04-22

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 09:40
    Music set
  • 11:30
    Сохор номин панда хоёр хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино 5-р анги 2-р хэсэг
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Лео Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 19:05
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино 6-р анги
  • 20:00
    Гомарроу ОАК
  • 20:44
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    Хазаар цэцэгсийн дуулал ОАК
  • 00:05
    Сайхан амраарай

04-23

  • 07:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Хошин шогийн тоглолт
  • 11:00
    "Лео Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 11:22
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино 6-р анги
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Лео Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "I am Paul Walker" баримтат кино
  • 20:00
    Гомарроу ОАК
  • 20:41
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 5
  • 23:00
    Хазаар цэцэгсийн дуулал ОАК
  • 00:05
    Сайхан амраарай

04-24

  • 08:00
    Тунгалаг тамир МУСК 1-р анги
  • 10:00
    Сайн байна уу, захирал аа нэвтрүүлэг
  • 10:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:05
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Best of Camerton" тоглолт 1-р хэсэг
  • 14:21
    "Лео Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сохор номин панда хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    Халиуны ертөнц 1-р хэсэг
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 19:02
    "Best of Camerton" тоглолт 2-р хэсэг
  • 20:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 21:00
    "Минимализм" баримтат кино
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    Сайн аав МУСК
  • 00:50
    Сайхан амраарай

04-25

  • 08:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 09:28
    "Минимализм" баримтат кино
  • 10:20
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:50
    Music set
  • 11:20
    Халиуны ертөнц тоглолт 2-р хэсэг
  • 13:10
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Лео Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 14:32
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 15:02
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 15:22
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 15:52
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:25
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    Морин хуурын чуулга хүүхдийн тоглолт
  • 17:40
    Music set
  • 18:10
    "Best of Saraa" тоглолт
  • 19:40
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Айригтай яриа нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Минимализм баримтат кино
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    Яллагч" МУСК
  • 00:53
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

IV/2320:30

MovieBox

"Үүрийн гэгээ-2 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 2)" УСК

IV/2312:05

MovieBox

"Үүрийн гэгээ-1 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 1)" УСК

IV/2308:40

MovieBox

"Тусгай ажиллагаа" МУСК