04-27

  • 07:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сонгодог аялгуу" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Монгол уран зургууд"
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тээвэрчид" ОАУСК 13-р анги /давталт/
  • 13:00
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 13:30
    "Хөндлөн утга" нэвтрүүлэг 2/давталт/
  • 14:10
    "Зүгээр л инээмсэглэ" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хантайн хурд-2017 Булган аймгийн Хутаг-Өндөр сум
  • 16:40
    "Ермоловынхон" ОАУСК 14-р анги
  • 17:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Дэлхийн шилдаг баримтат кино
  • 19:20
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Дэлхийн шилдаг баримтат кино
  • 21:20
    "Аз жаргалын эрэлд" нэвтрүүлэг 6
  • 22:10
    "Санахын жаргал" теле концерт
  • 22:30
    "Тээвэрчид" ОАУСК 14-р анги
  • 23:30
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

04-28

  • 07:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "Аз жаргалын эрэлд" нэвтрүүлэг 6 /давталт/
  • 09:20
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 10:40
    "Эгшиглэнт эх орон минь" дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 10:50
    "Монгол уран зургууд"
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тээвэрчид" ОАУСК 14-р анги /давталт/
  • 13:00
    "Монгол-Язгуур урлаг" тоглолт
  • 15:00
    Баянхонгор аймгийн говийн бүсийн уралдаан
  • 16:40
    "Ермоловынхон" ОАУСК 15-р анги
  • 17:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Дэлхийн шилдаг баримтат кино
  • 19:20
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    "Сэтгэлд хоногшсон дуунууд" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Монгол кино нэгтгэл" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Sodon Time" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Тээвэрчид" ОАУСК 15-р анги
  • 23:30
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

04-29

  • 07:00
    ТЕХНИК ҮЗЛЭГ
  • 08:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сэтгэлд хоногшсон дуунууд" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Монгол уран зургууд"
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 13:30
    "Тээвэрчид" ОАУСК 15-р анги /давталт/
  • 14:10
    "Дэлхийн шилдэг баримтат кино"
  • 15:00
    Цуутайн хурд-2017 Завхан аймгийн хаврын бүсийн уралдаан – 1-р хэсэг
  • 16:40
    "Хөндлөн утга" нэвтрүүлэг 1 /давталт/
  • 17:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Монгол кино нэгтгэл" үзүүлж байна
  • 19:20
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:40
    Та сонжуулах уу? Нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Sodon Time" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Богд хаан" МУСК
  • 23:30
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

04-30

  • 07:00
    ТЕХНИК ҮЗЛЭГ
  • 08:00
    “Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм"
  • 08:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 10:00
    Та сонжуулах уу? Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:40
    "Эгшиглэнт эх орон минь" дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 10:50
    "Монгол уран зургууд"
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм"
  • 11:40
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    "Найруулга 2007-2017" тоглолт /ХБК-ын Цохивор хөгжмийн чуулга/
  • 15:00
    Цуутайн хурд-2017 Завхан аймгийн хаврын бүсийн уралдаан – 2-р хэсэг
  • 16:40
    "Зуслангийн кино" МУСК
  • 18:00
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Амжиж сонс" боловсралын судалгаанд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Помогите нам" МУСК 3-р анги
  • 21:35
    "Ацаг шүдний зөрүү" МУСК
  • 23:25
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Олон Саналтай

IV/2821:35

MovieBox

"Гэнэтийн цохилт (Penthouse North)" УСК

IV/2822:00

Боловсрол ТВ

"Хайр эргэсэн хавар" ОАК төгсгөлийн 25-р анги

IV/2812:15

AsianBox

"Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 13-р анги