10-17

  • 09:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    46 оны Ленинград УСК /21-р анги/
  • 12:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Зарын цаг
  • 12:40
    “Дэлхийн шилдэг морьд” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Зураг түүх өгүүлнэ” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Гоёл 2018
  • 16:00
    Теле концерт
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 19:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Үндэсний баялаг” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    46 оны Ленинград УСК /22-р анги/
  • 23:30
    Баримтат кино
  • 00:10
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

10-18

  • 09:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    46 оны Ленинград УСК /22-р анги/
  • 12:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Зарын цаг
  • 12:40
    “Сүлд” телевизийн шилдэг дуунууд
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Сонирхогчдын клуб” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:00
    +19 Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Бизнесс хөтөч” Dream Guide төв
  • 22:00
    Гоёл 2018
  • 23:00
    46 оны Ленинград УСК /23-р анги/
  • 00:00
    “Мөнгөний ноёрхол 4” баримтат кино
  • 01:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/

10-19

  • 09:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    46 оны Ленинград УСК /23-р анги/
  • 12:00
    “Миний нутаг“ төсөл нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Үндэсний баялаг” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Сонирхогчдын клуб”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Зураг түүх өгүүлнэ”хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Монголын гэгээ”нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Гоёл 2018
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 19:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Сувд” нэвтрүүлэг Ази, Дэлхийн аварга Г.Угалзцэцэг
  • 22:00
    46 оны Ленинград УСК /24-р анги/
  • 23:00
    “Монголын гэгээ”нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

10-20

  • 09:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр
  • 11:00
    46 оны Ленинград УСК /20-р анги/
  • 12:00
    “Сувд” нэвтрүүлэг Ази, Дэлхийн аварга Г.Угалзцэцэг
  • 13:00
    “Бизнесс хөтөч” Dream Guide төв
  • 16:00
    Үндэсний Бөхийн барилдааны тойм
  • 17:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 19:30
    +19 Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг Ховд аймгийн Мөст сумаас бэлтгэв
  • 21:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:30
    “Мөнгөний ноёрхол 3” баримтат кино
  • 00:30
    “Хааны барлаг” УСК
  • 01:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 02:00
    Эфир завсарласан

10-21

  • 09:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр
  • 11:00
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг Ховд аймгийн Мөст сумаас бэлтгэв
  • 12:00
    Хааны барлаг УСК
  • 14:00
    Гоёл 2018
  • 15:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Монголын гэгээ”нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Мөнгөний ноёрхол 4” Баримтат кино
  • 22:30
    Туршилтын хосууд УСК
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1810:50

SPS Тулаан

ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)