10-17

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:20
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Мөнгөний буралбаа ОАУСК 2-р анги
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 12:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Мөнгөний буралбаа ОАУСК 3-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 83-р анги
  • 23:10
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:10
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:10
    Эфир завсарлав

10-18

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:55
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Мөнгөний буралбаа ОАУСК 3-р анги
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 12:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Мөнгөний буралбаа ОАУСК 4-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 84-р анги
  • 23:10
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:10
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:10
    Эфир завсарлав

10-19

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:20
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Мөнгөний буралбаа ОАУСК 4-р анги
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 12:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Мөнгөний буралбаа ОАУСК 5-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 85-р анги
  • 23:10
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:10
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:10
    Эфир завсарлана.

10-20

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    Хошин шог
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 81,82-р анги
  • 12:30
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Тухтай ярилцая /давталт/
  • 14:00
    Хошин шог
  • 14:40
    хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Тухтай ярилцая нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сайхан хүмүүс" хөрөг нэвтрүүлэг ОБЕГ-н ахлах ахлагч С.Алтангэрэл
  • 21:10
    Амрыг эрэе ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 21:40
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:20
    Эр хүн болгож өгөөч МУСК
  • 00:15
    Эфир завсарлав

10-21

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 83,84,85-р анги /давталт/
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хошин шог
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    "Монголчууд" ярилцлага давталт
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Тухтай ярилцая /давталт/
  • 19:00
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг ОБЕГ-н ахлах ахлагч С.Алтангэрэл
  • 19:50
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 20:00
    УИХ-н цаг
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Аав МУСК
  • 23:30
    Тоглолт
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1807:30

SPS Сагсан Бөмбөг

"NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1901