01-18

  • 09:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 09:25
    "Мистер Бин" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 25,26-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Шак-н эсрэг"шоу нэвтрүүлэг 10
  • 13:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат дэлгэц" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 17:25
    "Мистер Бин" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 18:25
    "Дэлхийн суутан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Үүнийг хэрхэн хийх вэ?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Дэлхийн суутан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг давталт
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг 1
  • 21:30
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 27,28-р анги
  • 22:20
    УСК

01-19

  • 09:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 09:25
    "Том ба Жерри" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 27,28-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Дэлхийн хотууд" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:00
    "Эх дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг 1
  • 13:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат дэлгэц" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 17:25
    "Мистер Бин" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Үүнийг хэрхэн хийх вэ?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг 2
  • 21:30
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 29,30-р анги
  • 22:30
    УСК

01-20

  • 09:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 09:25
    "Мистер Бин" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 29,30-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эх дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг 2
  • 13:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат дэлгэц" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 17:25
    "Мистер Бин" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "The Founder" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг 3
  • 21:30
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 21,22-р анги
  • 22:20
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 23,24,25-р анги
  • 23:30
    УСК

01-21

  • 09:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 09:25
    "Мистер Бин" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Эх дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг 3
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:15
    "The Founder" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат дэлгэц" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 17:25
    "Мистер Бин" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Монголчууд" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг 4
  • 21:30
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 26,27-р анги
  • 22:20
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 28,29,30-р анги
  • 23:30
    УСК

Олон Саналтай

I/1921:30

MovieBox

"Рокки (Rocky)" УСК

I/1920:30

MovieBox

"Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)

I/1909:00

МҮОНТ

“Сайхан Серафима” Оросын олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги