10-25

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Гэрлэсэн ч гоонь байх хүслэн” Уран сайхны кино
  • 10:30
    “Том ахын аялал” Байгаль, экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын Мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Монголын түүх
  • 14:00
    16 мм үзүүлж байна: “Сүн далайн саваар” баримтат кино
  • 15:00
    “Ах дүүс” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 16:00
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг: “Такси үйлчилгээний стандарт”
  • 16:40
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 17:00
    “Эргэх дөрвөн цаг”
  • 17:20
    Зуузуугийн найзууд
  • 17:30
    “Цэгцлэгч” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:20
    Урлан
  • 19:30
    “Эрхзүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Кино судар бүтээгчид”
  • 22:00
    Монгол үлгэр
  • 22:30
    “Шерлок Холмс, Ватсон эмч хоёр: Танилцсан нь” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:35
    Эфир завсарлав

10-26

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шерлок Холмс, Ватсон эмч хоёр: Танилцсан нь” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 10:10
    Судар бичгийн алтан сан
  • 10:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 11:00
    “Монголын Мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Эх орны төлөө /давталт/
  • 13:30
    Миний сонгосон мэргэжил: Малын эмч
  • 14:00
    Олон нийтийн цаг /давталт/
  • 14:30
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 14:50
    Хөгжмийн агшин
  • 15:00
    “Ах дүүс” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 16:00
    “Эрхзүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Ижий, аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Кино судар бүтээгчид”
  • 18:10
    Манай хороо, Миний гудамж
  • 18:30
    Өв эрдэнэ
  • 18:40
    Онцгой дуудлага
  • 19:00
    Тариаланчид 1
  • 19:20
    “Эдлэнгийн эзэд” Хөвсгөл аймгаас бэлтгэв
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол /шууд/
  • 21:50
    Оюундалай: “Бумбардай”
  • 22:20
    “Шерлок Холмс, Ватсон эмч хоёр: Цусаар бичсэн бичиг” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:25
    Эфир завсарлав

10-27

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шерлок Холмс, Ватсон эмч хоёр: Цусаар бичсэн бичиг” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 10:05
    Босох тэнхэл
  • 11:00
    “Монголын Мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Онцгой дуудлага /давталт/
  • 13:20
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 13:50
    “Эдлэнгийн эзэд” Хөвсгөл аймгаас бэлтгэв
  • 14:20
    Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
  • 15:00
    “Ах дүүс” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 16:00
    Хөгжмийн агшин
  • 16:10
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 16:50
    Алтан аргамж: Монгол Улс НҮБ-д элссэний 60 жилийн ой, түүхэн ач холбогдол
  • 17:50
    Прокурорын цаг
  • 18:10
    Манай хороо, Миний гудамж
  • 18:30
    Иргэдийн эрх зүйн боловсролд /шууд/
  • 19:00
    “Амьдралын загвар” Цэцэгчин Г.Энхцэцэг
  • 19:30
    НҮБ – Бидний амьдралд
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Дэлхийн Монгол” баримтат кино /Монгол Улс НҮБ-д элссэний 60 жилийн ойд зориулав/
  • 22:10
    “Шерлок Холмс, Ватсон эмч хоёр: Дээд зэргийн айлган сүрдүүлэгч” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:15
    Эфир завсарлав

