10-20

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Яг цагтаа “ өглөө хөтөлбөр
  • 08:50
    Миний охин Сёо Юун 6-р анги СОАУСК
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 11:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    “12-14” өдрийн хөтөлбөр
  • 12:40
    Цэргийн тагнуулын алба 14-р анги УСК
  • 13:30
    “Хуульчдын цаг” давталт
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хэнтий аймаг Баян-Овоо сум 1000 адууны мялаалга
  • 16:50
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Миний охин Сёо Юун 7-р анги СОАУСК
  • 20:20
    Akmart.mn үзүүлж байна
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    “Гүмүда” төсөл үзүүлж байна.
  • 22:00
    Цэргийн тагнуулын алба 15-р анги УСК УСК
  • 23:10
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 23:40
    “Тоглолт”
  • 00:30
    Тод мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    Эфир завсарлана

10-21

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Эко хөгжил-Эко боловсрол нэвтрүүлэг
  • 08:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Яг цагтаа" хөтөлбөр
  • 11:00
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Solo music” нэвтрүүлэг давталт
  • 14:40
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Иван яриганы Алтан гарнпри 1 р хэсэг
  • 17:00
    “Тод мэдээ “ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 20:20
    “ ӨӨР” Инфотайнмэнт нэвтрүүлэг /шууд/
  • 21:30
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Single ladies” УСК 1-р анги
  • 23:50
    Тоглолтын цаг
  • 01:00
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир завсарлана

10-22

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    Скандиндинавын хойгийн онгон байгаль” баримтат кино
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Яг цагтаа” өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    “ Өөр” Инфотайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Fact and expert тоймчийн хөтөлбөр
  • 13:00
    12-14 Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Бизнес тайм” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Иван яриганы алтан гранпри 2 р хэсэг
  • 16:50
    “Түмэнд түгээнэ” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хуульчдын цаг давталт
  • 19:30
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Монгол маршрут” нэвтрүүлэг БЗД-ийн цагдаагийн 1-р хэлтсийн......
  • 20:30
    "Fact and expert" тоймчийн хөтөлбөр
  • 21:45
    “Гүмүда” төсөл үзүүлж байна.
  • 22:00
    “Single ladies” УСК 2-р анги
  • 23:50
    Тоглолтын цаг
  • 01:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

X/2107:00

SPS Спорт

nba new season

X/2118:00

Монгол ТВ

"Shark Tank" 2-р хэсэг

X/2117:30

Монгол ТВ

"Төрөх өрөөний тоглоом" 3-р хэсэг