01-18

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 09:00
    Хувь заяагаа сонгох нь 3-р анги
  • 10:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Түмний нэг"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан" шууд
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Хувь заяагаа сонгох нь 4-р анги
  • 14:30
    "Би Монголд хайртай"
  • 15:00
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан" шууд
  • 16:00
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Монгол Монголоо хайрлая" /давталт/
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Урбан жинс" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Торгон хилийн манаанд" Баримтат кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:20
    "Ар Хударга" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

01-19

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 09:00
    Хувь заяагаа сонгох нь 4-р анги
  • 10:00
    "Ар Хударга" МУСК
  • 11:00
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан" шууд
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Хятад ушу" Баримтат кино
  • 14:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:00
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан" шууд
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Урбан жинс" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хувь тавьлан" Баримтат кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:10
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

01-20

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Амжилтын үндэс"
  • 10:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 12:00
    "МУСК"
  • 13:30
    "Түмэнтэйгээ золгох аялгуу" концерт
  • 14:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Дуулах тусам дурлах аялгуу" Тоглолт
  • 18:20
    "Урбан жинс" үзүүлж байна
  • 18:30
    "7 хоногийн онцлох хүн" /давталт/
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    "Есөн эрдэнийн орноор" Баримтат кино
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг" /давталт/
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:00
    "МУСК"
  • 00:00
    Эфир завсарлага

01-21

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 10:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    "Ард Аюуш" МУСК
  • 13:20
    "Сэвлэг шиг... Бүүвэй шиг..." Тоглолт
  • 14:30
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 15:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Малд хайртай хүн" Баримтат кино
  • 16:00
    "Амжилтын үндэс"
  • 16:30
    "Дурлалын сүм" МУСК
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 18:50
    "Урбан жинс" үзүүлж байна
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн" /давталт/
  • 20:30
    "Түмний нэг"
  • 21:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном" /давталт/
  • 22:10
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

I/1921:30

MovieBox

"Рокки (Rocky)" УСК

I/1920:30

MovieBox

"Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)

I/1909:00

МҮОНТ

“Сайхан Серафима” Оросын олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги