01-23

  • 07:50
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    “Гийнгоо” хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Дэлхийн шилдэг хөлбөмбөгчид” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “+19” энтертайнмент нэвтрүүлэг                            
  • 10:00
      Азын 10,000 сугалаа
  • 10:20
      Манай дэлгэцнээ
  • 10:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
     Шуурхай мэдээ
  • 11:30
     Цэцээ Гүний Хурд-2016
  • 12:25
     Нүүдэлчдийн Өвсоёл
  • 12:35
     Бизнесхөтөч
  • 12:45
    “Молорэрдэнийннууцааснууцад” нэвтрүүлэг /Мориныудамугшил, уяазасал, бодит түүх/ давталт
  • 14:35
    “Бренд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Сонирхогчдынклуб” нэвтрүүлэг
  • 15:30
      Арвай Хээрийн хурд 2016- Азарга, Их нас, Эрлийз дээд
  • 17:00
      Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    “Дэлхийналдартнууд” нэвтрүүлэг
  • 17:45
      Манай дэлгэцнээ
  • 18:00
    “Өндөр чансаа” нэвтрүүлэг
  • 18:30
      Азын 10,000 сугалаа
  • 18:50
      Манай дэлгэцнээ
  • 19:00
    “Сувд” нэвтрүүлэг Д.Лхагва МУ-ын гавьяат оёдолчин
  • 20:00
    “Сүлд үү, Тоо юу” нэвтрүүлэг /Грозный /
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Гялбаа” Урансайхныкино
  • 23:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 00:00
      Эфир завсарласан

01-24

  • 07:50
      Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    “Гялбаа” Урансайхныкино
  • 10:00
      Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
     Азын 10,000 сугалаа
  • 10:50
      Манай дэлгэцнээ
  • 11:00
      Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    “Эрдэнийнэрхи” Доктор, профессор Я.Ганболд
  • 12:30
    “Дэлхийналдартнууд” нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
      Алтанүеийндуунууд
  • 15:30
    “Бренд” нэвтрүүлэг
  • 16:00
      Аrc de triomphe 2019
  • 16:45
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “+19” энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 17:30
      Азын 10,000 сугалаа
  • 17:50
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Бүлээнсэтгэлээр-Бүтэнамьдрал” хандивын цахим тоглолт шууд
  • 20:30
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
      Амтат хоолны эрэлд
  • 22:00
    “Найзын харилцаа” “Гялбаа” Урансайхныкино
  • 23:50
      Манай дэлгэцнээ
  • 00:10
      Эфир завсарласан

Олон Саналтай

I/2414:30

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2-р анги

I/2417:45

NTV

"Амьдралын ээдрээ" ОАК 13-р анги

I/2418:50

NTV

"Эхнэрийн заавраар" шоу 2.10