04-18

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 133-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-5/ 14-р хэсэг
  • 10:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 25,26-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Он цагийн учрал" СОАК 13-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 22-24-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Chart news 5-р хэсэг
  • 13:00
    "Залуу эмч нар" ХОАК 43-р анги
  • 13:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" 21-р хэсэг
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Зөвхөн урагшаа" СОАК 8-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 19-р хэсэг
  • 17:00
    Галилео 21-р хэсэг
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 31-33-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог" /season-5/ 15-р хэсэг
  • 18:30
    Наашаа Цаашаа
  • 19:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 27,28-р анги
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Он цагийн учрал" СОАК 14-р анги
  • 22:30
    "Empire" ОАК /season-2/ 17-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-1/ 13-3-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

04-19

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 134-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-5/ 15-р хэсэг
  • 10:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 27,28-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Он цагийн учрал" СОАК 14-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 25-27-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "The Voice of Mongolia" хөшигний ард 13-р хэсэг /халз тулаан-4/
  • 13:00
    "Залуу эмч нар" ХОАК 44-р анги
  • 13:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" 22-р хэсэг
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Зөвхөн урагшаа" СОАК 9-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 20-р хэсэг
  • 17:00
    Галилео 22-р хэсэг
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 34-36-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    Тог тог тог /season-5/ 16-р хэсэг
  • 18:30
    Наашаа Цаашаа
  • 19:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 29,30-р анги
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Он цагийн учрал" СОАК 15-р анги
  • 22:30
    "Empire" ОАК /season-2/ 18-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-1/ 13-4-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

04-20

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 135-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-5/ 16-р хэсэг
  • 10:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 29,30-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Он цагийн учрал" СОАК 15-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 28-30-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Төрөх өрөөний тоглоом /season-1/ 12-р хэсэг
  • 13:00
    "Залуу эмч нар" ХОАК 45-р анги
  • 13:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" 23-р хэсэг
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Зөвхөн урагшаа" СОАК 10-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 21-р хэсэг
  • 17:00
    Галилео 23-р хэсэг
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 37-39-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    Тог тог тог /season-5/ 17-р хэсэг
  • 18:30
    Наашаа Цаашаа
  • 19:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 31,32-р анги
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Он цагийн учрал" СОАК 16-р анги
  • 22:30
    "Empire" ОАК /season-3/ 1-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-1/ 13-5-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

04-21

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 136,137-р анги
  • 07:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 25-39-р анги
  • 08:20
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" 11-р анги
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Он цагийн учрал" СОАК 16-р анги
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 8-р хэсэг
  • 14:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 15:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 12-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 25-32-р анги
  • 17:40
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 19:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 13-р хэсэг /халз тулаан-4/
  • 21:00
    "Хуурамч хэрэг" СОАК 1-р анги
  • 22:30
    "Оддын дайн-6 Жедай эргэн ирсэн нь" УСК
  • 01:00
    "The Voice of Mongolia" хөшигний ард 13-р хэсэг /халз тулаан-4/
  • 01:30
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлана

04-22

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 138-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог " /season-5/ 12,13,14,15,16,17-р хэсэг
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 8-р хэсэг
  • 12:30
    Chart news 5-р хэсэг
  • 13:00
    "Нарниа-1" УСК
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 13-р анги
  • 16:00
    Галилео
  • 16:30
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:40
    "Үзэгчийн эрх ашиг" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Оддын дайн-6 Жедай эргэн ирсэн нь" УСК
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг /special-2/
  • 21:20
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хөөрхөн шулам" МУСК
  • 00:00
    "Үндэсний баялаг-1" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

IV/1908:00

SPS Спорт

ЮТА - ОКЛАХОМА NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №2

IV/1922:00

AsianBox

"Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 1-р анги

IV/1907:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/