10-16

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    FIVB MEN ХАГАС ШИГШЭЭ ПОЛЬШ - ОХУ
  • 11:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E1
  • 11:30
    "МАЗАЛА ЛИГ" 19-Р ТОЙРОГ ХОРОМХОН - УЛААНБААТАР
  • 13:30
    "INSIDER" ДУГААР #1 (Б.ХОСБАЯР)
  • 14:00
    МИЛУОКИ-ДАЛЛАС NBA PRESEASON-2019
  • 16:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #1
  • 16:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #2
  • 17:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #1
  • 18:00
    АТЛЕТИКО-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    "INSIDER" ДУГААР #2 (Л.МЯГМАРЖАВ)
  • 20:30
    ДЭЭД ЛИГ ПЛЕЙОФФ -2019 ХҮЛЭГҮҮД - ХАНГАРЬД ТОГЛОЛТ#5
  • 22:30
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    "INSIDER" ДУГААР #2 (Л.МЯГМАРЖАВ)

10-17

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БАРСЕЛОНА-ИНТЕР АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    "INSIDER" ДУГААР #2 (Л.МЯГМАРЖАВ)
  • 11:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №5
  • 12:00
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ ХЯТАД - ТУРК
  • 14:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #1
  • 15:30
    PRODUCTION TIME
  • 15:50
    "МАЗАЛА ЛИГ" УЛААНБААТАР - ХААН ХҮНС (ШУУД) 20-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    "INSIDER" ДУГААР #2 (Л.МЯГМАРЖАВ)
  • 18:30
    PRODUCTION TIME
  • 18:50
    "МАЗАЛА ЛИГ" АНДУУД СИТИ - СП ФАЛКОНС (ШУУД) 20-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ФИНИКС-ПОРТЛАНД NBA PRESEASON-2019
  • 23:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #1

10-18

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    АТЛАНТА - ЧИКАГО (ШУУД) NBA PRESEASON-2019
  • 10:30
    "PRO QUAILIFER MONGOLIA" ТЭМЦЭЭН
  • 15:00
    "INSIDER" ДУГААР #2 (Л.МЯГМАРЖАВ)
  • 15:30
    PRODUCTION TIME
  • 15:50
    "МАЗАЛА ЛИГ" АТЛЕТИК 220 - ДЭРЭН (ШУУД) 20-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    "ДЭРЭН ТУР-2019" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 2
  • 18:30
    PRODUCTION TIME
  • 18:50
    "МАЗАЛА ЛИГ" УЛААНБААТАР СИТИ - ЭРЧИМ (ШУУД) 20-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №6
  • 21:30
    ДЭЭД ЛИГ ФИНАЛ -2019 ТАНАН ГАРЬД - ХҮЛЭГҮҮД ТОГЛОЛТ#6
  • 23:30
    "ДЭРЭН ТУР-2019" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 2

10-19

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 07:30
    ТОРОНТО - БРҮҮКЛИН (ШУУД) NBA PRESEASON-2019
  • 10:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #1
  • 11:00
    "ДЭРЭН ТУР-2019" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 2
  • 11:30
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/2 ХАРИУ ТОГЛОЛТ ЭРЧИМ - АТЛЕТИК 220
  • 13:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #1
  • 14:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #2
  • 14:30
    "INSIDER" ДУГААР #2 (Л.МЯГМАРЖАВ)
  • 15:00
    РАГБИ ДАШТ 2019 (ШУУД) 1/4 ШИГШЭЭ 1
  • 17:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E1
  • 18:00
    РАГБИ ДАШТ 2019 (ШУУД) 1/4 ШИГШЭЭ 2
  • 20:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №7
  • 21:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #1
  • 21:50
    ЛЭСТЕР - БӨРНЛИ (ШУУД) 9-Р ТОЙРОГ

10-20

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E1
  • 09:30
    АТЛЕТИКО-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 11:30
    WWE MONDAY RAW 1376
  • 13:30
    ДЭЭД ЛИГ БҮХ ОДОД-2019 SLAM DUNK, 3 ОНОО, УР ЧАДВАР
  • 15:00
    УЛС АЙМГИЙН ЦОЛТОЙ БӨХЧҮҮДИЙН БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 20:00
    "INSIDER" ДУГААР #2 (Л.МЯГМАРЖАВ)
  • 20:30
    "ДЭРЭН ТУР-2019" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 2
  • 21:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #3
  • 21:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1989-1986 (АЛТ)
  • 23:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #1

Олон Саналтай

X/1711:00

MN25

"хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак