10-16

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:28
    “Цэцэгс” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:33
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:58
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 08:10
    Зочны цаг /давталт/
  • 08:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:40
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 09:00
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 7-р анги, давталт/
  • 09:50
    Кино бидний амьдралд
  • 10:05
    Харандааны адал явдал
  • 10:07
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 10:10
    Монгол дууны хит
  • 10:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 18-р анги /давталт/
  • 11:15
    Зочны цаг /давталт/
  • 11:35
    Кино бидний амьдралд
  • 11:55
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:10
    “Дуулах урлаг” урлагийн нэвтрүүлэг
  • 12:55
    “Star`s shop”
  • 13:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 19-р анги /давталт/
  • 13:45
    Кино бидний амьдралд
  • 14:00
    “Ан гөрөө” баримтат нэвтрүүлгийн 1-р хэсэг
  • 14:45
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 15:10
    “Хурган чих” хөгжмийн боловсролд зориулсан баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:36
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:56
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 16:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Монгол дууны цаг
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 17:10
    Гадаад дууны хит
  • 17:30
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 17:35
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 17:55
    Найзын яриа
  • 18:00
    “Олз”-ын зочин
  • 18:20
    Цаг агаарын тойм
  • 18:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 20-р анги
  • 19:15
    “Хөгжмийн хоёрол” танин мэдэхүйн урлагийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:40
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    “Боломжит шийдэл” нэвтрүүлэг /2-р хэсэг/
  • 20:40
    “Урлагаар эмчлэхүй”
  • 20:50
    “Гайхамшигт ой” баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 8-р анги/
  • 22:30
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 22:32
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:40
    “Дэггүй аав” ОАУСК 21-р анги
  • 23:25
    Төрийн дуулал
  • 23:27
    Сайхан амраарай

10-17

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:20
    “Урлагаар эмчлэхүй”
  • 07:30
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:52
    Дэлхийн хотуудын цаг агаар
  • 07:55
    “Байгаль” /танин мэдэхүйн зураглал/
  • 08:00
    “Боломжит шийдэл” нэвтрүүлэг /2-р хэсэг/
  • 08:40
    “Шейрвүүд” хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 09:00
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 8-р анги, давталт/
  • 09:45
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 09:50
    “Home shopping” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 20-р анги /давталт/
  • 11:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:25
    Хошин хөтөлбөр
  • 11:55
    Байгалийн зураглал /танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/
  • 12:00
    “Хөгжмийн ертөнц” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:26
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:36
    Хошин хөтөлбөр
  • 13:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 21-р анги/давталт/
  • 13:45
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 14:30
    “Мартаж үл болно” баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Кино бидний амьдралд
  • 16:40
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 16:50
    Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    Үндэсний үйлдвэрлэл ба цахим их дэлгүүр
  • 18:10
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:20
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 18:40
    “Дэггүй аав” ОАУСК 22-р анги
  • 19:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:35
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    “Засаг цаг”
  • 21:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:10
    “Авилгын хэрэг яагаад шийдэгдэхгүй байна вэ?” ярилцлагын цаг
  • 21:30
    “Урлагаар эмчлэхүй”
  • 21:40
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн төгсгөлийн 9-р анги/
  • 22:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:40
    “Дэггүй аав” ОАУСК 23-р анги
  • 23:25
    Төрийн дуулал
  • 23:27
    Сайхан амраарай

10-18

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:20
    “Байгаль” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:30
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Он цагийн хэлхээс” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:40
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 9-р анги /давталт/
  • 09:00
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 9-р анги, давталт/
  • 10:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 10:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 22-р анги /давталт/
  • 11:15
    “Дуурийн ханхүү” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:10
    “Далайн махчин амьтад” баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Дэггүй аав” ОАУСК 23-р анги /давталт/
  • 13:45
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:50
    “Харандааны анд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:00
    МУСК
  • 16:10
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 16:20
    Star`s shop
  • 16:30
    “Дуурийн ханхүү” урлагийн хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 17:20
    Хошин хөтөлбөр
  • 17:40
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 18:00
    “Home shopping”
  • 18:10
    Star`s shop
  • 18:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 24-р анги
  • 19:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:25
    Star`s shop
  • 19:30
    “Урлагаар эмчлэхүй”
  • 19:40
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    “Далайн махчин амьтад” баримтат нэвтрүүлэг /ВВС агентлаг/
  • 20:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:00
    Зочны цаг
  • 21:20
    Хошин хөтөлбөр
  • 21:40
    “Хүсэл” МУСК
  • 22:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:40
    “Дэггүй аав” ОАУСК 25-р анги
  • 23:25
    Төрийн дуулал
  • 23:27
    Сайхан амраарай

10-19

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:50
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 08:00
    Засаг цаг
  • 09:00
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 6, 7-р анги, давталт/
  • 10:50
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 6-р анги/давталт/
  • 11:15
    “Дэггүй аав” ОАУСК 16,17-р анги/давталт/
  • 12:55
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 13:00
    “Цөлд орших далай” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 13:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 14:00
    “Home shopping”
  • 14:10
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 14:20
    “Дэггүй аав” ОАУСК 18, 19-р анги/давталт/
  • 16:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 7-р анги /давталт/
  • 16:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 16:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 20, 21-р анги/давталт/
  • 18:00
    “Home shopping”
  • 18:10
    “Шейр вүүд” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 6, 7-р анги
  • 18:55
    Star`s shop
  • 19:00
    “Цөлд орших далай” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 19:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:00
    “Оддын болзоо”
  • 20:50
    “Далайн махчин амьтад”/баримтат нэвтрүүлэг. BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 21:40
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 8-р анги, давталт/
  • 22:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:35
    “Дэггүй аав” ОАУСК 25-р анги
  • 23:20
    Төрийн дуулал
  • 23:22
    Сайхан амраарай

10-20

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:50
    “Байгаль” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:55
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 09:00
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 9-р анги, давталт/
  • 09:50
    “Урлагаар эмчлэхүй”
  • 10:00
    “Хачирхалтай амьтадтай тааралдсан тохиолдлууд” баримтат кино /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 10:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 22, 23-р анги/давталт/
  • 13:30
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    “Гайхамшигт байгаль” /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 14:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 15:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 24, 25-р анги/давталт/
  • 16:40
    Баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Хошин хөтөлбөр
  • 18:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 8, 9, 10-р анги
  • 19:05
    “Дуулах урлаг” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:00
    Зочны цаг
  • 20:20
    “Хөгжмийн хоёрол” урлагийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:00
    “Хачирхалтай амьтадтай тааралдсан тохиолдлууд” баримтат кино /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 21:45
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 9-р анги, давталт/
  • 22:35
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:45
    “Дэггүй аав” ОАУСК 26-р анги /давталт/
  • 23:30
    Төрийн дуулал
  • 23:32
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

X/1711:00

MN25

"хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак