03-27

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 62-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-3/ 105-р хэсэг
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг 47-р хэсэг
  • 10:30
    "Оёдлын газрын боловсон эрчүүд" СОАК 12-р анги
  • 11:40
    "Гурван баавгай" хүүхэлдэйн кино 73-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 62-р хэсэг
  • 13:00
    Тэр хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Бригад нэвтрүүлэг 27-р хэсэг
  • 15:00
    Өөрчлөлт /season-3/ 1-р хэсэг
  • 15:30
    Бидний таван хүүхэд СОАК 9-р анги
  • 16:40
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 17:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 17:30
    Тог тог тог /season-3/ 106-р хэсэг
  • 18:00
    Галилео
  • 18:30
    Нүүдэл Шийдэл
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Оёдлын газрын боловсон эрчүүд" СОАК 13-р анги
  • 22:20
    Авгалдай
  • 22:30
    "Чадвал намайг хуур" ОАК 3-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Орголт" ОАК /season-1/ 19-р анги
  • 01:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 02:00
    Эфир завсарлага

03-28

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 63-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-3/ 106-р хэсэг
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг 48-р хэсэг
  • 10:30
    "Оёдлын газрын боловсон эрчүүд" СОАК 13-р анги
  • 11:40
    "Гурван баавгай" хүүхэлдэйн кино 74-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 63-р хэсэг
  • 13:00
    Наашаа Цаашаа
  • 14:00
    Ан амьтдын ертөнцөөр /season-7/ 16-р анги
  • 14:30
    Галилео
  • 15:00
    Өөрчлөлт /season-3/ 2-р хэсэг
  • 15:30
    Бидний таван хүүхэд СОАК 10-р анги
  • 16:40
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 17:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 17:30
    Тог тог тог /season-3/ 107-р хэсэг
  • 18:00
    Наашаа Цаашаа
  • 19:00
    "Ромын түүх" баримтат кино 4-р анги
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Оёдлын газрын боловсон эрчүүд" СОАК 14-р анги
  • 22:20
    Авгалдай
  • 22:30
    "Чадвал намайг хуур" ОАК 4-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Орголт" ОАК /season-1/ 20-р анги
  • 01:00
    "Ромын түүх" баримтат кино 4-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлага

03-29

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 64-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-3/ 107-р хэсэг
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг 49-р хэсэг
  • 10:30
    "Оёдлын газрын боловсон эрчүүд" СОАК 14-р анги
  • 11:40
    "Гурван баавгай" хүүхэлдэйн кино 75-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 64-р хэсэг
  • 13:00
    Наашаа Цаашаа
  • 14:00
    "Ромын түүх" баримтат кино 4-р анги
  • 15:00
    Өөрчлөлт /season-3/ 3-р хэсэг
  • 15:30
    "Бидний таван хүүхэд" СОАК 11-р анги
  • 16:40
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 17:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 17:30
    Тог тог тог /season-3/ 108-р хэсэг
  • 18:00
    Наашаа цаашаа
  • 19:00
    Часэн Солонгосын уламжлалт эмнэлэг: Хүзүү, нурууны дискийг мэс заслын бус аргаар эмчлэх нь төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Оёдлын газрын боловсон эрчүүд" СОАК 15-р анги
  • 22:20
    Авгалдай
  • 22:30
    "Чадвал намайг хуур" ОАК 5-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Орголт" ОАК /season-1/ 21-р анги
  • 01:00
    Нэвтрүүлэг
  • 02:00
    Эфир завсарлага

03-30

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 65-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-3/ 108-р хэсэг
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг 50-р хэсэг
  • 10:30
    "Оёдлын газрын боловсон эрчүүд" СОАК 15-р анги
  • 11:40
    "Гурван баавгай" хүүхэлдэйн кино 76-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 65-р хэсэг
  • 13:00
    Наашаа цаашаа
  • 14:00
    Нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Өөрчлөлт /season-3/ 4-р хэсэг
  • 15:30
    Бидний таван хүүхэд СОАК 12-р анги
  • 16:40
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 17:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 17:30
    Тог тог тог /season-3/ 109-р хэсэг
  • 18:00
    Наашаа цаашаа
  • 19:00
    Спортын шинжлэх ухаан 7-р хэсэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Оёдлын газрын боловсон эрчүүд" СОАК 16-р анги
  • 22:20
    Авгалдай
  • 22:30
    "Чадвал намайг хуур" ОАК 6-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Орголт" ОАК /season-1/ 22-р анги
  • 01:00
    Спортын шинжлэх ухаан 7-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлага

03-31

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 66-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-3/ 109-р хэсэг
  • 10:00
    "Дөрвийн эсрэг дөрөв" 1-р хэсэг
  • 10:30
    "Оёдлын газрын боловсон эрчүүд" СОАК 16-р анги
  • 11:40
    "Гурван баавгай" хүүхэлдэйн кино 77-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 66-р хэсэг
  • 13:00
    Наашаа цаашаа
  • 14:00
    Спортын шинжлэх ухаан 7-р хэсэг
  • 15:00
    Өөрчлөлт /season-3/ 5-р хэсэг
  • 15:30
    Бидний таван хүүхэд СОАК 13-р анги
  • 16:40
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 17:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 17:30
    Тог тог тог /season-3/ 110-р хэсэг
  • 18:00
    Наашаа цаашаа
  • 19:00
    "Чассс..." COOK SHOW
  • 19:30
    M music
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Оёдлын газрын боловсон эрчүүд" СОАК 17-р анги
  • 22:20
    Авгалдай
  • 22:30
    "Чадвал намайг хуур" ОАК 7-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Орголт" ОАК /season-2/ 1-р анги
  • 01:00
    "Чассс..." COOK SHOW
  • 01:30
    M music
  • 02:00
    Эфир завсарлага

04-01

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 67-р хэсэг
  • 06:30
    Миний Монголын соёл
  • 07:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 16-20-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Чассс..." COOK SHOW
  • 12:30
    Марк Мэтю хоёрын аялал 4-р хэсэг
  • 13:00
    "Бурхад лав солиорсон байх-1" УСК
  • 15:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 6-р хэсэг
  • 15:30
    Нүүдэл Шийдэл
  • 17:00
    Chart news
  • 17:30
    "Бурхад лав солиорсон байх-2" УСК
  • 19:00
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг 2" хагас шигшээ шалгаруулалт-3
  • 21:00
    "Оёдлын газрын боловсон эрчүүд" СОАК 18-р анги
  • 22:20
    Авгалдай
  • 22:30
    "Жигтэй баасан гараг" УСК
  • 00:30
    "Хүсэл" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

04-02

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 68-р хэсэг
  • 06:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    M music
  • 12:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 6-р хэсэг
  • 13:00
    "Персийн хунтайж-Цаг хугацааны элс" УСК
  • 15:00
    Chart news
  • 15:30
    Ан амьтдын ертөнцөөр /season-7/ 17-р анги
  • 16:00
    Бригад нэвтрүүлэг 28-р хэсэг
  • 17:00
    Оддын хаан
  • 18:30
    Монгол тулгатны зуун эрхэм /Өвөр Монголын дуучин Тэнгэр/
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бидний амьдралын хамгийн жаргалтай үе" УСК
  • 01:10
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

III/2614:00

TV9

Заан цолны хүндэтгэлийн хүчит 224 бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна

III/2611:30

UBS-1

Дэ Жангум СОАК 49,50-р анги

III/2615:20

AsianBox

"Вэй Ян Гүнж" ОАК 10, 11-р анги