08-21

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 83, 84-р анги
  • 07:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.2/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /32/
  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /13/
  • 09:15
    “Төгс урхи” ОАК 2-р анги
  • 10:05
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Тун удахгүй
  • 10:15
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Хятадад
  • 10:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.2/
  • 10:50
    “Road to China” /11,12/
  • 11:10
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /7/
  • 12:20
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 83, 84-р анги
  • 13:30
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /3/
  • 14:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.2/
  • 14:50
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /32/
  • 15:15
    “Алтан ус” МУСК
  • 16:40
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Домгууд
  • 16:55
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 85, 86-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.3/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /33/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /8/
  • 21:00
    “Road to China” 13
  • 21:10
    “Төгс урхи” ОАК 3-р анги
  • 22:20
    “Road to China” 14
  • 22:40
    Үүргэвчтэй аялал-2 “Перу” 1-р хэсэг
  • 23:40
    “Facebook од” МУСК
  • 01:15
    Мэдээ
  • 01:45
    “Хоромхон - Хангарьд” Мазала дээд лиг 2019 /15-р тойргийн давталт/
  • 03:45
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Тун удахгүй
  • 04:00
    Эфир төгсөв

08-22

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 85, 86-р анги
  • 07:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.3/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /33/
  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /14/
  • 09:15
    “Төгс урхи” ОАК 3-р анги
  • 10:05
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Домгууд
  • 10:15
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Түүхэн тоглолтууд
  • 10:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.3/
  • 10:50
    “Road to China” /13, 14/
  • 11:10
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /8/
  • 12:10
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Домгууд
  • 12:20
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 85, 86-р анги
  • 13:30
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /4/
  • 14:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.3/
  • 14:50
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /33/
  • 15:15
    “Facebook од” МУСК
  • 16:55
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 87, 88-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.4/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /34/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /9/
  • 21:00
    “Road to China” 15
  • 21:10
    “Төгс урхи” ОАК 4-р анги
  • 22:20
    “Road to China” 16
  • 22:40
    Үүргэвчтэй аялал-2 “Перу” 2-р хэсэг
  • 23:40
    “Хамтран амьдрагч” МУСК
  • 01:15
    Мэдээ
  • 01:45
    “Улаанбаатар - Дэрэн” Мазала дээд лиг 2019 /15-р тойргийн давталт/
  • 03:45
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Тун удахгүй
  • 04:00
    Эфир төгсөв

08-23

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 87, 88-р анги
  • 07:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.4/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /34/
  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /15/
  • 09:15
    “Төгс урхи” ОАК 4-р анги
  • 10:05
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Домгууд
  • 10:15
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Түүхэн тоглолтууд
  • 10:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.4/
  • 10:50
    “Road to China” /15, 16/
  • 11:10
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /9/
  • 12:05
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Түүхэн тоглолтууд
  • 12:20
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 87, 88-р анги
  • 13:30
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /5/
  • 14:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.4/
  • 14:50
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /34/
  • 15:15
    “Хамтран амьдрагч” МУСК
  • 16:55
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 89, 90-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.5/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /35/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /10/
  • 21:10
    “Төгс урхи” ОАК 5-р анги
  • 22:25
    “Road to China” /17, 18/
  • 22:55
    Бундеслиг 2019-“Тойргийн өмнө"
  • 23:35
    Үүргэвчтэй аялал-2 “Колумб”
  • 00:30
    “Мухар гудамж” МУСК
  • 02:10
    “Андууд сити – Атлетик 220” Мазала дээд лиг 2019 /15-р тойргийн давталт/
  • 04:10
    Эфир төгсөв

08-24

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК /81-86/
  • 09:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.1-3/
  • 10:35
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 11:05
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /6-8/
  • 14:20
    “Айл төсөл” нэвтрүүлэг /10/
  • 14:50
    "Засаг цаг - Сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Бизнес өрөг" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Домгууд
  • 17:05
    Диваажингийн амлалт” ОАК 91,92-р анги
  • 18:20
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Хятадын бизнес эрхлэгчид 5” Торгоны зам цувралаас
  • 21:00
    Бундеслиг 2019 “Тоглолтын өмнө” /шууд/
  • 21:25
    “Фортуна Дюсселдорф - Байер Леверкузен” Бундеслиг 1-р тойрог /шууд/
  • 23:45
    “Road to China” /19, 20/
  • 00:05
    Бундеслиг 2019 “Тоглолтын өмнө” /шууд/
  • 00:25
    “Шальке 04 - Байерн Мюнхен” Бундеслиг 1-р тойрог /шууд/
  • 02:30
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Тун удахгүй
  • 03:00
    Эфир төгсөв

08-25

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК /87-92/
  • 09:20
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /31-33/
  • 10:35
    “Төгс урхи” ОАК /1-5/
  • 14:45
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Тун удахгүй
  • 14:55
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /9,10/
  • 17:05
    Диваажингийн амлалт” ОАК 93, 94-р анги
  • 18:20
    “Намайг барь” УСК
  • 21:00
    Бундеслиг 2019 “Тоглолтын өмнө” /шууд/
  • 21:25
    “РБ Лайпциг - Айнтрахт Франкфурт” Бундеслиг 1-р тойрог /шууд/
  • 23:45
    “Road to China” /21, 22/
  • 00:05
    “Үл таних эмэгтэй” МУСК
  • 01:50
    “Мухар гудамж” МУСК
  • 03:30
    Эфир төгсөв

Олон Саналтай

VIII/2212:50

MovieBox

"Малефисент (Maleficent)" УСК

VIII/2221:30

MovieBox

"Лардьма" МУСК

VIII/2221:00

Боловсрол ТВ

"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг