11-23

  • 07:00
    "Их хотын залуус" ОАК (29,30-р анги)
  • 08:10
    "Ривердэйл" ОАК (II.21-р анги)
  • 09:00
    "Хаан Кобра (King Cobra) УСК
  • 10:40
    "Хүний толбо (The Human Stain)" УСК
  • 12:35
    "Итгэл найдварын оч (Silver Linings Playbook) УСК
  • 14:45
    "Давуу тал (Transcendence) УСК
  • 16:50
    "Аделийн гайхамшигт адал явдал (The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec)" УСК
  • 18:40
    "Их хотын залуус" ОАК (31-р анги)
  • 19:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.22-р анги)
  • 20:30
    "Бүжигчин (Step Up)" УСК
  • 22:30
    "Орк" МУСК
  • 00:20
    "Хүний толбо (The Human Stain)" УСК
  • 02:05
    "Их хотын залуус" ОАК (29-31-р анги)
  • 03:50
    "Ривердэйл" ОАК (II.20-22-р анги)
  • 05:55
    "Бүжигчин (Step Up)" УСК
  • 07:35
    "Орк" МУСК

11-24

  • 09:00
    "Их хотын залуус" ОАК (29-31-р анги)
  • 10:55
    "Хүний толбо (The Human Stain)" УСК
  • 12:50
    "Бүжигчин (Step Up)" УСК
  • 14:40
    "Ривердэйл" ОАК (II.20-22-р анги)
  • 16:55
    "Орк" МУСК
  • 18:35
    "Их хотын залуус" ОАК (32-р анги)
  • 19:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.1-р анги)
  • 20:30
    "Бүжигчин 2 (Step Up: The Streets)" УСК
  • 22:20
    "Ширазын 9-р сарууд (Septembers of Shiraz) УСК
  • 00:30
    "Итгэл найдварын оч (Silver Linings Playbook) УСК
  • 02:30
    "Их хотын залуус" ОАК (30-32-р анги)
  • 04:10
    "Ривердэйл" ОАК (II.22,III.1-р анги)
  • 05:35
    "Бүжигчин 2 (Step Up: The Streets)" УСК
  • 07:05
    "Ширазын 9-р сарууд (Septembers of Shiraz) УСК

11-25

  • 09:00
    "Их хотын залуус" ОАК (30-32-р анги)
  • 10:55
    "Итгэл найдварын оч (Silver Linings Playbook) УСК
  • 13:05
    "Бүжигчин 2 (Step Up: The Streets)" УСК
  • 14:45
    "Ривердэйл" ОАК (II.22,III.1-р анги)
  • 16:20
    "Ширазын 9-р сарууд (Septembers of Shiraz) УСК
  • 18:25
    "Их хотын залуус" ОАК (33-р анги)
  • 19:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.2-р анги)
  • 20:30
    "Бүжигчин 3 (Step Up 3D)" УСК
  • 22:30
    "Гэрийн эзэн (The Homesman) УСК
  • 00:50
    "Давуу тал (Transcendence) УСК
  • 02:40
    "Их хотын залуус" ОАК (32,33-р анги)
  • 04:00
    "Ривердэйл" ОАК (III.1,2-р анги)
  • 05:25
    "Бүжигчин 3 (Step Up 3D)" УСК
  • 07:05
    "Гэрийн эзэн (The Homesman) УСК

11-26

  • 09:05
    "Их хотын залуус" ОАК (32,33-р анги)
  • 10:35
    "VLOG: Гангстерууд МУСК"
  • 10:50
    "Давуу тал (Transcendence) УСК
  • 12:55
    "Бүжигчин 3 (Step Up 3D)" УСК
  • 14:45
    "Ривердэйл" ОАК (III.1,2-р анги)
  • 16:20
    "Гэрийн эзэн (The Homesman) УСК
  • 18:35
    "Их хотын залуус" ОАК (34-р анги)
  • 19:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.3-р анги)
  • 20:30
    "Бүжигчин 4 (Step Up Revolution)" УСК
  • 22:20
    "Анчин (The Hunted) УСК
  • 00:10
    "Аделийн гайхамшигт адал явдал (The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec)" УСК
  • 01:50
    "Их хотын залуус" ОАК (32-34-р анги)
  • 03:50
    "Ривердэйл" ОАК (III.1-3-р анги)
  • 05:55
    "Бүжигчин 4 (Step Up Revolution)" УСК
  • 07:25
    "Анчин (The Hunted) УСК

11-27

  • 09:00
    "Их хотын залуус" ОАК (32-34-р анги)
  • 11:10
    "Аделийн гайхамшигт адал явдал (The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec)" УСК
  • 12:55
    "Бүжигчин 4 (Step Up Revolution)" УСК
  • 14:35
    "Ривердэйл" ОАК (III.1-3-р анги)
  • 16:50
    "Анчин (The Hunted) УСК
  • 18:30
    "Их хотын залуус" ОАК (35-р анги)
  • 19:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.4-р анги)
  • 20:30
    "Бүжигчин 5: Бүгдийг нь (Step Up All In)" УСК
  • 22:35
    "Ер бусын Хенри (Hardcore Henry) УСК
  • 00:30
    "Хаан Кобра (King Cobra) УСК
  • 02:00
    "Их хотын залуус" ОАК (34,35-р анги)
  • 03:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.3,4-р анги)
  • 05:00
    "Бүжигчин 5: Бүгдийг нь (Step Up All In)" УСК
  • 06:45
    "Ер бусын Хенри (Hardcore Henry) УСК

11-28

  • 08:20
    "Ривердэйл" ОАК (II.22-III.3-р анги)
  • 11:30
    "Анчин (The Hunted) УСК
  • 13:20
    "Ширазын 9-р сарууд (Septembers of Shiraz) УСК
  • 15:30
    "Гэрийн эзэн (The Homesman) УСК
  • 17:40
    "Ер бусын Хенри (Hardcore Henry) УСК
  • 19:35
    "Орк" МУСК
  • 21:30
    "Гайхамшиг (Wonder)" УСК
  • 23:35
    "Бүжигчин (Step Up)" УСК
  • 01:15
    "Бүжигчин 2 (Step Up: The Streets)" УСК
  • 02:50
    "Бүжигчин 3 (Step Up 3D)" УСК
  • 04:30
    "Бүжигчин 4 (Step Up Revolution)" УСК
  • 06:05
    "Бүжигчин 5: Бүгдийг нь (Step Up All In)" УСК
  • 07:50
    "Гайхамшиг (Wonder)" УСК

11-29

  • 09:40
    "Ривердэйл" ОАК (III.3,4-р анги)
  • 11:10
    "Бүжигчин (Step Up)" УСК
  • 13:05
    "Бүжигчин 2 (Step Up: The Streets)" УСК
  • 14:55
    "Бүжигчин 3 (Step Up 3D)" УСК
  • 16:50
    "Бүжигчин 4 (Step Up Revolution)" УСК
  • 18:50
    "Бүжигчин 5: Бүгдийг нь (Step Up All In)" УСК
  • 20:55
    "Гайхамшиг (Wonder)" УСК
  • 23:00
    "Элч 2: Мануухай (Messengers 2: The Scarecrow) УСК
  • 00:40
    "Анчин (The Hunted) УСК
  • 02:20
    Эфир дуусна.

Олон Саналтай

XI/2412:30

Боловсрол ТВ

"Тэнгэрээс буусан од" МУСК

XI/2411:15

Боловсрол ТВ

"Нагиев хөл хорионд" ОАК 1.1-3-р анги

XI/2415:00

Боловсрол ТВ

Теле хичээл 7-р анги- Биологи