08-08

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    “Морфле” хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci kids- "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 10:00
    "Луугийн үүр 1 – Дайчдын үүсэл” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:55
    “Урагшаа Титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Босс жаалууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 14:00
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 15:20
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids - "Амьтдын ертөнц” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:00
    “Мини Форс” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Доктор хэн” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

08-09

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Луугийн үүр 2 Эльфийн хаан” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    “Урагшаа Титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Бяцхан багш” англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Сиэста Зи”
  • 13:45
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:00
    "Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    “Мини Форс” хүүхэлдэйн кино
  • 20:10
    “Мөнх тунх” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Доктор хэн” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Олон Саналтай

VIII/0921:30

MovieBox

"Шилжилт 2" МУСК

VIII/0914:15

MovieBox

"Комптоноос төрсөн одод (Straight Outta Compton)" УСК

VIII/0916:50

MovieBox

"Варкрафт (Warcraft)" УСК