06-27

  • 06:00
    МөнхМонголоотодхаруулна
  • 06:05
    ““ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:00
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 07:15
    Эрвээхий нас
  • 07:45
    “Үзэсгэлэнт охин үзээрийн араатан хоёр” 2-анги
  • 09:00
    “Аллага “ ОАУСК 20-р анги
  • 09:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 11:00
    "Хуульчдийн цаг' зөвөлгөө нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    12:00-14:00 өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    “Бизнесийн амжилт” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 14:30
    Хэнтийн гал шар сумын Хан уулын тахилга 2017
  • 15:50
    Нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Бизнесийн амжилт” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 17:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “ Эрвээхий нас ” цэцэрлэгийн насны хүүхдийн нэвтрүүлэг . 243-р дугаар цэцэрлэг
  • 18:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Business time
  • 19:15
    “Аллага “ ОАУСК 21-р анги
  • 20:05
    Урбан женс үзүүлж байна
  • 20:15
    Монгол наадмын түүх цувралаас
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 21:50
    Монгол наадмын түүх цувралаас
  • 22:00
    Эх болсон Одесс ОАУСК 7-р анги
  • 23:00
    “ Solo show” цэнгээнтнэвтрүүлэг
  • 23:50
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 00:20
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарлана

06-28

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:00
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 07:15
    Бумбардай аргалд явсан нь хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “ Үлгэрийн оронд буцаж ирсэн нь “ хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Аллага “ ОАУСК 21-р анги
  • 09:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 11:00
    Нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ нэвтрүүлэг
  • 11:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    12:00-14:00 өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 14:30
    Жавхлант шарга 2017
  • 16:20
    “Бизнесийн амжилт” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Business time”
  • 19:00
    “Аллага “ ОАУСК 22-р анги
  • 20:05
    Урбан женс үзүүлж байна.
  • 20:15
    Монгол наадмын түүх цувралаас
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    Монгол наадмын түүх цувралаас
  • 22:00
    Эх болсон Одесс ОАУСК 8-р анги
  • 23:00
    Монголоо санасан сэтгэл тоглолт
  • 00:45
    “Бизнесийн тайм” нэвтрүүлэг
  • 01:15
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 02:00
    Эфир завсарлана

06-29

  • 06:00
    МөнхМонголоотодхаруулна
  • 06:05
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 07:10
    “Үнсгэлжин 1” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Аллага ОАУСК 22-р анги
  • 09:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 11:00
    Нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    12:00-14:00 өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 14:30
    Дарьганга хурд 2017
  • 16:00
    Нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бумбардай аргалд явсан нь
  • 18:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Business time”
  • 19:00
    Аллага ОАУСК 23-р анги
  • 20:05
    Урбан женс үзүүлж байна
  • 20:15
    Дарьганг хурд 2017
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    Монгол наадмын түүх цувралаас
  • 22:00
    Эх болсон Одесс ОАУСК 9-р анги
  • 23:00
    “Звери Монголд ” тоглолт
  • 00:25
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 00:55
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    Эфир завсарлана

06-30

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:00
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 07:45
    “Үнсгэлжин 2” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Аллага ОАУСК 23-р анги
  • 09:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 11:00
    “Өнгө төрх “ нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    12:00-14:00 өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    “Бизнесийн Амжилт”нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 14:30
    Зогсолын тахилга 2017
  • 16:20
    “Бизнесийн Амжилт”нэвтрүүлэг
  • 16:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 17:30
    Эрвээхий нас хүүхдийн хөтөлбөр 49 р цэцэрлэг
  • 18:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Аллаг ОАУСК 24-р анги
  • 20:05
    Урбан женс үзүүлж байна
  • 20:15
    Монгол наадмын түүх цувралаас
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    Монгол наадмын түүх цувралаас
  • 22:00
    Эх болсон Одесс ОАУСК 10-р анги
  • 23:00
    “Ховдын уянга “ тоглолт
  • 00:30
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 01:00
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 02:00
    Эфирзавсарлана

07-01

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    “Гүнж Мононоки “ хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    “Үнэг анч нохиой хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    Short film
  • 11:00
    “Эрүүл амьдрал” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Бизнес тайм ”нэвтрүүлэг
  • 12:00
    12:00-14:00 Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    “Бизнесийн Амжилт”нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Жудо бөхийн ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг
  • 16:30
    Бизнесийн амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Тод мэдээ “ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Урбан женс үзүүлж байна.
  • 20:20
    “ Өөр ” Инфотаймэнт нэвтрүүлэг шинэ дугаар
  • 21:30
    Хөгжлийн замаар нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Solo show” үзүүлж байна шинэ дугаар
  • 23:00
    “Асрагч Макфи” УСК
  • 00:50
    Эфир завсарлана

07-02

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “Лусын дагина барби “ хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    “Үнэг анч нохиой хоёр” 2- р анги хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Хөгжлийн замаар нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Fact and expert тоймчын хөтөлбөр
  • 11:00
    “ Өөр ” Инфотаймэнт нэвтрүүлэг шинэ дугаар
  • 12:00
    “Эрүүл амьдрал” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    12 :00-14:00 өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Бизнес амжилт “ нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Жудо бөхийн ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг
  • 16:30
    Нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Бизнес амжилт “ нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес тайм нэврүүлэг
  • 19:00
    Хуульчдын цаг зөвлөгөө мэдээлэл
  • 19:30
    “Moving you “ баримтад кино
  • 20:30
    Fact and expert тоймчын хөтөлбөр
  • 21:40
    Урбан женс үзүүлж байна.
  • 21:50
    “Асрагч Макфи эргэн ирсэн нь ” УСК
  • 23:30
    “Зүгээр л инээмсгэл “ тоглолт
  • 01:00
    Бизнес тайм нэврүүлэг
  • 01:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VI/2812:05

AsianBox

"Хэлтсийн дарга Ким" ОАК төгсгөлийн 20-р анги

VI/2813:40

TV9

“Дуулиан” олон ангит УСК ,106-р анги /давталт/

VI/2812:10

TV9

“Дуулиан” олон ангит УСК ,105-р анги /давталт/