10-16

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 10:00
    Монгол Улс, БНХАУ-тай дипломат харилцаа тогтоосны 70 жилийн ойд: “Юньнаньд зочилсон тэмдэглэл” 2-р хэсэг
  • 10:20
    Урлан
  • 10:30
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Алс дорнодын ирвэс” баримтат кино
  • 14:50
    Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
  • 15:30
    Хөгжмийн агшин
  • 15:40
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс...
  • 15:50
    “Хүн чулууны нулимс” Монголын уран сайхны кино
  • 17:10
    Хөгжлийн замаар: “Боловсролын шинэ хандлага”
  • 17:40
    Монгол Улс, БНХАУ-тай дипломат харилцаа тогтоосны 70 жилийн ойд: “Хамтын ажиллагаа, хамтын хөгжил”
  • 18:30
    “Иргэдийн эрх зүйн боловсролд” /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Атрын 60 жил: “Ургацын далай”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Найрамдал 70” Хүндэтгэлийн тоглолт. /Монгол Улс-БНХАУ дипломат харилцаа тогтоосны 70 жилийн ойд зориулав/
  • 23:10
    Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ

10-17

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • 10:00
    Атрын 60 жил: “Ургацын далай”
  • 10:30
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Найрамдал 70” Хүндэтгэлийн тоглолт /Монгол Улс-БНХАУ дипломат харилцаа тогтоосны 70 жилийн ойд зориулав/
  • 16:00
    “Гарын таван хуруу” Монголын уран сайхны кино
  • 17:35
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:05
    Хөгжмийн агшин
  • 18:15
    Сүлд
  • 18:35
    “Говийн гайхамшигт зургаа”
  • 18:55
    Монгол улсын Ерөнхий сайд. У.Хүрэлсүхийн Бүгд Найрамдах Казакстан Улсад хийсэн албан ёсны айчлалаас бэлтгэсэн сурвалжилга
  • 19:15
    “Мартах учиргүй” Төр нийгмийн зүтгэлтэн Ж.Түмэнжаргал
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • 23:05
    “Хүрээлэн“ амьд ертөнцийн цуврал
  • 23:35
    Үдшийн мэдээ

10-18

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • 10:00
    Сүлд
  • 10:20
    Хөгжмийн агшин
  • 10:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 15:00
    MNB World: “Таlk show”
  • 15:20
    Монгол улсын Ерөнхий сайд. У.Хүрэлсүхийн Бүгд Найрамдах Казакстан Улсад хийсэн албан ёсны айчлалаас бэлтгэсэн сурвалжилга
  • 15:40
    Атрын 60 жилд: Ургацын далай
  • 16:00
    “Баясгалан” Монголын уран сайхны кино
  • 16:50
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 17:10
    “Мартах учиргүй” Төр нийгмийн зүтгэлтэн Ж.Түмэнжаргал
  • 17:50
    Нээлттэй засаг
  • 18:10
    Амрыг эрье
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Хайрлаарай: “Дотогшоо, Гадагшаа”
  • 22:10
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг “Малын махан дахь антибиотик”
  • 22:40
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:45
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 10-р анги
  • 23:35
    Үдшийн мэдээ

10-19

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 6,7-р анги
  • 10:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:00
    “Миний сонгосон мэргэжил” Ахлах ангийнханд зориулав
  • 11:30
    “Найрамдал 70” Хүндэтгэлийн тоглолт. /Монгол Улс-БНХАУ дипломат харилцаа тогтоосны 70 жилийн ойд зориулав/
  • 13:30
    MNB Sport: “Тулаан” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг /1-р хэсэг/
  • 14:10
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:40
    “Орос ба Хятад” баримтат кино
  • 15:30
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 16:00
    “Баримт” Эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг. “Малын махан дахь антибиотик”
  • 16:30
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 16:50
    Билгийн мэлмий: Хүндэтгэлийн суудал- Сэнтий
  • 17:20
    “Нутаг минь, хүлэг минь” Хөдөлмөрийн баатар, төрийн шагналт, Ардын жүжигчин Н.Жанцанноровын Хүндэтгэлийн тоглолт
  • 18:20
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 18:50
    Атрын 60 жил: “Ургацын далай”
  • 19:10
    “Би Монгол хүн” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нийгмийн хэлэлцүүлэг”
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Сэтгэл мэднэ” Монголын уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:25
    Хайрлаарай: “Дотогшоо, Гадагшаа”

10-20

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 8,9,10-р анги
  • 11:30
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 12:10
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 12:40
    “Мянган инженер”
  • 13:00
    Билгийн мэлмий: Хүндэтгэлийн суудал- Сэнтий
  • 13:30
    MNB Sport: “Тулаан” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг /2-р хэсэг/
  • 14:10
    “Эльбрус бидний бахархал” баримтат кино
  • 14:40
    “Нийгмийн хэлэлцүүлэг”
  • 15:40
    Хөгжмийн агшин
  • 15:50
    16 мм төсөл үзүүлж байна: “Ардаараа овоглосон увидастан” 1984 он
  • 16:20
    “Би Монгол хүн” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Нутаг минь, хүлэг минь” Хөдөлмөрийн баатар, төрийн шагналт, Ардын жүжигчин Н.Жанцанноровын Хүндэтгэлийн тоглолт
  • 18:00
    Алтан аргамж: Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Ц.Сүхбаатар
  • 18:40
    Атрын 60 жил: “Ургацын далай”
  • 19:00
    Хөгжлийн замаар: “Зочид буудлын хөгжил”
  • 19:35
    Зөв бренд, Зөв аарц
  • 19:50
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын Нинжа дайчид-2019” шоу нэвтрүүлэг. 4-р хэсэг
  • 22:40
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 22:45
    “Сэтгэл мэднэ” Монголын уран сайхны кино 2-р анги

Олон Саналтай

X/1711:00

MN25

"хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак