12-11

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 12-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 39-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 2-р анги
  • 11:00
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 15,16-р анги
  • 12:40
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Эрин зууны шастир" Гандантэгчэнлин хийд
  • 13:30
    "Аргачлал" ОАК 2-р анги
  • 14:20
    "Энтони Бурден: Үл мэдэгдэх газар орон" Баримтат кино #14
  • 15:01
    Экстра үзүүлж байна
  • 15:20
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 531-535-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 18:10
    Экстра үзүүлж байна
  • 18:35
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 13-р анги
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК 3-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Үндсэн хуулийн нэмэлт өөрчлөлт байр суурь
  • 21:50
    Экстра үзүүлж байна
  • 22:00
    "Эрин зууны шастир" Петропавловын цайз
  • 22:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Girls" ОАК 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 23:30
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 15,16-р анги
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

12-12

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 13-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Girls" ОАК 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 11:00
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 17,18-р анги
  • 12:40
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Хошин шог
  • 13:30
    "Аргачлал" ОАК 3-р анги
  • 14:25
    Үндсэн хуулийн нэмэлт өөрчлөлт байр суурь
  • 15:10
    Экстра үзүүлж байна
  • 15:20
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 536-540-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 18:25
    Экстра үзүүлж байна
  • 18:35
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 14-р анги
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК 4-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Энтони Бурден: Үл мэдэгдэх газар орон" Баримтат кино #16
  • 21:50
    Экстра үзүүлж байна
  • 22:00
    "Эрин зууны шастир" Питербург
  • 22:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Girls" ОАК 1-р бүлгийн 2-р анги
  • 23:20
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 17,18-р анги
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

12-13

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 14-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Girls" ОАК 1-р бүлгийн 2-р анги
  • 09:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 11:00
    "Москвагийн их дэлгүүрийн хэрэг" ОАК 19,20-р анги
  • 12:40
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Хошин шог
  • 13:30
    "Аргачлал" ОАК 4-р анги
  • 14:25
    "Энтони Бурден: Үл мэдэгдэх газар орон" Баримтат кино #16
  • 15:10
    Экстра үзүүлж байна
  • 15:20
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 541-545-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 5-р анги
  • 18:25
    Экстра үзүүлж байна
  • 18:35
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 15-р анги
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК 5-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Эрин зууны шастир" В.В.Путин
  • 22:15
    Экстра үзүүлж байна
  • 22:30
    "Girls" ОАК 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 23:30
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 19,20-р анги
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

12-14

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 2,3-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 38,39-р анги
  • 10:40
    "Энтони Бурден: Үл мэдэгдэх газар орон" Баримтат кино #16
  • 11:25
    Экстра үзүүлж байна
  • 11:35
    "One piece" Анимэ 526-535-р анги
  • 16:00
    "Аргачлал" ОАК 1,2-р анги
  • 17:40
    Амжилтын үндэс
  • 18:10
    "Ган үзэг-2019" Сэтгүүлзүйн салбарын оны тэргүүн наадам
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Life Style" PUBG-Аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 21:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Экстра үзүүлж байна
  • 22:00
    "Urban Talk" Энтэртайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Экстра үзүүлж байна
  • 23:20
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

12-15

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 4,5-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Girls" ОАК 1-р бүлгийн 1,2,3-р анги
  • 10:40
    "Эрин зууны шастир" В.В.Путин
  • 11:50
    Экстра үзүүлж байна
  • 12:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "One piece" Анимэ 536-545-р анги
  • 17:15
    Экстра үзүүлж байна
  • 17:25
    "Аргачлал" ОАК 3,4,5-р анги
  • 19:55
    Амжилтын үндэс
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:00
    "Их наран улсын төр ёсны эрдэнэс" Баримтат кино #1
  • 22:00
    Экстра үзүүлж байна
  • 22:10
    "Urban Talk" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

Олон Саналтай

XII/1219:00

Боловсрол ТВ

"Хувь заяаны тохиол" СОАК 83,84-р анги

XII/1220:30

MovieBox

"Ноён Робот" ОАК (II.4-р анги)

XII/1207:00

UBS-1

ubs эхлэл