10-17

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Эерэг зочин"
  • 09:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Дэггүй Аав" ОАК 2-р анги /давталт/
  • 12:05
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Инноваци хөгжлийн шийдэл
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    Амрах агшин
  • 16:50
    "Эерэг зочин"
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэггүй Аав" ОАК 3-р анги
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Далд ноёрхлын эрин үе" /season-1/ 3-р анги
  • 23:15
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарлана

10-18

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Эерэг зочин"
  • 09:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Дэггүй Аав" ОАК 3-р анги /давталт/
  • 12:05
    "Малчин айлд" теле концерт
  • 12:55
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    TEDx-Рояаль академи
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    Амрах агшин
  • 16:50
    "Эерэг зочин"
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Дэггүй Аав" ОАК 4-р анги
  • 20:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:10
    "Далд ноёрхлын эрин үе" /season-1/ 4-р анги
  • 23:15
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарлана

10-19

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 10:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Дэггүй Аав" ОАК 4-р анги /давталт/
  • 12:15
    "Малчин айлд" теле концерт
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Инноваци хөгжлийн шийдэл
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    Амрах агшин
  • 17:05
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Дэггүй Аав" ОАК 5-р анги
  • 20:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "My-UB" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Далд ноёрхлын эрин үе" /season-1/ 5-р анги
  • 23:15
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарлана

10-20

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "My-UB" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:15
    "Дэггүй Аав" ОАК 5-р анги /давталт/
  • 12:10
    Улсан хотын тэмдэглэл
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Дэггүй аав" ОАК 1,2,3-р анги /давталт/
  • 16:35
    "Эх орон 100-100" лекц
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Механик-Амилалт" УСК
  • 23:55
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 00:50
    Эфир завсарлана

10-21

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Механик-Амилалт" УСК /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 14:45
    "Дэггүй аав" ОАК 4,5-р анги /давталт/
  • 16:30
    Амрах агшин
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "My-UB" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "УИХ-ын Цахим бодлогын түр хороо" хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Ойрын зай" УСК
  • 00:40
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1807:30

SPS Сагсан Бөмбөг

"NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1901