10-28

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шерлок Холмс, Ватсон эмч хоёр: Дээд зэргийн айлган сүрдүүлэгч” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 10:05
    Өв эрдэнэ
  • 10:10
    Прокурорын цаг /давталт/
  • 10:30
    “Амьдралын загвар” Цэцэгчин Г.Энхцэцэг
  • 11:00
    “Монголын Мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Дэлхийн Монгол” баримтат кино / Монгол улс НҮБ-д элссэний 60 жилийн ойд зориулав/
  • 14:00
    Иргэдийн эрх зүйн боловсролд /давталт/
  • 14:30
    Мартах учиргүй
  • 15:00
    “Ах дүүс” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 16:00
    Хөгжмийн агшин
  • 16:10
    Зуузуугийн найзууд
  • 16:20
    “Хүрээлэн” Амьд ертөнцийн цуврал
  • 16:45
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 17:45
    Судар бичгийн алтан сан
  • 18:00
    Сүлд
  • 18:20
    Манай хороо, Миний гудамж
  • 18:40
    “Хэнтий аймгийн Дадал сумыг ойжуулсан туршлага”
  • 19:00
    Тариаланчид 2
  • 19:20
    Эх өв: “Ган төмрийн дархан”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг
  • 22:10
    “Шерлок Холмс, Ватсон эмч хоёр: Үхлийн тулаан” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 23:15
    Эфир завсарлав

10-29

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шерлок Холмс, Ватсон эмч хоёр: Үхлийн тулаан” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 10:05
    Урлан
  • 10:10
    Сүлд
  • 10:30
    Эх өв: “Ган төмрийн дархан”
  • 11:00
    “Монголын Мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 14:00
    Хөгжмийн агшин
  • 14:10
    Ногоон шошго
  • 14:40
    Оюундалай
  • 15:00
    “Ах дүүс” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 15:50
    “Нарны домог”
  • 17:50
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:10
    Манай хороо, Миний гудамж
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    “Том ахын аялал” Байгаль, экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Асуудал, Шийдэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Хутагтын өргөөнөөс Нийслэл хүрээ”
  • 21:50
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 22:50
    “Шерлок Холмс Ватсон эмч хоёр: Барын анд” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 23:55
    Эфир завсарлав

10-30

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Шерлок Холмс Ватсон эмч хоёр: Барынанд” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 10:05
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Хутагтын өргөөнөөс Нийслэл хүрээ”
  • 10:45
    Шүдний аялал
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 12:20
    Зуузуугийн найзууд
  • 12:30
    Миний сонгосон мэргэжил: Сэтгэл зүйч
  • 13:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Аргагүй эрхэнд оточ” жүжиг
  • 14:10
    “Хүрээлэн” Амьд ертөнцийн цуврал
  • 14:40
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:10
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:40
    “Ах дүүс” Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 16:30
    Мартах учиргүй
  • 17:00
    16 мм үзүүлж байна: “Мяндсан хатгамал”
  • 17:20
    “Уянга цагаан цомог” 1-р хэсэг
  • 18:05
    Сүлдэт баганын дэргэдээс...
  • 18:30
    Орон нутгийн мэдээ
  • 18:50
    “Жаргалан” Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг: “Эрүүл мэндийн инновац”
  • 19:20
    Ургацын далай
  • 19:40
    ETT Weekly
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Спартак” Уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлав

10-31

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Спартак” Уран сайхны кино 1-р анги
  • 10:40
    Орон нутгийн мэдээ /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 12:20
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: Насны онцлог, батга...
  • 12:50
    Ургацын далай /давталт/
  • 13:10
    Миний сонгосон мэргэжил: Сэтгэл зүйч
  • 13:40
    “Спортын ертөнцөд” Анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 14:40
    “Жаргалан” Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг: “Эрүүл мэндийн инновац”
  • 15:10
    “Кикүжиро” Уран сайхны кино
  • 17:10
    Билгийн мэлмий
  • 17:30
    “Уянга цагаан цомог” 2-р хэсэг
  • 18:20
    Алтан ургийн язгууртан
  • 18:55
    Оюундалай
  • 19:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Буурал говийн нүүдэлчид”
  • 19:35
    Ургацын далай
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын түүх”
  • 22:10
    “Спартак” Уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:35
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/2619:30

Боловсрол ТВ

"Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 1,2-р анги

X/2620:35

MovieBox

"Оргох төлөвлөгөө (Escape Plan)" УСК

X/2608:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/