08-21

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “120/80” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Далд ертөнц” олон ангит кино 5-р анги
  • 09:50
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /2-р хэсэг/
  • 10:30
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 11:00
    Онцгой дуудлага
  • 11:20
    Робокон-2019
  • 11:40
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Шинэ бэр” зохиомж
  • 12:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 14:00
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 14:40
    “MNB music” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    Анааш хулгана хоёр
  • 16:00
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 45-р анги
  • 16:40
    MNB World: GENERATION “BATGEREL”
  • 17:10
    Хөгжмийн агшин
  • 17:20
    Монгол инженер
  • 18:00
    Хөгжлийн замаар: “Жижиг дунд үйлдвэрлэл-1”
  • 18:30
    “Элсэн цаг” давталт /дугаар-11/
  • 19:10
    “Жив жив” бага насны хүүхдэд зориулав
  • 19:30
    Робокон-2019
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “DeFacto” мэтгэлцээн /шууд/
  • 22:10
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /3-р хэсэг/
  • 22:50
    “Заяагаар учирсан хоёр” Хятадын олон ангит кино 5.6-р анги

08-22

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Тайгын жимээр цэцэрлэгтээ очно”
  • 08:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:00
    “Далд ертөнц” олон ангит кино 6-р анги
  • 09:45
    “Сонирхсон бүхнээ асуу” цувралаас...
  • 10:00
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 10:30
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 11:00
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /3-р хэсэг/
  • 11:40
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 12:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “DeFacto” мэтгэлцээн
  • 14:20
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 15:40
    Робокон-2019
  • 16:00
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 46-р анги
  • 16:40
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 17:10
    Судар бичгийн алтан сан
  • 17:40
    Мянган инженер
  • 18:00
    “Элсэн цаг” давталт /дугаар-12/
  • 18:40
    MNB World: GENERATION “D.NOMINDELGER”
  • 19:00
    Засаг цаг
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Робокон-2019
  • 21:25
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /4-р хэсэг/
  • 22:05
    “Заяагаар учирсан хоёр” Хятадын олон ангит кино 7.8-р анги

08-23

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 08:40
    Мянган инженер
  • 09:00
    “Далд ертөнц” олон ангит кино 7-р анги
  • 09:45
    Өв эрдэнэ
  • 09:50
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    MNB World: GENERATION “D.NOMINDELGER”
  • 10:50
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /4-р хэсэг/
  • 11:30
    Миний нэрийн хуудас
  • 12:00
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 12:30
    Эх өв
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Гэгээн үдэш”
  • 14:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 15:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бид атарт явлаа” 1977 он
  • 15:20
    “Элсэн цаг” давталт /дугаар 13/
  • 16:00
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 47-р анги
  • 16:40
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:10
    Монголын түүх: “1921 оны Ардын хувьсгал”
  • 18:10
    Амрыг эрье
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 19:20
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Робокон-2019
  • 21:25
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /5-р хэсэг/
  • 22:05
    “Заяагаар учирсан хоёр” Хятадын олон ангит кино 9.10-р анги

08-24

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Монголын түүх: “1921 оны Ардын хувьсгал”
  • 09:00
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 09:20
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /5-р хэсэг/
  • 10:00
    Робокон 2019
  • 10:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 11:10
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 11:40
    Шуранхайн нууцад нэвтрэхүй
  • 11:50
    Монгол инженер
  • 12:30
    “Мы поедем в Артек” орос хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар-5/
  • 13:20
    Хөгжмийн агшин
  • 13:30
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 14:30
    “Би нисэх дуртай” Монголын уран сайхны кино
  • 16:00
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 16:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Бямба гарагийн саятан
  • 18:10
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 18:30
    MNB World: GENERATION “D.NOMINDELGER”
  • 18:50
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 19:20
    Зогсошгүй
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Робокон-2019”
  • 21:25
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /6-р хэсэг/
  • 22:35
    “Заяагаар учирсан хоёр” Хятадын олон ангит кино 11.12-р анги

08-25

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 08:30
    “Робокон-2019”
  • 08:45
    Сонирхсон бүхнээ асуу
  • 09:00
    “MNB Music” Хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Мы поедем в Артек” орос хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар-6/
  • 10:45
    “Зэрэг нэмэхийн өмнө” Монголын уран сайхны кино
  • 12:00
    “ABU ROBOCON 2019 ULAANBAATAR” Олон улсын тэмцээн /шууд/
  • 17:10
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /6-р хэсэг/
  • 18:20
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хөгжлийн замаар: “Соёлын аялал жуулчлал”
  • 19:20
    “Андиа гэгээн мину” Завхан аймгийн Шилүүстэй сумаас бэлтгэв
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /7-р хэсэг/
  • 21:40
    Урлан
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Заяагаар учирсан хоёр” Хятадын олон ангит кино 13.14-р анги

Олон Саналтай

VIII/2212:50

MovieBox

"Малефисент (Maleficent)" УСК

VIII/2221:30

MovieBox

"Лардьма" МУСК

VIII/2221:00

Боловсрол ТВ

"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг