01-24

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 20-р анги
  • 06:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино 2.27,28-р анги
  • 07:40
    “Пукка” хүүхэлдэй кино 7,8-р анги
  • 08:30
    Торгоны зам баримтат кино 16
  • 09:00
    Мэдээ
  • 10:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 30-р анги
  • 10:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 11:00
    "Ахлах тогоочийн заавраар" шоу /3.5/
  • 11:50
    "Чи цорын ганц" ОАК 111,112-р анги
  • 13:05
    “Пукка” хүүхэлдэй кино 7,8-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 46-р анги
  • 15:00
    "Дөрвөн улирлын хишиг" баримтат кино 4-р анги
  • 15:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 16:00
    "Дакар Ралли 2020" Гараа-9,10
  • 17:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 33-р анги
  • 18:00
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино 2.27,28-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Ахлах тогоочийн заавраар" шоу 3.3
  • 21:20
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 47-р анги
  • 22:25
    "Чи цорын ганц" ОАК 113,114-р анги
  • 23:45
    Бундеслиг: Тойргийн өмнө
  • 00:15
    100 жил 100 үйл явдал
  • 00:30
    "37-р точка" МУСК 2.2 анги
  • 02:15
    Мэдээ
  • 03:15
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 31-р анги
  • 04:05
    Эфир төгсөв

01-25

  • 06:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 28,29-р анги
  • 07:40
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино 2.19-23 ангиуд
  • 09:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 10:00
    "Ахлах тогоочийн заавраар" шоу 4.9
  • 11:05
    Лозанне 2020 – Хаалтын үйл ажиллагаа
  • 12:05
    "Ахлах тогоочийн заавраар" шоу /3-р улирлын дугаарууд/
  • 16:00
    "Дакар Ралли 2020" Гараа-11,12
  • 17:00
    "Бизнес өрөг" нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Эко сэргийлэгч" нэвтрүүлэг 12
  • 18:00
    "Метро стар" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Улаан бал" тойм
  • 19:30
    "Ахлах тогоочийн заавраар" шоу 4.10
  • 20:55
    Торгоны зам: Луврын музей ба хориотой хот 8
  • 22:00
    "37-р точка" МУСК 2.3-р анги
  • 23:30
    "Итгэл" МУСК
  • 01:00
    Бундеслиг: Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 01:20
    "Фрайбург – Падерборн" Бундеслиг: 19-р тойрог /шууд/
  • 03:30
    Эфир төгсөв

01-26

  • 06:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 30, 31-р анги
  • 07:40
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино 2.24-28 ангиуд
  • 09:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 10:00
    "Чи цорын ганц" ОАК 105-114 ангиуд
  • 16:00
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 44-47 ангиуд
  • 19:00
    "Сэжигтэн" УСК
  • 22:00
    Бундеслиг: Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 22:20
    "Вердер Бремен - Хоффенхайм" Бундеслиг: 19-р тойрог /шууд/
  • 00:30
    "Зангараг" МУСК
  • 02:05
    Торгоны зам: Луврын музей ба хориотой хот 8
  • 02:50
    Эфир төгсөв

Олон Саналтай

I/2512:00

Star TV

"37-р точка" ОАК 2-р бүлгийн 2-р анги

I/2513:10

Star TV

"One piece" Анимэ 676-679-р анги

I/2522:00

NTV

"37-р точка" МУСК 2.3-р анги