02-19

  • 08:00
    Молор телевиз эхлэл
  • 09:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 10:00
    Экстра Орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 10:10
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Үндэсний анхдагч үйлдвэрлэл "Монгол гүрмэл" ХХК үзүүлж байна
  • 13:10
    Цэнхэр хангайн нутаг /Ток шоу / Давталт
  • 14:10
    Үндэсний анхдагч үйлдвэрлэл "Монгол гүрмэл" ХХК үзүүлж байна
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Хот айл /Хэнтий аймаг Баян-овоо сумаас 1-р хэсэг /
  • 17:30
    Хот айл /Хэнтий аймаг Баян-овоо сумаас 2-р хэсэг /
  • 18:00
    Хөвсгөл аймаг Ард түмний телевиз "Тусгал"
  • 18:30
    Таны эрүүл мэнд /Алтан хүн эмнэлэг /
  • 19:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 19:30
    Швейцарийн хөгжлийн агентлаг Ногоон алт төсөл үзүүлж байна
  • 20:00
    Увс аймгаас MBC телевиз "Малчин заяа"
  • 21:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 22:00
    Малчин Монгол ХХК үзүүлж байна
  • 22:10
    Экстра Орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 03:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 03:30
    Уран сайхны кино
  • 05:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

02-20

  • 08:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Малчин зөвөлгөө өгөх цаг
  • 10:00
    Экстра Орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 10:10
    Технологийн гайхамшиг /Хүргэлт /
  • 11:00
    Малчин зөвөлгөө өгөх цаг
  • 11:30
    Хот айл /Дундговь аймаг Өлзийт сумаас 1-р хэсэг /
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 15:00
    Хонь Ямааны Цэцэг өвчний тухай
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Малчин Монгол ХХК үзүүлж байна
  • 18:10
    Малчин зөвөлгөө өгөх цаг
  • 18:30
    Швейцарийн хөгжлийн агентлаг Ногоон алт төсөл үзүүлж байна
  • 19:10
    Хот айл /Дундговь аймаг Өлзийт сумаас 2-р хэсэг /
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Хямдралын цаг /шууд /
  • 22:10
    Экстра Орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 00:20
    Хот айл /Дундговь аймаг Өлзийт сумаас 1-р хэсэг /
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 03:30
    Хот айл /Дундговь аймаг Өлзийт сумаас 2-р хэсэг /
  • 04:00
    Уран сайхны кино
  • 06:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хонь Ямааны Цэцэг өвчний тухай
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

02-21

  • 08:00
    Молор телевиз эхлэл
  • 09:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Экстра Орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 10:10
    Малчин зөвөлгөө өгөх цаг
  • 11:00
    Увс аймгаас MBC телевиз "Малчин заяа"
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 15:00
    Малчин зөвөлгөө өгөх цаг
  • 15:30
    Швейцарийн хөгжлийн агентлаг Ногоон алт төсөл үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Малчин Монгол ХХК үзүүлж байна
  • 18:10
    Малчин зөвөлгөө өгөх цаг
  • 18:30
    Хот айл /Хэнтий аймаг Батмөнх сумаас 1-р хэсэг /
  • 19:00
    Баянхонгор аймаг Баянговь сумаас Говийн бүсийн Тэмээчдийн зөвөлгөөн 2017
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Хямдралын цаг /шууд /
  • 22:10
    Экстра Орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 03:30
    Хямдралын цаг /давталт /
  • 04:30
    Made in Mongolia /Алтан тос /
  • 05:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

02-22

  • 08:00
    Молор телевиз эхлэл
  • 09:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Экстра Орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 10:20
    Баянхонгор аймаг Баянговь сумаас Говийн бүсийн Тэмээчдийн зөвөлгөөн 2017
  • 11:30
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 15:00
    Хот айл /Хэнтий аймаг Батмөнх сумаас 1-р хэсэг /
  • 15:30
    Малчин зөвөлгөө өгөх цаг
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Малчин Монгол ХХК үзүүлж байна
  • 18:10
    Хот айл /Хэнтий аймаг Батмөнх сумаас 2-р хэсэг /
  • 19:00
    Хот айл /Хэнтий аймаг Бат-Овоо сумаас 1-р хэсэг /
  • 19:30
    Хот айл /Хэнтий аймаг Бат-Овоо сумаас 2-р хэсэг /
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Хонь Ямааны Цэцэг өвчний тухай
  • 22:10
    Экстра Орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 02:30
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Хот айл /Хэнтий аймаг Бат-Овоо сумаас 1-р хэсэг /
  • 04:30
    Хот айл /Хэнтий аймаг Бат-Овоо сумаас 2-р хэсэг /
  • 05:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

