06-27

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 09:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 09:50
    "Ууртай шувууд" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Монголчууд" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 393,394,395-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 17:50
    "Ууртай шувууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Түмэнд түгээ" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Цагийн гажуудал" баримтат
  • 19:30
    "Ногоон цагаан бас хар" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх дэлхий" Цуврал баримтат кино-3
  • 21:15
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:25
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 396,397,398-р анги
  • 22:30
    Action Кино сар...

06-28

  • 08:30
    "Түмэнд түгээ" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 09:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 09:50
    "Ууртай шувууд" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:05
    "Эх дэлхий" Цуврал баримтат кино-3
  • 11:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 396,397,398-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Дэлхийн хотууд" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:00
    "Баримтат дэлгэц" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 17:50
    "Ууртай шувууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Баримтат дэлгэц" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 19:00
    "Цагийн гажуудал" баримтат
  • 19:30
    "Эрүүл мэнд" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх дэлхий" Цуврал баримтат кино-4
  • 21:15
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:25
    "Авто тайм" нэвтрүүлэг "Монре Даатгал"
  • 21:45
    "Хайрын өнгө" ОАК 1,2-р анги
  • 22:35
    Action Кино сар...

06-29

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 09:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 09:50
    "Ууртай шувууд" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:05
    "Эх дэлхий" Цуврал баримтат кино-4
  • 11:00
    "Хайрын өнгө" ОАК 1,2-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Баримтат дэлгэц" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 17:50
    "Ууртай шувууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Түмэнд түгээ" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Авто нюьс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Цагийн гажуудал" баримтат
  • 19:30
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Номчийн өртөө" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:25
    "Хайрын өнгө" ОАК 3,4-р анги
  • 22:15
    Action Кино сар...

06-30

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 09:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 09:50
    "Ууртай шувууд" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Номчийн өртөө" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хайрын өнгө" ОАК 3,4-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Дэлхийн хотууд" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:00
    "Баримтат дэлгэц" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 17:50
    "Ууртай шувууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Та үүнийг мэдэх уу?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Авто нюьс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Цагийн гажуудал" баримтат
  • 19:30
    "Та үүнийг мэдэх уу?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Өв соёл" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Талст" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:25
    "Авто тайм" нэвтрүүлэг "Монре Даатгал"
  • 21:45
    "Хайрын өнгө" ОАК 5,6-р анги
  • 22:35
    Action Кино сар...

07-01

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 09:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 09:50
    "Ууртай шувууд" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Талст" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хайрын өнгө" ОАК 5,6-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Баримтат дэлгэц" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 17:50
    "Ууртай шувууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Түмэнд түгээ" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Авто нюьс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Цагийн гажуудал" баримтат
  • 19:30
    "Монголчууд" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх дэлхий" Цуврал баримтат кино-5
  • 21:15
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:25
    "Хайрын өнгө" ОАК 7,8-р анги
  • 22:15
    "Хуучны Монгол" Кино сар...

07-02

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 09:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 09:50
    "Ууртай шувууд" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Ногоон цагаан бас хар" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хайрын өнгө" ОАК 7,8-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Дэлхийн хотууд" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ногоон цагаан бас хар" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Эх дэлхий" Цуврал баримтат кино-3
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 17:50
    "Ууртай шувууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Yүнийг хэрхэн хийх вэ?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Авто нюьс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Цагийн гажуудал" баримтат
  • 19:30
    "Номчийн өртөө" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх дэлхий" Цуврал баримтат кино-6
  • 21:15
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:25
    "Авто тайм" нэвтрүүлэг "Монре Даатгал"
  • 21:45
    "Хайрын өнгө" ОАК 9,10-р анги
  • 22:35
    "Хуучны Монгол" Кино сар...

Олон Саналтай

VI/2812:05

AsianBox

"Хэлтсийн дарга Ким" ОАК төгсгөлийн 20-р анги

VI/2813:40

TV9

“Дуулиан” олон ангит УСК ,106-р анги /давталт/

VI/2812:10

TV9

“Дуулиан” олон ангит УСК ,105-р анги /давталт/