01-18

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 11:30
    Баримтат кино
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Цахим мэдээ
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хот айл / Баянхонгор аймаг Жаргалант сумаас /
  • 19:30
    Хот айл / Баянхонгор аймаг Бууцагаан сумаас /
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Уран сайхны кино
  • 05:30
    Уран сайхны кино

01-19

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 11:30
    Made in Mongolia
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Цахим мэдээ
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Говь-Алтай аймгаас
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Уран сайхны кино
  • 05:30
    Уран сайхны кино

01-20

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    Уран сайхны кино
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Ард түмний зууч
  • 12:00
    ХАА цаг
  • 12:30
    Увс аймгаас "Хос тавилан"
  • 13:00
    Ард түмний зууч
  • 14:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Хот айл /Дундговь аймаг Дэрэн сумаас 1-р хэсэг /
  • 18:30
    Хот айл /Дундговь аймаг Дэрэн сумаас 2-р хэсэг /
  • 19:00
    Хот айл /Баянхонгор аймаг Баянбулаг сумаас /
  • 19:30
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 20:30
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Уран сайхны кино
  • 05:30
    Уран сайхны кино

01-21

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    Уран сайхны кино
  • 09:30
    Хот айл /Дундговь аймаг Дэрэн сумаас 1-р хэсэг /
  • 10:00
    Хот айл /Дундговь аймаг Дэрэн сумаас 2-р хэсэг /
  • 10:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 11:00
    Уран сайхны кино
  • 13:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 13:30
    Увс аймгаас "Миний нутаг"
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 16:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 17:00
    Технологийн гайхамшиг
  • 18:00
    Хот айл / Баянхонгор аймаг Жаргалант сумаас /
  • 18:30
    Хот айл / Баянхонгор аймаг Бууцагаан сумаас /
  • 19:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 19:30
    Хот айл /Өвөр хангай аймаг Хар хорин сумаас /
  • 20:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 21:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 21:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 07:30
    Уран сайхны кино

Олон Саналтай

I/1921:30

MovieBox

"Рокки (Rocky)" УСК

I/1920:30

MovieBox

"Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)

I/1909:00

МҮОНТ

“Сайхан Серафима” Оросын олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги