01-18

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Эрвээхэй нас” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Баримтат кино
  • 08:30
    “Хан академи” үзүүлж байна боловсролын нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бүсгүйчүүдийн өнгө СОАУСК 19-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    “12-14” өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Сурагчдын амралтанд “Ерлаш” хүүхдийн цуврал
  • 13:30
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг давталт
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    АХ-ын 96 жил /их нас,хязаалан,шүдлэн
  • 16:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Бүсгүйчүүдийн өнгө СОАУСК төгсглийн 20-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Нэвтрүүлэг
  • 22:10
    “Single ladies 1” МУСК
  • 00:00
    Тод мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарлана

01-19

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Эрвээхэй нас” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Хан академи” үзүүлж байна боловсролын нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат кино
  • 09:00
    Бүсгүйчүүдийн өнгө СОАУСК төгсглийн 20-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 11:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    “12-14” өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Сурагчдын амралтанд “Ерлаш” хүүхдийн цуврал
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Чөлөөт бөхийн УАШТ 2018 1-р хэсэг
  • 16:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ”нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Бизнес тайм” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Жон вү чи” ОАУСК 1-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Single ladies 2” МУСК
  • 23:40
    Тод мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлана

01-20

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Single ladies 2” МУСК давталт
  • 09:00
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Мэдээллийн лавлах“1900-1950” үзүүлж байна.
  • 10:00
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг давталт
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:00
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “12-14” Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Аргаль ” баримтат кино
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Чөлөөт бөхийн УАШТ 2018 2-р хэсэг
  • 16:30
    Мэдээллийн лавлах“1900-1950” үзүүлж байна.
  • 17:00
    “Тод мэдээ “ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг давталт
  • 21:00
    Өнгө төрх
  • 21:30
    “Улаачдын өрсөлдөөн”
  • 22:30
    “Ретро аккорд” нэвтрүүлэг
  • 23:10
    “Хунгийн сүүлчийн дуу ” МУСК
  • 00:35
    Эфир завсарлана

01-21

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 06:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    “Хунгийн сүүлчийн дуу ” МУСК давталт
  • 08:50
    Хан академи үзүүлж байна.
  • 09:20
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг давталт
  • 10:30
    Auto world нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Fact and expert тоймчийн хөтөлбөр/ давталт/
  • 12:00
    12-14 Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Бизнес тайм” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Жавхлант шарга /бага нас/
  • 16:30
    “Таван эрдэнийн орон” теле концерт
  • 17:00
    Мэдээллийн лавлах“1900-1950” үзүүлж байна.
  • 17:20
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:00
    УИХ-ын цаг
  • 19:30
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 23:00
    “Рашаантын 18” МУСК
  • 00:45
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

I/1921:30

MovieBox

"Рокки (Rocky)" УСК

I/1920:30

MovieBox

"Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)

I/1909:00

МҮОНТ

“Сайхан Серафима” Оросын олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги