01-18

  • 06:00
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 35, 36-р анги
  • 07:15
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:15
    “Пинокио” ОАК 7-р анги
  • 09:15
    Нийслэл хөтөч
  • 10:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-33/
  • 11:10
    “Алтан тайзны эзэд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТВ доктор” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:05
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    “Пинокио” ОАК 7-р анги
  • 15:30
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 35, 36-р анги
  • 16:50
    Нийслэл хөтөч
  • 17:40
    “Алтан тайзны эзэд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Пинокио” ОАК 8-р анги
  • 20:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-34/
  • 22:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 37, 38-р анги
  • 23:55
    “Хүүгүй ломбард” МУСК
  • 01:20
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-34/
  • 02:45
    “Алтан тайзны эзэд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 03:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 04:00
    Эфир төгсөв

01-19

  • 06:00
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 37, 38-р анги
  • 07:15
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:15
    “Пинокио” ОАК 8-р анги
  • 09:15
    Нийслэл хөтөч
  • 10:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-34/
  • 11:00
    “Алтан тайзны эзэд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Гайхамшигт ертөнц” аяллын нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:05
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    “Пинокио” ОАК 8-р анги
  • 15:30
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 37, 38-р анги
  • 16:50
    Нийслэл хөтөч
  • 17:45
    “Алтан тайзны эзэд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Пинокио” ОАК 9-р анги
  • 20:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /тусгай дугаар/
  • 22:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 39, 40-р анги
  • 23:55
    “Өвөөгийн хүмүүс” УСК
  • 01:55
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:45
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /тусгай дугаар/
  • 03:10
    “Алтан тайзны эзэд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 04:00
    Эфир төгсөв

01-20

  • 06:00
    “Пинокио” ОАК /5,6,7,8-р анги/
  • 09:55
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Нийслэл хөтөч
  • 12:00
    “ТВ доктор” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:55
    “Пинокио” ОАК 9-р анги
  • 14:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Монголын нууц товчоо
  • 15:25
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:55
    “Кумба” хүүхэлдэйн кино
  • 17:25
    “Батхүлэг” баримтат кино
  • 18:45
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 21:55
    “Ангийн улирал” УСК
  • 00:50
    “Батхүлэг” баримтат кино
  • 02:05
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 02:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 03:00
    Эфир төгсөв

01-21

  • 06:05
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.31-34/, /тусгай дугаар/
  • 09:10
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 31, 32-р анги
  • 10:30
    “Гайхамшигт ертөнц” аяллын нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Нийслэл хөтөч
  • 12:00
    “Миний ээж миний бэр” ОАК /33-40/
  • 17:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Үндэсний тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    “10 өдөр 10 найз” реалити шоу
  • 22:40
    “Инжир жимсний чанамал” УСК
  • 00:45
    “Амьдралын тэтгэгч ус” модерн балет
  • 01:50
    “Алтан тайзны эзэд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 02:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Олон Саналтай

I/1921:30

MovieBox

"Рокки (Rocky)" УСК

I/1920:30

MovieBox

"Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)

I/1909:00

МҮОНТ

“Сайхан Серафима” Оросын олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги