03-31

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    'Юүхүү ба түүний найзууд" 1-3-р анги
  • 08:50
    "Оргилд хүрэх зам" спортын нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Шинэ ном" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "10цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Домборын эгшиг" Баримтат кино
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 29-р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Таны амралтанд
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Сэтгэл зорилго нэгтэн" Баримтат кино
  • 16:00
    "Хайраа хайрла" ХОАК 30-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 1-4-р анги
  • 18:30
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:00
    "Ерөнхий сайдын санаачлага" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Оргилд хүрэх зам "нэвтэрүүлэг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Хайраа хайрла" ХОАК 31,32-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

04-01

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    'Юүхүү ба түүний найзууд" 1-4-р анги
  • 08:50
    "Шинэ ном" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Оргилд хүрэх зам"нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "10цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Домборын эгшиг" Баримтат кино
  • 11:50
    Монголын сайхан орноор
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 31-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:10
    "Монгол монголоо хайрлая''нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Хайраа хайрла" ХОАК 32-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 1-5-р анги
  • 18:30
    "Ярилцах цаг"
  • 18:45
    Монголын сайхан орноор
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:55
    "Баримтат кино"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол монголоо хайрлая''
  • 22:20
    "Хайраа хайрла" ХОАК 33,34-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

04-02

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    'Юүхүү ба түүний найзууд" 1-5-р анги
  • 08:35
    "Монгол монголоо хайрлая'' нэвтүүлэг
  • 09:15
    "Түмний нэг" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "10цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Монголын сайхан орноор
  • 10:40
    "Дасгал хийж дархлаагаа дэмжицгээе"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 33-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Монголын сайхан орноор
  • 14:10
    Мөнхтөрийн цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Сэтгэл зорилго нэгтэн" Баримтат кино
  • 16:00
    "Хайраа хайрла" ХОАК 34-р анги
  • 16:45
    "Дасгал хийж дархлаагаа дэмжицгээе"
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    'Юүхүү ба түүний найзууд" 1-6-р анги
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Ярилцах цаг
  • 19:55
    "Хандлагаа өөрчилсөн жилүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Хэнийг ч ардаа бүү үлдээ"нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:20
    "Хайраа хайрла" ХОАК 35,36-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

04-03

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    'Юүхүү ба түүний найзууд" 1-6-р анги
  • 08:35
    Монголын сайхан орноор
  • 08:55
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:50
    "Дасгал хийж дархлаагаа дэмжицгээе"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бурхадын аялгуу" Баримтат кино
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 35-р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хяталын хоол бэлтгэх урлаг" Баримтат кино
  • 16:00
    "Хайраа хайрла" ХОАК 36-р анги
  • 16:45
    "Дасгал хийж дархлаагаа дэмжицгээе"
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 1-7-р анги
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Ярилцах цаг
  • 19:55
    "Хавдаргүй хот" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Оргилд хүрэх зам"нэвтрүүлэг
  • 20:35
    Тоглолтын цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:15
    "Хайраа хайрла" ХОАК 37,38-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

04-04

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 09:40
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 1-7-р анги
  • 11:00
    "Дасгал хийж дархлаагаа дэмжицгээе"
  • 11:06
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:40
    Тоглолтын цаг
  • 12:30
    "Ариун номын орноор" Баримтат кино
  • 13:00
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:50
    "Эх дэлхий-9" Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:36
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"-Н.Жанцанноров
  • 15:36
    "Дасгал хийж дархлаагаа дэмжицгээе"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд"1-8-р анги
  • 18:30
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 20:00
    Монголын сайхан орноор
  • 20:20
    УИХ-ын цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 22:10
    "Эх бүрдийн домог МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

04-05

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 10:00
    "Эх бүрдийн домог" МУСК
  • 11:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 1-8-р анги
  • 12:00
    "Дасгал хийж дархлаагаа дэмжицгээе"
  • 12:06
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:36
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн шилдэг барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:05
    "Эх дэлхийн №10" баримтат кино
  • 15:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"-Д.Амбасэлмаа
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд"1-9-р анги
  • 18:30
    УИХ-ын цаг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монголын сайхан орноор
  • 19:50
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 20:20
    Мөнхтөрийн цаг
  • 21:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

IV/0120:00

C1

"Инээдээр дархлаагаа дэмжье" хошин урлагийнхны нэгдсэн онлайн тоглолт шууд

IV/0120:30

MovieBox

"Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног (My Week With Marilyn)" УСК

IV/0118:35

МҮОНТ

Маск Продакшн: Инээдмийн хөтөлбөр