02-23

  • 08:00
    Молор телевиз эхлэл
  • 09:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Экстра Орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 10:10
    Технологийн гайхамшиг /Хүнд метал /
  • 11:00
    Малчин зөвөлгөө өгөх цаг
  • 11:30
    Хот айл /Хэнтий аймаг Батмөнх сумаас 2-р хэсэг /
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 15:00
    Хот айл /Хэнтий аймаг Баян-овоо сумаас 1-р хэсэг /
  • 15:30
    Хот айл /Хэнтий аймаг Баян-овоо сумаас 2-р хэсэг /
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Малчин Монгол ХХК үзүүлж байна
  • 18:10
    Өмнөговь аймгаас Монгол Банхар
  • 19:00
    Баянхонгор аймаг Баянговь сумаас Говийн бүсийн Тэмээчдийн зөвөлгөөн 2017
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Хямдралын цаг /шууд /
  • 22:10
    Экстра Орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 03:30
    Хот айл /Хэнтий аймаг Баян-овоо сумаас 1-р хэсэг /
  • 04:10
    Хот айл /Хэнтий аймаг Баян-овоо сумаас 2-р хэсэг /
  • 04:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 05:30
    Уран сайхны кино
  • 07:30
    Made in Mongolia /Алтан тос /
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

02-24

  • 08:00
    Молор телевиз эхлэл
  • 09:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Экстра Орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 10:10
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 11:00
    Судрын хуудаснаа
  • 11:30
    Малчин зөвөлгөө өгөх цаг
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 15:00
    Хот айл /Хэнтий аймаг Норовлин сумаас 1-р хэсэг /
  • 15:30
    Хот айл /Хэнтий аймаг Норовлин сумаас 2-р хэсэг /
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Малчин Монгол ХХК үзүүлж байна
  • 18:20
    Өмнөговь аймгаас Монгол Банхар
  • 19:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 19:30
    Швейцарийн хөгжлийн агентлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Хямдралын цаг /шууд /
  • 22:10
    Экстра Орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 03:00
    Хямдралын цаг /шууд /
  • 04:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 05:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

02-25

  • 08:00
    Молор телевиз эхлэл
  • 09:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Экстра Орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 10:20
    Баянхонгор аймаг Жинст сумаас Аймгийн шилдэг дэвжээ шалгаруулах Бөхийн барилдаан
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 14:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 17:30
    Баянхонгор аймаг Баянговь сумаас Говийн бүсийн Тэмээчдийн зөвөлгөөн 2017
  • 18:40
    Үндэсний анхдагч үйлдвэрлэл "Монгол гүрмэл" ХХК үзүүлж байна
  • 19:00
    Цэнхэр хангайн нутаг /Ток шоу / ШУУД
  • 20:00
    Үндэсний анхдагч үйлдвэрлэл "Монгол гүрмэл" ХХК үзүүлж байна
  • 20:20
    Таны эрүүл мэнд /Алтан хүн эмнэлэг /
  • 21:00
    Хямдралын цаг /шууд /
  • 22:00
    Малчин Монгол ХХК үзүүлж байна
  • 22:10
    Экстра Орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Технологийн гайхамшиг / Хөнгөн цагаан /
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 03:30
    Хот айл /Хэнтий аймаг Норовлин сумаас 1-р хэсэг /
  • 04:30
    Хот айл /Хэнтий аймаг Норовлин сумаас 2-р хэсэг /
  • 05:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

02-26

  • 08:00
    Молор телевиз эхлэл
  • 09:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 10:00
    Экстра Орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 10:10
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Үндэсний анхдагч үйлдвэрлэл "Монгол гүрмэл" ХХК үзүүлж байна
  • 13:10
    Цэнхэр хангайн нутаг /Ток шоу / Давталт
  • 14:10
    Үндэсний анхдагч үйлдвэрлэл "Монгол гүрмэл" ХХК үзүүлж байна
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Төв аймаг Батсүмбэр сумаас /Цагаан сарын бууз /
  • 17:20
    Хот айл /Төв аймаг Батсүмбэр сумаас 1-р хэсэг /
  • 18:00
    Хот айл /Төв аймаг Батсүмбэр сумаас 2-р хэсэг /
  • 18:30
    Төв аймаг Батсүмбэр сумаас /Тавгийн идээ тавих ёсон /
  • 19:00
    Хот айл /Төв аймаг Алтанбулаг сумаас /
  • 20:20
    Кино концерт
  • 21:30
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 22:30
    Малчин Монгол ХХК үзүүлж байна
  • 22:40
    Экстра Орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 03:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 03:30
    Уран сайхны кино
  • 05:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

Олон Саналтай

II/2010:10

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 41-р анги

II/2019:00

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 42-р анги

II/2020:10

MN25

"амьдрал өөрөө гайхамшиг" оак 11-р анги