08-16

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:30
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-13,14 /монгол контент/
  • 11:20
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 10-р анги
  • 12:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:00
    "21000" реалити шоу /давталт/
  • 14:40
    "баатарлаг тууль жангарын жимээр-3"
  • 15:20
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино 12-р анги
  • 16:20
    "аяллын амт" баримтат кино-19
  • 17:30
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-15,16 /монгол контент/
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 11-р анги
  • 21:10
    "21000" реалити шоу /давталт/
  • 22:50
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино 13-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага

08-17

  • 07:30
    "эфир" эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:30
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-15,16 /монгол контент/
  • 11:20
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 11-р анги
  • 12:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:00
    "21000" реалити шоу /давталт/
  • 14:40
    "баатарлаг тууль жангарын жимээр-4"
  • 15:20
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино 13-р анги
  • 16:20
    "аяллын амт" баримтат кино-20
  • 17:30
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-17,18 /монгол контент/
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 12-р анги
  • 21:10
    "21000" реалити шоу /давталт/
  • 22:50
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино 14-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага

08-18

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:30
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-17,18 /монгол контент/
  • 11:20
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 8, 9, 10-р анги
  • 13:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:00
    "21000" реалити шоу /давталт/
  • 15:40
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино 14-р анги
  • 16:40
    "20-р зууны дуунууд-2013"
  • 18:10
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-19,20 /монгол контент/
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 13-р анги
  • 21:10
    "би" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "адал явдлын ангуучид" уск
  • 01:30
    эфир завсарлага

08-19

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-19,20 /монгол контент/
  • 10:50
    "20-р зууны дуунууд"
  • 11:20
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 11, 12, 13-р анги
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "би" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "манцуйтай тамирчин"
  • 16:30
    "адал явдлын ангуучид" уск
  • 18:10
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-21,22 /монгол контент/
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 14-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "овгор" уск
  • 00:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    эфир завсарлага

Олон Саналтай

VIII/1711:00

AsianBox

"Диваажингийн амлалт" ОАК 51, 52-р анги

VIII/1721:30

MovieBox

"Шатахуун түгээгүүрийн газрыг дээрэмдсэн нь (Attack the Gas Station 2)" УСК

VIII/1709:00

МҮОНТ

“Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 9-р анги