10-16

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 9-р анги
  • 08:30
    "Монголын хоол" Баримтат кино
  • 08:50
    "Шинэ ном"
  • 09:20
    "Энхийн төлөө" Баримтад кино
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Би монголд хайртай"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал "ХОАК 33-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:10
    "Хөгжлийн хүрд"
  • 14:55
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал "ХОАК34-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 10-р анги
  • 18:20
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Нийслэлийн спортын наадам"
  • 20:05
    "Аврагуудын гараа" Баримтат кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хөгжлийн хүрд"
  • 22:20
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал "ХОАК 35,36-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

10-17

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 10-р анги
  • 08:30
    "Хөгжлийн хүрд"
  • 09:10
    "Тоглолтын цаг"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Шинэ ном
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Швейцари орон" Баримтат кино
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал "ХОАК 35-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Монголын сайхан орноор
  • 14:10
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал "ХОАК 36-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 11-р анги
  • 18:25
    "Энэ бол крикет биш гэж үү" Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Тоглолтын цаг
  • 20:05
    Таны амралтанд
  • 20:25
    "Ярилцах цаг"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:20
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал "ХОАК 37,38-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

10-18

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 11-р анги
  • 08:35
    Ярилцах цаг
  • 08:55
    "Энэ бол крикет биш гэж үү" Баримтат кино
  • 09:25
    "Түмний нэг"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Би монголд хайртай
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал "ХОАК 37-р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:50
    Таны амралтанд
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Нийслэл спортын наадам"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Алуурчин робет"Баримтад кино
  • 16:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал "ХОАК 38-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 12-р анги
  • 18:25
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Таны амралтанд"
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    Оргилд хүрэх зам
  • 20:25
    "Монголын сайхан орноор"
  • 20:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:15
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал "ХОАК 39,40-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

10-19

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 09:30
    "Сэтгэл зорилго нэгтэн" Баримтат кино
  • 10:00
    " 7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 12-р анги
  • 10:50
    Тоглолтын цаг
  • 11:30
    "Хуурнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 12:30
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 13:10
    Улаанбаатар лиг
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Онгон зэрлэг хятад-2" Баримтат кино
  • 14:50
    "Таны амралтанд"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"-Д.Цэрэнтогтох
  • 16:50
    "Би монголд хайртай"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 13-р анги
  • 18:20
    Шинэ ном
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монголын сайхан орноор
  • 19:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 20:00
    Тоглолтын цаг
  • 20:35
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:10
    "Намар нахиалсан мод" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

10-20

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 13-р анги
  • 10:10
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:50
    "Намар нахиалсан мод" МУСК
  • 12:35
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:05
    Монголын сайхан орноор
  • 14:25
    "Нийслэлийн спортын наадам"
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"-Д.Цэрэнтогтох
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 14-р анги
  • 18:20
    "Хүлгийн тоос" Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Би монголд хайртай
  • 19:50
    Тоглолтын цаг
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Зоорь" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр