04-18

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хулгайлагдсан хүү” Туркийн олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 10:30
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Нотариатч Неглинцевын адал явдал” Уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 15:45
    Цаг үе үзэл бодол /давталт/
  • 16:25
    Кино дэлгэц
  • 17:25
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 18:05
    Хөгжмийн агшин
  • 18:10
    Туул голын бохирдол ба хариуцлага
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    “Робокон-2018” Үндэсний роботын тэмцээн
  • 19:30
    Төл таван эрдэнэ
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “De Facto” мэтгэлцээн /шууд/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:25
    “Хулгайлагдсан хүү” Туркийн олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • 00:00
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр /шууд/

04-19

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хулгайлагдсан хүү” Туркийн олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • 10:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Нотариатч Неглинцевын адал явдал” Уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 15:45
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 16:15
    Төл таван эрдэнэ
  • 16:45
    “De Facto” мэтгэлцээн /давталт/
  • 17:45
    Хөгжмийн агшин
  • 17:55
    Сүлд
  • 18:15
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 18:40
    Эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 18:55
    МУ-ын Ерөнхий сайд Дорноговь, Дундговь аймагт
  • 19:15
    Орос хүрэх зам /1-р хэсэг/ Москва-2018 Хөлбөмбөгийн ДАШТ-нд зориулсан тусгай дугаар
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл -эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Хулгайлагдсан хүү” Туркийн олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • 23:50
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр /шууд/

04-20

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хулгайлагдсан хүү” Туркийн олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • 10:40
    Эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Нотариатч Неглинцевын адал явдал” Уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 15:45
    Судар бичгийн алтан сан: Монголчуудын элдэв сонин
  • 16:00
    Орос хүрэх зам /1-р хэсэг/ Москва-2018 Хөлбөмбөгийн ДАШТ-нд зориулсан тусгай дугаар
  • 16:35
    “Соёл -эрдэнэ” хөтөлбөр /давталт/
  • 17:35
    НЗДТГ үзүүлж байна: “Агаарын бохирдол”
  • 17:50
    Амрыг эрье
  • 18:05
    Хөгжмийн агшин
  • 18:10
    Нээлттэй засаг
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 18:55
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:15
    Орос хүрэх зам /2-р хэсэг/ Москва-2018 Хөлбөмбөгийн ДАШТ-нд зориулсан тусгай дугаар
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Баасан гараг” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Хулгайлагдсан хүү” Туркийн олон ангит уран сайхны кино 10-р анги
  • 00:00
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр /шууд/

04-21

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Тээд Жоонс ба алдагдсан хот” Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 11:00
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Зогсошгүй” Монгол Улсын Гавьяат жүжигчин,бүжигчин А.Даваахүү
  • 12:20
    Хөгжмийн агшин
  • 12:30
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Явлаа ирлээ” ярилцлага
  • 13:40
    “Дорнын намуухан Отгонтэнгэр” концерт
  • 14:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:00
    “Үнэг охин хоёр” Уран сайхны кино
  • 16:30
    Хөгжлийн замаар: “Тээвэр зууч”
  • 17:00
    “Эргэх дөрвөн цаг”Дорноговь аймгаас бэлтгэв
  • 17:20
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 17:30
    Bloomberg үзүүлж байна: Хүчтэй тоглогчид: ”Ральф Лоран”
  • 18:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 18:20
    “Сонсъё, ярилцъя” сурвалжлага
  • 18:35
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 19:15
    Орос хүрэх зам /3-р хэсэг/ Москва-2018 Хөлбөмбөгийн ДАШТ-нд зориулсан тусгай дугаар
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    “American ninja warrior” шоу 4-р хэсэг
  • 22:35
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:40
    “Руд Сэм хоёр” уран сайхны кино

04-22

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Руд Сэм хоёр” уран сайхны кино
  • 10:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:00
    Өвлөхүйн эрдэм: Зураач Э.Найдандорж
  • 11:20
    MNB world үзүүлж байна:”Ном унших соёл”
  • 11:50
    “12:15” өсвөр насныханд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 12:20
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /хэлэлцүүлэг/
  • 13:00
    Хөгжмийн агшин
  • 13:10
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Үнэний эрэлд” баримтат кино
  • 15:05
    “Робокон-2018” Үндэсний роботын тэмцээн
  • 15:25
    “American ninja warrior” шоу 4-р хэсэг
  • 15:50
    “Берлины уналт” уран сайхны кино 2-р анги
  • 17:10
    Монголын түүх: Хүрэл зэвсэг ба төмрийн түрүү үе
  • 18:10
    Хөгжмийн агшин
  • 18:15
    “Ням гараг нэг сая” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Орос хүрэх зам /4-р хэсэг/ Москва-2018 Хөлбөмбөгийн ДАШТ-нд зориулсан тусгай дугаар
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Саарал хүн” Монголын уран сайхны кино

Олон Саналтай

IV/1908:00

SPS Спорт

ЮТА - ОКЛАХОМА NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №2

IV/1922:00

AsianBox

"Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 1-р анги

IV/1918:40

AsianBox

"Миний эрдэнэ" ОАК 63, 64-р анги