01-24

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Хаски ноход" Баримтат кино
  • 09:50
    Амрах агшин
  • 10:00
    "Үндэсний баялаг" ОАК /7-р анги/
  • 11:00
    "Гийнгоо" уралдаанч хүүхдүүд
  • 11:50
    "Санаж яваарай" МУСК
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Монголын гэгээ"нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Өндөр гэгээн Занабазарын 380 жилийн ой, Төвийн бүсийн хурд-2015/Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Бидний бүтээл"Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Миний нутаг" нэвтрүүлэг Дорноговь аймаг Өргөн сум
  • 19:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг/шууд/
  • 20:00
    "Сүлд" телевиз үзүүлж байна
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу? /5-9/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    +19 нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг МУТМУ А.Батсүх
  • 23:00
    "Үндэсний баялаг" ОАК /8-р анги/
  • 00:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Амрах агшин" Шилдэг дуунууд
  • 01:00
    Эфир завсарласан

01-25

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Гарын таван хуруу МУСК
  • 12:05
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    +19 нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёлын дээж" "Сүлд" телевизийн 7 хоногийн Хит парад
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 15:00
    "Өнөөдрийн зочин" ярилцлага
  • 15:30
    Их хурд -VIII Монгол туургатны морьтны өв соёлын наадам
  • 17:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    НМСУХ-ны "Нийслэлийн уяачдын өдөр-2020" ёслол хүндэтгэлийн цэнгүүн/шууд/
  • 20:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 21:00
    Аз жаргал хаана байна вэ? аялалын нэвтрүүлэг Итали орноор
  • 22:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Зөрүүд эрийг номхотгосон нь" УСК
  • 00:45
    Live concert -Lara Fabian
  • 01:00
    Эфир завсарласан

01-26

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 10:00
    "Викингчүүдийн аялал" Баримтат кино
  • 11:00
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 12:30
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёлын дээж" "Сүлд" телевизийн 7 хоногийн Хит парад
  • 14:00
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - С.Лувсангомбо
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    +19 нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Аз жаргал хаана байна вэ? аялалын нэвтрүүлэг Итали орноор
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
    Хурдан морины түүх
  • 22:30
    "Уяачын хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Би хэн бэ? УСК
  • 00:48
    Амрах агшин
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

I/2512:00

Star TV

"37-р точка" ОАК 2-р бүлгийн 2-р анги

I/2513:10

Star TV

"One piece" Анимэ 676-679-р анги

I/2522:00

NTV

"37-р точка" МУСК 2.3-р анги