10-16

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:00
    "Цөмийн хог хаягдал”/1-р хэсэг/
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:45
    "Хэцүү даалгавар" МУСК
  • 12:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    “Дэлхийн шилдэг хөлбөмбөгчид” 2-р хэсэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 16-р хэсэг/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Би нисэх дуртай” МУСК
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг/шууд/
  • 19:00
    "Зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бизнес хөтөч
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?"/ 2-р бүлэг 17-р хэсэг/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Бооржиагийнхан ОАК /25-р анги/
  • 23:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Амрах агшин
  • 00:00
    “Доргио 7 эр” МУСК
  • 01:40
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:25
    "Сүлд үү, Тоо юу?"/ 2-р бүлэг 17-р хэсэг/
  • 03:00
    Бооржиагийнхан ОАК /25-р анги/
  • 03:50
    Эфир завсарласан

10-17

  • 08:05
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:00
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Цөмийн хог хаягдал”/2-р хэсэг/
  • 10:45
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    "Сонирхогчдын клуб"нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 17-р хэсэг/
  • 15:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 16:45
    “Алтан өргөө” МУСК
  • 17:00
    Дэлхийн шилдэг уралдаан -Аrc de Triomphe
  • 17:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:40
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    "Дэлхийн шилдэг уралдаан" Аrc de Triomphe
  • 19:00
    "Нээлттэй цаг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 20:00
    "Зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Шилдэг дууны цаг
  • 21:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 18-р хэсэг/
  • 21:45
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Бооржиагийнхан ОАК /26-р анги/
  • 23:45
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Амрах агшин
  • 01:35
    “Тод магнай” УСК
  • 02:25
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 03:25
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 18-р хэсэг/
  • 04:25
    Бооржиагийнхан ОАК /26-р анги/

10-18

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:00
    "Морины нэг өдөр”баримтат кино
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 10:45
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    "Өнөөдрийн зочин" ярилцлагын цаг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 18-р хэсэг/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    " Хөхөө гэрлэх дөхлөө” МУСК
  • 16:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг/шууд/
  • 19:00
    "Уяаны эзэд нэвтрүүлэг" Франц орноор
  • 20:00
    "Дэлхийн шилдэг уралдаан" Аrc de Triomphe
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 19-р хэсэг/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Бооржиагийнхан ОАК /27-р анги/
  • 23:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Амрах агшин
  • 00:00
    "Амьд тоглолт" дуу хөгжмийн хөтөлбөр / "Eagles" Live Concert 2019/
  • 01:25
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 19-р хэсэг/
  • 03:00
    Бооржиагийнхан ОАК /27-р анги/
  • 03:50
    Эфир завсарласан

10-19

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Амралтын Өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:45
    “Багын найзууд” МУСК
  • 12:00
    "Морины нэг өдөр" баримтат кино
  • 13:00
    "Аялгуут соёлын дээж" "Сүлд" телевизийн 7 хоногийн Хит парад
  • 14:00
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 15:40
    "Дэлхийн шилдэг уралдаан"
  • 16:00
    "Тоглолтын цаг" Michael Jackson,Munich-1997
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Гишүүн ба сэтгүүлч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Уяаны эзэд нэвтрүүлэг" Франц орноор
  • 20:00
    “Секреттариат” Баримтат кино
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 22:30
    Бооржиагийнхан ОАК /төгсгөлийн 28-р анги
  • 23:20
    "Амьд тоглолт" дуу хөгжмийн хөтөлбөр/Queen live in Budapest/
  • 00:50
    Амрах агшин
  • 01:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 02:30
    Бооржиагийнхан ОАК /төгсгөлийн 28-р анги
  • 03:20
    Эфир завсарласан

10-20

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Амралтын өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 11:00
    “Секреттариат” Баримтат кино
  • 12:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 19-р хэсэг/
  • 13:00
    "Аялгуут соёлын дээж" "Сүлд" телевизийн 7 хоногийн Хит парад
  • 14:00
    "Монгол Тулгатны 100 эрхэм" Намдагийн Дашням
  • 15:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сонирхогчдын клуб" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Эх дэлхий” /баримтат кино/
  • 18:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Sommet de'Lelevage-2019" Франц улсаас бэлтгэсэн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "100 чухал сэдэв" Тагнуулын байгууллагын 90 жилийн ойд
  • 20:55
    Амрах агшин
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 22:30
    "Амтат хоолны эрэлд" нэвтрүүлэг Франц орноор
  • 23:00
    "Малина" УСК
  • 23:40
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр