02-20

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 09:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 1-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 12:40
    Баярлалаа ээжээ
  • 13:00
    "Байгалаа хамгаалж Монголоороо бахархацгаая" Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Онгоцны сүйрэл" ОАК 2-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 730,731,732-р анги
  • 16:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 8-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 19:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 2-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Баярлалаа ээжээ
  • 21:40
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Онгоцны сүйрэл" ОАК 2-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 1-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

02-21

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 2-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 09:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 1-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 12:40
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 13:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Учиртай урилга" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Онгоцны сүйрэл" ОАК 2-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 733,734,735-р анги
  • 16:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 9-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Баярлалаа ээжээ
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Хүдэр дагасан сурвалжлага
  • 22:30
    "Онгоцны сүйрэл" ОАК 2-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 23:20
    Баярлалаа ээжээ
  • 23:40
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 1-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 02:00
    Манай дэлгэцнээ

02-22

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 09:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 1-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 12:45
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Баярлалаа ээжээ
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Онгоцны сүйрэл" ОАК 2-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 736,737,738-р анги
  • 16:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 10-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 19:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 5-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Баярлалаа ээжээ
  • 22:30
    "Онгоцны сүйрэл" ОАК 2-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 1-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

02-23

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 9-р анги
  • 09:00
    "Онгоцны сүйрэл" ОАК 1-р бүлгийн 1-10 -р анги
  • 12:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 121-124 -р анги
  • 13:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 13:55
    Баярлалаа ээжээ
  • 14:15
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Жирэмсний сорил" ОАК 3,4-р анги
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "One Piece" Өвөл цэцэглэдэг ид шидэт Сакура
  • 19:40
    "Захидлын мөрөөр" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 20:30
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Life Style" Нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Баярлалаа ээжээ
  • 22:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Жирэмсний сорил" ОАК 3,4-р анги
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ

02-24

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 10-р анги
  • 08:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 1-5 -р анги
  • 13:10
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 2-5 -р анги
  • 14:25
    Хошин шог
  • 15:00
    "Жирэмсний сорил" ОАК 5,6-р анги
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "One Piece" Хүчирхэг ертөнц
  • 19:40
    Баярлалаа ээжээ
  • 20:00
    "Talk With Me" “People in Need” ТББ-ын Монгол дахь гүйцэтгэх захирал Марк Тасс
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:35
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 4-р бүлгийн 10-р анги
  • 22:30
    "Жирэмсний сорил" ОАК 5,6-р анги
  • 00:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 01:30
    Манай дэлгэцнээ

Олон Саналтай

II/2121:10

Боловсрол ТВ

"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг

II/2122:55

МҮОНТ

“Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр

II/2103:50

SPS Үндэс

ШАЛЬКЕ - МАН.СИТИ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ ШӨВГИЙН 16