02-20

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Мүүк"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх"
  • 14:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?”
  • 14:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Мүүк"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:35
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 19:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд байна вэ? “
  • 19:30
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:05
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

02-21

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая”
  • 09:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 14:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн бэ?”
  • 14:30
    Da Vinci – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Мүүк"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 19:00
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?”
  • 19:30
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:05
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

02-22

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая”
  • 09:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 14:00
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?”
  • 14:30
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Мүүк"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх"
  • 19:00
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?”
  • 19:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:05
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

02-23

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Добрын Никитич ба Горыныч Могой” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:40
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 15:20
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр"
  • 15:35
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Da Vinci - "Aртзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Добрын Никитич ба Горыныч Могой” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:40
    эфир хаах

02-24

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Мүүк"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Алеша Попович ба Тугарин Могой" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:40
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 15:15
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч"
  • 15:30
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Da Vinci – Тоглоомын түүх
  • 17:00
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Алеша Попович ба Тугарин Могой" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    эфир хаах

Олон Саналтай

II/2122:55

МҮОНТ

“Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр

II/2103:50

SPS Үндэс

ШАЛЬКЕ - МАН.СИТИ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ ШӨВГИЙН 16

II/2119:00

AsianBox

"Дуудлагын гэрийн үйлчлэгч" ОАК 1, 2-р анги