06-17

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 08:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Үнэрч" ОАУСК 2 анги
  • 11:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" кранчин М.Энхтайван
  • 11:50
    Фото мэдээлэл
  • 12:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 12:50
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 13:00
    Фото мэдээлэл
  • 13:10
    "Ханна" УСК+14
  • 15:00
    Фото мэдээлэл
  • 15:40
    "ХИТ" дууны цаг
  • 17:10
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ"
  • 18:30
    "ИНФИНИТИ" хөгжмийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд"Төмөр замчин Г.Ядамсүрэн
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Үнэрч" ОАУСК 3 анги
  • 21:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 21:50
    Фото мэдээлэл
  • 22:00
    "БОРАТ" УСК+14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ

06-18

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Фото мэдээлэл
  • 09:10
    "Барбинууд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Үнэрч" ОАУСК 5 анги
  • 12:00
    "7 хоног" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 13:00
    Фото мэдээлэл
  • 13:10
    "БОРАТ" УСК+14
  • 15:30
    Фото мэдээлэл
  • 15:40
    "ХИТ" дууны цаг
  • 17:20
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 18" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" АТБ-ын ажилтан Т.Ганболд
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Үнэрч" ОАУСК 6 анги
  • 21:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 21" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Фото мэдээлэл
  • 21:40
    "Дуурсагдах алдрын эзэд"Төмөр замчин Г.Ядамсүрэн
  • 22:20
    "Гүйгчид" УСК
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:10
    Эрдэнэт сайхан амраарай !

06-19

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ"
  • 11:00
    "Үнэрч" ОАУСК 6 анги
  • 12:00
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 12:50
    Фото мэдээлэл
  • 13:00
    "Гүйгчид" УСК
  • 15:20
    Фото мэдээлэл
  • 15:30
    "ХИТ" дууны цаг
  • 17:00
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 18" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    "АСУУЛТ АСУУЯ" шууд хөтөлбөр
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" Эрдэнэт үйлдвэрийн ажилтан Зоригт
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Үнэрч" ОАУСК 7 анги
  • 21:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 21" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Фото мэдээлэл
  • 21:40
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" АТБ-ын ажилтан Т.Ганболд
  • 22:20
    "Түнэр агуй" УСК +14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:30
    Сайхан амраарай !

06-20

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ"
  • 11:00
    "Үнэрч" ОАУСК 7 анги
  • 12:00
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 12:50
    Фото мэдээлэл
  • 13:00
    "Түнэр агуй" УСК +14
  • 15:30
    Фото мэдээлэл
  • 15:40
    "ХИТ" дууны цаг
  • 17:00
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 18" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    "Асуудал шийдэл" шууд хөтөлбөр
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" МУ-ын төрийн соёрхолт Баатархүү
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Үнэрч" ОАУСК 8 анги
  • 21:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 21" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Фото мэдээлэл
  • 21:40
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" Эрдэнэт үйлдвэрийн ажилтан Зоригт
  • 22:20
    "Изабелла" УСК +14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:10
    Сайхан амраарай !

06-21

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ"
  • 11:00
    "Үнэрч" ОАУСК 8 анги
  • 12:00
    Фото мэдээлэл
  • 12:10
    "ОРГИЛ ЦАГ " мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 13:00
    Фото мэдээлэл
  • 13:10
    "Изабелла" УСК +14
  • 15:00
    Хөгжмийн цаг
  • 16:40
    Фото мэдээлэл
  • 17:20
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 18" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    "Иргэдийн индэр" шууд хөтөлбөр
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" Уурхайчин соёлын ордны найруулагч Одончимэг
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Үнэрч" ОАУСК 9 анги
  • 21:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 21" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Фото мэдээлэл
  • 21:40
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" МУ-ын төрийн соёрхолт Баатархүү
  • 22:30
    "Оддын зүг" УСК+14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:10
    Сайхан амраарай !

06-22

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 08:20
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ"
  • 11:00
    "Үнэрч" ОАУСК 9 анги
  • 13:00
    ОРГИЛ ЦАГ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 13:50
    Фото мэдээлэл
  • 14:00
    "Оддын зүг" УСК+14
  • 16:40
    Фото мэдээлэл
  • 16:50
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    ИНФИНИТИ хөгжмийн хөтөлбөр
  • 18:00
    ОРГИЛ ЦАГ 18 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" МУ-ын гавьяат багш С.Цэвэлмаа
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Үнэрч" ОАУСК 10 анги
  • 21:00
    ОРГИЛ ЦАГ 21 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Фото мэдээлэл
  • 21:40
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" Уурхайчин соёлын ордны найруулагч Одончимэг
  • 22:30
    "Амьдралын дараа" УСК
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ

06-23

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "ОРГИЛ ЦАГ " мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Үнэрч" ОАУСК 10 анги
  • 12:00
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    Өнөөдөр манай дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 12:50
    Фото мэдээлэл
  • 14:10
    "Амьдралын дараа" УСК
  • 16:00
    Хөгжмийн цаг
  • 16:50
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ"
  • 18:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" МУ-ын гавьяат багш С.Цэвэлмаа
  • 18:50
    Фото мэдээлэл
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд"
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Үнэрч" ОАУСК 11 анги
  • 21:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 21:50
    Фото мэдээлэл
  • 22:00
    "9-р РОТ" УСК+14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:10
    Эфир хаах

06-24

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 08:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Үнэрч" ОАУСК 11 анги
  • 11:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд"
  • 11:50
    Фото мэдээлэл
  • 12:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 12:50
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 13:00
    Фото мэдээлэл
  • 13:10
    "9-р РОТ" УСК+14
  • 15:00
    Фото мэдээлэл
  • 15:40
    "ХИТ" дууны цаг
  • 17:10
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ"
  • 18:30
    "ИНФИНИТИ" хөгжмийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд"
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Үнэрч" ОАУСК 12 анги
  • 21:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 21:50
    Фото мэдээлэл
  • 22:00
    "8-р сарын 5" УСК+14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ

Олон Саналтай

VI/1801:00

NTV

Хөлбөмбөгийн ДАШТ G хэсэг “Тунис – Англи” тоглолтын өмнө /шууд/

VI/1821:00

SPS Хөлбөмбөг

ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2

VI/1815:00

МҮОНТ

Тоглолтын өмнө: Бразил- Швейцарь /давталт/