04-18

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT2 ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 09:40
    UFC 180 ВЕРДУМ-ХАНТ
  • 11:50
    UFC FIGHT NIGHT МАКДОНАЛД-САФФЕДИН
  • 14:30
    UFC FIGHT NIGHT ЛЬЮС-БРАУН
  • 17:00
    UFC FIGHT NIGHT КИМ - ХАДЭВЭЙ
  • 18:40
    MAX MUAY THAI - WORLD CLASS #13
  • 20:30
    MGL-1 FIGHT NIGHT2 ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 21:10
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-АНДЕРС

04-19

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 181 ХЕНДРИСК-ЛОУЛЕР
  • 11:00
    UFC FIGHT NIGHT НЕЛСОН-ПОНЗИНИББИО
  • 12:30
    UFC FIGHT NIGHT ВЕРДУМ-ТИБУРА
  • 15:30
    UFC FIGHТ NIGHT СТИФЕНС-ЧОЙ ДҮ ХО
  • 18:00
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS
  • 18:30
    MGL-1 FIGHT NIGHT2 ТУЛААНЫ ӨМНӨХ (ШУУД)
  • 19:00
    ONE FC АСКРЕН-АОКИ
  • 21:40
    "BIGGER, FASTER, STRONGER" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS

04-20

  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 182 ЖОНС-КОРМЕР
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT ЖОНСОН-РЭЙС
  • 14:10
    MAX MUAY THAI - WORLD CLASS #7
  • 16:40
    UFC FIGHT NIGHT РОКХОЛД-БИСПИНГ 2
  • 19:00
    ONE FC HEREOS OF HONOR БЕЛИНГОН-ЛЕОН (ШУУД)
  • 22:30
    ЖҮДО- ТБИЛИСИЙН ГРАНПРИ ТОЙМ
  • 23:00
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS

04-21

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 183 СИЛВА-ДИАЗ
  • 11:30
    "MY ALL-AMERICAN" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 13:30
    UFC 186 ЖОНСОН-ХОРИГУЧИ
  • 15:30
    UFC FIGHT NIGHT СВАНСОН-ЛОБОВ
  • 18:00
    ULTIMATE FIGHTER #1
  • 18:50
    WWE RAW 1299
  • 20:50
    "NORTH FACE" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 23:00
    ULTIMATE FIGHTER #4
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

04-22

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ULTIMATE FIGHTER #2
  • 09:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 10:00
    UFC FIGHT NIGHT БАРБОСА-ЛИ (ШУУД)
  • 13:00
    UFC FIGHT NIGHT ЖОНСОН-РИС
  • 15:00
    UFC 188 БЕЛАСКЕС-ВЕРДУМ
  • 17:20
    РОДРИГЕЗ-ПЕНН UFC FIGHT NIGHT
  • 19:20
    WWE SMACKDOWN 974
  • 21:20
    "MONEY BALL" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

Олон Саналтай

IV/1908:00

SPS Спорт

ЮТА - ОКЛАХОМА NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №2

IV/1922:00

AsianBox

"Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 1-р анги

IV/1907:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/