03-25

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Кино бүтсэн түүх
  • 10:00
    “Зөнч эмэгтэй” цуврал шоу № 19,20,21
  • 11:30
    Short movie
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    “Амьдралын амт” МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    “Рашаантын 18” МУСК
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    My top ten
  • 20:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 20:45
    “Тоглолтын өмнө” Дуучин П.Хэрлэн МУСТА
  • 21:00
    Оргил цаг
  • 22:00
    “03:30” МУСК
  • 00:00
    Тоглолтын цаг

03-26

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Кино бүтсэн түүх
  • 10:00
    “Зөнч эмэгтэй” цуврал шоу № 20,21
  • 11:00
    Оргил цаг
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    “650” МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    “Зоорь” МУСК
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    My top ten
  • 20:00
    “Нэг амьсгалаар Төгс ялалт”
  • 20:45
    “Тоглолтын өмнө” Дуучин П.Хэрлэн МУСТА
  • 21:00
    Оргил цаг
  • 22:00
    “Үлгэрийн хайр” МУСК
  • 00:00
    Тоглолтын цаг

03-27

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Кино бүтсэн түүх
  • 10:00
    “Нэг амьсгалаар төгс ялалт “
  • 11:00
    My top ten
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    “Хөх толбот хүмүүс” МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Энхтайваны өргөн чөлөө
  • 21:00
    25 цаг нэвтрүүлэг
  • 21:45
    “Тоглолтын өмнө” Дуучин П.Хэрлэн МУСТА
  • 22:00
    “Single Ladies” МУСК
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 01:00
    эфир хаах

03-28

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Кино бүтсэн түүх
  • 10:00
    25 цаг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    My top ten
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    “Single Ladies” МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Энхтайваны өргөн чөлөө
  • 21:00
    Cook book
  • 21:45
    “Тоглолтын өмнө” Дуучин П.Хэрлэн МУСТА
  • 22:00
    “Омарын эрэлд” МУСК
  • 00:00
    Тоглолтын цаг

03-29

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Кино бүтсэн түүх
  • 10:00
    Cook book
  • 11:00
    My top ten
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    “Омарын эрэлд” МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Энхтайваны өргөн чөлөө
  • 21:00
    Хориотой загвар
  • 21:45
    “Тоглолтын өмнө” Дуучин П.Хэрлэн МУСТА
  • 22:00
    “Микроны босс” МУСК
  • 00:00
    Тоглолтын цаг

03-30

  • 07:00
    O Music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Кино бүтсэн түүх
  • 10:00
    Хориотой загвар
  • 11:00
    My top ten
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    “Микроны босс” МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:30
    Таны сонорт
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Энхтайваны өргөн чөлөө
  • 21:00
    Оргил цаг
  • 22:00
    “Дэлхийд дурласан сар” МУСК
  • 00:00
    Тоглолтын цаг

03-31

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Кино бүтсэн түүх
  • 10:00
    Оргил цаг
  • 11:00
    My top ten
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    “Дэлхийд дурласан сар” МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:30
    Таны сонорт
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Энхтайваны өргөн чөлөө
  • 21:00
    Тайзны ард
  • 21:45
    “Тоглолтын өмнө” Дуучин П.Хэрлэн МУСТА
  • 22:00
    “Хар сувдны нууц” МУСК
  • 00:00
    Тоглолтын цаг

04-01

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Кино бүтсэн түүх
  • 10:00
    Тайзны ард
  • 11:00
    My top ten
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    “Хар сувдны нууц” МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:30
    Таны сонорт
  • 16:00
    “Анчид” МУСК
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    My top ten
  • 20:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 20:45
    “Тоглолтын өмнө” Дуучин П.Хэрлэн МУСТА
  • 21:00
    Уралын баншнууд
  • 22:00
    “Single Ladies 2” УСК
  • 00:00
    Тоглолтын цаг

04-02

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Кино бүтсэн түүх
  • 10:00
    Уралын баншнууд
  • 11:00
    My top ten
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    “Хүсэл” МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:30
    Таны сонорт
  • 16:00
    “Single Ladies 2” УСК
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    My top ten
  • 20:00
    “Нэг амьсгалаар Төгс ялалт”
  • 20:45
    “Тоглолтын өмнө” Дуучин П.Хэрлэн МУСТА
  • 21:00
    Тайзны ард
  • 22:00
    “Аюултай харилцаа” МУСК
  • 00:00
    Тоглолтын цаг

Олон Саналтай

III/2614:00

TV9

Заан цолны хүндэтгэлийн хүчит 224 бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна

III/2611:30

UBS-1

Дэ Жангум СОАК 49,50-р анги

III/2615:20

AsianBox

"Вэй Ян Гүнж" ОАК 10, 11-р анги