05-16

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news тойм
  • 10:00
    Их эмч
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Хайрын хүч
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Гоц ухаантан ОАК-12
  • 15:00
    Гоц ухаантан ОАК-13
  • 16:00
    Гоц ухаантан ОАК-14
  • 17:00
    Гоц ухаантан ОАК-15
  • 18:00
    Гоц ухаантан ОАК-16
  • 19:00
    Баримтат дэлгэц: Голландын далайн далан
  • 20:00
    Дуртай өдөр
  • 21:00
    Алтан өргөө МУСК
  • 22:25
    Би чамд хайртай МУСК
  • 00:15
    Эфир хаасан

05-17

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Би чамд хайртай МУСК
  • 13:00
    Business time
  • 13:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:30
    Гоц ухаантан ОАК-16
  • 15:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Инээдмийн толь
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Аалз ОАК-5
  • 19:30
    Дуртай өдөр
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Даалгавар ОАК-1
  • 22:30
    Аалз ОАК-5
  • 23:30
    Эфир хаасан

05-18

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Даалгавар ОАК-1
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Аалз оак-5
  • 15:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Монголын сонгодог бүтээлүүд
  • 16:00
    Гийнгоо МУСК
  • 17:00
    Business time
  • 17:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Аалз ОАК-6
  • 19:30
    Түүхэн хэлхээ
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Даалгавар ОАК-2
  • 22:30
    Аалз ОАК-6
  • 23:30
    Эфир хаасан

05-19

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Даалгавар ОАК-2
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Аман хуур МУСК
  • 15:10
    Баримтат дэлгэц: Берлиний галт тэрэг
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Аалз ОАК-6
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Аалз ОАК-7
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Даалгавар ОАК-3
  • 22:30
    Аалз ОАК-7
  • 23:30
    Эфир хаасан

05-20

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Даалгавар ОАК-3
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Алтан өргөө МУСК
  • 15:30
    Аалз оак-7
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Аалз ОАК-8
  • 19:30
    Дэлхийгээр аялагчид: Финлянд
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Даалгавар ОАК-4
  • 22:30
    Аалз ОАК-8
  • 23:30
    Эфир хаасан

05-21

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Даалгавар ОАК-4
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Монголын сонгодог бүтээлүүд
  • 14:40
    Инээдмийн толь
  • 15:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Дэлхийгээр аялагчид: Финлянд
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Токио хурэх зам
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Аалз ОАК-9
  • 19:30
    Их эмч
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Даалгавар ОАК-5
  • 22:30
    Аалз ОАК-9
  • 23:30
    Эфир хаасан

05-22

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Дуртай өдөр
  • 12:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 13:30
    Аалз ОАК-6
  • 14:30
    Аалз ОАК-7
  • 15:30
    Аалз ОАК-8
  • 16:30
    Аалз ОАК-9
  • 17:30
    Токиогоос Токио ток шоу
  • 18:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 19:30
    Хайрын хүч
  • 20:30
    SBN news тойм
  • 21:30
    Эрэмдэг МУСК
  • 23:20
    Эцсийн хүсэл МУСК
  • 00:50
    Эфир төгсөнө

05-23

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news тойм
  • 10:00
    Их эмч
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Хайрын хүч
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Даалгавар ОАК-1
  • 14:50
    Даалгавар ОАК-2
  • 15:40
    Даалгавар ОАК-3
  • 16:30
    Даалгавар ОАК-4
  • 17:20
    Даалгавар ОАК-5
  • 18:10
    Ханхүү нь аль вэ МУСК
  • 20:00
    Дуртай өдөр
  • 21:00
    Зангараг МУСК
  • 22:40
    Намайг аваад үлдээч МУСК
  • 00:30
    Эфир хаасан

Олон Саналтай

V/1712:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 6-р анги

V/1720:10

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги

V/1714:30

AsianBox

"Шүүхийн шинжээчид" ОАК 1-3-р анги