03-02

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:32
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:02
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 18-р хэсэг
  • 08:30
    Мэндээгийн зөвлөгөө
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    Зурхай
  • 09:00
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 4-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 09:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 09:50
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 10:00
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 18-р анги
  • 10:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “ТВ” хөтөлбөр
  • 13:00
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 18-р хэсэг
  • 13:22
    Гадаад дууны хит
  • 14:00
    “Хайрлаж болох уу?” МУСК
  • 15:31
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 17:45
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 17:55
    ТВ хөтөлбөр
  • 18:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Кино бидний амьдралд
  • 19:20
    ТВ хөтөлбөр
  • 19:30
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 18-р хэсэг
  • 19:55
    Зөвлөгөө
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Зочны цаг
  • 21:00
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 4-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 21:45
    Зөвлөгөө
  • 21:50
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 18-р анги
  • 22:35
    “ТВ” хөтөлбөр
  • 22:45
    Яруу найргийн цаг
  • 23:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    “Хайрлаж болох уу?” МУСК
  • 01:00
    “Төрийн дуулал
  • 01:02
    Эфир завсарлана

03-03

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:32
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:02
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 18-р хэсэг
  • 08:30
    Мэндээгийн зөвлөгөө
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    Зурхай
  • 09:00
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 5-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 09:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 09:55
    Зөвлөгөө
  • 10:00
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 19-р анги
  • 10:45
    Кино бидний амьдралд
  • 11:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    Орос хүүхэлдэйн цаг
  • 12:00
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “ТВ” хөтөлбөр
  • 14:00
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 19-р хэсэг
  • 14:25
    Гадаад дууны хит
  • 14:40
    “Хайрын рекорд” МУСК
  • 16:04
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 18:15
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 18:25
    ТВ хөтөлбөр
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Зөвлөмж
  • 19:35
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 19-р хэсэг
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Монгол ховс” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 5-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 21:45
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 21:55
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 19-р анги
  • 22:40
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 22:50
    Яруу найргийн цаг
  • 23:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    “Кибер сүлжээ” МУСК
  • 01:00
    Шөнийн зураглал
  • 01:05
    Төрийн дуулал
  • 01:07
    Эфир завсарлана

03-04

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:32
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:02
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 18-р хэсэг
  • 08:30
    Мэндээгийн зөвлөгөө
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    Зурхай
  • 09:00
    “Монгол ховс”нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 6-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 10:15
    Бид хамтдаа” ХОАУСК 20-р анги
  • 11:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн цаг
  • 12:00
    Баримтат кино
  • 12:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 13:00
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино.Төгсгөлийн 20-р анги
  • 13:25
    Кино бидний амьдралд
  • 13:40
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 13:50
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” МУСК
  • 15:20
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 17:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:15
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Зочны цаг
  • 19:30
    Зөвлөмж
  • 19:35
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 20-р хэсэг
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:40
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 6-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:15
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК төгсгөлийн 20-р анги
  • 23:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:15
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” МУСК
  • 00:45
    “Төрийн дуулал
  • 00:47
    Эфир завсарлана

03-05

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Орос хүүхэлдэйн цаг “Алиса юу хийхээ мэднэ” 1-р хэсэг
  • 07:56
    Мэндээгийн зөвлөгөө
  • 07:58
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Зурхай
  • 08:15
    Баримтат кино
  • 09:00
    Зочны цаг
  • 09:30
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 7-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 10:15
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 10:30
    Баримтат кино
  • 11:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    “Халуухан ээж” ХОАУСК 1-р анги
  • 12:05
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 12:15
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Орос хүүхэлдэйн цаг “Алиса юу хийхээ мэднэ” 1-р хэсэг
  • 13:25
    Кино бидний амьдралд
  • 13:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 13:50
    “Дүр эсгэгчид” МУСК
  • 15:00
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 17:00
    Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 18:00
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 18:30
    Баримтат кино
  • 19:20
    Зөвлөмж
  • 19:30
    Орос хүүхэлдэйн цаг “Алиса юу хийхээ мэднэ” 1-р хэсэг
  • 19:55
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Үнэ цэнэ” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 7-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:05
    Зураглал
  • 22:10
    “Халуухан ээж” ХОАУСК 1-р анги
  • 22:55
    Зөвлөгөө
  • 23:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    “Дүр эсгэгчид” МУСК
  • 00:42
    Төрийн дуулал
  • 00:44
    Эфир завсарлана

03-06

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 17, 18, 19-р хэсэг
  • 08:45
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Зурхай
  • 09:05
    “Үнэ цэнэ” нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3, 4, 5-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 12:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 13:00
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 17, 18, 19-р хэсэг
  • 14:10
    “ТВ” хөтөлбөр
  • 14:20
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 17, 18, 19-р анги
  • 16:35
    “Анирлагч” МУСК
  • 18:05
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 17, 18, 19-р хэсэг
  • 19:15
    “ТВ” хөтөлбөр
  • 19:20
    “Монгол ховс” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Зөвлөмж
  • 20:00
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3, 4, 5-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:15
    Яруу найргийн цаг
  • 22:30
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 17, 18, 19-р анги
  • 00:45
    Төрийн дуулал
  • 00:47
    Эфир завсарлана

03-07

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 20-р хэсэг
  • 08:00
    Орос хүүхэлдэйн цаг “Алиса юу хийхээ мэднэ” 1-р хэсэг
  • 08:23
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 08:28
    Зурхай
  • 08:40
    Кино бидний амьдралд
  • 09:00
    “Зочны цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “ТВ” хөтөлбөр
  • 09:40
    Баримтат кино
  • 10:30
    “Цуст Эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 6, 7-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 12:00
    ТВ” хөтөлбөр
  • 12:10
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК төгсгөлийн 20-р анги
  • 12:55
    “Халуухан ээж” ХОАУСК 1-р анги
  • 13:40
    Зөвлөгөө
  • 13:50
    “Хайрлаж болох уу?” МУСК
  • 15:20
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 20-р хэсэг
  • 15:55
    Орос хүүхэлдэйн цаг “Алиса юу хийхээ мэднэ” 1-р хэсэг
  • 16:20
    “Хайрын рекорд” МУСК
  • 17:50
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Зочны цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 20-р хэсэг
  • 19:35
    Орос хүүхэлдэйн цаг “Алиса юу хийхээ мэднэ” 1-р хэсэг
  • 20:00
    “Үнэ цэнэ” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Цуст Эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 6, 7-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:20
    ТВ хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК төгсгөлийн 20-р анги
  • 23:15
    “Халуухан ээж” ХОАУСК 1-р анги
  • 00:00
    Зураглал
  • 00:05
    Төрийн дуулал
  • 00:07
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

III/0320:30

AsianBox

"Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн төгсгөлийн 21-р анги

III/0314:00

AsianBox

"Найз залуу" ОАК 1-3-р анги

III/0306:25

TV9

"Асрагч аав" МУСК