04-18

  • 09:00
    "Гал тогоо" ОАК (IV.11-14-р анги)
  • 10:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Шаргал үст (Legally Blonde)" УСК
  • 13:10
    "Тарнич" ОАК (II.2,3-р анги)
  • 14:40
    "Нялх аав" ОАК (III.9-12-р анги)
  • 16:10
    "Микроны босс" МУСК
  • 17:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Дууны найруулагч Л.Найдан)
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.15,16-р анги)
  • 19:30
    "Нялх аав" ОАК (III.13,14-р анги)
  • 20:30
    "Тарнич" ОАК (II.4-р анги)
  • 21:30
    "Шаргал үст 2 (Legally Blonde 2: Red, White & Blonde)" УСК
  • 23:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.15,16-р анги)
  • 00:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:30
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Нялх аав" ОАК (III.11-14-р анги)
  • 02:30
    "Тарнич" ОАК (II.3,4-р анги)
  • 04:00
    "Микроны босс" МУСК
  • 05:20
    "Шаргал үст 2 (Legally Blonde 2: Red, White & Blonde)" УСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Дууны найруулагч Л.Найдан)
  • 07:30
    "Нялх аав" ОАК (III.11-14-р анги)

04-19

  • 09:00
    "Гал тогоо" ОАК (IV.13-16-р анги)
  • 10:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Шаргал үст 2 (Legally Blonde 2: Red, White & Blonde)" УСК
  • 13:00
    "Тарнич" ОАК (II.4-р анги)
  • 14:30
    "Нялх аав" ОАК (III.11-14-р анги)
  • 15:00
    "Миний хайр" МУСК
  • 17:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Найруулагч Р. Доржпалам)
  • 17:55
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:05
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.17,18-р анги)
  • 19:30
    "Нялх аав" ОАК (III.15,16-р анги)
  • 20:30
    "Тарнич" ОАК (II.5-р анги)
  • 21:30
    "Made in Ulaanbaatar" МУСК
  • 23:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.17,18-р анги)
  • 00:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:30
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Нялх аав" ОАК (III.13-16-р анги)
  • 02:30
    "Тарнич" ОАК (II.4,5-р анги)
  • 04:00
    "Миний хайр" МУСК
  • 05:35
    "Made in Ulaanbaatar" МУСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Найруулагч Р. Доржпалам)
  • 07:30
    "Нялх аав" ОАК (III.13-16-р анги)

04-20

  • 09:00
    "Гал тогоо" ОАК (IV.15-18-р анги)
  • 10:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Made in Ulaanbaatar" МУСК
  • 13:00
    "Тарнич" ОАК (II.4,5-р анги)
  • 14:30
    "Нялх аав" ОАК (III.13-16-р анги)
  • 16:00
    "Энэ бол дайн (This Means War)" УСК
  • 17:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зургийн дарга С.Цэрэндагва)
  • 18:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:10
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.19,20-р анги)
  • 19:30
    "Нялх аав" ОАК (III.17,18-р анги)
  • 20:30
    "Тарнич" ОАК (II.6-р анги)
  • 21:30
    "Оддын дайчид (Starship Troopers) " УСК
  • 00:10
    "Гал тогоо" ОАК (IV.19,20-р анги)
  • 01:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 01:10
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    "Нялх аав" ОАК (III.17,18-р анги)
  • 02:20
    "Тарнич" ОАК (II.6-р анги)
  • 03:10
    "Энэ бол дайн (This Means War)" УСК
  • 04:50
    "Оддын дайчид (Starship Troopers) " УСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зургийн дарга С.Цэрэндагва)
  • 07:30
    "Нялх аав" ОАК (III.15-18-р анги)

04-21

  • 09:00
    "Гал тогоо" ОАК (IV.11-15-р анги)
  • 11:10
    "Рэкет" МУСК
  • 13:00
    "Шаргал үст (Legally Blonde)" УСК
  • 14:40
    "Шаргал үст 2 (Legally Blonde 2: Red, White & Blonde)" УСК
  • 16:20
    "Нялх аав" ОАК (III.9-13-р анги)
  • 18:30
    "Тарнич" ОАК (II.2-4-р анги)
  • 21:30
    "Ганц дайчин (The Lone Ranger)" УСК
  • 00:40
    "Рэкет" МУСК
  • 02:20
    "Шаргал үст (Legally Blonde)" УСК
  • 04:00
    "Шаргал үст 2 (Legally Blonde 2: Red, White & Blonde)" УСК
  • 05:30
    "Ганц дайчин (The Lone Ranger)" УСК
  • 07:55
    "Нялх аав" ОАК (III.11-13-р анги)

04-22

  • 09:00
    "Гал тогоо" ОАК (IV.16-20-р анги)
  • 11:10
    "Made in Ulaanbaatar" МУСК
  • 12:40
    "Оддын дайчид (Starship Troopers) " УСК
  • 14:50
    "Ганц дайчин (The Lone Ranger)" УСК
  • 17:30
    "Нялх аав" ОАК (III.14-18-р анги)
  • 19:40
    "Тарнич" ОАК (II.5,6-р анги)
  • 21:30
    "Малефисэнт (Maleficent)" УСК
  • 23:35
    "Made in Ulaanbaatar" МУСК
  • 01:10
    Эфир дуусна.

Олон Саналтай

IV/1908:00

SPS Спорт

ЮТА - ОКЛАХОМА NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №2

IV/1922:00

AsianBox

"Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 1-р анги

IV/1907:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/