08-08

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    Зураглал
  • 08:05
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хүн төрөлхтөнд өргөх үг” Ардын уран зохиолч Д.Пүрэвдоржийн дурсамж үг
  • 10:30
    Технологийн ертөнц
  • 10:50
    Цаг агаар
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Мөнхийн аялгуу” нэвтрүүлэг /2002/
  • 12:00
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Алтан аргамж: Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин С.Хүрэлбаатар /2019 он/
  • 13:10
    “Хайрын холбоо” баримтат кино
  • 13:55
    Зураглал
  • 14:00
    Амрыг эрье
  • 14:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хүннү гүрэн” баримтат нэвтрүүлэг: Бутрал
  • 15:00
    “Монголчууд Америкт” цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:30
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 15:40
    “Монгол ухаан” нэвтрүүлэг: Монгол бичиг 2-р хэсэг
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Ойрадын баясал” нэвтрүүлэг /Дөрвөд, Хотон, Баяд язгуур урлаг/
  • 17:25
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 17:30
    Миний нэрийн хуудас
  • 18:00
    “Хакерууд хууль зөрчигчид ба Сахиусан тэнгэрүүд” баримтат кино
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хүннү гүрэн” баримтат нэвтрүүлэг: Их нүүдэл
  • 19:40
    Нийслэлийн соён гэгээрүүлэх цаг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Алтан аргамж: Хүндэт Дипломат Б.Лхагваа /2019 он/
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 22:00
    “Хүрээлэн амьд ертөнц”...цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:25
    ММ ирэх долоо хоног
  • 22:30
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:30
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:35
    Эфир завсарлав.

08-09

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    Зураглал
  • 08:05
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт
  • 10:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Ойрадын баясал” нэвтрүүлэг /Дөрвөд, Хотон, Баяд язгуур урлаг/
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:30
    Нийслэлийн соён гэгээрүүлэх цаг
  • 11:50
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 12:00
    Миний нэрийн хуудас
  • 12:30
    Алтан аргамж: Хүндэт Дипломат Б.Лхагваа /2019 он/
  • 13:20
    “Хакерууд хууль зөрчигчид ба Сахиусан тэнгэрүүд” баримтат кино
  • 14:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хүннү гүрэн” баримтат нэвтрүүлэг: Их нүүдэл
  • 15:00
    “Хүрээлэн амьд ертөнц”...цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Судар бичгийн алтан сан: Үлгэрийн далай
  • 15:50
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Тууль хайлах цаг” нэвтрүүлэг 1,2,3 - р хэсэг
  • 17:30
    NHK үзүүлж байна: “Ажил мэргэжлийн онцлог”.../Мэргэжлийн шумбагч/
  • 17:50
    Эх орны төлөө
  • 18:20
    “Хар алт буюу Газрын тосны түүх” баримтат кино
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хүннү гүрэн” баримтат нэвтрүүлэг: Гал голомт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:50
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 21:00
    “Гэгээн үдэш” МУАЖ, Төрийн шагналт морин хуурч Г.Жамъяан
  • 22:20
    “Хайртай” аян нэвтрүүлэг /Булган аймгаас/
  • 23:10
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:10
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 00:15
    Эфир завсарлав.

Олон Саналтай

VIII/0921:30

MovieBox

"Шилжилт 2" МУСК

VIII/0914:15

MovieBox

"Комптоноос төрсөн одод (Straight Outta Compton)" УСК

VIII/0916:50

MovieBox

"Варкрафт (Warcraft)" УСК