12-11

  • 07:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Масктай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 08:24
    Түлш түлэх аргачлал
  • 08:30
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    Цахим засаглал нэвтрүүлэг
  • 10:58
    Түлш түлэх аргачлал
  • 11:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Овжин охид" ОАК 4-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Гоморра" ОАК 11-р анги
  • 17:50
    Түлш түлэх аргачлал
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Түлш түлэх аргачлал
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 20:00
    "Овжин охид" ОАК 5-р анги
  • 21:00
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 21:45
    Түлш түлэх аргачлал
  • 22:00
    "Гоморра" ОАК 12-р анги
  • 22:55
    Түлш түлэх аргачлал
  • 23:00
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай

12-12

  • 07:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Масктай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 08:24
    Түлш түлэх аргачлал
  • 08:30
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 11:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Овжин охид" ОАК 5-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Гоморра" ОАК 12-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 20:00
    "Овжин охид" ОАК 6-р анги
  • 21:00
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монгол билиг ухаан" нэвтрүүлэг
  • 21:47
    Түлш түлэх аргачлал
  • 22:00
    "Гоморра" ОАК 13-р анги
  • 23:00
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай

12-13

  • 07:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Масктай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 08:24
    Түлш түлэх аргачлал
  • 08:30
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Монгол билиг ухаан" нэвтрүүлэг
  • 10:47
    Түлш түлэх аргачлал
  • 11:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Овжин охид" ОАК 6-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Гоморра" ОАК 13-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 20:00
    "Овжин охид" ОАК 7-р анги
  • 21:00
    "Үнэт өв" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Түлш түлэх аргачлал
  • 22:00
    "Гоморра" ОАК 14-р анги
  • 22:58
    Түлш түлэх аргачлал
  • 23:00
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Music set
  • 00:40
    Сайхан амраарай

12-14

  • 08:00
    "Масктай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 08:24
    Түлш түлэх аргачлал
  • 08:30
    Марчаахай
  • 09:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 10:55
    "Амьтдын эрхэмсэг чанараас суралцахуй"
  • 12:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Үнэт өв" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Гоморра" ОАК 14-р анги
  • 14:58
    Түлш түлэх аргачлал
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Дуулна даа, баярлана даа" тоглолт
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Түлш түлэх аргачлал
  • 19:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 19:55
    Түлш түлэх аргачлал
  • 20:00
    Өмнөд Хятад: "Макаугаас Сичиан руу" баримтат кино
  • 21:00
    Монголын соёлын өв нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Миний ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Гоморра" ОАК 15-р анги
  • 23:52
    Түлш түлэх аргачлал
  • 00:00
    "Гоёлын даашинз" МУСК
  • 02:10
    Сайхан амраарай

12-15

  • 08:00
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 21-22-р анги
  • 09:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 23-25-р анги
  • 12:00
    "Овжин охид" ОАК 3-7-р анги
  • 15:50
    Түлш түлэх аргачлал
  • 16:00
    "Гоморра" ОАК 15-р анги
  • 17:00
    "Миний ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Монголын соёлын өв нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 20:00
    "Celine dion" баримтат кино
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:23
    Түлш түлэх аргачлал
  • 21:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гоморра" ОАК 16-р анги
  • 22:58
    Түлш түлэх аргачлал
  • 23:00
    "Итгэл" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

XII/1219:00

Боловсрол ТВ

"Хувь заяаны тохиол" СОАК 83,84-р анги

XII/1220:30

MovieBox

"Ноён Робот" ОАК (II.4-р анги)

XII/1207:00

UBS-1

ubs эхлэл