08-16

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    "Марчаахай"
  • 08:15
    Сабрина:"Увидаст охины нууц" 8-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 11-р анги
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    Сабрина:"Увидаст охины нууц"
  • 11:30
    "Every one Экологич"
  • 12:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 27-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 20:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 12-р анги
  • 21:00
    Сабрина:"Увидаст охины нууц" 9-р анги
  • 21:30
    "LOL"
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 28-р анги
  • 23:00
    Нууцууд:"хачирхалтай хүмүүсийн ертөнц-2"
  • 00:03
    Сайхан амраарай

08-17

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    "Марчаахай"
  • 08:15
    Сабрина:"Увидаст охины нууц" 9-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 12-р анги
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    Сабрина:"Увидаст охины нууц"
  • 11:30
    "LOL"
  • 12:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 28-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Контрол комментатор"
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 20:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 13-р анги
  • 21:00
    Сабрина:"Увидаст охины нууц" 10-р анги
  • 21:25
    "Тоглолтын цаг"
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 29-р анги
  • 23:00
    Нууцууд: "хачирхалтай хүмүүсийн ертөнц-3"
  • 00:01
    Сайхан амраарай

08-18

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    Сабрина:"Увидаст охины нууц"
  • 10:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 13-р анги
  • 10:50
    "Монгол хувцасны нууц товчоо"-1
  • 12:20
    Нууцууд: "хачирхалтай хүмүүсийн ертөнц-3"
  • 13:10
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 29-р анги
  • 14:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 14:40
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 15:45
    "Марчаахай"
  • 16:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 17:00
    "Үер"МУСК
  • 19:00
    "Агаараар гүйцгээе"
  • 19:25
    "Грандмед дэлхийн эмнэлэг"
  • 20:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 14-р анги
  • 20:45
    Дээрхийн заяа ТББ үзүүлж байна
  • 21:00
    Сабрина:"Увидаст охины нууц"
  • 21:25
    "Тоглолтын цаг"
  • 21:50
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 30-р анги
  • 23:00
    Нөгөө кинонууд:"Grave of the firefiles"
  • 00:53
    Сайхан амраарай

08-19

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    Сабрина:"Увидаст охины нууц"
  • 09:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 30-р анги
  • 11:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 14-р анги
  • 11:50
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:00
    "Агаараар гүйцгээе"
  • 12:40
    "Улаанбаатар хотын худалдааны танхимын гишүүд ярьж байна"-3
  • 13:00
    "Every one Экологич"
  • 13:30
    "Грандмед дэлхийн эмнэлэг"
  • 14:10
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "LOL"
  • 15:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 16:00
    "Нуруу нугасны баримтат нэвтрүүлэг"
  • 17:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Агаараар гүйцгээе"
  • 19:35
    Дээрхийн заяа ТББ үзүүлж байна
  • 20:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 15-р анги
  • 20:50
    "Марчаахай"
  • 21:00
    Нууцууд:"хачирхалтай хүмүүсийн ертөн-4"
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 31-р анги
  • 23:00
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 00:35
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

VIII/1711:00

AsianBox

"Диваажингийн амлалт" ОАК 51, 52-р анги

VIII/1721:30

MovieBox

"Шатахуун түгээгүүрийн газрыг дээрэмдсэн нь (Attack the Gas Station 2)" УСК

VIII/1709:00

МҮОНТ

“Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 9-р анги