04-18

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    бизнес тайм
  • 10:45
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-19 /монгол контент/
  • 11:10
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 26-р анги
  • 12:45
    "гэрэлтэй байшин" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-2/
  • 13:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    "нздтг үзүүлж байна"
  • 14:05
    хөгжмийн завсарлага
  • 14:20
    "соронз" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "гэгээн мөрөөдөл" японы олон ангит кино 2-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино-23
  • 17:15
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-60 /монгол контент/
  • 17:40
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:05
    "титэм үг"
  • 18:20
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 27-р анги
  • 21:20
    "гэрэлтэй байшин" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-3/
  • 22:00
    "эмя үзүүлж байна": эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 22:20
    "гэгээн мөрөөдөл" японы олон ангит кино 3-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

04-19

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    бизнес тайм
  • 10:45
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг- 60/монгол контент/
  • 11:10
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 27-р анги
  • 12:45
    "гэрэлтэй байшин" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-3/
  • 13:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    "эмя үзүүлж байна:эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 14:10
    "би" ц.жигдэн /му-ын гавьяат эдийн засагч/
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "гэгээн мөрөөдөл" японы олон ангит кино 3-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино -24
  • 17:20
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг- 20 монгол контент/
  • 17:45
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:05
    бизнес тайм
  • 18:40
    нздтг үзүүлж байна
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 28-р анги
  • 21:20
    "гэрэлтэй байшин" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-4/
  • 22:00
    "нэмүт үзүүлж байна:эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 22:20
    "гэгээн мөрөөдөл" японы олон ангит кино 4-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

04-20

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    бизнес тайм
  • 10:45
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг- 20/монгол контент/
  • 11:10
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 28-р анги
  • 12:45
    "гэрэлтэй байшин" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-4/
  • 13:15
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:45
    "нэмүт үзүүлж байна:эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 14:05
    нздтг үзүүлж байна
  • 14:20
    "соронз" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "гэгээн мөрөөдөл" японы олон ангит кино 4-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино -25
  • 17:20
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг- 21/монгол контент/
  • 17:45
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:05
    "титэм үг"
  • 18:20
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 29-р анги
  • 21:20
    "гэрэлтэй байшин" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-5/
  • 22:00
    "хөсүт үзүүлж байна"
  • 22:20
    "гэгээн мөрөөдөл" японы олон ангит кино 5-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

04-21

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 25,26,27-р анги
  • 14:45
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:15
    "гэрэлтэй байшин" реалити нэвтрүүлэг /дугаар 1,2,3/
  • 16:45
    "хөсүт үзүүлж байна"
  • 17:05
    "гэгээн мөрөөдөл" японы олон ангит кино 5-р анги
  • 18:05
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-22 /монгол контент/
  • 18:25
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 30-р анги
  • 21:20
    "би" хошууч генерал ж.содном
  • 22:30
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "эрэмгий нэгэн" уск
  • 01:40
    эфир завсарлага

04-22

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 09:50
    алтан боломж
  • 10:20
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "шеф"олон ангит киноны 3-р бүлгийн 28,29,30-р анги
  • 14:50
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 15:30
    "манцуйтай тамирчин"
  • 16:00
    "гэрэлтэй байшин" реалити нэвтрүүлэг /4, 5/
  • 17:00
    "би" хошууч генерал ж.содном
  • 18:00
    "миний аялсан 1000 хот" орос орноор /цуврал нэвтрүүлэг/
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 24-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "ворошеловын мэргэн бууч" уск
  • 00:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    эфир завсарлага

Олон Саналтай

IV/1908:00

SPS Спорт

ЮТА - ОКЛАХОМА NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №2

IV/1922:00

AsianBox

"Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 1-р анги

IV/1918:40

AsianBox

"Миний эрдэнэ" ОАК 63, 64-р анги