02-19

  • 09:00
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (II.23-III.2-р анги)
  • 11:00
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.1-р анги)
  • 12:00
    "А ажиллагаа (Project A)" УСК
  • 13:55
    "А ажиллагаа 2 (Project A 2)" УСК
  • 15:45
    "Төмөр багтай хүн (The Man in the Iron Mask)" УСК
  • 18:00
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.11-р анги)
  • 19:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.3,4-р анги)
  • 20:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.2-р анги)
  • 21:30
    "Луун шивээст охин (Girl with the Dragon Tattoo)" УСК
  • 00:50
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.11-р анги)
  • 01:50
    Эфир дуусна.

02-20

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.11-р анги)
  • 08:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.3,4-р анги)
  • 09:30
    "Төмөр багтай хүн (The Man in the Iron Mask)" УСК
  • 11:45
    "Үл таних эмэгтэй" МУСК
  • 13:40
    "Луун шивээст охин (Girl with the Dragon Tattoo)" УСК
  • 16:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 16:40
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.2-р анги)
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч С.Дашдооров)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.12-р анги)
  • 19:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.5,6-р анги)
  • 20:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.3-р анги)
  • 21:30
    "Приусны босс" кино бүтсэн түүх
  • 21:40
    "Гэрэлт хот (City of Ember)" УСК
  • 23:45
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.12-р анги)
  • 00:45
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд" нэвтрүүлэг
  • 01:05
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.5,6-р анги)
  • 01:50
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.3-р анги)
  • 02:40
    "Төмөр багтай хүн (The Man in the Iron Mask)" УСК
  • 04:45
    "Гэрэлт хот (City of Ember)" УСК
  • 06:20
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч С.Дашдооров)
  • 06:35
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.12-р анги)
  • 07:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.5,6-р анги)
  • 08:15
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.3-р анги)

02-21

  • 09:00
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.12-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:15
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Гэрэлт хот (City of Ember)" УСК
  • 12:25
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.2,3-р анги)
  • 14:05
    "Үл таних эмэгтэй" МУСК
  • 16:00
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.5,6-р анги)
  • 17:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:20
    "Приусны босс" кино бүтсэн түүх
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Кино техникч н. Дашдорж)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.13-р анги)
  • 19:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.7,8-р анги)
  • 20:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.4-р анги)
  • 21:30
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК
  • 23:30
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.13-р анги)
  • 00:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:50
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 01:15
    "Үл таних эмэгтэй" МУСК
  • 03:00
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.7,8-р анги)
  • 03:45
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.3,4-р анги)
  • 05:15
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК
  • 06:45
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд" нэвтрүүлэг
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Кино техникч н. Дашдорж)
  • 07:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.7,8-р анги)
  • 08:15
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.4-р анги)

02-22

  • 09:00
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.13-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:10
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК
  • 12:20
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.7,8-р анги)
  • 13:15
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.3,4-р анги)
  • 14:55
    "Луун шивээст охин (Girl with the Dragon Tattoo)" УСК
  • 17:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Ардын уран зохиолч Б.Догмид)
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг(Жүжигчин Stanley Tucci)
  • 18:30
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.14-р анги)
  • 19:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.9,10-р анги)
  • 20:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.5-р анги)
  • 21:30
    "Тангараг (The Vow)" УСК
  • 23:45
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.14-р анги)
  • 00:45
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг(Жүжигчин Stanley Tucci)
  • 01:15
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.9,10-р анги)
  • 02:00
    "Луун шивээст охин (Girl with the Dragon Tattoo)" УСК
  • 04:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.5-р анги)
  • 05:20
    "Тангараг (The Vow)" УСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Ардын уран зохиолч Б.Догмид)
  • 07:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.9,10-р анги)
  • 08:15
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.5-р анги)

02-23

  • 09:00
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.14-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:10
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг(Жүжигчин Stanley Tucci)
  • 10:40
    "Тангараг (The Vow)" УСК
  • 12:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.9,10-р анги)
  • 13:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.4,5-р анги)
  • 15:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 15:30
    "Гэрэлт хот (City of Ember)" УСК
  • 17:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Найруулагч Д.Жигжид)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.15-р анги)
  • 19:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 20:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.6-р анги)
  • 21:30
    "Миний азын од (My Lucky Stars)" УСК
  • 23:35
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.15-р анги)
  • 00:35
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 01:10
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 01:55
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.5,6-р анги)
  • 03:25
    "Гэрэлт хот (City of Ember)" УСК
  • 05:00
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.15-р анги)
  • 05:40
    "Миний азын од (My Lucky Stars)" УСК
  • 07:15
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Найруулагч Д.Жигжид)
  • 07:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 08:15
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.6-р анги)

02-24

  • 09:00
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.15-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:10
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Миний азын од (My Lucky Stars)" УСК
  • 12:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 13:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.6-р анги)
  • 15:10
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 15:50
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч н.Дожоодорж)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.16-р анги)
  • 19:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.13,14-р анги)
  • 20:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.7-р анги)
  • 21:30
    "Цаазын ялтан (Dead Man Walking)" УСК
  • 00:10
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.16-р анги)
  • 01:10
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 01:25
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК
  • 02:50
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.13,14-р анги)
  • 03:35
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.7-р анги)
  • 04:20
    "Цаазын ялтан (Dead Man Walking)" УСК
  • 06:20
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 06:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч н.Дожоодорж)
  • 07:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.13,14-р анги)
  • 08:15
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.7-р анги)

02-25

  • 09:00
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.3-7-р анги)
  • 12:40
    "Гэрэлт хот (City of Ember)" УСК
  • 14:25
    "Миний азын од (My Lucky Stars)" УСК
  • 16:10
    "Тангараг (The Vow)" УСК
  • 18:00
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг(Жүжигчин Stanley Tucci)
  • 18:30
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.17-р анги)
  • 19:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.15,16-р анги)
  • 20:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.8-р анги)
  • 21:30
    "Тэрслэгчид (The Departed)" УСК
  • 00:50
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.17-р анги)
  • 01:50
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.15,16-р анги)
  • 02:35
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.8-р анги)
  • 03:20
    "Гэрэлт хот (City of Ember)" УСК
  • 04:55
    "Миний азын од (My Lucky Stars)" УСК
  • 06:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.15,16-р анги)
  • 07:20
    "Тангараг (The Vow)" УСК

02-26

  • 09:00
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.13-16-р анги)
  • 10:40
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.8-р анги)
  • 11:30
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК
  • 13:10
    "Цаазын ялтан (Dead Man Walking)" УСК
  • 15:20
    "Тэрслэгчид (The Departed)" УСК
  • 18:00
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.18-р анги)
  • 19:30
    "Бүхнийг шулмын аргаар" ОАК (III.17,18-р анги)
  • 20:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (IV.9-р анги)
  • 21:30
    "Хүслийн жагсаалт (The Bucket List)" УСК
  • 23:45
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (I.18-р анги)
  • 00:45
    Эфир дуусна.

Олон Саналтай

II/2010:10

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 41-р анги

II/2019:00

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 42-р анги

II/2020:10

MN25

"амьдрал өөрөө гайхамшиг" оак 11-р анги