05-21

  • 08:00
    спрайт хөгжлийн лиг 2017-18 тойргийн тоглолтууд
  • 10:00
    олон улсын таквондо азийн ашт давталт
  • 13:00
    хэнтий эбэг – бурхантын буга sprite super баруун бүс po1-1
  • 14:30
    ns бүргэдүүд – ххб sprite super league баруун бүс po1-1
  • 16:00
    өвөрхангай – govi sprite super league баруун бүс po1-1
  • 17:30
    irl rockets - хасумегаватт sprite super баруун бүс po1-1
  • 19:00
    ub blue dragon – бгд mongolians супер дээд лиг -2018
  • 21:00
    mongolia – jordan fiba 3x3 asian cup
  • 21:20
    new zealand – mongolia fiba 3x3 asian cup
  • 21:40
    mongolia – australia fiba 3x3 asian cup
  • 22:00
    dreamm team 3x3 нэвтрүүлэг
  • 23:00
    khovd – belgrade fiba 3x3 goyang
  • 23:20
    ulaanbaatar – songpa inpulse /kor/ fiba 3x3 goyang
  • 23:40
    ulaanbaatar – princeton /usa/ fiba 3x3 goyang
  • 00:00
    sprite super league all star -2015

05-22

  • 08:00
    спрайт хөгжлийн лиг 2017-18 тойргийн тоглолтууд
  • 10:00
    олон улсын таквондо азийн ашт давталт
  • 13:00
    алтайн барс – мон-алтиус sprite super зүүн бүс po1-1
  • 14:30
    гацуурт гурил – arig mongolians sprite super зүүн бүс po1-1
  • 16:00
    муис шонхорууд – хан-уул хангарьд sprite super league зүүн бүс po1-1
  • 17:30
    тэнүүн өлзий – ёлууд sprite super зүүн бүс po1-1
  • 19:00
    ховд шонхорууд – схд тэнүүн өлзий-1 супер дээд лиг -2018
  • 20:30
    mongolia – chinese taipei fiba 3x3 asian cup
  • 20:50
    qatar – mongolia fiba 3x3 asian cup
  • 21:10
    mongolia – jordan fiba 3x3 asian cup
  • 21:30
    new zealand – mongolia fiba 3x3 asian cup
  • 21:50
    mongolia – australia fiba 3x3 asian cup
  • 22:00
    dreamm team 3x3 нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ulaanbaatar – khovd fiba 3x3 nanjin
  • 23:20
    moscow inannomo /rus/ - ulaanbaatar fiba 3x3 nanjin
  • 23:40
    ulaanbaatar – rasta / srb/ fiba 3x3 nanjin
  • 00:00
    sprite super league all star -2012

05-23

  • 08:00
    спрайт хөгжлийн лиг 2017-18 тойргийн тоглолтууд
  • 10:00
    олон улсын таквондо азийн ашт давталт
  • 13:00
    бурхантын буга – хэнтий эбэг sprite super баруун бүс po1-2
  • 14:30
    ххб- ns бүргэдүүд sprite super league баруун бүс po1-2
  • 16:00
    govi –өвөрхангай sprite super league баруун бүс po1-2
  • 17:30
    хасумегаватт – irl rockets sprite super баруун бүс po1-2
  • 19:00
    sprite super league final live
  • 20:30
    fiba 3x3 huaian гранпри
  • 22:00
    dream team нэвтрүүлэг
  • 23:00
    moscow inanomo – khovd fiba 3x3 wuxi
  • 23:20
    ulaanbaatar – leningrad rus fiba 3x3 wuxi
  • 23:40
    liman – khovd fiba 3x3 wuxi
  • 00:00
    sprite super league all star -2013

05-24

  • 08:00
    спрайт хөгжлийн лиг 2017-18 тойргийн тоглолтууд
  • 10:00
    олон улсын таквондо ази тивийн ашт давталт
  • 13:00
    мон-алтиус – алтайн барс sprite super зүүн бүс po1-2
  • 14:30
    arig mongolians – гацуурт гурил sprite super зүүн бүс po1-2
  • 16:00
    хан-уул хангарьд – муис шонхорууд sprite super league зүүн бүс po1-2
  • 17:30
    ёлууд – тэнүүн өлзий sprite super зүүн бүс po1-2
  • 19:00
    схд тэнүүн өлзий – ховд шонхорууд -2 супер дээд лиг -2018
  • 21:00
    mongolia – jordan fiba 3x3 asian cup
  • 21:20
    new zealand – mongolia fiba 3x3 asian cup
  • 21:40
    mongolia – australia fiba 3x3 asian cup
  • 22:00
    dreamm team 3x3 нэвтрүүлэг
  • 23:00
    moscow inanomo – khovd fiba 3x3 wuxi
  • 23:20
    ulaanbaatar – leningrad rus fiba 3x3 wuxi
  • 23:40
    liman – khovd fiba 3x3 wuxi
  • 00:00
    супер дээд лигийн тойргийн тоглолт -2013

05-25

  • 08:00
    спрайт хөгжлийн лиг 2017-18 тойргийн тоглолтууд
  • 10:00
    олон улсын таквондо 9дэхь удаагийн ази тивийн ашт шууд
  • 13:00
    тэнүүн өлзий – ёлууд sprite super зүүн бүс po1-3
  • 14:30
    гацуурт гурил – arig mongolians sprite super зүүн бүс po1-3
  • 16:00
    муис шонхорууд – хан-уул хангарьд sprite super зүүн бүс po1-3
  • 17:30
    хэнтий эбэг – ns бүргэдүүд sprite super баруун бүс po2-1
  • 19:00
    gobi – irl rockets sprite super баруун бүс po2-1
  • 20:30
    алтайн барс – arig mongolians sprite super зүүн бүс po2-1
  • 22:00
    хан-уул хангарьд – тэнүүн өлзий sprite super зүүн бүс po2-1
  • 23:30
    mnba 2012-13 all star

05-26

  • 09:00
    спрайт хөгжлийн лиг 2017-18 тойргийн тоглолтууд
  • 11:00
    олон улсын таквондо ази тивийн ашт давталт
  • 13:00
    fiba 3x3 chengdu гранпри шууд
  • 20:00
    21 аймгийн үндэсний супер лиг тоглолт
  • 23:00
    супер дээд лиг тойргийн тоглолт -2013

05-27

  • 09:00
    спрайт хөгжлийн лиг 2017-18 тойргийн тоглолтууд
  • 11:00
    олон улсын таквондо ази тивийн ашт давталт
  • 14:00
    fiba 3x3 chengdu гранпри шууд
  • 19:00
    залуу насандаа нэвтрүүлэг
  • 21:00
    супер дээд лиг тойргийн тоглолт -2013

Олон Саналтай

V/2221:30

MovieBox

"Өнөөдрөөс илүү маргааш (A Better Tomorrow)" УСК

V/2208:30

SPS Сагсан Бөмбөг

БОСТОН - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)

V/2208:55

TV7

Seven эхлэл