 5,6-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 8-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 21-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 7-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:25
    "Гурван найз" ОАУСК 6-р анги
  • 14:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 5,6-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 21-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 8-р анги
  • 19:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 6-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 1-р хэсэг
  • 21:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 22:00
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 22:30
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Гурван найз" ОАУСК 6-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

05-18

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 7,8-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 9-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 1-р хэсэг
  • 11:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 8-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:25
    "Гурван найз" ОАУСК 7-р анги
  • 14:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 7,8-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 1-р хэсэг
  • 16:30
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 9-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 9-р анги
  • 19:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 7-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 2-р хэсэг
  • 21:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 22:00
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 22:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 7-р анги
  • 23:00
    Үндэсний өв соёл
  • 23:15
    "Гурван найз" ОАУСК 7-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

05-19

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 9,10-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 10-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 2-р хэсэг
  • 11:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 9-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:25
    "Гурван найз" ОАУСК 8-р анги
  • 14:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 9,10-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 2-р хэсэг
  • 16:30
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 10-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 10-р анги
  • 19:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 8-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 3-р хэсэг
  • 21:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 22:00
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 22:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 8-р анги
  • 23:00
    Үндэсний өв соёл
  • 23:15
    "Гурван найз" ОАУСК 8-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

05-20

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 11,12-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 1-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 3-р хэсэг
  • 11:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 10-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:25
    "Гурван найз" ОАУСК 9-р анги
  • 14:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 11,12-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 3-р хэсэг
  • 16:30
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 1-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 11-р анги
  • 19:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 9-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 22:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 9-р анги
  • 23:00
    Үндэсний өв соёл
  • 23:15
    "Гурван найз" ОАУСК 9-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

05-21

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 13,14-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 2-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 11-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:25
    "Гурван найз" ОАУСК 10-р анги
  • 14:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 13,14-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 12-р анги
  • 19:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 10-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 22:30
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Гурван найз" ОАУСК 10-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

05-22

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 5,6-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 3-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 12-р анги
  • 13:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 7,8,9-р анги
  • 16:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 17:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 6,7-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 13-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 22:30
    100-н чухал сэдэв: Монгол соёл, Монголын баялаг
  • 00:05
    Эфир завсарласан

05-23

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 10,11-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 4-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 13-р анги
  • 13:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 12,13,14-р анги
  • 16:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 17:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 8,9-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 3-р бүлэг 1-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 22:30
    "Давхар цохилт" МУСК
  • 00:15
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

V/1712:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 6-р анги

V/1720:10

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги

V/1714:30

AsianBox

"Шүүхийн шинжээчид" ОАК 1-3-р анги