01-18

  • 09:00
    "Тамирын багш" ОАК (I.7,8-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:20
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг ()
  • 10:50
    "Цаг нь дууссан эр (Running Out of Time)" УСК
  • 12:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (24,25-р анги)
  • 14:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 14:20
    "Тахал" ОАК (IV.9,10-р анги)
  • 16:00
    "Оргил цаг 3 (Rush Hour 3)" УСК
  • 17:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Хөгжмийн зохиолч Б.Дамдинсүрэн)
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Тамирын багш" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 19:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (26-р анги)
  • 20:30
    "Гал тогоо" ОАК (VI.1,2-р анги)
  • 21:30
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 23:30
    "Тамирын багш" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 00:20
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (25,26-р анги)
  • 02:20
    "Тахал" ОАК (IV.10-р анги)
  • 03:10
    "Гал тогоо" ОАК (VI.1,2-р анги)
  • 04:00
    "Одод болох хүслэн" МУСК
  • 05:40
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 07:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Хөгжмийн зохиолч Б.Дамдинсүрэн)
  • 07:40
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (25,26-р анги)

01-19

  • 09:00
    "Тамирын багш" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:20
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 12:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (24-26-р анги)
  • 14:40
    "Гал тогоо" ОАК (VI.1,2-р анги)
  • 15:40
    "Одод болох хүслэн" МУСК
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зураач О.Мягмар)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Тамирын багш" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 19:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (27-р анги)
  • 20:30
    "Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)
  • 21:30
    "Рокки (Rocky)" УСК
  • 00:05
    "Тамирын багш" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 01:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 01:10
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 01:25
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (27-р анги)
  • 02:05
    "Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)
  • 02:55
    "Тэрслэгчид (Departed)" УСК
  • 05:15
    "Рокки (Rocky)" УСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зураач О.Мягмар)
  • 07:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (26,27-р анги)

01-20

  • 09:00
    "Тамирын багш" ОАК (I.3-7-р анги)
  • 11:00
    "Цаг нь дууссан эр (Running Out of Time)" УСК
  • 12:40
    "Тэрслэгчид (Departed)" УСК
  • 15:10
    "Одод болох хүслэн" МУСК
  • 17:00
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (23,24-р анги)
  • 18:40
    "Тахал" ОАК (IV.8-10-р анги)
  • 21:30
    "Рокки 2 (Rocky 2)" УСК
  • 00:05
    "Цаг нь дууссан эр (Running Out of Time)" УСК
  • 01:40
    "Тэрслэгчид (Departed)" УСК
  • 04:00
    "Одод болох хүслэн" МУСК
  • 05:40
    "Рокки 2 (Rocky 2)" УСК
  • 07:40
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (23,24-р анги)

01-21

  • 09:00
    "Тамирын багш" ОАК (I.8-12-р анги)
  • 11:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 12:40
    "Рокки (Rocky)" УСК
  • 14:50
    "Рокки 2 (Rocky 2)" УСК
  • 17:00
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (25-27-р анги)
  • 19:30
    "Гал тогоо" ОАК (VI.1-4-р анги)
  • 21:30
    "Рокки Балбоа (Rocky Balboa)" УСК
  • 23:45
    "Одод болох хүслэн" МУСК
  • 01:35
    Эфир дуусна.

Олон Саналтай

I/1921:30

MovieBox

"Рокки (Rocky)" УСК

I/1920:30

MovieBox

"Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)

I/1909:00

МҮОНТ

“Сайхан Серафима” Оросын олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги