03-25

  • 09:00
    Эфир эхлэл
  • 09:05
    Монгол тулгатны зуун эрхэм нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Засаг даргын нэг өдөр нэвтрүүлэг
  • 13:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Пяо шуай ОАУСК
  • 16:10
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 16:35
    Залуу ээж зорилтот нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Гайхамшигт зургаа нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Нүнжигтэй монгол тоглолт
  • 19:30
    Их Засагаар сонин юу байна нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Монголын төрх тойм хөтөлбөр
  • 20:50
    Хөгжлийн замаар нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Хабулын цаг нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    шөнийн эфир

03-26

  • 10:00
    Эфир эхлэл
  • 10:05
    Монгол тултганы 100 эрхэм нэвтрүүлэг
  • 12:25
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Пяо шуай ОАУСК
  • 15:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 15:45
    МУСК
  • 17:25
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Миний дуунууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Монголын төрх тойм хөтөлбөр
  • 19:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Засаг даргын нэг өдөр нэвтрүүлэг
  • 20:10
    6 секунд нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Их Засаг"аар сонин юу байна нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Хөгжлийн замаар нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Монголын төрх тойм хөтөлбөр
  • 23:05
    шөнийн эфир

03-27

  • 08:10
    эфир эхлэл
  • 08:20
    Рояал академи үзүүлж байна
  • 08:30
    Дорно өрнийн зурхай
  • 08:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Монголын өглөө хөтөлбөр
  • 10:30
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Дорно өрнийн зурхай
  • 12:55
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Эерэг зочин
  • 15:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Залуу ээж зорилтот нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Гайхамшигт зургаа нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Адууны хийморьтой наадам теле концерт
  • 20:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:40
    6 секунд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    Пяо шуай ОАУСК
  • 22:40
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:25
    шөнийн эфир

03-28

  • 08:10
    эфир эхлэл
  • 08:15
    Дорно өрнийн зурхай
  • 08:30
    Рояаль академи үзүүлж байна
  • 08:35
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Монголын өглөө хөтөлбөр
  • 10:30
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Дорно өрнийн зурхай
  • 12:55
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Эерэг зочин
  • 14:00
    Монгол тулгатаны 100 эрхэм нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Пяо шуай ОАУСК
  • 16:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 16:40
    Эерэг зочин
  • 17:00
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Эерэг зочин
  • 18:00
    Залуу ээж зорилтот нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Адууны хийморьтой наадам теле концерт
  • 20:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    Пяо шуай ОАУСК
  • 22:40
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:25
    Шөнийн эфир

03-29

  • 08:00
    эфир эхлэл
  • 08:05
    Дорно өрнийн зурхай
  • 08:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:35
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Монголын өглөө хөтөлбөр
  • 10:30
    Хабулын цаг
  • 11:00
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 11:25
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Дорно өрнийн зурхай
  • 12:55
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Эерэг зочин
  • 14:00
    6 секунд нэвтрүүлэг
  • 14:25
    Пяо шуай ОАУСК
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:40
    100 асуулт 100 хариулт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Залуу ээж зорилтот нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Булган аймгийн цаг
  • 20:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:40
    Ард түмний индэр нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    Пяо шуай ОАУСК
  • 22:40
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:25
    Шөнийн эфир

03-30

  • 08:00
    эфир эхлэл
  • 08:05
    Дорно өрнийн зурхай
  • 08:25
    Рояаль академи үзүүлж байна
  • 08:30
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Монголын өглөө хөтөлбөр
  • 10:15
    6 секунд нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Ард түмний индэр нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Засаг даргын нэг өдөр нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Дорно өрнийн зурхай
  • 12:55
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Монгол тулгатны 100 эрхэм нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Пяо шуай ОАУСК
  • 16:30
    Эерэг зочин
  • 16:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Залуу ээж зорилтот нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Засаг даргын нэг өдөр нэвтрүүлэг
  • 20:25
    Баянхонгор аймгийн цаг
  • 21:00
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    Пяо шуай ОАУСК
  • 22:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Шөнийн эфир

03-31

  • 08:15
    эфир эхлэл
  • 08:20
    Дорно өрнийн зурхай
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    Рояаль академи үзүүлж байна
  • 09:00
    Эх орон тоглолт
  • 11:00
    Баянхонгор аймгийн цаг
  • 11:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Дорно өрнийн зурхай
  • 13:25
    Тэнгэрлэг хамтарсан тоглолт
  • 15:05
    Эерэг зочин
  • 15:25
    Пяо шуай ОАУСК
  • 16:20
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Нобелийн шагналтнууд
  • 17:05
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Залуу ээж зорилтот нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Сэтгүүлчийн томилолт
  • 19:20
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Засаг даргын нэг өдөр нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Ард түмний индэр нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    Пяо шуай ОАУСК
  • 22:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Шөнийн эфир

04-01

  • 09:00
    Эфир эхлэл
  • 09:05
    Монгол тулгатны зуун эрхэм нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Засаг даргын нэг өдөр нэвтрүүлэг
  • 13:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Пяо шуай ОАУСК
  • 16:10
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Яруу найраг миний сэтгэлийн жигүүр" наадам
  • 17:40
    Хошин шог
  • 18:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Хамаг Монгол улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:15
    Илэн далангуй нэвтрүүлэг
  • 20:15
    Монголын төрх тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Хөгжлийн замаар нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Миний байшин нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 23:20
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    шөнийн эфир

04-02

  • 09:00
    Эфир эхлэл
  • 09:05
    Монголын төрх тойм хөтөлбөр
  • 09:50
    "Яруу найраг миний сэтгэлийн жигүүр" наадам
  • 10:50
    Монгол тултганы 100 эрхэм нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Хамаг Монгол улаачдын өрсөлдөөн
  • 14:00
    Пяо шуай ОАУСК
  • 15:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Илэн далангуй нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Яруу найраг миний сэтгэлийн жигүүр" наадам
  • 18:25
    Хамаг Монгол улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:20
    Миний байшин нэвтрүүлэг
  • 19:55
    Дэвжээ тэмцээн
  • 20:15
    Нэргэсэн хойно нь хашихрав нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Монголын төрх тойм хөтөлбөр
  • 23:45
    шөнийн эфир

Олон Саналтай

III/2614:00

TV9

Заан цолны хүндэтгэлийн хүчит 224 бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна

III/2611:30

UBS-1

Дэ Жангум СОАК 49,50-р анги

III/2615:20

AsianBox

"Вэй Ян Гүнж" ОАК 10, 11-р анги