10-16

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Зочны ярилцлага
  • 07:45
    Волейболын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Волейболын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    Волейболын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 12:00
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 1-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Волейболын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 4-р хэсэг
  • 17:25
    Спортын гимнастикийн Азийн цомын аварга шалгаруулах тэмцээн 2019 2-р хэсэг
  • 19:15
    Мартах учиргүй: Монгол улсын гавьяат тамирчин Т. Үйтүмэн
  • 19:45
    “World football” хөлбөмбөгийн тойм нэвтрүүлэг
  • 20:05
    “Тулаан” уралдаант, цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг: ONCE OUTO MONGOLIA vs SIGMA 3-р хэсэг
  • 20:40
    Дархан мэх: Монгол улсын арслан Д. Мөнх-Эрдэнэ
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт хэлэлцүүлэг: Боксын эрэгтэй эмэгтэйчүүдийн 2019 оны насанд хүрэгчдийн ДАШТ-ий тухай
  • 22:20
    Уухай: Шагайн харваан хүндэт мэргэн Ч. Бархас агсны дурсамж нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Робокон-2019 3-р хэсэг

10-17

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Робокон-2019 1-р хэсэг
  • 08:00
    Спортын гимнастикийн Азийн цомын аварга шалгаруулах тэмцээн 2019 3-р хэсэг
  • 09:50
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 1-р хэсэг
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 13:35
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 3-р хэсэг
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 17:50
    Бэсрэг наадам: Дорнод аймгийн Халх гол сумын хүүхдийн овоог сэргээлээ
  • 18:20
    Оюуны спортыг дэмжих хөтөлбөр-шууд
  • 18:40
    Спорт хэлэлцүүлэг: Боксын эрэгтэй эмэгтэйчүүдийн 2019 оны насанд хүрэгчдийн ДАШТ-ий тухай
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    “Тулаан” уралдаант, цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг: SEOUL vs ONCE KOREA 4-р хэсэг
  • 20:35
    Дархан мэх: Монгол улсын заан О. Одгэрэл
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт-түүх:1993 оны улсын аварга “Өдрийн од” баг -шууд
  • 22:20
    Бодлын дайны өрөг баримтат кино
  • 23:00
    Робокон-2019 4-р хэсэг

10-18

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Робокон-2019 2-р хэсэг
  • 08:00
    Зочны ярилцлага
  • 08:20
    Оюуны спортыг дэмжих хөтөлбөр
  • 08:40
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 2-р хэсэг
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 11:58
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 4-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 4-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 13:50
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Хөлбөмбөгийн 1978, 1982 оны ДАШТ
  • 14:30
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Ө. Хатанболорын цолны мялаалгын харваанаас
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:20
    Спорт таны амралтанд: Повер мастер кросс-2019 тэмцээн
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Спорт таны амралтанд: Повер мастер кросс-2019 тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 16:30
    Спортын гимнастикийн Азийн цомын аварга шалгаруулах тэмцээн 2019 5-р хэсэг
  • 18:40
    MINES UP-TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 3-р хэсэг
  • 20:35
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    “Тулаан” уралдаант, цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг: ONCE OUTO MONGOLIA vs SEOUL 5-р хэсэг
  • 21:55
    Спорт-түүх:1993 оны улсын аварга “Өдрийн од” баг
  • 22:55
    Робокон-2019 5-р хэсэг

10-19

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Буудлага спортын дэлхийн цомын аварга шалгаруулах тэмцээн: Урт буу 10 метрын дасгал эмэгтэй
  • 09:05
    Робокон-2019 3-р хэсэг
  • 09:50
    “Mongolia open-2019” Уран сайхны гимнастикийн ОУТ 1-р хэсэг
  • 14:55
    “ЧИНГИС ХААН-2019” Азийн унадаг дугуйн наадмаас бэлтгэв
  • 15:15
    “Тулаан” уралдаант, цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг: ONCE OUTO MONGOLIA vs SEOUL 5-р хэсэг
  • 15:55
    “Mongolia open-2019” Уран сайхны гимнастикийн ОУТ 2-р хэсэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Дархан мэх
  • 21:40
    Эрийн хийморь: Хэнтий аймгийн алдарт уяач Д . Энхсүх
  • 22:20
    “Жи энержи” мастер кросс 2019: Дорноговь аймаг Замын үүд сумаас бэлтгэв

10-20

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн алтан медалийн төлөө
  • 08:20
    Эрийн хийморь: Хэнтий аймгийн алдарт уяач Д . Энхсүх
  • 09:00
    “Mongolia open-2019” Уран сайхны гимнастикийн ОУТ 3-р хэсэг
  • 13:05
    Волейболын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг
  • 17:10
    Спорт хэлэлцүүлэг: Боксын эрэгтэй эмэгтэйчүүдийн 2019 оны насанд хүрэгчдийн ДАШТ-ий тухай
  • 18:10
    Дархан мэх
  • 18:35
    “Mongolia open-2019” Уран сайхны гимнастикийн ОУТ 4-р хэсэг
  • 20:40
    MNB SPORT мэдээ тойм
  • 21:10
    Монгол нинжа дайчид шоу нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 22:40
    “Жи энержи” мастер кросс 2019: Дорноговь аймаг Замын үүд сумаас бэлтгэв

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр