01-23

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:10
    Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс: Монголын шигшмэл хурдан морьдын “Их хурд-6” уралдаан
  • 09:00
    Хөлбөмбөгийн цаг: Теле хичээл 27-р хэсэг
  • 09:30
    Шатар сонирхогчдын УАШ-2021 оны анхдугаар онлайн тэмцээний нээлтийн ажиллагаа, 1, 2-р өргийн тоглолт-шууд
  • 11:05
    Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс: Монголын шигшмэл хурдан морьдын “Их хурд-4” уралдаан
  • 11:45
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын цанын шигшээ тэмцээн Тэшүүр
  • 13:50
    “Улаанбаатар 2019” ширээний теннисний өсвөр үе, залуучуудын Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг
  • 17:25
    Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс: Ноён хутагт Д. Данзанравжаагийн мэлмий гийсний 200 жилийн ойн наадам
  • 18:00
    Тамирчны гэр бүл
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс: “Молор эрдэнэ” наадам
  • 19:05
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Даланзадгад опен-2020 Жюү жицүгийн тэмцээн
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    “Sneaker show” Сагсан бөмбөг сонирхогчдод зориулсан хөтөлбөр
  • 21:35
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Хэнмэдэх
  • 21:55
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдийн наадам:Биатлон холимог хос буухиа
  • 23:30
    Эфир завсарлага

01-24

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Адуучин: Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумаас бэлтгэв
  • 09:00
    Хөлбөмбөгийн цаг: Теле хичээл 28-р хэсэг
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Ө. Тулгаа
  • 10:00
    Спорт хобби: Хөлбөмбөг сонирхогч Ж. Зоригтбаатар
  • 10:30
    “Sneaker show” Сагсан бөмбөг сонирхогчдод зориулсан хөтөлбөр
  • 11:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН”-шууд нэвтрүүлэг /
  • 12:05
    Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс: “Молор эрдэнэ” наадам
  • 12:35
    Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс: Монголын шигшмэл хурдан морьдын “Их хурд-6” уралдаан
  • 13:25
    “Улаанбаатар 2019” ширээний теннисний өсвөр үе, залуучуудын Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 4-р хэсэг /1/
  • 15:55
    Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс: ММСУХ-ноос зохион байгуулсан хурдан морины уралдаанууд “Тамирын хурд-1”
  • 16:10
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын цанын шигшээ тэмцээн Тэшүүр
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс: Монголын шигшмэл хурдан морьдын “Их хурд-8” уралдаан
  • 20:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 21:05
    Бөхийн хууч
  • 21:35
    Спорт хобби: Хөлбөмбөг сонирхогч Ж. Зоригтбаатар
  • 22:05
    Бахархал
  • 22:40
    Аваргууд: Монгол улсын арслан, гавьяат тамирчин У. Мөнх-Эрдэнэ
  • 23:20
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

I/2414:30

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2-р анги

I/2417:45

NTV

"Амьдралын ээдрээ" ОАК 13-р анги

I/2418:50

NTV

"Эхнэрийн заавраар" шоу 2.10