10-16

  • 07:30
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Америк бүтсэн түүх-7" баримтат кино
  • 10:20
    Солонгон бүрхүүл
  • 10:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 31-р анги
  • 11:25
    Бүтээгчид
  • 11:30
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    TrendMusic
  • 12:20
    Солонгон бүрхүүл
  • 12:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 249,250-р анги
  • 12:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    Хөвсгөл аймгийн Төмөрбулаг сумын уяачдын баяр 2019 - нэгдүгээр хэсэг
  • 14:40
    Солонгон бүрхүүл
  • 14:45
    High trade
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:05
    Сошиал туршилт
  • 15:10
    "Хүсэл" МУСК
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:25
    Монгол малчны зар
  • 17:40
    TrendMusic
  • 17:55
    Солонгон бүрхүүл
  • 18:05
    High trade
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 251,252-р анги
  • 18:50
    Солонгон бүрхүүл
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 32-р анги
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    "Өнөөдөр" МУСК
  • 23:30
    "Хайраа хайрла" ОАК 21-р анги
  • 00:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

10-17

  • 07:30
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Америк бүтсэн түүх-8" баримтат кино
  • 10:20
    Солонгон бүрхүүл
  • 10:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 32-р анги
  • 11:25
    Сошиал туршилт
  • 11:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 12:00
    TrendMusic
  • 12:20
    Солонгон бүрхүүл
  • 12:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 251,252-р анги
  • 12:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    Хөвсгөл аймгийн Төмөрбулаг сумын уяачдын баяр 2019 - хоёрдугаар хэсэг
  • 14:40
    Солонгон бүрхүүл
  • 14:45
    High trade
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:05
    Та үүнийг мэдэх үү
  • 15:10
    "Өнөөдөр" МУСК
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:25
    Монгол малчны зар
  • 17:40
    TrendMusic
  • 17:55
    Солонгон бүрхүүл
  • 18:05
    High trade
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 253,254-р анги
  • 18:50
    Солонгон бүрхүүл
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 33-р анги
  • 21:00
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Амьд үлдэгч" УСК
  • 23:30
    "Хайраа хайрла" ОАК 22-р анги
  • 00:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

10-18

  • 07:30
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Америк бүтсэн түүх-9" баримтат кино
  • 10:20
    Солонгон бүрхүүл
  • 10:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 33-р анги
  • 11:25
    Та үүнийг мэдэх үү
  • 11:30
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    TrendMusic
  • 12:20
    Солонгон бүрхүүл
  • 12:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 253,254-р анги
  • 12:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    Тосон хурд 2019 - Хөвсгөл аймгийн зүүн бүс
  • 14:40
    Солонгон бүрхүүл
  • 14:45
    High trade
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:05
    Содон аялгуу
  • 15:10
    "Амьд үлдэгч" УСК
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:25
    Монгол малчны зар
  • 17:40
    TrendMusic
  • 17:55
    Солонгон бүрхүүл
  • 18:05
    High trade
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 255,256-р анги
  • 18:50
    Солонгон бүрхүүл
  • 19:00
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 20:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 34-р анги
  • 21:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Лондонгийн уналт" УСК
  • 23:30
    "Хайраа хайрла" ОАК 23-р анги
  • 00:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

10-19

  • 08:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 247,248-р анги
  • 09:00
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хүсэл" МУСК
  • 12:55
    Солонгон бүрхүүл
  • 13:00
    Төв аймгийн Архуст сумын 60 жилийн ой - нэгдүгээр хэсэг
  • 14:45
    "Бүтээгчид"
  • 14:50
    Сошиал туршилт
  • 14:55
    Та үүнийг мэдэх үү
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:05
    TrendMusic
  • 15:30
    "Амд үлдэгч" УСК
  • 17:35
    Солонгон бүрхүүл
  • 17:40
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 249-251-р анги
  • 18:05
    Солонгон бүрхүүл
  • 18:15
    Содон аялгуу
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:25
    Та үүнийг мэдэх үү
  • 18:30
    TrendMusic
  • 18:50
    Солонгон бүрхүүл
  • 19:00
    Хошин шог
  • 19:20
    Солонгон бүрхүүл
  • 19:30
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэмт хэрэгтэн" УСК
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

10-20

  • 08:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 252,253-р анги
  • 09:00
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    "Өнөөдөр" МУСК
  • 12:55
    Солонгон бүрхүүл
  • 13:00
    Төв аймгийн Архуст сумын 60 жилийн ой - хоёрдугаар хэсэг
  • 14:45
    "Сошиал туршилт"
  • 14:50
    Содон аялгуу
  • 14:55
    Бүтээгчид
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:05
    TrendMusic
  • 15:30
    "Лондонгийн уналт" УСК
  • 17:35
    Солонгон бүрхүүл
  • 17:40
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 254-256-р анги
  • 18:05
    Солонгон бүрхүүл
  • 18:15
    Бүтээгчид
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:25
    Сошиал туршилт
  • 18:30
    TrendMusic
  • 18:50
    Солонгон бүрхүүл
  • 19:00
    "Гэмт хэрэгтэн" УСК
  • 21:20
    Солонгон бүрхүүл
  • 21:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 22:00
    "Такси" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Олон Саналтай

X/1711:00

MN25

"хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак