10-16

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:15
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Монкарт"хүүхэлдэйн кино
  • 10:35
    "Тандермэний гэр бүл"ОАК
  • 11:35
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл
  • 12:20
    "Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 13:35
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 14:00
    “Авьяаслаг багачууд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:35
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб”хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Тэнд хэн байна вэ?”
  • 18:20
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Авьяаслаг багачууд”нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 22:00
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:10
    Эфир хаах

10-17

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 07:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Тэнд хэн байна вэ?”
  • 09:20
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр”нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Монкарт"хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:25
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:35
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 14:00
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 18:15
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр”
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 21:30
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 22:00
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:10
    Эфир хаах

10-18

  • 07:00
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:15
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр”
  • 09:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 10:00
    "Монкарт"хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:25
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 14:00
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 18:25
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр” нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci Kids – “Төгс нотолгоо” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 22:00
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:10
    Эфир хаах

10-19

  • 07:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci kids- "Нэгөртөөтшинжлэхухааныдэлгүүр" т.мнэвтрүүлэг
  • 09:15
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 09:30
    Da Vincikids - "Хараач янзтай" т.мнэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 11:00
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 12:10
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 12:50
    "Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:35
    Da Vinci Learning - "Сай Кюү"
  • 14:00
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 16:45
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 17:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:00
    Da Vinci Kids - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:25
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 18:35
    Da Vinci Kids - "Төгс нотолгоо"
  • 19:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • 22:00
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:10
    Эфир хаах

10-20

  • 07:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 09:20
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 09:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 10:40
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:15
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:55
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 12:35
    "Бяцхан багш” англи хэлний хичээл
  • 12:50
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:35
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:00
    "Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 16:45
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:25
    Da Vinci Kids - "Мати дада хоёр"
  • 18:35
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    DaVinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 22:00
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:10
    Эфир хаах

Олон Саналтай

X/1711:00

MN25

"хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак