02-19

  • 08:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 08:50
    “Бяцхан зүрх” нэвтрүүлэг БНСУ-аас бэлтгэв. 1-р хэсэг
  • 09:30
    “Сэтгэлд хоногшсон дуу” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    “Жив жив” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 13:10
    “Говийн бүс-2016” хурдан морины уралдаан /их нас, хязаалан, даага/
  • 14:40
    “Догшин хутагтын сахиус” МУСК
  • 16:20
    “Бяцхан зүрх” нэвтрүүлэг БНСУ-аас бэлтгэв. 2-р хэсэг
  • 17:00
    “Анхны анхны...” СГЗ, хөгжим судлаач П.Байгалжав
  • 17:40
    “Авралын шүхэр” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Монгол сонгодог-2” тоглолт 2-р хэсэг МУГЖ Г.Ариунбаатар
  • 19:10
    “Амьдралын гол дүр” нэвтрүүлэг МУГЖ, уртын дуучин Г.Хонгорзул
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:40
    “Билгийн цадиг” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Бяцхан зүрх” нэвтрүүлэг БНСУ-аас бэлтгэв. 3-р хэсэг
  • 22:00
    “Богд Хаан” МУСК
  • 23:40
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм

02-20

  • 07:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 07:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    “Авралын шүхэр” нэвтрүүлэг
  • 09:10
    “Монгол сонгодог-2” тоглолт 1-р хэсэг МУГЖ Г.Ариунбаатар
  • 10:10
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 10:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 11:40
    “Жив жив” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Богд Хаан” МУСК
  • 13:50
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Анхны анхны...” СГЗ, хөгжим судлаач П.Байгалжав
  • 14:50
    “Хойморт залрах хийморьлог эрчүүд” нэвтрүүлэг МУМУ Ж.Содномпил
  • 16:00
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 16:40
    ХБК-ийн ҮЦХ-ийн тэнхмийн багш нарын хамтарсан “New season” тоглолт 1-р хэсэг
  • 17:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “Дэлхийн шилдэг” баримтат кино
  • 19:10
    “Билгийн цадиг” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ“ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Хүмүүс-Байр суурь” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Гэрлэж амжаагүй явна” МУСК
  • 23:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр

02-21

  • 07:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 09:40
    “Монгол сонгодог-2” тоглолт 2-р хэсэг МУГЖ Г.Ариунбаатар
  • 10:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    “Жив жив” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Гэрлэж амжаагүй явна” МУСК
  • 13:40
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 14:40
    Мөрөөдлийн театр үзүүлж байна: Хошин хөтөлбөр
  • 15:00
    Говийн бүсийн хурд-2016 Азарга, соёолон, шүдлэн
  • 16:40
    ХБК-ийн ҮЦХ-ийн тэнхмийн багш нарын хамтарсан “New season” тоглолт 2-р хэсэг
  • 17:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “Дэлхийн шилдэг” баримтат кино
  • 19:10
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Дэлхийн улс төр” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” МУСК
  • 22:50
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр

02-22

  • 07:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 08:50
    “Дэлхийн улс төр” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 10:00
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” МУСК
  • 13:30
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Х ТҮЦ продакшн үзүүлж байна: Хошин хөтөлбөр
  • 14:50
    Говийн бүсийн хурд-2016 Их нас, хязаалан, даага
  • 16:30
    “Алтан намар-2016” хөгжмийн наадам Гала тоглолт 1-р хэсэг
  • 17:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Дэлхийн шилдэг” баримтат кино
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Сонгодог аялгуу” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “247 градус” МУСК
  • 23:10
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр

02-23

  • 07:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Авралын шүхэр” нэвтрүүлэг
  • 09:40
    “Сонгодог аялгуу” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бизнес хором
  • 11:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “247 градус” МУСК
  • 13:30
    Мөрөөдлийн театр үзүүлж байна: Хошин хөтөлбөр
  • 14:10
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Говийн бүсийн хурд-2016 Эрлийз 3 нас
  • 16:40
    “Алтан намар-2016” хөгжмийн наадам Гала тоглолт 2-р хэсэг
  • 17:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “Дэлхийн шилдэг” баримтат кино
  • 19:10
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Зөвийн тухай ярилцъя” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Хунгийн сүүлчийн дуун” МУСК
  • 23:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр

02-24

  • 07:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 08:40
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Зөвийн тухай ярилцъя” нэвтрүүлэг
  • 10:10
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 10:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 12:00
    Бизнес хором
  • 12:20
    “Хунгийн сүүлчийн дуун” МУСК
  • 14:00
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 14:40
    “Хойморт залрах хийморьлог эрчүүд” Тод манлай уяачид
  • 16:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:40
    Төрийн шагналт, УГЗ Б.Шаравын “Сэрсэн тал-30 жил” тоглолт
  • 17:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Дэлхийн шилдэг” баримтат кино
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Happy цагаан сар” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Та сонжуулах уу” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Давааны цаана даваа” МУСК 1-р анги
  • 23:10
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр

02-25

  • 08:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Бизнес хором
  • 09:00
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Бизнес хором
  • 10:00
    “Та сонжуулах уу” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бизнес хором
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    “Жив жив” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 13:10
    “Хойморт залрах хийморьлог эрчүүд” нэвтрүүлэг МУМУ Ж.Содномпил
  • 14:20
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Бизнес хором
  • 15:20
    “Давааны цаана даваа” МУСК 1-р анги
  • 16:50
    Төр нийгмийн нэрт зүтгэлтэн Ю.Цэдэнбал агсаны мэндэлсний 100 жилийн ойд зориулсан хүндэтгэлийн тоглолт 1-р хэсэг
  • 17:50
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 18:10
    “Авралын шүхэр” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 19:10
    “Урин хаврын дуулал”кино концерт СТА, дуучин Т.Батсайхан
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Happy цагаан сар” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Заставын цагаан сар” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Сэтгэлд хоногшсон дуу” нэвтрүүлэг
  • 22:50
    “Давааны цаана даваа” МУСК 2-р анги
  • 00:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм

02-26

  • 08:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 09:10
    “Заставын цагаан сар” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Сэтгэлд хоногшсон дуу” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    “Жив жив” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 13:10
    “Ээждээ, ханьдаа баярлалаа” кино концерт СТА, дуучин О.Баянмөнх
  • 13:40
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 14:00
    XVII жарны “Алтан унжлагат “хэмээх гал тахиа жилийн сар шинийн баярт зориулсан хүчит бөхийн барилдаан /шууд дамжуулна/
  • 21:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:40
    “Happy цагаан сар” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Өнөр бүл” МУСК
  • 00:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм

Олон Саналтай

II/2010:10

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 41-р анги

II/2019:00

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 42-р анги

II/2020:10

MN25

"амьдрал өөрөө гайхамшиг" оак 11-р анги