07-03

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    портлэнд - дэнвэр тоглолт №2 nba плэй-офф 2019
  • 11:00
    "эргэн санахад" нэвтрүүлэг дугаар#5
  • 11:30
    nba flashback №46
  • 12:00
    улаанбаатар хотын 380 жилийн ойн барилдаан
  • 15:00
    nba spotlight №03
  • 15:30
    а.вилла - волверхэмптон pl 32-р тойрог
  • 17:30
    "бөхийн ертөнц" #14 нэвтрүүлэг - 2020
  • 18:30
    "insider" дугаар #6 (г.дашдэндэв)
  • 19:00
    "sps блиц" дугаар 2
  • 19:20
    спортын хатад #9 (б.энххүслэн)
  • 20:00
    "бөхийн ертөнц" нэвтрүүлэг - дугаар#23
  • 20:30
    "last dance" баримтат кино 6-р анги
  • 21:30
    "биограф" нэвтрүүлэг №4 (д.сумъяа)
  • 21:50
    вотфорд - саутхэмптон pl 32-р тойрог
  • 23:50
    life style жюү жицү №3

07-04

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    бостон - индиана тоглолт №3 nba плэй-офф 2019
  • 11:00
    "эргэн санахад" нэвтрүүлэг дугаар#6
  • 11:30
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №26
  • 12:00
    шеффилд - тоттенхэм pl 32-р тойрог
  • 14:00
    спортын хатад #7 (о.насанбурмаа)
  • 14:40
    ufc flashback #22 (гастелум-адесанья)
  • 15:10
    "insider" дугаар #3 (б.сайнбаяр)
  • 15:50
    улаанбаатар - атлетик 220 (шууд) дээд лиг 2020
  • 18:00
    "бөхийн ертөнц" #15 нэвтрүүлэг - 2020
  • 18:30
    "sps блиц" дугаар 3
  • 18:50
    1 vs 1 №4 (г.идэр-ууган)
  • 19:20
    андууд сити - хангарьд (шууд) дээд лиг 2020
  • 21:30
    "биограф" нэвтрүүлэг №5 (г.өсөхбаяр)
  • 21:50
    лэстер - кристал.п (шууд) pl 33-р тойрог

07-05

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    торонто - орландо тоглолт №4 nba плэй-офф 2019
  • 11:00
    "эргэн санахад" нэвтрүүлэг дугаар#7
  • 11:30
    спортын хатад #6 (г.угалзцэцэг)
  • 12:10
    борнмут - ньюкасл pl 32-р тойрог
  • 14:10
    nba flashback №47
  • 14:40
    ufc flashback #16 (вүүдли-томпсон 1)
  • 15:10
    спортын хатад #5 (б.халиун)
  • 15:50
    сумида жипро - хаан хүнс эрчим (шууд) дээд лиг 2020
  • 18:00
    "бөхийн ертөнц" #16 нэвтрүүлэг - 2020
  • 18:30
    pl 100 №1: марк шварцер
  • 19:00
    "биограф" нэвтрүүлэг №6 (н.төгсцогт)
  • 19:20
    улаанбаатар сити - уб-ын мазаалайнууд (шууд) дээд лиг 2020
  • 21:30
    1 vs 1 №4 (г.идэр-ууган)
  • 22:00
    "last dance" баримтат кино 7-р анги
  • 23:00
    "last dance" баримтат кино 8-р анги

Олон Саналтай

VII/0417:00

Боловсрол ТВ

"Бурхны авралаар, чи ирлээ!" шоу нэвтрүүлэг

VII/0416:10

Боловсрол ТВ

"Гэр бүл" реалити шоу

VII/0414:10

Боловсрол ТВ

"Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 1.1-4-р анги