08-21

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 08:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Тэд Монголд хайртай”
  • 11:15
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Үзэсгэлэнт хорго нутаг” /1982 он/
  • 11:35
    Эх өв: “Чулуун судрын нэгэн хуудас”
  • 12:05
    Судар бичгийн алтан сан: “Чингис хаанаас эхтэй ургийн бичиг”
  • 12:20
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /2-р хэсэг/
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Гэгээн үдэш: “Төрийн дуулал”
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Робокон-2019”
  • 15:40
    Анхаарах өнцөг: Аргагүй хамгаалалт... /Эрэн сурвалжлах албанаас бэлтгэв./
  • 16:00
    Билгийн мэлмий: “Баринтаг”
  • 16:30
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн бодлого
  • 17:30
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар-5/
  • 18:10
    “Зогсошгүй”
  • 18:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 19:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 19:10
    MNB World үзүүлж байна: “Ном унших соёл”
  • 19:40
    Экспертийн цаг: “Хүнсний аюулгүй байдал-Хүнсний ногооны хангамж” Монгол ногоо төслийн зохицуулагч Т.Төрмандах
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    “Робокон-2019”
  • 21:40
    Онцгой дуудлага
  • 22:00
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /3-р хэсэг/
  • 22:40
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:40
    Монголын мэдээ-Маргааш

08-22

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 08:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    Экспертийн цаг
  • 10:40
    Онцгой дуудлага
  • 11:00
    Явлаа, ирлээ
  • 11:20
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар-5/
  • 12:00
    MNB World үзүүлж байна: “Ном унших соёл”
  • 12:30
    Билгийн мэлмий: “Баринтаг”
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Зогсошгүй”
  • 13:50
    “Мянган инженер”
  • 14:10
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /3-р хэсэг/
  • 14:50
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:30
    “Робокон-2019”
  • 15:50
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг: “Жирэмсэн эх”
  • 16:30
    Монголын түүх: “1911 оны Үндэсний эрх чөлөөний хувьсал”
  • 17:30
    “Миний мөрөөдөл” хүүхдэд зориулсан хөтөлбөр: Монголын Хөлбөмбөгийн “Дэрэн” баг
  • 17:55
    “Сонирхсон бүхнээ асуу” цувралаас
  • 18:10
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 18:50
    Технологийн ертөнцөөр
  • 19:10
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 19:40
    MNB World үзүүлж байна: “Generation” Д.Номиндэлгэр
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Баримт: “Талийгчдаа хайсан Монгол” /Эрэн сурвалжлах албанаас бэлтгэв./
  • 21:20
    “Робокон-2019”
  • 21:35
    Монголын мэдээ энэ долоо хоногт
  • 21:40
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /4-р хэсэг/
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Монголын мэдээ-Маргааш

08-23

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 08:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 10:50
    Бахархал: Олон улсын хэмжээний мастер М.Нандинцэцэг
  • 11:20
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Монгол эмэгтэйн хөрөг” /1982 он/
  • 12:00
    Монголын түүх: “1911 оны Үндэсний эрх чөлөөний хувьсал”
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг: “Жирэмсэн эх”
  • 13:50
    “Цэнхэр хаяа” баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Робокон-2019”
  • 15:35
    “Миний мөрөөдөл” хүүхдэд зориулсан хөтөлбөр: Монголын Хөлбөмбөгийн “Дэрэн” баг
  • 16:00
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /4-р хэсэг/
  • 16:40
    “Сонирхсон бүхнээ асуу” цувралаас
  • 16:50
    Монгол өв соёл
  • 17:50
    Миний нэрийн хуудас
  • 18:20
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар-6/
  • 19:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 19:20
    Халуун сэдэв
  • 19:40
    Хөндөх сэдэв: Хүүхдийн эрүүл мэнд...
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    “Робокон-2019”
  • 21:35
    MNB World үзүүлж байна: “Туялзуур сэлэмчид”
  • 22:00
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /5-р хэсэг/
  • 22:40
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:40
    Монголын мэдээ-Маргааш

08-24

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Сонирхсон бүхнээ асуу” цувралаас
  • 10:35
    MNB Спорт үзүүлж байна: Спорт-түүх: “Монголын хөлбөмбөг 60 жилд”
  • 11:35
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Бид атарт явлаа” /1977 он/
  • 12:00
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн бодлого
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Робокон-2019”
  • 13:35
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 13:40
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар-6/
  • 14:20
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /5-р хэсэг/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    MNB World үзүүлж байна: “Туялзуур сэлэмчид”
  • 15:45
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Дархан Даши Намдаков” баримтат кино
  • 16:50
    Монгол инженер
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 18:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:20
    Хөндөх сэдэв: Хүүхдийн эрүүл мэнд...
  • 18:40
    Зөв чиг: “Хан-Уул дүүргийн 10-р хорооны иргэн Г.Наранцэцэг”
  • 19:00
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 19:20
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 19:30
    Хөгжлийн замаар: “Жижиг дунд үйлдвэрлэл-1”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм /давталт/
  • 21:30
    “Робокон-2019”
  • 21:45
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 21:50
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /6-р хэсэг/
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Монголын мэдээ-Маргааш

08-25

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Робокон-2019”
  • 10:35
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Бид атарт явлаа” /1977 он/
  • 10:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    Монгол өв соёл
  • 12:00
    Зөв чиг: “Хан-Уул дүүргийн 10-р хорооны иргэн Г.Наранцэцэг”
  • 12:20
    “Үг хэлбэргүй бодлогошрол” шүүмж
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /6-р хэсэг/
  • 14:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Сар анх мандсан нутаг” баримтат кино
  • 16:00
    Миний нэрийн хуудас
  • 16:20
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар-7/
  • 17:00
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 17:10
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Экспертийн цаг: “Хүнсний аюулгүй байдал-Хүнсний ногооны хангамж” Монгол ногоо төслийн зохицуулагч Т.Төрмандах
  • 19:00
    Томилолтоос ирлээ: Ховд аймгаас бэлтгэв
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол, Египет, Ойрх Дорнодын харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Д.Баярхүү оролцов.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Хөндөх сэдэв: Хүүхдийн эрүүл мэнд...
  • 21:20
    MNB World үзүүлж байна: “Generation” Д.Номиндэлгэр
  • 21:40
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /7-р хэсэг/
  • 22:10
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Монголын мэдээ-Маргааш

Олон Саналтай

VIII/2212:50

MovieBox

"Малефисент (Maleficent)" УСК

VIII/2221:30

MovieBox

"Лардьма" МУСК

VIII/2221:00

Боловсрол ТВ

"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг